Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Ubieranki - Makijaż

Marszczone sukienki Marszczone sukienki
Marszczone sukienki
wczoraj
782
Graj teraz
Agnieszka umówiła się na randkę z nowo poznanym chłopakiem. Wciel się w rolę stylistki i przygotuj dziewczynę do wyjścia. Zajmij się makijażem, wybierz jedną z jej ulubionych, marszczonych sukienek i baw się dobrze!
Wakacyjna piękność Wakacyjna piękność
Wakacyjna piękność
26 lipca
886
Graj teraz
Bohaterką ubieranki jest dziewczyna, która słynie z dobrego stylu i elegancji. Twoim zadaniem będzie zrobienie jej makijażu i przygotowanie modnych ciuszków. Miłej zabawy!
Lolita w szkole Lolita w szkole
Lolita w szkole
24 lipca
749
Graj teraz
Bohaterką ubieranki jest Lolita, która wybiera się do szkoły na warsztaty modowe. Wciel się w rolę stylistki i przygotuj dziewczynę do wyjścia. Zrób jej makijaż, wybierz modne ciuszki i baw się dobrze!
Żółte sukienki w kwiaty Żółte sukienki w kwiaty
Żółte sukienki w kwiaty
23 lipca
857
Graj teraz
Paula jest bardzo dziewczęca i uwielbia nosić sukienki. Wciel się w rolę stylistki i przygotuj dziewczynę do wyjścia na spacer. Wybierz dla niej modne ciuszki, fryzurę i dodatki. Powodzenia!
Dzień w ogrodzie Dzień w ogrodzie
Dzień w ogrodzie
22 lipca
1316
Graj teraz
Patrycja w końcu ma wolne i może zrelaksować się w ogrodzie, czytając książkę. Wciel się w rolę stylistki i zadbaj o bohaterkę. Zrób jej makijaż i wybierz modne ciuszki, fryzurę i dodatki. Miłej zabawy!
Fryzury w stylu gypsy Fryzury w stylu gypsy
Fryzury w stylu gypsy
22 lipca
1059
Graj teraz
Bohaterką ubieranki jest dziewczyna, która uwielbia styl gypsy. Twoim zadaniem będzie zrobienie jej makijażu, wybranie modnych ciuszków i fryzury. Miłej zabawy!
Złoty sen Złoty sen
Złoty sen
21 lipca
874
Graj teraz
Dzisiejszej nocy Paulina śniła o złotych ubraniach. Po przebudzeniu postanowiła zajrzeć do swojej szafy i znaleźć kilka ciuszków w tym kolorze. Pomóż dziewczynie skomponować modny strój na wieczór i zrób jej...
Miętowe dziewczyny Miętowe dziewczyny
Miętowe dziewczyny
20 lipca
1397
Graj teraz
Klaudia i Ola przyjaźnią się od dziecka i obie uwielbiają miętowy kolor. Twoim zadaniem będzie zadbanie o dziewczyny: zrobienie im makijażu i wybranie modnych ciuszków. Miłej zabawy!
Pokaz Hanae Mori Pokaz Hanae Mori
Pokaz Hanae Mori
17 lipca
1270
Graj teraz
Hanae Mori to japońska projektantka mody. Twoim zadaniem będzie zadbanie o jedną z modelek, która dzisiaj zaprezentuje się na wybiegu w ciuszkach z najnowszej kolekcji. Powodzenia!
Spektakl baletowy Spektakl baletowy
Spektakl baletowy
15 lipca
969
Graj teraz
Klara od najmłodszych lat trenuje balet. Dziś wieczorem wcieli się w rolę pięknej księżniczki. Twoim zadaniem będzie przygotowanie dziewczyny do występu. Miłej zabawy!
Z wieśniaka w mieszczucha Z wieśniaka w mieszczucha
Z wieśniaka w mieszczucha
14 lipca
2135
Graj teraz
Ola wyjeżdża na studia do wielkiego miasta. Dziewczyna od dziecka mieszkała na wsi i nie przywiązywała zbytnio wagi do swojego wyglądu. Najwyższy czas to zmienić. Wciel się w rolę stylistki i przeprowadź metamorfozę...
