Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Ubieranki - Zagubione rzeczy

Hello Kitty z różowym  iPhonem Hello Kitty z różowym iPhonem
Hello Kitty z różowym iPhonem
24 lipca
1562
Graj teraz
Hello Kitty, która praktycznie nie rozstaje się ze swoim różowym iPhonem pogubiła wszystkie jego części. Musisz pomóc bohaterce przeszukać cały dom, aby w efekcie złożyć telefon w całość.
Wiosenne porządki wróżki Wiosenne porządki wróżki
Wiosenne porządki wróżki
25 kwietnia
2688
Graj teraz
W tej ubierance masz okazję wcielić się w rolę wróżki, która robi wiosenne porządki. Poukładaj wszystkie porozrzucane elementy, zamieć podłogi i napraw uszkodzone meble.
Gdzie jest Derpy? 3 Gdzie jest Derpy? 3
Gdzie jest Derpy? 3
18 września 2014
10109
Graj teraz
Na różnych obrazkach przedstawiających sytuacje z My Little Pony poukrywała się Derpy i jej muffinki. Na każdym obrazku powinnaś odnaleźć kucyka oraz jak Ci się uda trzy babeczki!
Mała Syrenka - różnice Mała Syrenka - różnice
Mała Syrenka - różnice
18 lutego 2014
7516
Graj teraz
Przed Tobą kolejna piękna bajka, którą żeby całą odkryć musisz znajdywać różnice. Wytęż swój sokoli wzrok i znajdź wszystkie najmniejsze szczegóły różniące obrazki, odkrywając całą historię Małej Syrenki.
Czerwony Kapturek - różnice Czerwony Kapturek - różnice
Czerwony Kapturek - różnice
10 lutego 2014
5652
Graj teraz
Przed Tobą historia Czerwonego Kapturka. Musisz odnajdywać na kolejnych obrazkach elementy różniące. Pochwal się swoim sokolim okiem i odkryj całą historię.
Śnieżka - różnice Śnieżka - różnice
Śnieżka - różnice
4 lutego 2014
4844
Graj teraz
Przed Tobą możliwość odkrycia całej historii Królewny Śnieżki. Musisz znajdywać na obrazkach różniące je elementy, aby móc przejść do kolejnego obrazka. Wytęż swój wzrok, bo czasami obrazki różnią się...
Rumpelstiltskin - zagubione rzeczy Rumpelstiltskin - zagubione rzeczy
Rumpelstiltskin - zagubione rzeczy
9 stycznia 2014
8410
Graj teraz
Poznaj historię Rumpelstiltskina i pięknej księżniczki. W tym celu musisz odnajdywać na kolejnych kartach opowieści elementy, które się zagubiły. Wytęż swój wzrok i zdobądź jak najwyższy wynik.
Canterlot High - znajdź liczby Canterlot High - znajdź liczby
Canterlot High - znajdź liczby
3 stycznia 2014
11896
Graj teraz
Dziewczyny z Eguerstia Girls znajdują się w swojej szkole, Canterlot High, w której poukrywały się liczby i serduszka. Pomóż im jak najszybciej wszystko znaleźć. Pasek u dołu ekranu to Twój mini pomocnik, który...
Bałagan w salonie fryzjerskim Bałagan w salonie fryzjerskim
Bałagan w salonie fryzjerskim
4 września 2013
6616
Graj teraz
Carmen prowadzi salon fryzjerki i już bardzo dawno w nim nie sprzątała. Klienci do niej nie przychodzą, gdyż ma za duży nieład i nie może nic znaleźć. Pomóż jej zapanować nad tym bałaganem i znajdź potrzebne...
Muzyczna historia 2 Muzyczna historia 2
Muzyczna historia 2
30 lipca 2013
5713
Graj teraz
Druga część gry, w której dzięki znajdywaniu różnic możesz odkryć historię nieszczęśliwej miłości. Wykaż się sokolim okiem i odkryj drugą część historii dziewczyny z pozytywką.
Calineczka: znajdź różnice Calineczka: znajdź różnice
Calineczka: znajdź różnice
3 czerwca 2013
5177
Graj teraz
W tej grze możesz odkryć przygody Calineczki. Musisz znajdywać na poszczególnych obrazkach różniące elementy. Na całą grę możesz skorzystać z pięciu podpowiedzi. Skup się i odkryj całą przygodę Calineczki.
Gdzie jest Derpy? Gdzie jest Derpy?
Gdzie jest Derpy?
