Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Ubieranki

Księżniczki Disneya i pokaz mody ślubnej Księżniczki Disneya i pokaz mody ślubnej
Księżniczki Disneya i pokaz mody ślubnej
wczoraj
1803
Graj teraz
Arielka, Bella i Mulan wezmą udział w pokazie mody ślubnej. Wciel się w rolę stylistki i przygotuj księżniczki do wyjścia. Dla każdej z nich wybierz piękną suknię, fryzurę i dodatki. Powodzenia!
Barbie i letni t-shirt Barbie i letni t-shirt
Barbie i letni t-shirt
wczoraj
1069
Graj teraz
Barbie chce przerobić swój stary t-shirt. Pomożesz jej w tym? Wybierz wzór, przerób koszulkę i zajmij się ozdabianiem. Na końcu dobierz modne ciuszki i dodatki. Powodzenia!
Księżniczki w Disneylandzie Księżniczki w Disneylandzie
Księżniczki w Disneylandzie
wczoraj
1017
Graj teraz
Czerwony Kapturek i Królewna Śnieżka zaplanowały wycieczkę do Disneylandu. Przed podróżą zabierz bohaterki na zakupy i wybierz dla nich bajkowe ciuszki. Miłej zabawy!
Letnie wakacje Letnie wakacje
Letnie wakacje
wczoraj
813
Graj teraz
Monika wyjeżdża na wakacje do Chorwacji. Wciel się w rolę stylistki i przygotuj bohaterkę do podróży. Wybierz dla niej zwiewne ciuszki, modną fryzurę i dodatki. Powodzenia!
Pierwszy pocałunek Judy i Nicka Pierwszy pocałunek Judy i Nicka
Pierwszy pocałunek Judy i Nicka
wczoraj
674
Graj teraz
Nick zaprosił Judy na randkę. Wciel się w rolę stylistki i przygotuj bohaterów do wyjścia. Wybierz dla nich modne ciuszki i dodatki. Miłej zabawy!
Bella i Roszpunka w Kalifornii Bella i Roszpunka w Kalifornii
Bella i Roszpunka w Kalifornii
24 lipca
2304
Graj teraz
Bella i Roszpunka wyjeżdżają razem na wakacje do Kalifornii. Wciel się w rolę stylistki i przygotuj księżniczki do podróży. Zajmij się makijażem, a potem wybierz dla nich modne ciuszki, fryzurę i dodatki. Powodzenia!
Apple White i mały smok Apple White i mały smok
Apple White i mały smok
24 lipca
898
Graj teraz
To wielki dzień! Smok Apple White właśnie wykluł się z jajka. Teraz bohaterka musi sprawdzić, czy jej nowy przyjaciel posiada jakieś supermoce. Pomożesz jej w tym? Łącz różne składniki w dowolnych kombinacjach. Czy...
Niebieski i biały Niebieski i biały
Niebieski i biały
24 lipca
1682
Graj teraz
Dominika uwielbia łączyć ze sobą dwa ulubione kolory: niebieski i biały. Wciel się w rolę stylistki i zadbaj o bohaterkę. Zrób jej makijaż i wybierz modne ciuszki, fryzurę i dodatki. Powodzenia!
Barbie na wycieczce rowerowej Barbie na wycieczce rowerowej
Barbie na wycieczce rowerowej
24 lipca
1528
Graj teraz
Barbie zaplanowała na dzisiaj wycieczkę rowerową. Wciel się w rolę stylistki i przygotuj bohaterkę do wyjścia. Wybierz dla niej modne ciuszki, fryzurę i dodatki, a potem upiększ rower. Do dzieła!
Lolita w szkole Lolita w szkole
Lolita w szkole
24 lipca
615
Graj teraz
Bohaterką ubieranki jest Lolita, która wybiera się do szkoły na warsztaty modowe. Wciel się w rolę stylistki i przygotuj dziewczynę do wyjścia. Zrób jej makijaż, wybierz modne ciuszki i baw się dobrze!
Elsa, Anna i wakacje w tropikach Elsa, Anna i wakacje w tropikach
Elsa, Anna i wakacje w tropikach
23 lipca
2321
Graj teraz
Elsa i Anna wyjeżdżają na wakacje do ciepłych krajów. Wciel się w rolę stylistki i przygotuj księżniczki do podróży. Dla każdej z nich wybierz modne ciuszki, fryzurę i dodatki. Pamiętaj o kolorowym makijażu!
Tecna Season na spacerze Tecna Season na spacerze
Tecna Season na spacerze
23 lipca
694
Graj teraz
Tecna wybiera się dzisiaj na spacer ze swoimi przyjaciółkami z Klubu Winx. Wciel się w rolę stylistki i przygotuj bohaterkę do wyjścia. Wybierz dla niej modne ciuszki, fryzurę i dodatki. Miłej zabawy!
