Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Ubieranki - Zagubione rzeczy

Tajemnicza historia Tajemnicza historia
Tajemnicza historia
19 stycznia
1534
Graj teraz
Bohaterką ubieranki jest wróżka, która straciła magiczną moc. Pomóż jej odnaleźć różne przedmioty, które sprawią, że odzyska swoje wyjątkowe zdolności. Miłej zabawy!
My Little Pony i świąteczna wpadka My Little Pony i świąteczna wpadka
My Little Pony i świąteczna wpadka
4 stycznia
5806
Graj teraz
Twilight Sparkle zapomniała ozdobić choinki na czas. Od świąt minęło już kilka dni, mimo to bohaterka chce dzisiaj ubrać swoje zielone drzewko. Pomożesz jej w tym? Niestety, Apple Jack uważa, że to głupi pomysł i...
Roszpunka i wielkie sprzątanie Roszpunka i wielkie sprzątanie
Roszpunka i wielkie sprzątanie
4 grudnia 2015
2340
Graj teraz
Wczoraj Roszpunka świętowała swoje urodziny. Zaprosiła znajomych, przygotowała jedzenie i konkursy. Impreza była naprawdę wspaniała! Ale już za kilka godzin, rodzice Roszpunki wrócą do domu. Księżniczka musi...
Księżniczka Mirella i wielkie sprzątanie Księżniczka Mirella i wielkie sprzątanie
Księżniczka Mirella i wielkie sprzątanie
28 listopada 2015
2027
Graj teraz
Księżniczka Mirella nie lubi sprzątać, a dziś wieczorem spodziewa się gości. Babcia i dziadek przyjadą na rodzinną kolację. Mieszkanie musi być czyste i pachnące. Pomóż bohaterce posprzątać pokój, znajdź...
Hello Kitty z różowym  iPhonem Hello Kitty z różowym iPhonem
Hello Kitty z różowym iPhonem
24 lipca 2015
2583
Graj teraz
Hello Kitty, która praktycznie nie rozstaje się ze swoim różowym iPhonem pogubiła wszystkie jego części. Musisz pomóc bohaterce przeszukać cały dom, aby w efekcie złożyć telefon w całość.
Wiosenne porządki wróżki Wiosenne porządki wróżki
Wiosenne porządki wróżki
25 kwietnia 2015
3431
Graj teraz
W tej ubierance masz okazję wcielić się w rolę wróżki, która robi wiosenne porządki. Poukładaj wszystkie porozrzucane elementy, zamieć podłogi i napraw uszkodzone meble.
Gdzie jest Derpy? 3 Gdzie jest Derpy? 3
Gdzie jest Derpy? 3
18 września 2014
11635
Graj teraz
Na różnych obrazkach przedstawiających sytuacje z My Little Pony poukrywała się Derpy i jej muffinki. Na każdym obrazku powinnaś odnaleźć kucyka oraz jak Ci się uda trzy babeczki!
Mała Syrenka - różnice Mała Syrenka - różnice
Mała Syrenka - różnice
18 lutego 2014
8259
Graj teraz
Przed Tobą kolejna piękna bajka, którą żeby całą odkryć musisz znajdywać różnice. Wytęż swój sokoli wzrok i znajdź wszystkie najmniejsze szczegóły różniące obrazki, odkrywając całą historię Małej Syrenki.
Czerwony Kapturek - różnice Czerwony Kapturek - różnice
Czerwony Kapturek - różnice
10 lutego 2014
6139
Graj teraz
Przed Tobą historia Czerwonego Kapturka. Musisz odnajdywać na kolejnych obrazkach elementy różniące. Pochwal się swoim sokolim okiem i odkryj całą historię.
Śnieżka - różnice Śnieżka - różnice
Śnieżka - różnice
4 lutego 2014
5199
Graj teraz
Przed Tobą możliwość odkrycia całej historii Królewny Śnieżki. Musisz znajdywać na obrazkach różniące je elementy, aby móc przejść do kolejnego obrazka. Wytęż swój wzrok, bo czasami obrazki różnią się...
Rumpelstiltskin - zagubione rzeczy Rumpelstiltskin - zagubione rzeczy
Rumpelstiltskin - zagubione rzeczy
9 stycznia 2014
8930
Graj teraz
Poznaj historię Rumpelstiltskina i pięknej księżniczki. W tym celu musisz odnajdywać na kolejnych kartach opowieści elementy, które się zagubiły. Wytęż swój wzrok i zdobądź jak najwyższy wynik.