27 maja 2013
8210
Graj teraz
Gdzie jest Derpy? Spróbuj znaleźć kucyka na każdym z szesnastu obrazków. Dodatkowo szukaj babeczek, które Derpy wprost uwielbia! Zadanie nie będzie takie proste, gdyż masz ograniczony czas i musisz się wykazać...
Porządki Kopciuszka Porządki Kopciuszka
Porządki Kopciuszka
26 maja 2013
18549
Graj teraz
W tej grze masz okazję wcielić się w rolę Kopciuszka, który musi posprzątać cały dom. Wredne siostry bardzo nabrudziły, a Ty musisz szybko skończyć pracę żeby macocha pozwoliła Ci pójść na bal.
Centrum poszukiwawcze Centrum poszukiwawcze
Centrum poszukiwawcze
30 kwietnia 2013
5276
Graj teraz
Twoją zaletą jest sokole oko, więc zatrudniasz się w centrum poszukiwawczym. Zadanie wcale nie będzie proste, bo wśród kompletnego bałaganu masz znaleźć pewne przedmioty. Czy Ci się to uda?
Alicja w Krainie Czarów - różnice Alicja w Krainie Czarów - różnice
Alicja w Krainie Czarów - różnice
28 kwietnia 2013
7234
Graj teraz
Przed Tobą historia Alicji w Krainie Czarów. Jednak, aby poznać całą historię musisz odnajdywać różnice na kolejnych obrazkach. W razie większych problemów skorzystaj z podpowiedzi.
Selena Gomez sprząta Selena Gomez sprząta
Selena Gomez sprząta
23 lutego 2013
25532
Graj teraz
W tej ubierance możesz wcielić się w rolę Seleny Gomez, która robi sobotnie porządki. Sprzątanie zaczynasz od kuchni. Czy bez pomocy uda Ci się poukładać wszystkie rzeczy i powyrzucać śmieci?
Walentynkowe różnice Walentynkowe różnice
Walentynkowe różnice
14 lutego 2013
6221
Graj teraz
Przed Tobą gra, w której musisz odnajdywać różnice na walentynkowych obrazkach. Pięciokrotnie możesz wykorzystać pomoc, jednak aby odkryć wszystkie obrazki musisz wytężyć swój wzrok.
Bal księżniczki - różnice Bal księżniczki - różnice
Bal księżniczki - różnice
25 stycznia 2013
9409
Graj teraz
Przed Tobą historia pewnej pięknej księżniczki przygotowującej się do balu królewskiego. Odkryj jej historię znajdując różnice na kolejnych obrazkach. Czy uda Ci się przejść całą grę nie korzystając z...
Muzyczna historia Muzyczna historia
Muzyczna historia
30 grudnia 2012
4647
Graj teraz
Gra polegająca na odnajdywaniu różnic na obrazkach przedstawiająca historię pewnej dziewczynki. Znajdź wszystkie różnice, a dowiesz się jak potoczyło się życie dziewczynki z pozytywką.
Świąteczne puzzle Świąteczne puzzle
Świąteczne puzzle
25 grudnia 2012
3823
Graj teraz
Przed Tobą zadanie znalezienia, a następnie ułożenia świątecznych puzzli. Z każdym poziomem zadanie będzie stawać się coraz trudniejsze, ale będziesz mieć możliwość odkrywania nowych świątecznych obrazków.
Mikołaj - różnice Mikołaj - różnice
Mikołaj - różnice
24 grudnia 2012
5865
Graj teraz
Przed Tobą kolejna odsłona świątecznych obrazków, na których znajdujesz różnice. Masz tylko 5 podpowiedzi na wszystkie rundy, więc staraj się znajdywać samodzielnie różniące elementy.
Świąteczne różnice Świąteczne różnice
Świąteczne różnice
17 grudnia 2012
5635
Graj teraz
Przed Tobą zadanie znajdywania różnic na obrazkach przedstawiających Święto Bożego Narodzenia. Czy jesteś w stanie wskazać na wszystkich obrazkach pięć elementów różniących je?
Halloweenowe różnice Halloweenowe różnice
Halloweenowe różnice
30 października 2012
5585
Graj teraz
Przed Tobą halloweenowe obrazki różniące się pięcioma elementami. Wykaż się spostrzegawczością i znajdź wszystkie różnice. Możesz również skorzystać z pomocy klikając na kluczyk.
Bobblestitch Bobblestitch
Bobblestitch
28 września 2012
2985
Graj teraz
Przenieś się do zaczarowanego świata dwóch dziewczynek i ich maskotek. Musisz znajdywać zagubione rzeczy oraz odnajdywać różnice na obrazkach. Gra wymaga znajomości języka angielskiego.
