Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Ubieranki - Makijaż

Urocze sukienki Urocze sukienki
Urocze sukienki
dzisiaj
118
Graj teraz
Ala umówiła się dzisiaj z rodzicami na rodzinny obiad. Wciel się w rolę stylistki i przygotuj dziewczynę do wyjścia. Zrób jej makijaż i wybierz modne ciuszki, fryzurę i dodatki. Powodzenia!
Najpiękniejsza druhna Najpiękniejsza druhna
Najpiękniejsza druhna
dzisiaj
120
Graj teraz
Klara idzie dzisiaj na ślub swojej siostry. Wciel się w rolę stylistki i przygotuj druhnę do wyjścia. Wybierz dla niej modne ciuszki, fryzurę i dodatki. Miłej zabawy!
W odcieniach szarości W odcieniach szarości
W odcieniach szarości
wczoraj
794
Graj teraz
Klara pracuje w kancelarii adwokackiej, dlatego zawsze musi być dobrze ubrana. Dziewczyna ma w swojej szafie mnóstwo eleganckich ciuszków w odcieniach szarości. Wciel się rolę stylistki i przygotuj bohaterkę do pracy....
Wiosenna kolekcja Tory Burch Wiosenna kolekcja Tory Burch
Wiosenna kolekcja Tory Burch
28 maja
667
Graj teraz
Tory Burch jest znaną, amerykańską projektantką, która już dziś wieczorem zaprezentuje swoją nową kolekcję. Wciel się w rolę stylistki i zadbaj o jedną z modelek. Wybierz dla niej modne ciuszki, fryzurę i dodatki....
Kolory wiosny Kolory wiosny
Kolory wiosny
27 maja
1079
Graj teraz
Ewa umówiła się dzisiaj na randkę ze swoim chłopakiem. Wciel się w rolę stylistki i przygotuj bohaterkę do wyjścia. Wybierz dla niej kolorową sukienkę, fryzurę i dodatki. Miłej zabawy!
Makijaż w stylu steampunk Makijaż w stylu steampunk
Makijaż w stylu steampunk
25 maja
1136
Graj teraz
Karolina fascynuje się nauką i techniką. Wciel się w rolę stylistki i zrób bohaterce makijaż w stylu steampunk. Dopasuj do niego modne ciuszki, fryzurę i dodatki. Miłej zabawy!
Ubrania godne księżniczki Ubrania godne księżniczki
Ubrania godne księżniczki
23 maja
1212
Graj teraz
Ola od najmłodszych lat marzyła o tym, żeby zostać księżniczką. W swojej szafie zgromadziła mnóstwo pięknych sukienek i dodatków. Twoim zadaniem będzie stworzenie modnej kreacji godnej księżniczki. Powodzenia!
Sezon kwiatowy Sezon kwiatowy
Sezon kwiatowy
21 maja
1651
Graj teraz
Wiosna przyniosła piękną pogodę i pobudziła naturę do życia. Wraz z nią pojawiły się nowe ubrania i gadżety z kwiatowym motywem. Twoim zadaniem będzie przygotowanie modelki do pokazu. Miłej zabawy!
Moda plażowa z lat 60. Moda plażowa z lat 60.
Moda plażowa z lat 60.
18 maja
1075
Graj teraz
Hania uwielbia modę z lat 60-tych. Dziewczyna chce skorzystać z pięknej pogody i wybrać się z przyjaciółkami na plażę. Twoim zadaniem będzie przygotowanie bohaterki do wyjścia. Miłej zabawy!
Lodowe paznokcie Lodowe paznokcie
Lodowe paznokcie
16 maja
1243
Graj teraz
Hania uwielbia "Krainę lodu", dlatego postanowiła upodobnić się do księżniczki. Wciel się w rolę stylistki i zadbaj o bohaterkę. Zrób jej makijaż, wybierz modne ciuszki i pomaluj paznokcie. Powodzenia!
W ekskluzywnej restauracji W ekskluzywnej restauracji
W ekskluzywnej restauracji
14 maja
1564
Graj teraz
Dorota dostała zaproszenie do ekskluzywnej restauracji. Wciel się w rolę stylistki i przygotuj bohaterkę do wyjścia. Wybierz dla niej modną sukienkę, fryzurę i dodatki. Miłej zabawy!
Urocze torby Urocze torby
Urocze torby
13 maja
1683
Graj teraz
Ania umówiła się na spacer ze swoim chłopakiem. Wciel się w rolę stylistki i przygotuj bohaterkę do wyjścia. Zrób jej makijaż i wybierz modne ciuszki. Pamiętaj o wybraniu modnej torebki. Powodzenia!