Canterlot High - znajdź liczby Canterlot High - znajdź liczby
Canterlot High - znajdź liczby
3 stycznia 2014
12983
Graj teraz
Dziewczyny z Eguerstia Girls znajdują się w swojej szkole, Canterlot High, w której poukrywały się liczby i serduszka. Pomóż im jak najszybciej wszystko znaleźć. Pasek u dołu ekranu to Twój mini pomocnik, który...
Bałagan w salonie fryzjerskim Bałagan w salonie fryzjerskim
Bałagan w salonie fryzjerskim
4 września 2013
7161
Graj teraz
Carmen prowadzi salon fryzjerki i już bardzo dawno w nim nie sprzątała. Klienci do niej nie przychodzą, gdyż ma za duży nieład i nie może nic znaleźć. Pomóż jej zapanować nad tym bałaganem i znajdź potrzebne...
Muzyczna historia 2 Muzyczna historia 2
Muzyczna historia 2
30 lipca 2013
6043
Graj teraz
Druga część gry, w której dzięki znajdywaniu różnic możesz odkryć historię nieszczęśliwej miłości. Wykaż się sokolim okiem i odkryj drugą część historii dziewczyny z pozytywką.
Calineczka: znajdź różnice Calineczka: znajdź różnice
Calineczka: znajdź różnice
3 czerwca 2013
5497
Graj teraz
W tej grze możesz odkryć przygody Calineczki. Musisz znajdywać na poszczególnych obrazkach różniące elementy. Na całą grę możesz skorzystać z pięciu podpowiedzi. Skup się i odkryj całą przygodę Calineczki.
Gdzie jest Derpy? Gdzie jest Derpy?
Gdzie jest Derpy?
27 maja 2013
9038
Graj teraz
Gdzie jest Derpy? Spróbuj znaleźć kucyka na każdym z szesnastu obrazków. Dodatkowo szukaj babeczek, które Derpy wprost uwielbia! Zadanie nie będzie takie proste, gdyż masz ograniczony czas i musisz się wykazać...
Porządki Kopciuszka Porządki Kopciuszka
Porządki Kopciuszka
26 maja 2013
19506
Graj teraz
W tej grze masz okazję wcielić się w rolę Kopciuszka, który musi posprzątać cały dom. Wredne siostry bardzo nabrudziły, a Ty musisz szybko skończyć pracę żeby macocha pozwoliła Ci pójść na bal.
Centrum poszukiwawcze Centrum poszukiwawcze
Centrum poszukiwawcze
30 kwietnia 2013
5525
Graj teraz
Twoją zaletą jest sokole oko, więc zatrudniasz się w centrum poszukiwawczym. Zadanie wcale nie będzie proste, bo wśród kompletnego bałaganu masz znaleźć pewne przedmioty. Czy Ci się to uda?
Alicja w Krainie Czarów - różnice Alicja w Krainie Czarów - różnice
Alicja w Krainie Czarów - różnice
28 kwietnia 2013
7646
Graj teraz
Przed Tobą historia Alicji w Krainie Czarów. Jednak, aby poznać całą historię musisz odnajdywać różnice na kolejnych obrazkach. W razie większych problemów skorzystaj z podpowiedzi.
Selena Gomez sprząta Selena Gomez sprząta
Selena Gomez sprząta
23 lutego 2013
26388
Graj teraz
W tej ubierance możesz wcielić się w rolę Seleny Gomez, która robi sobotnie porządki. Sprzątanie zaczynasz od kuchni. Czy bez pomocy uda Ci się poukładać wszystkie rzeczy i powyrzucać śmieci?
Walentynkowe różnice Walentynkowe różnice
Walentynkowe różnice
14 lutego 2013
6403
Graj teraz
Przed Tobą gra, w której musisz odnajdywać różnice na walentynkowych obrazkach. Pięciokrotnie możesz wykorzystać pomoc, jednak aby odkryć wszystkie obrazki musisz wytężyć swój wzrok.
Bal księżniczki - różnice Bal księżniczki - różnice
Bal księżniczki - różnice
25 stycznia 2013
9778
Graj teraz
Przed Tobą historia pewnej pięknej księżniczki przygotowującej się do balu królewskiego. Odkryj jej historię znajdując różnice na kolejnych obrazkach. Czy uda Ci się przejść całą grę nie korzystając z...
Muzyczna historia Muzyczna historia
Muzyczna historia
30 grudnia 2012
4887
Graj teraz
Gra polegająca na odnajdywaniu różnic na obrazkach przedstawiająca historię pewnej dziewczynki. Znajdź wszystkie różnice, a dowiesz się jak potoczyło się życie dziewczynki z pozytywką.
