Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Ubieranki - Makijaż

Gala Met Gala Met
Gala Met
dzisiaj
470
Graj teraz
Gala Met to jedno z największych świąt miłośników mody i uroczystość przyciągająca największe gwiazdy. Waszym zadaniem będzie ubranie i pomalowanie Julii - modelki, która już za kilka godzin wyrusza do Nowego...
Luksusowe auto Luksusowe auto
Luksusowe auto
25 czerwca
1135
Graj teraz
Przyjaciele przygotowali dla Kasi niespodziankę z okazji urodzin. Zabierają solenizantkę na przejażdżkę luksusowym samochodem. Wciel się w rolę stylistki i przygotuj dziewczynę do wyjścia. Zrób jej makijaż i wybierz...
Praca biurowa Praca biurowa
Praca biurowa
23 czerwca
909
Graj teraz
Ola zaczyna dzisiaj pracę w biurze. Dziewczyna nie wie, w co się ubrać, by wyglądać ładnie i schludnie. Twoim zadaniem będzie przygotowanie bohaterki do wyjścia. Miłej zabawy!
Weekend w Nowym Jorku Weekend w Nowym Jorku
Weekend w Nowym Jorku
21 czerwca
1277
Graj teraz
Monika wyjeżdża na konferencję do Nowego Jorku. Wciel się w rolę stylistki i przygotuj bohaterkę do podróży. Wybierz dla niej modne ciuszki, fryzurę i dodatki. Miłej zabawy!
Wesele wróżki Wesele wróżki
Wesele wróżki
20 czerwca
1423
Graj teraz
Hej, Dziewczyny! Przed Wami piękna wróżka, którą będziecie musiały przygotować do ślubu. Zajmijcie się makijażem, wybierzcie modne ciuszki i bawcie się dobrze!
Wiosna w Tokio Wiosna w Tokio
Wiosna w Tokio
20 czerwca
709
Graj teraz
Już za kilka godzin Laura pójdzie w pokazie znanego tokijskiego projektanta. Twoim zadaniem będzie przygotowanie modelki do wyjścia na wybieg. Powodzenia!
Styl kowbojski Styl kowbojski
Styl kowbojski
19 czerwca
882
Graj teraz
Marta interesuje się modą i filmem. Wciel się w rolę stylistki i wybierz dla bohaterki ładne ciuszki w stylu kowbojskim. Powodzenia!
Szczęśliwe wakacje Szczęśliwe wakacje
Szczęśliwe wakacje
18 czerwca
888
Graj teraz
Ania wyjeżdża na wakacje do Chorwacji. Wciel się w rolę stylistki i przygotuj bohaterkę do podróży. Zrób jej makijaż i wybierz modne ciuszki, fryzurę i dodatki. Powodzenia!
W stylu vintage W stylu vintage
W stylu vintage
17 czerwca
1297
Graj teraz
Kasia uwielbia ciuszki w stylu vintage. Wciel się w rolę stylistki i zadbaj o bohaterkę. Stwórz dla niej modną kreację na dzisiejszy wieczór. Powodzenia!
Chiński makijaż ślubny Chiński makijaż ślubny
Chiński makijaż ślubny
15 czerwca
1145
Graj teraz
Już dziś wieczorem Hania wychodzi za mąż za pięknego Chińczyka. Wciel się w rolę stylistki i zadbaj o bohaterkę. Zrób jej makijaż i wybierz modne ciuszki ślubne. Powodzenia!
Zwiewne sukienki Zwiewne sukienki
Zwiewne sukienki
14 czerwca
1088
Graj teraz
Hej, Dziewczyny! Lato to idealny czas na noszenie zwiewnych sukienek i kolorowych dodatków. Waszym zadaniem będzie przygotowanie Klaudii na randkę z ukochanym. Miłej zabawy!
Luźne bluzki Luźne bluzki
Luźne bluzki
14 czerwca
2006
Graj teraz
Agnieszka najczęściej nosi luźne eleganckie bluzki. Wciel się w rolę stylistki i przygotuj bohaterkę do wyjścia. Zrób jej makijaż i wybierz dla modne ciuszki, fryzurę i dodatki. Miłej zabawy!
Przemiana nastolatki Przemiana nastolatki
Przemiana nastolatki
13 czerwca
3360
Graj teraz
Ewa zawsze była pilną uczennicą i nie przywiązywała dużej wagi do swojego ubioru. Teraz jest już starsza i chciałaby o siebie zadbać. Wciel się w rolę stylistki i zajmij się przemianą nastoltki. Zrób jej makijaż...