Modne fryzury Modne fryzury
Modne fryzury
13 maja
1227
Graj teraz
Ola zaczyna karierę w modelingu. Już za chwilę dziewczyna pójdzie w swoim pierwszym pokazie. Wciel się w rolę stylistki i zadbaj o bohaterkę. Zrób jej makijaż i wybierz piękną sukienkę, fryzurę i dodatki. Powodzenia!
Makijaż punk rock Makijaż punk rock
Makijaż punk rock
11 maja
2110
Graj teraz
Dziś wieczorem Kamila wybiera się na koncert swojego ulubionego zespołu. Wciel się w rolę kosmetyczki i zadbaj o bohaterkę. Zrób jej serię zabiegów oczyszczających, a potem zajmij się makijażem. Powodzenia!
W piekarni W piekarni
W piekarni
10 maja
1710
Graj teraz
Klaudia wybiera się do piekarni po świeże pieczywo. Wciel się w rolę stylistki i przygotuj dziewczynę do wyjścia. Zrób jej makijaż i wybierz modne ciuszki, fryzurę i dodatki. Miłej zabawy!
Modne spódniczki Modne spódniczki
Modne spódniczki
9 maja
1914
Graj teraz
Helena umówiła się na obiad ze swoim chłopakiem. Wciel się w rolę stylistki i przygotuj dziewczynę do wyjścia. Zrób jej makijaż i wybierz modną spódniczkę, fryzurę i dodatki. Powodzenia!
Na fioletowo Na fioletowo
Na fioletowo
8 maja
1592
Graj teraz
Karolina uwielbia fioletowy kolor. Wciel się w rolę stylistki i przygotuj dziewczynę do wyjścia. Wybierz dla niej modną sukienkę, fryzurę i dodatki. Powodzenia!
Chińska księżniczka w salonie piękności Chińska księżniczka w salonie piękności
Chińska księżniczka w salonie piękności
8 maja
761
Graj teraz
Chińska księżniczka wybiera się dzisiaj do salonu piękności. Wciel się w rolę stylistki i zadbaj o bohaterkę. Najpierw zrób jej serię zabiegów oczyszczających, a potem zajmij się makijażem i wybierz modne...
Słodka przemiana Słodka przemiana
Słodka przemiana
7 maja
954
Graj teraz
Ania uwielbia słodycze, choć wie, że nie najlepiej wpływają na cerę. Wciel się w rolę kosmetyczki i zadbaj o bohaterkę. Zrób jej serię zabiegów oczyszczających, a potem zajmij się makijażem i wybierz modne...
Różowy i niebieski Różowy i niebieski
Różowy i niebieski
7 maja
1412
Graj teraz
Agata uwielbia łączyć ze sobą dwa ulubione kolory: różowy i niebieski. Wciel się w rolę stylistki i zadbaj o bohaterkę. Zrób jej makijaż i wybierz modne ciuszki, fryzurę i dodatki. Powodzenia!
Przyjaciółki na wakacjach Przyjaciółki na wakacjach
Przyjaciółki na wakacjach
6 maja
2097
Graj teraz
Kasia i Ania wyjeżdżają na weekend na wieś. Wciel się w rolę stylistki i przygotuj bohaterki do podróży. Zrób im makijaż i wybierz modne ciuszki, fryzurę i dodatki. Powodzenia!
Pokaz mody Roberta Cavalli Pokaz mody Roberta Cavalli
Pokaz mody Roberta Cavalli
4 maja
1157
Graj teraz
Znany włoski projektant mody Roberto Cavalli zaprezentuje dzisiaj swoją nową wiosenną kolekcję. Wciel się w rolę stylistki i przygotuj jedną z modelek do wyjścia. Zrób jej makijaż i wybierz modne ciuszki, fryzurę i...
Pierwszy pokaz mody Pierwszy pokaz mody
Pierwszy pokaz mody
2 maja
2215
Graj teraz
Karina zaczyna swoją karierę w modelingu. Już za kilka godzin dziewczyna pójdzie w pokazie polskich projektantów. Wciel się w rolę stylistki i przygotuj bohaterkę do wyjścia. Zrób jej makijaż i wybierz modne ciuszki,...
W stylu gypsy W stylu gypsy
W stylu gypsy
1 maja
1380
Graj teraz
Ola wybiera się dzisiaj na grilla do znajomych. Wciel się w rolę stylistki i przygotuj dziewczynę do wyjścia. Zrób jej makijaż, a potem wybierz modne ciuszki, fryzurę i dodatki w stylu gypsy. Miłej zabawy!