Impreza na czerwonym dywanie Impreza na czerwonym dywanie
Impreza na czerwonym dywanie
14 lipca
1579
Graj teraz
Ewa dostała zaproszenie na ekskluzywną imprezę. Wciel się w rolę stylistki i przygotuj dziewczynę do wyjścia. Zrób jej makijaż, wybierz piękną sukienkę i dodatki. Miłej zabawy!
W odcieniach zieleni W odcieniach zieleni
W odcieniach zieleni
13 lipca
1451
Graj teraz
Aneta uwielbia zielony kolor. Wciel się w rolę stylistki i przygotuj bohaterkę do wyjścia na spotkanie służbowe. Zrób jej makijaż, wybierz fryzurę i modne ciuszki. Powodzenia!
Pokaz Dave'a i Johnny'ego Pokaz Dave'a i Johnny'ego
Pokaz Dave'a i Johnny'ego
11 lipca
2157
Graj teraz
Dave i Johnny, projektanci światowej klasy, przygotowują kolejny pokaz mody. Wciel się w rolę stylistki i zadbaj o jedną z ich modelek. Zrób jej makijaż, wybierz piękną sukienkę i biżuterię. Powodzenia!
Dziewczyna w mundurze Dziewczyna w mundurze
Dziewczyna w mundurze
10 lipca
1363
Graj teraz
W dzieciństwie Hania chciała zostać marynarzem lub żołnierzem. Sprawdź, jak dziewczyna wyglądałaby w mundurze. Zrób jej makijaż, a potem wybierz charakterystyczne ubranie i nakrycie głowy. Powodzenia!
Wakacyjne sprzątanie Wakacyjne sprzątanie
Wakacyjne sprzątanie
9 lipca
2322
Graj teraz
Ela zabiera się za wakacyjne porządki. Wciel się w rolę stylistki i przygotuj dziewczynę do sprzątania. Wybierz dla niej wygodne ciuszki, fryzurę i dodatki. Miłej zabawy!
Plecione fryzury Plecione fryzury
Plecione fryzury
9 lipca
2133
Graj teraz
Pleciona fryzura to idealny pomysł na lato. Wciel się w rolę stylistki i zadbaj o Agatę, która już za kilka godzin wyjeżdża nad morze. Zrób jej makijaż, wybierz plecioną fryzurę i modne ciuszki. Powodzenia!
Dzień Niepodległości Dzień Niepodległości
Dzień Niepodległości
7 lipca
1621
Graj teraz
Amy idzie dzisiaj na marsz z okazji Dnia Niepodległości. Wciel się w rolę stylistki i zrób dziewczynie makijaż, a potem wybierz dla niej modne ciuszki i dodatki. Powodzenia!
Powrót do przeszłości Powrót do przeszłości
Powrót do przeszłości
5 lipca
872
Graj teraz
Karina śniła o cofnięciu się w czasie i powrocie do dynastii Tang. Po przebudzeniu dziewczyna chce odtworzyć swój wygląd z przeszłości. Pomożesz jej w tym?
Ubrania w motylki Ubrania w motylki
Ubrania w motylki
4 lipca
1654
Graj teraz
Bohaterką ubieranki jest dziewczyna, która uwielbia motyle. W swojej szafie ma mnóstwo ubrań właśnie z tym motywem. Twoim zadaniem będzie zadbanie o bohaterkę: zrobienie jej makijażu i wybranie modnych ciuszków i...
Oryginalne fryzury Oryginalne fryzury
Oryginalne fryzury
3 lipca
1084
Graj teraz
Karina interesuje się modą i lubi wyróżniać się w tłumie. Dziewczyna często robi sobie oryginalne fryzury i odważnie się ubiera. Twoim zadaniem będzie stworzenie dla niej wyjątkowej stylizacji na wieczór. Powodzenia!
Dziewczyna świetle księżyca Dziewczyna świetle księżyca
Dziewczyna świetle księżyca
2 lipca
2318
Graj teraz
Bohaterką ubieranki jest dziewczyna, która uwielbia gwiazdy i spacery w świetle księżyca. Waszym zadaniem będzie stworzenie dla niej modnej kreacji na dzisiejszy wieczór. Powodzenia!