Wiosenna moda na plaży Wiosenna moda na plaży
Wiosenna moda na plaży
12 czerwca
1108
Graj teraz
Martyna uwielbia nosić długie, zwiewne sukienki. Wciel się w rolę stylistki i przygotuj bohaterkę do wyjścia na plażę. Zrób jej makijaż i wybierz modne ciuszki, fryzurę i dodatki. Miłej zabawy!
Wata cukrowa Wata cukrowa
Wata cukrowa
11 czerwca
1307
Graj teraz
Ania idzie dzisiaj z przyjaciółkami do wesołego miasteczka. Tam będzie mogła kupić sobie to, co kocha najbardziej: watę cukrową. Wciel się w rolę stylistki i zadbaj o bohaterkę. Zrób jej makijaż i wybierz modne...
Strój na przyjęcie Strój na przyjęcie
Strój na przyjęcie
10 czerwca
2169
Graj teraz
Karolina wybiera się dzisiaj na przyjęcie. Wciel się w rolę stylistki i zaprojektuj dla niej modną kreację na wieczór. Potem zajmij się makijażem i fryzurą. Miłej zabawy!
Kolorowe sukienki Kolorowe sukienki
Kolorowe sukienki
9 czerwca
1276
Graj teraz
Ola wyjeżdża na wakacje do Francji. Wciel się w rolę stylistki i przygotuj bohaterkę do podróży. Wybierz dla niej modne ciuszki, fryzurę i dodatki. Miłej zabawy!
Kanadyjski makijaż Kanadyjski makijaż
Kanadyjski makijaż
7 czerwca
725
Graj teraz
Karina wyjeżdża na wakacje do Toronto. Wciel się w rolę stylistki i zadbaj o bohaterkę. Zrób jej prawdziwy kanadyjski makijaż i wybierz modne ciuszki i dodatki. Miłej zabawy!
Perłowa perfekcja Perłowa perfekcja
Perłowa perfekcja
6 czerwca
1712
Graj teraz
Ania uwielbia perłowe ubrania i dodatki. Wciel się w rolę stylistki i przygotuj modną kreację dla bohaterki. Pamiętaj o perfekcyjnym makijażu. Miłej zabawy!
Wiosenny pokaz Alberty Ferretti Wiosenny pokaz Alberty Ferretti
Wiosenny pokaz Alberty Ferretti
5 czerwca
715
Graj teraz
Znana projektantka Alberta Ferretti zaprezentuje dzisiaj w Madrycie swoją najnowszą kolekcję. Wciel się w rolę stylistki i zadbaj o jedną z modelek. Zrób jej makijaż, wybierz modną sukienkę i dodatki. Powodzenia!
Makijaż panny młodej Makijaż panny młodej
Makijaż panny młodej
4 czerwca
1721
Graj teraz
Hej, Dziewczyny! Przed Wami panna młoda, którą będziecie musiały przygotować do ślubu. Zajmijcie się makijażem i wybierzcie dla niej modną biżuterię. Miłej zabawy!
Diwa na scenie Diwa na scenie
Diwa na scenie
3 czerwca
1424
Graj teraz
Kaja jest znaną śpiewaczką operową. Twoim zadaniem będzie przygotowanie jej do występu. Wciel się w rolę stylistki i wybierz modne ciuszki, fryzurę i dodatki. Miłej zabawy!
Perełki z wybiegu Perełki z wybiegu
Perełki z wybiegu
2 czerwca
1403
Graj teraz
Justyna - początkująca blogerka, wybrała dziewięć najpiękniejszych sukienek z tegorocznych pokazów mody. Zdjęcia wraz z opisami planuje umieścić na swoim blogu. Twoim zadaniem będzie przygotowanie bohaterki do sesji....
Tęczowa księżniczka Tęczowa księżniczka
Tęczowa księżniczka
1 czerwca
1135
Graj teraz
Aneta wybiera się dzisiaj na bal przebierańców. Wciel się w rolę stylistki i spraw, by dziewczyna wyglądała jak prawdziwa tęczowa księżniczka. Miłej zabawy!
Filmowe stroje Filmowe stroje
Filmowe stroje
31 maja
1869
Graj teraz
Hej, Dziewczyny! Poznajcie Evę - znaną modelkę i aktorkę, która szykuje się na galę filmową. Waszym zadaniem będzie przygotowanie bohaterki do wyjścia: zrobienie makijażu i wybranie pięknych ciuszków. Powodzenia!