Luksusowe zakupy Luksusowe zakupy
Luksusowe zakupy
1 maja
2295
Graj teraz
Klaudia idzie dzisiaj na zakupy do luksusowego butiku. Wciel się w rolę stylistki i pomóż bohaterce wybrać modne ciuszki, fryzurę i dodatki. Miłej zabawy!
Na wysokich obcasach Na wysokich obcasach
Na wysokich obcasach
30 kwietnia
1826
Graj teraz
Paulina i Ewa przyjaźnią się od najmłodszych lat. Dziś wieczorem dziewczyny wybierają się na imprezę. Wciel się w rolę stylistki i przygotuj każdą z nich do wyjścia. Zajmij się makijażem i wybierz modne ciuszki i...
Fryzury retro Fryzury retro
Fryzury retro
29 kwietnia
1527
Graj teraz
Karina jest aktorką w teatrze. Już za kilka godzin dziewczyna zagra w przedpremierowym spektaklu. Twoim zadaniem będzie przygotowanie bohaterki do wyjścia: ułożenie jej fryzury, zrobienie makijażu i wybranie ciuszków w...
Tiulowe sukienki Tiulowe sukienki
Tiulowe sukienki
28 kwietnia
2379
Graj teraz
Hania wybiera się dzisiaj na imprezkę urodzinową. Wciel się w rolę stylistki i przygotuj bohaterkę do wyjścia. Wybierz dla niej modną, tiulową sukienkę, fryzurę i dodatki. Powodzenia!
Oscarowy pokaz mody Oscarowy pokaz mody
Oscarowy pokaz mody
25 kwietnia
1685
Graj teraz
Ceremonia wręczenia Oscarów 2016 już dawno za nami. Dziś nadszedł czas na oscarowy pokaz mody, który odbędzie się w Mediolanie. Wciel się w rolę stylistki i przygotuj jedną z modelek do wyjścia. Powodzenia!
Dziewczyna kowboja Dziewczyna kowboja
Dziewczyna kowboja
22 kwietnia
1950
Graj teraz
Ania zakochała się w kowboju i teraz specjalnie dla niego chce zmienić swój styl. Zajmij się bohaterką, zrób jej makijaż i wybierz modne ciuszki. Powodzenia!
Na zielono Na zielono
Na zielono
22 kwietnia
1416
Graj teraz
Barbara wychodzi wieczorem na spotkanie służbowe. Wciel się w rolę stylistki i zadbaj o bohaterkę. Zrób jej makijaż, a potem wybierz modne ciuszki, fryzurę i dodatki. Mała podpowiedź: Basia uwielbia zielony kolor!
Na wybiegu Na wybiegu
Na wybiegu
20 kwietnia
1505
Graj teraz
Gosia zaczyna swoją karierę w modelingu. Już za kilka godzin dziewczyna pójdzie w pokazie znanego włoskiego projektanta. Wciel się w rolę stylistki i zadbaj o bohaterkę. Zrób jej makijaż, a potem wybierz modne...
Czas na rower Czas na rower
Czas na rower
19 kwietnia
2738
Graj teraz
Ania umówiła się z przyjaciółkami na wycieczkę rowerową. Wciel się w rolę stylistki i przygotuj bohaterkę do wyjścia. Zrób jej makijaż, a potem wybierz modne ciuszki, fryzurę i dodatki. Powodzenia!
Wiosenna moda Wiosenna moda
Wiosenna moda
19 kwietnia
2424
Graj teraz
Klaudia nie może się nacieszyć piękną, wiosenną pogodą, dlatego postanowiła wybrać się na spacer. Wciel się w rolę stylistki i przygotuj bohaterkę do wyjścia. Zrób jej makijaż, a potem wybierz modne ciuszki,...
Poprawiny Poprawiny
Poprawiny
19 kwietnia
2316
Graj teraz
Wczoraj siostra Julii wyszła za mąż. Dzisiaj bohaterka wybiera się na poprawiny. Wciel się w rolę stylistki i przygotuj dziewczynę do wyjścia. Zrób jej makijaż, a potem wybierz modne ciuszki, fryzurę i dodatki....
Włoski tydzień mody Włoski tydzień mody
Włoski tydzień mody
17 kwietnia
1738
Graj teraz
Klaudia wybiera się do Milanu na włoski tydzień mody. Wciel się w rolę stylistki i przygotuj bohaterkę do podróży. Zrób jej makijaż, a potem wybierz modne ciuszki, fryzurę i dodatki. Powodzenia!