Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Ubieranki - Makijaż

Owocowe dziewczyny

Lato to idealna pora na zbieranie i jedzenie świeżych owoców. Ale nie tylko! Owocowe motywy wkradły się również do świata mody. Twoim zadaniem będzie zadbanie o Julię i Magdę - zrobienie im makijażu i stworzenie...

Chińska księżniczka

Chińska księżniczka szuka prywatnej stylistki. Twoim zadaniem będzie zadbanie o wygląd bohaterki: zrobienie jej makijażu i stworzenie oryginalnej kreacji. Do dzieła!

Zac Posen 2017

Zac Posen, amerykański projektant mody, zaprezentuje dzisiaj ciuszki ze swojej najnowszej kolekcji. Wciel się w rolę stylistki i przygotuj jedną z modelek do wyjścia na wybieg. Powodzenia!

Przewiewne ciuszki

Przewiewne ciuszki to doskonała alternatywa na lato. Twoim zadaniem będzie ubranie dziewczyny, która wybiera się na plażę. Do dzieła!

Pokaz mody Valentino

Włoski dom mody Valentino zaprezentuje dziś wieczorem swoją najnowszą kolekcję. Wciel się w rolę stylistki i zadbaj o jedną z modelek. Zrób jej makijaż i wybierz oryginalną sukienkę, fryzurę i dodatki. Do dzieła!

Wielbicielka kreskówek

Kasia uwielbia oglądać kreskówki, a w swojej szafie ma mnóstwo ciuszków z bajkowymi motywami. Wciel się w rolę stylistki i stwórz modną kreację dla bohaterki.

Z miłości do fotografii

Kalina interesuje się fotografią i wszędzie zabiera ze sobą aparat. Wciel się w rolę stylistki i przygotuj bohaterkę do kolejnej sesji. Wybierz dla niej modne ciuszki, fryzurę i dodatki. Powodzenia!

Sukienka na imprezę

Ola wybiera się na imprezę do znajomych. Wciel się w rolę stylistki i zadbaj o bohaterkę. Stwórz dla niej modną kreację na dzisiejszy wieczór i baw się dobrze!

Wakacje nad morzem

Paula wyjeżdża z przyjaciółmi nad morze. Wciel się w rolę stylistki i przygotuj dziewczynę do podróży. Zrób jej makijaż, wybierz modne ciuszki i dodatki. Miłej zabawy!

Ubrania w stylu gypsy

Bohaterką ubieranki jest dziewczyna, która uwielbia ubrania w stylu gypsy. Wciel się w rolę stylistki i wybierz dla niej modne ciuszki, fryzurę i dodatki. Miłej zabawy!

Letnie sukienki

Ola wyjeżdża z przyjaciółmi nad morze. Wciel się w rolę stylistki i przygotuj dziewczynę do podróży. Wybierz jedną z jej ulubionych, kolorowych sukienek, dopasuj dodatki i zajmij się makijażem. Miłej zabawy!

Fryzura chińskiej księżniczki

Bohaterką ubieranki jest chińska księżniczka, która szuka dobrego fryzjera. Wciel się w rolę stylistki i zadbaj o włosy bohaterki. Ułóż modną fryzurę i dopasuj do niej błyskotki. Do dzieła!

Kolekcja Fendi 2017

Włoski dom mody Fendi zaprezentuje dzisiaj swoją najnowszą kolekcję na 2017 rok. Wciel się w rolę stylistki i przygotuj do pokazu jedną z modelek. Zrób jej makijaż, wybierz piękną sukienkę i dodatki. Powodzenia!

Wakacyjny odpoczynek

Wakacje to idealny czas, żeby odpocząć. Ewa wyjeżdża dzisiaj nad morze. Wciel się w rolę stylistki i przygotuj dziewczynę do podróży. Wybierz dla niej modne ciuszki, fryzurę i dodatki. Powodzenia!

Czekoladowe kolory

Paula ma w swojej szafie mnóstwo brązowych ubrań. Wciel się w rolę stylistki i przygotuj bohaterkę do wyjścia na spacer. Wybierz dla niej modne ciuszki, fryzurę i dodatki. Powodzenia!

Wakacje na sportowo

Agata od kilku lat trenuje siatkówkę, dlatego nawet w wakacje nie zapomina o treningach. Twoim zadaniem będzie przygotowanie bohaterki do wyjścia na bieżnię. Powodzenia!

Leniwe wakacje

Iza po wielu miesiącach ciężkiej pracy w końcu może pozwolić sobie na urlop. Wciel się w rolę stylistki i przygotuj dziewczynę do wyjścia na plażę. Wybierz dla niej modne ciuszki, fryzurę i dodatki. Miłej zabawy!

Marszczone sukienki

Agnieszka umówiła się na randkę z nowo poznanym chłopakiem. Wciel się w rolę stylistki i przygotuj dziewczynę do wyjścia. Zajmij się makijażem, wybierz jedną z jej ulubionych, marszczonych sukienek i baw się dobrze!

