Logowanie rejestracja >

Login Hasło

nie możesz się zalogować?

Ubieranki

Goodgame Big Farm
Rockowy styl Lyry Hearstring

Rockowy styl Lyry Hearstring

Bohaterką ubieranki jest jest Lyra Heartstring, która chce wystąpić na scenie w rockowym stylu. Zadbaj o wygląd laleczki oraz postaraj się dopasować dla niej jak najfajniejsze ciuszki.

Kategoria: My Little Pony

Ocena: 4.05 (19)

Zagrań: 1409

Koronkowe sukienki ślubne

Koronkowe sukienki ślubne

Bohaterką ubieranki jest młoda i piękna kobieta, która w tym roku wychodzi za mąż i musi znaleźć dla siebie odpowiednią kreację ślubną. Przejrzyj wspólnie z panną młodą koronkowe sukienki ślubne i wybierzcie najładniejszą.

Kategoria: Moda

Ocena: 5 (1)

Zagrań: 1734

Babeczki Elsy

Babeczki Elsy

Wcielasz się w rolę Elsy, która ma zamiar przygotować dla całej swojej rodziny pyszne babeczki. Znajdź potrzebne składniki i spraw, że Twoje babeczki będą apetycznie wyglądały.

Kategoria: Kuchnia

Ocena: 1 (2)

Zagrań: 845

Ładnie mi w zielonym?

Ładnie mi w zielonym?

Bohaterka ubieranki jest nastolatką, która lubi zielone i turkusowe ubrania. Dziewczyna spotyka się dziś z przyjaciółkami i chce świetnie wyglądać? Pomożesz jej wybrać ubiór?

Kategoria: Moda

Ocena: 5 (4)

Zagrań: 1932

Krawiecka katastrofa

Krawiecka katastrofa

Zagraj w krawiecką katastrofę! Musisz wybrać 4 rzeczy i uszyć dla bohaterki idealną kreację na uroczystą galę. Czy już za pierwszym razem Twoja klientka będzie zadowolona?

Kategoria: Różne

Ocena: 4.83 (6)

Zagrań: 1378

Wiejskie Życie

Wiejskie Życie

Gra sponsorowana
Zanurz się w oazę spokoju jaką jest Wiejskie Życie. Dbaj o to, żeby Twoja krowa miała zawsze dużo koniczyny i dawała pyszne mleko, z którego wyrabiać będziesz ser. Nie zapomnij też o uprawie pszenicy i wyrabianiu mąki. To i wiele więcej czeka Cię w tej wspaniałej grze.

Kategoria: Gry MMO

Podobne: więcej...

X-Girl

X-Girl

Przenosisz się do świata fantasy i kreujesz niezniszczalną, kobiecą postać. Zapoznaj się ze wszystkimi możliwościami i stwórz wspaniałą i piękną bohaterkę X-Girl.

Kategoria: Bajki

Ocena: 4.86 (30)

Zagrań: 2617

Projektowanie dla Śnieżki

Projektowanie dla Śnieżki

Bohaterką ubieranki jest Śnieżka, która zniszczyła sobie sukienkę podczas zrywania jabłek w lesie. Zaprojektuj dla bohaterki nową kreację, w której będzie ślicznie wyglądała.

Kategoria: Bajki

Ocena: 3.5 (4)

Zagrań: 1012

Skromnie i ładnie

Skromnie i ładnie

Bohaterką ubieranki jest skromna dziewczyna, która musi się wymalować i ubrać na zajęcia na uczelni. Pomóż dziewczynie o siebie zadbać, tak aby ładnie wyglądała.

Kategoria: Makijaż

Ocena: 3.11 (9)

Zagrań: 1503

Magiczna zima

Magiczna zima

Kiedy na dworze pada śnieg trzeba się ciepło ubrać. Stwórz dla dziewczyny ładny i ciepły strój na wieczorny spacer. Możesz skorzystać z dwóch stylów: tradycyjnego (casual) lub fantazyjnego (fantasy). Co wybierz, jak będzie wyglądała Twoja postać?

Kategoria: Lalki

Ocena: 4 (11)

Zagrań: 1018

Pozbyć się cellulitu

Pozbyć się cellulitu

Bohaterka ubieranki przygotowuje się do ślubu na Hawajach i nie może patrzeć na swój cellulit. Dziewczyna postanawia zrobić sobie operację. Wcielisz się w lekarza i doprowadzisz ciało bohaterki do perfekcji?

Kategoria: Praca

Ocena: 4 (4)

Zagrań: 2411

Lolita w deszczu

Lolita w deszczu

Bohaterką ubieranki jest śliczna lolita, która pomimo deszczowej pogody na straszną ochotę na dłuższy spacer. Wyposaż dziewczynę w parasol oraz ładnie i ciepło ją ubierz.