Świąteczne puzzle Świąteczne puzzle
Świąteczne puzzle
25 grudnia 2012
4110
Graj teraz
Przed Tobą zadanie znalezienia, a następnie ułożenia świątecznych puzzli. Z każdym poziomem zadanie będzie stawać się coraz trudniejsze, ale będziesz mieć możliwość odkrywania nowych świątecznych obrazków.
Mikołaj - różnice Mikołaj - różnice
Mikołaj - różnice
24 grudnia 2012
6179
Graj teraz
Przed Tobą kolejna odsłona świątecznych obrazków, na których znajdujesz różnice. Masz tylko 5 podpowiedzi na wszystkie rundy, więc staraj się znajdywać samodzielnie różniące elementy.
Świąteczne różnice Świąteczne różnice
Świąteczne różnice
17 grudnia 2012
5930
Graj teraz
Przed Tobą zadanie znajdywania różnic na obrazkach przedstawiających Święto Bożego Narodzenia. Czy jesteś w stanie wskazać na wszystkich obrazkach pięć elementów różniących je?
Halloweenowe różnice Halloweenowe różnice
Halloweenowe różnice
30 października 2012
5743
Graj teraz
Przed Tobą halloweenowe obrazki różniące się pięcioma elementami. Wykaż się spostrzegawczością i znajdź wszystkie różnice. Możesz również skorzystać z pomocy klikając na kluczyk.
Bobblestitch Bobblestitch
Bobblestitch
28 września 2012
3130
Graj teraz
Przenieś się do zaczarowanego świata dwóch dziewczynek i ich maskotek. Musisz znajdywać zagubione rzeczy oraz odnajdywać różnice na obrazkach. Gra wymaga znajomości języka angielskiego.
Przygody świnki - Różnice Przygody świnki - Różnice
Przygody świnki - Różnice
13 czerwca 2012
4598
Graj teraz
Gierka, w której Twoim zadaniem jest odnalezienie różnic na prawie identycznych obrazkach. Obrazki przedstawiają świnkę z bujną wyobraźnią, która przeżywa zabawne przygody.
Konstelacje gwiazd Konstelacje gwiazd
Konstelacje gwiazd
2 marca 2012
12021
Graj teraz
Nietypowa gra, w której nauczysz się konstelacji gwiazd. Musisz w różnych pomieszczeniach znaleźć gwiazdy lub przedmioty związane z szukaną konstelacją, a następnie odnaleźć na niebie gwiazdozbiór.
Dziecko czarownicy 3 Dziecko czarownicy 3
Dziecko czarownicy 3
4 lutego 2012
11550
Graj teraz
To już trzecia część gry z różnicami opowiadającej historię dziecka czarownicy. Czy i tym razem uda Ci się odkryć wszystkie przygody czekające tę biedną dziewczynę?
Dziecko czarownicy 2 - różnice Dziecko czarownicy 2 - różnice
Dziecko czarownicy 2 - różnice
31 stycznia 2012
11693
Graj teraz
Kolejna część przygód dziecka czarownicy, które odkryjesz jedynie przez znajdywanie różnic na obrazkach. W razie trudności skorzystaj z pomocy klikając "Show Hint".
Dziewczyny - znajdź liczby Dziewczyny - znajdź liczby
Dziewczyny - znajdź liczby
30 stycznia 2012
20729
Graj teraz
Przed nami rysunki pięknych dziewczyn, na których poukrywały się liczby. Na każdym obrazku znajduje się 30 kolejnych liczb, które musisz odnaleźć. W razie problemów możesz skorzystać z pomocy (klikając Hint).
Zakupy w Paryżu Zakupy w Paryżu
Zakupy w Paryżu
22 stycznia 2012
28042
Graj teraz
Ashley, która spędza weekend w Paryżu nie ma czasu na zrobienie potrzebnych zakupów ubraniowych oraz pamiątkowych. Pomóż dziewczynie szybko zrealizować zamierzone zakupy, znajdując w sklepach to czego chce.
Brzydkie kaczątko - różnice Brzydkie kaczątko - różnice
Brzydkie kaczątko - różnice
19 stycznia 2012
5344
Graj teraz
Przed Tobą smutna historia brzydkiego kaczątka. Na prawie identycznych obrazkach przedstawiajacych historię musisz znaleźć po 10 różnic. Czy uda Ci się dotrzeć do końca bajki?
Warsztat Świętego Mikołaja Warsztat Świętego Mikołaja
Warsztat Świętego Mikołaja
24 grudnia 2011
15026
Graj teraz
Święty Mikołaj w swoim warsztacie ma straszny bałagan. Elfy są zajęte pracą, więc nie mogą pomóc mu odnaleźć zamówionych prezentów. Pomóż Świętemu odnaleźć upominki z listy.