Wakacyjna piękność

Bohaterką ubieranki jest dziewczyna, która słynie z dobrego stylu i elegancji. Twoim zadaniem będzie zrobienie jej makijażu i przygotowanie modnych ciuszków. Miłej zabawy!

Lolita w szkole

Bohaterką ubieranki jest Lolita, która wybiera się do szkoły na warsztaty modowe. Wciel się w rolę stylistki i przygotuj dziewczynę do wyjścia. Zrób jej makijaż, wybierz modne ciuszki i baw się dobrze!

Żółte sukienki w kwiaty

Paula jest bardzo dziewczęca i uwielbia nosić sukienki. Wciel się w rolę stylistki i przygotuj dziewczynę do wyjścia na spacer. Wybierz dla niej modne ciuszki, fryzurę i dodatki. Powodzenia!

Dzień w ogrodzie

Patrycja w końcu ma wolne i może zrelaksować się w ogrodzie, czytając książkę. Wciel się w rolę stylistki i zadbaj o bohaterkę. Zrób jej makijaż i wybierz modne ciuszki, fryzurę i dodatki. Miłej zabawy!

Fryzury w stylu gypsy

Bohaterką ubieranki jest dziewczyna, która uwielbia styl gypsy. Twoim zadaniem będzie zrobienie jej makijażu, wybranie modnych ciuszków i fryzury. Miłej zabawy!

Złoty sen

Dzisiejszej nocy Paulina śniła o złotych ubraniach. Po przebudzeniu postanowiła zajrzeć do swojej szafy i znaleźć kilka ciuszków w tym kolorze. Pomóż dziewczynie skomponować modny strój na wieczór i zrób jej...

Miętowe dziewczyny

Klaudia i Ola przyjaźnią się od dziecka i obie uwielbiają miętowy kolor. Twoim zadaniem będzie zadbanie o dziewczyny: zrobienie im makijażu i wybranie modnych ciuszków. Miłej zabawy!

Pokaz Hanae Mori

Hanae Mori to japońska projektantka mody. Twoim zadaniem będzie zadbanie o jedną z modelek, która dzisiaj zaprezentuje się na wybiegu w ciuszkach z najnowszej kolekcji. Powodzenia!

Spektakl baletowy

Klara od najmłodszych lat trenuje balet. Dziś wieczorem wcieli się w rolę pięknej księżniczki. Twoim zadaniem będzie przygotowanie dziewczyny do występu. Miłej zabawy!

Z wieśniaka w mieszczucha

Ola wyjeżdża na studia do wielkiego miasta. Dziewczyna od dziecka mieszkała na wsi i nie przywiązywała zbytnio wagi do swojego wyglądu. Najwyższy czas to zmienić. Wciel się w rolę stylistki i przeprowadź metamorfozę...

Impreza na czerwonym dywanie

Ewa dostała zaproszenie na ekskluzywną imprezę. Wciel się w rolę stylistki i przygotuj dziewczynę do wyjścia. Zrób jej makijaż, wybierz piękną sukienkę i dodatki. Miłej zabawy!

W odcieniach zieleni

Aneta uwielbia zielony kolor. Wciel się w rolę stylistki i przygotuj bohaterkę do wyjścia na spotkanie służbowe. Zrób jej makijaż, wybierz fryzurę i modne ciuszki. Powodzenia!

Pokaz Dave'a i Johnny'ego

Dave i Johnny, projektanci światowej klasy, przygotowują kolejny pokaz mody. Wciel się w rolę stylistki i zadbaj o jedną z ich modelek. Zrób jej makijaż, wybierz piękną sukienkę i biżuterię. Powodzenia!

Dziewczyna w mundurze

W dzieciństwie Hania chciała zostać marynarzem lub żołnierzem. Sprawdź, jak dziewczyna wyglądałaby w mundurze. Zrób jej makijaż, a potem wybierz charakterystyczne ubranie i nakrycie głowy. Powodzenia!

Wakacyjne sprzątanie

Ela zabiera się za wakacyjne porządki. Wciel się w rolę stylistki i przygotuj dziewczynę do sprzątania. Wybierz dla niej wygodne ciuszki, fryzurę i dodatki. Miłej zabawy!

Plecione fryzury

Pleciona fryzura to idealny pomysł na lato. Wciel się w rolę stylistki i zadbaj o Agatę, która już za kilka godzin wyjeżdża nad morze. Zrób jej makijaż, wybierz plecioną fryzurę i modne ciuszki. Powodzenia!

Dzień Niepodległości

Amy idzie dzisiaj na marsz z okazji Dnia Niepodległości. Wciel się w rolę stylistki i zrób dziewczynie makijaż, a potem wybierz dla niej modne ciuszki i dodatki. Powodzenia!

Powrót do przeszłości

Karina śniła o cofnięciu się w czasie i powrocie do dynastii Tang. Po przebudzeniu dziewczyna chce odtworzyć swój wygląd z przeszłości. Pomożesz jej w tym?