Przygody świnki - Różnice Przygody świnki - Różnice
Przygody świnki - Różnice
13 czerwca 2012
4444
Graj teraz
Gierka, w której Twoim zadaniem jest odnalezienie różnic na prawie identycznych obrazkach. Obrazki przedstawiają świnkę z bujną wyobraźnią, która przeżywa zabawne przygody.
Konstelacje gwiazd Konstelacje gwiazd
Konstelacje gwiazd
2 marca 2012
11765
Graj teraz
Nietypowa gra, w której nauczysz się konstelacji gwiazd. Musisz w różnych pomieszczeniach znaleźć gwiazdy lub przedmioty związane z szukaną konstelacją, a następnie odnaleźć na niebie gwiazdozbiór.
Dziecko czarownicy 3 Dziecko czarownicy 3
Dziecko czarownicy 3
4 lutego 2012
10986
Graj teraz
To już trzecia część gry z różnicami opowiadającej historię dziecka czarownicy. Czy i tym razem uda Ci się odkryć wszystkie przygody czekające tę biedną dziewczynę?
Dziecko czarownicy 2 - różnice Dziecko czarownicy 2 - różnice
Dziecko czarownicy 2 - różnice
31 stycznia 2012
11229
Graj teraz
Kolejna część przygód dziecka czarownicy, które odkryjesz jedynie przez znajdywanie różnic na obrazkach. W razie trudności skorzystaj z pomocy klikając "Show Hint".
Dziewczyny - znajdź liczby Dziewczyny - znajdź liczby
Dziewczyny - znajdź liczby
30 stycznia 2012
20161
Graj teraz
Przed nami rysunki pięknych dziewczyn, na których poukrywały się liczby. Na każdym obrazku znajduje się 30 kolejnych liczb, które musisz odnaleźć. W razie problemów możesz skorzystać z pomocy (klikając Hint).
Zakupy w Paryżu Zakupy w Paryżu
Zakupy w Paryżu
22 stycznia 2012
27193
Graj teraz
Ashley, która spędza weekend w Paryżu nie ma czasu na zrobienie potrzebnych zakupów ubraniowych oraz pamiątkowych. Pomóż dziewczynie szybko zrealizować zamierzone zakupy, znajdując w sklepach to czego chce.
Brzydkie kaczątko - różnice Brzydkie kaczątko - różnice
Brzydkie kaczątko - różnice
19 stycznia 2012
5161
Graj teraz
Przed Tobą smutna historia brzydkiego kaczątka. Na prawie identycznych obrazkach przedstawiajacych historię musisz znaleźć po 10 różnic. Czy uda Ci się dotrzeć do końca bajki?
Warsztat Świętego Mikołaja Warsztat Świętego Mikołaja
Warsztat Świętego Mikołaja
24 grudnia 2011
14709
Graj teraz
Święty Mikołaj w swoim warsztacie ma straszny bałagan. Elfy są zajęte pracą, więc nie mogą pomóc mu odnaleźć zamówionych prezentów. Pomóż Świętemu odnaleźć upominki z listy.
Świąteczne puzzle Świąteczne puzzle
Świąteczne puzzle
18 grudnia 2011
8941
Graj teraz
Przed Tobą stoi nie lada wyzwanie ułożenia nietypowych puzzli ze świątecznym obrazkiem. Każdy puzzel ma inny kształt, a dodatkowo na ułożenie układanki masz ograniczony czas.
Królowa Śniegu Królowa Śniegu
Królowa Śniegu
28 listopada 2011
13071
Graj teraz
Wcielasz się w Królową Śniegu, która tworzy swoje królestwo. Robisz to składając części podartych fotografii. Układaj obok siebie w pionie lub poziomie trzy identyczne klocki, a one znikną. Skrawki fotografii muszą...
Poszukiwanie zabawek Poszukiwanie zabawek
Poszukiwanie zabawek
9 października 2011
17042
Graj teraz
Znajdujesz się w różnych pokojach dziecinnych i w krótkim czasie musisz odnaleźć w nich zabawki. Musisz się skupić i wytężyć wzrok, aby przejść do kolejnych poziomów.
Dziecko czarownicy - różnice Dziecko czarownicy - różnice
Dziecko czarownicy - różnice
7 października 2011
14135
Graj teraz
Przenosisz się do mrocznego świata strasznej czarownicy. Odkryj jej czarodziejskie przygody, w których powstaje dziecko. Aby poznać całą historię musisz odnaleźć elementy różniące obrazki.