Urocze sukienki Urocze sukienki
Urocze sukienki
30 maja
1653
Graj teraz
Ala umówiła się dzisiaj z rodzicami na rodzinny obiad. Wciel się w rolę stylistki i przygotuj dziewczynę do wyjścia. Zrób jej makijaż i wybierz modne ciuszki, fryzurę i dodatki. Powodzenia!
Najpiękniejsza druhna Najpiękniejsza druhna
Najpiękniejsza druhna
30 maja
1689
Graj teraz
Klara idzie dzisiaj na ślub swojej siostry. Wciel się w rolę stylistki i przygotuj druhnę do wyjścia. Wybierz dla niej modne ciuszki, fryzurę i dodatki. Miłej zabawy!
W odcieniach szarości W odcieniach szarości
W odcieniach szarości
29 maja
1768
Graj teraz
Klara pracuje w kancelarii adwokackiej, dlatego zawsze musi być dobrze ubrana. Dziewczyna ma w swojej szafie mnóstwo eleganckich ciuszków w odcieniach szarości. Wciel się rolę stylistki i przygotuj bohaterkę do pracy....
Wiosenna kolekcja Tory Burch Wiosenna kolekcja Tory Burch
Wiosenna kolekcja Tory Burch
28 maja
1068
Graj teraz
Tory Burch jest znaną, amerykańską projektantką, która już dziś wieczorem zaprezentuje swoją nową kolekcję. Wciel się w rolę stylistki i zadbaj o jedną z modelek. Wybierz dla niej modne ciuszki, fryzurę i dodatki....
Kolory wiosny Kolory wiosny
Kolory wiosny
27 maja
1466
Graj teraz
Ewa umówiła się dzisiaj na randkę ze swoim chłopakiem. Wciel się w rolę stylistki i przygotuj bohaterkę do wyjścia. Wybierz dla niej kolorową sukienkę, fryzurę i dodatki. Miłej zabawy!
Makijaż w stylu steampunk Makijaż w stylu steampunk
Makijaż w stylu steampunk
25 maja
1452
Graj teraz
Karolina fascynuje się nauką i techniką. Wciel się w rolę stylistki i zrób bohaterce makijaż w stylu steampunk. Dopasuj do niego modne ciuszki, fryzurę i dodatki. Miłej zabawy!
Ubrania godne księżniczki Ubrania godne księżniczki
Ubrania godne księżniczki
23 maja
1663
Graj teraz
Ola od najmłodszych lat marzyła o tym, żeby zostać księżniczką. W swojej szafie zgromadziła mnóstwo pięknych sukienek i dodatków. Twoim zadaniem będzie stworzenie modnej kreacji godnej księżniczki. Powodzenia!
Sezon kwiatowy Sezon kwiatowy
Sezon kwiatowy
21 maja
2129
Graj teraz
Wiosna przyniosła piękną pogodę i pobudziła naturę do życia. Wraz z nią pojawiły się nowe ubrania i gadżety z kwiatowym motywem. Twoim zadaniem będzie przygotowanie modelki do pokazu. Miłej zabawy!
Moda plażowa z lat 60. Moda plażowa z lat 60.
Moda plażowa z lat 60.
18 maja
1292
Graj teraz
Hania uwielbia modę z lat 60-tych. Dziewczyna chce skorzystać z pięknej pogody i wybrać się z przyjaciółkami na plażę. Twoim zadaniem będzie przygotowanie bohaterki do wyjścia. Miłej zabawy!
Lodowe paznokcie Lodowe paznokcie
Lodowe paznokcie
16 maja
1500
Graj teraz
Hania uwielbia "Krainę lodu", dlatego postanowiła upodobnić się do księżniczki. Wciel się w rolę stylistki i zadbaj o bohaterkę. Zrób jej makijaż, wybierz modne ciuszki i pomaluj paznokcie. Powodzenia!
W ekskluzywnej restauracji W ekskluzywnej restauracji
W ekskluzywnej restauracji
14 maja
1824
Graj teraz
Dorota dostała zaproszenie do ekskluzywnej restauracji. Wciel się w rolę stylistki i przygotuj bohaterkę do wyjścia. Wybierz dla niej modną sukienkę, fryzurę i dodatki. Miłej zabawy!