Cukierkowy styl Barbie Cukierkowy styl Barbie
Cukierkowy styl Barbie
23 lipca
1179
Graj teraz
Barbie lubi czasami przesadzić z różowym kolorem i błyskotkami. Wciel się w rolę stylistki i stwórz dla bohaterki modny cukierkowy look. Miłej zabawy!
Nowa fryzura Królewny Śnieżki Nowa fryzura Królewny Śnieżki
Nowa fryzura Królewny Śnieżki
23 lipca
1103
Graj teraz
Królewna Śnieżka ma już dosyć ułożonej, grzecznej fryzury, dlatego zdecydowała się na małą metamorfozę. Zajmij się włosami bohaterki, zrób jej makijaż i dopasuj modne ciuszki. Powodzenia!
Żółte sukienki w kwiaty Żółte sukienki w kwiaty
Żółte sukienki w kwiaty
23 lipca
797
Graj teraz
Paula jest bardzo dziewczęca i uwielbia nosić sukienki. Wciel się w rolę stylistki i przygotuj dziewczynę do wyjścia na spacer. Wybierz dla niej modne ciuszki, fryzurę i dodatki. Powodzenia!
Barbie na koncercie Beyonce Barbie na koncercie Beyonce
Barbie na koncercie Beyonce
22 lipca
2209
Graj teraz
Barbie wybiera się dzisiaj na koncert Beyonce. Twoim zadaniem będzie przygotowanie bohaterki do wyjścia: stworzenie trzech kreacji, inspirowanych stylem jej ulubionej gwiazdy. Powodzenia!
Śnieżka i Roszpunka na wakacjach Śnieżka i Roszpunka na wakacjach
Śnieżka i Roszpunka na wakacjach
22 lipca
3528
Graj teraz
Śnieżka i Roszpunka wyjeżdżają razem na wakacje. Księżniczki chcą zobaczyć jak najwięcej miejsc, dlatego zaplanowały podróż po Europie. Wciel się w rolę stylistki i ubierz dziewczyny zgodnie z trendami modowymi...
Dzień w ogrodzie Dzień w ogrodzie
Dzień w ogrodzie
22 lipca
1219
Graj teraz
Patrycja w końcu ma wolne i może zrelaksować się w ogrodzie, czytając książkę. Wciel się w rolę stylistki i zadbaj o bohaterkę. Zrób jej makijaż i wybierz modne ciuszki, fryzurę i dodatki. Miłej zabawy!
Arielka na randce Arielka na randce
Arielka na randce
22 lipca
1980
Graj teraz
Eryk zaprosił Arielkę na randkę. Księżniczka jest bardzo podekscytowana i chciałaby wyglądać olśniewająco. Wciel się w rolę stylistki i przygotuj modny outfit dla bohaterki. Wybierz modne ciuszki, fryzurę i...
Fryzury w stylu gypsy Fryzury w stylu gypsy
Fryzury w stylu gypsy
22 lipca
988
Graj teraz
Bohaterką ubieranki jest dziewczyna, która uwielbia styl gypsy. Twoim zadaniem będzie zrobienie jej makijażu, wybranie modnych ciuszków i fryzury. Miłej zabawy!
Barbie w Hogwarcie Barbie w Hogwarcie
Barbie w Hogwarcie
21 lipca
2419
Graj teraz
Barbie wyjechała na obóz letni do Hogwartu. Rozwiąż krótki quiz, który wskaże, do którego domu powinna należeć, a potem zajmij się stylizacją i przygotuj bohaterkę do pierwszych zajęć. Miłej zabawy!
Toralei Stripe na wakacjach Toralei Stripe na wakacjach
Toralei Stripe na wakacjach
21 lipca
1626
Graj teraz
Toralei Stripe, córka kotołaka, wyjeżdża na wakacje nad morze. Wciel się w rolę stylistki i przygotuj Monsterkę do podróży. Wybierz dla niej modne ciuszki, fryzurę i dodatki. Miłej zabawy!
Wszystko o paskach Wszystko o paskach
Wszystko o paskach
21 lipca
2017
Graj teraz
Julia słynie z dobrego stylu i elegancji. Dziewczyna uwielbia eksperymentować z modą i zawsze wygląda olśniewająco. Twoim zadaniem będzie stworzenie dla niej modnej kreacji na dzisiejszy wieczór. Powodzenia!
Bella i Kopciuszek na zakupach Bella i Kopciuszek na zakupach
Bella i Kopciuszek na zakupach
21 lipca
1242
Graj teraz
Bella i Kopciuszek potrzebują pięknych kreacji na bal maskowy. Dołącz do księżniczek i razem z nimi udaj się na zakupy. Znajdź modne ciuszki i dodatki, dzięki którym dziewczyny będą wyglądały olśniewająco!