Kategoria: Lalki

Ocena: 5 (18)

Zagrań: 1541

Projektowanie botków

Projektowanie botków

Postanawiasz zaprojektować dla siebie botki, które będą Twoimi bucikami przejściowymi. Wybierz typ butów, a następnie dopasuj kolorystykę i ozdoby, tak aby buciki Ci się podobały.

Kategoria: Praca

Ocena: 3.83 (6)

Zagrań: 1079

Roszpunka w dzisiejszych czasach

Roszpunka w dzisiejszych czasach

Roszpunka przeniosła się do dzisiejszych czasów i chce byś ją pięknie ubrała.Zapoznaj się z dostępną garderobą i zadbaj, aby długowłosa bohaterka ślicznie wyglądała.

Kategoria: Bajki

Ocena: 4.3 (10)

Zagrań: 2390

Salon tatuażu

Salon tatuażu

Pracujesz w salonie tatuażu. Przychodzi do Ciebie bardzo niezdecydowana klientka, której sama musisz doradzić wybór tatuażu. Sprostasz zadaniu, zadowalając klientkę ślicznym tatuażem?

Kategoria: Praca

Ocena: 3.25 (8)

Zagrań: 1727

Wybudzić się ze snu

Wybudzić się ze snu

Bohaterką ubieranki jest Zosia, która straciła głos mając 5 lat. Pewnego dnia starsza już dziewczyna wybrała się z bratem na imprezę karnawałową, gdzie poznała wróżkę, która dała jej eliksir, który miał jej zwrócić głos. Zofia uznając, że nie ma nic do stracenia wypiła napój i zapadła w głęboki sen, z którego wybudzi się jeśli w ciągu 30 dni odnajdzie swoją bratnią duszę. Pomożesz dziewczynce odzyskać życie i głos?

Kategoria: Randki

Ocena: 4.61 (13)

Zagrań: 2240

Stylowe płaszczyki

Stylowe płaszczyki

Bohaterką ubieranki jest młoda i zgrabna dziewczyna, która chce zdecydować się na zakup jednego płaszczyka. Pomóż jej przymierzyć dłuższe i krótsze płaszczyki, a następnie wybierzcie jeden, w którym najlepiej wyglądała.

Kategoria: Moda

Ocena: 3.62 (8)

Zagrań: 3582

Mała Barbie projektuje sukienkę księżniczki

Mała Barbie projektuje sukienkę księżniczki

Bohaterką ubieranki jest mała laleczka Barbie, która postanawia zaprojektować dla siebie sukienkę księżniczki. Na początek pomóż dziewczynce zdecydować się na krój i kolor kreacji, a później weźcie się za szycie.

Kategoria: Barbie

Ocena: 4.33 (6)

Zagrań: 2053

Szafa Lagoony

Szafa Lagoony

Tym razem masz okazję zapoznać się z zawartością szafy Lagoony. Jednak zanim to nastąpi musisz poznajdywać zagubione rzeczy i dzięki temu zobaczysz jak Lagoona potrafi się zmieniać.

Kategoria: Monster High

Ocena: 4 (6)

Zagrań: 3706

Dziewczyna zombiak

Dziewczyna zombiak

Stwórz dziewczynę, która na imprezie chce wyglądać jak zombie! Zadbaj o makijaż bohaterki oraz wybierz dla niej odpowiedni ubiór. Jak straszna będzie Twoja postać?

Kategoria: Makijaż

Ocena: 4.84 (19)

Zagrań: 1363

Zabawa z Pinkie Pie

Zabawa z Pinkie Pie

Pinkie Pie właśnie słodko śpi, ale Ty masz ochotę na psoty i zabawę. Obudź Pinkie, daj jej babeczkę i baw się z nią do woli, serwując kucykowi coraz to nowe atrakcje.

Kategoria: My Little Pony

Ocena: 4.8 (20)

Zagrań: 4189

Marison Coxi z Monster High

Marison Coxi z Monster High

Przed Tobą nowa bohaterka Monster High, Marison Coxi, która znalazła się w szkole za sprawą programu wymiany zagranicznej. Jak ubierzesz śliczną córkę Wielkiej stopy?

Kategoria: Monster High

Ocena: 4.50 (18)

Zagrań: 5326

Kopciuszek

Kopciuszek

Stań się chrzestną wróżką Kopciuszka. Przygotuj dla niej cudowną suknię, aby oczarowała księcia oraz wszystkich gości. Zadbaj o każdy szczegół, aby bohaterka naprawdę zjawiskowo wyglądała.

Kategoria: Bajki

Ocena: 4.9 (20)

Zagrań: 6796