Złoty sen Złoty sen
Złoty sen
21 lipca
816
Graj teraz
Dzisiejszej nocy Paulina śniła o złotych ubraniach. Po przebudzeniu postanowiła zajrzeć do swojej szafy i znaleźć kilka ciuszków w tym kolorze. Pomóż dziewczynie skomponować modny strój na wieczór i zrób jej...
Prawdziwa tożsamość Biedronki i Czarnego Kota Prawdziwa tożsamość Biedronki i Czarnego Kota
Prawdziwa tożsamość Biedronki i Czarnego Kota
20 lipca
2599
Graj teraz
Biedronka i Czarny Kot w końcu mogą ujawnić swoją prawdziwą tożsamość. Wciel się w rolę stylistki i przygotuj bohaterów do wyjścia na randkę. Potem znajdź zagubione rzeczy, które ułatwią rozwiązanie zagadki....
Barbie w Tokio Barbie w Tokio
Barbie w Tokio
20 lipca
1942
Graj teraz
Barbie wyjechała na wakacje do Tokio. Twoim zadaniem będzie stworzenie dla niej trzech stylizacji: w wersji kawaii, codziennej i mieszanej. Miłej zabawy!
Księżniczki Disneya i morska parada Księżniczki Disneya i morska parada
Księżniczki Disneya i morska parada
20 lipca
3293
Graj teraz
Księżniczki Disneya wezmą dzisiaj udział w morskiej paradzie. Wciel się w rolę stylistki i przygotuj bohaterki do wyjścia. Wybierz dla nich modne ciuszki, fryzurę i dodatki. Miłej zabawy!
Miętowe dziewczyny Miętowe dziewczyny
Miętowe dziewczyny
20 lipca
1304
Graj teraz
Klaudia i Ola przyjaźnią się od dziecka i obie uwielbiają miętowy kolor. Twoim zadaniem będzie zadbanie o dziewczyny: zrobienie im makijażu i wybranie modnych ciuszków. Miłej zabawy!
Dove na pokazie mody Dove na pokazie mody
Dove na pokazie mody
20 lipca
1009
Graj teraz
Dove dostała zaproszenie na pokaz mody. Wciel się w rolę stylistki i przygotuj bohaterkę do wyjścia. Wybierz dla niej piękne ciuszki, fryzurę i dodatki. Miłej zabawy!
Pinkie Pie w lesie Everfree Pinkie Pie w lesie Everfree
Pinkie Pie w lesie Everfree
19 lipca
2271
Graj teraz
Pinkie Pie wybiera się z przyjaciółkami do lasu Everfree. Wciel się w rolę stylistki i przygotuj bohaterkę do wyjścia. Wybierz dla niej modne ciuszki, fryzurę i dodatki. Miłej zabawy!
Barbie i zdjęcia z wakacji Barbie i zdjęcia z wakacji
Barbie i zdjęcia z wakacji
19 lipca
1907
Graj teraz
Barbie wyjechała z przyjaciółmi nad morze. Dzisiaj chce zrobić kilka pamiątkowych fotek, które po powrocie pokaże rodzicom. Wciel się w rolę stylistki i przygotuj modny outfit dla bohaterki. Miłej zabawy!
Księżniczki Disneya na wycieczce Księżniczki Disneya na wycieczce
Księżniczki Disneya na wycieczce
19 lipca
3712
Graj teraz
Elsa, Anna i Roszpunka zaplanowały na dzisiaj przejażdżkę autem. Wciel się w rolę stylistki i przygotuj księżniczki do podróży. Wybierz dla nich modne ciuszki, fryzurę i dodatki. Miłej zabawy!
Na farmie Na farmie
Na farmie
19 lipca
2178
Graj teraz
Helena wyjeżdża w odwiedziny do rodziców, którzy mieszkają na farmie. Wciel się w rolę stylistki i przygotuj bohaterkę do podróży. Wybierz dla niej modne ciuszki, fryzurę i dodatki. Powodzenia!
Elsa na okładce Elsa na okładce
Elsa na okładce
19 lipca
1120
Graj teraz
Elsa wygrała casting i pojawi się na okładce znanego magazynu modowego. Wciel się w rolę stylistki i przygotuj księżniczkę do sesji zdjęciowej. Miłej zabawy!
CJ Hook z Następców CJ Hook z Następców
CJ Hook z Następców
18 lipca
745
Graj teraz
CJ Hook z Następców wyrusza z przyjaciółkami w wakacyjny rejs. Wciel się w rolę stylistki i przygotuj bohaterkę do podróży. Wybierz dla niej modne ciuszki, fryzurę i dodatki. Powodzenia!