Kreacje z nadrukami drzew Kreacje z nadrukami drzew
Kreacje z nadrukami drzew
30 czerwca
1412
Graj teraz
Tamara wybiera się dzisiaj do galerii handlowej, bo chce sobie kupić kilka nowych ciuszków na lato. Dołącz do niej, zrób bohaterce makijaż i stwórz modną kreację z nadrukami drzew. Miłej zabawy!
Bal księżniczek Bal księżniczek
Bal księżniczek
28 czerwca
2212
Graj teraz
Julita idzie dzisiaj na bal księżniczek. Wciel się w rolę stylistki i przygotuj bohaterkę do wyjścia. Zrób jej makijaż i wybierz modne ciuszki, fryzurę i dodatki. Miłej zabawy!
Gala Met Gala Met
Gala Met
27 czerwca
1424
Graj teraz
Gala Met to jedno z największych świąt miłośników mody i uroczystość przyciągająca największe gwiazdy. Waszym zadaniem będzie ubranie i pomalowanie Julii - modelki, która już za kilka godzin wyrusza do Nowego...
Luksusowe auto Luksusowe auto
Luksusowe auto
25 czerwca
1849
Graj teraz
Przyjaciele przygotowali dla Kasi niespodziankę z okazji urodzin. Zabierają solenizantkę na przejażdżkę luksusowym samochodem. Wciel się w rolę stylistki i przygotuj dziewczynę do wyjścia. Zrób jej makijaż i wybierz...
Praca biurowa Praca biurowa
Praca biurowa
23 czerwca
1423
Graj teraz
Ola zaczyna dzisiaj pracę w biurze. Dziewczyna nie wie, w co się ubrać, by wyglądać ładnie i schludnie. Twoim zadaniem będzie przygotowanie bohaterki do wyjścia. Miłej zabawy!
Weekend w Nowym Jorku Weekend w Nowym Jorku
Weekend w Nowym Jorku
21 czerwca
1806
Graj teraz
Monika wyjeżdża na konferencję do Nowego Jorku. Wciel się w rolę stylistki i przygotuj bohaterkę do podróży. Wybierz dla niej modne ciuszki, fryzurę i dodatki. Miłej zabawy!
Wesele wróżki Wesele wróżki
Wesele wróżki
20 czerwca
1806
Graj teraz
Hej, Dziewczyny! Przed Wami piękna wróżka, którą będziecie musiały przygotować do ślubu. Zajmijcie się makijażem, wybierzcie modne ciuszki i bawcie się dobrze!
Wiosna w Tokio Wiosna w Tokio
Wiosna w Tokio
20 czerwca
991
Graj teraz
Już za kilka godzin Laura pójdzie w pokazie znanego tokijskiego projektanta. Twoim zadaniem będzie przygotowanie modelki do wyjścia na wybieg. Powodzenia!
Styl kowbojski Styl kowbojski
Styl kowbojski
19 czerwca
1144
Graj teraz
Marta interesuje się modą i filmem. Wciel się w rolę stylistki i wybierz dla bohaterki ładne ciuszki w stylu kowbojskim. Powodzenia!
Szczęśliwe wakacje Szczęśliwe wakacje
Szczęśliwe wakacje
18 czerwca
1078
Graj teraz
Ania wyjeżdża na wakacje do Chorwacji. Wciel się w rolę stylistki i przygotuj bohaterkę do podróży. Zrób jej makijaż i wybierz modne ciuszki, fryzurę i dodatki. Powodzenia!
W stylu vintage W stylu vintage
W stylu vintage
17 czerwca
1682
Graj teraz
Kasia uwielbia ciuszki w stylu vintage. Wciel się w rolę stylistki i zadbaj o bohaterkę. Stwórz dla niej modną kreację na dzisiejszy wieczór. Powodzenia!
Chiński makijaż ślubny Chiński makijaż ślubny
Chiński makijaż ślubny
15 czerwca
1405
Graj teraz
Już dziś wieczorem Hania wychodzi za mąż za pięknego Chińczyka. Wciel się w rolę stylistki i zadbaj o bohaterkę. Zrób jej makijaż i wybierz modne ciuszki ślubne. Powodzenia!
Zwiewne sukienki Zwiewne sukienki
Zwiewne sukienki
14 czerwca
1272
Graj teraz
Hej, Dziewczyny! Lato to idealny czas na noszenie zwiewnych sukienek i kolorowych dodatków. Waszym zadaniem będzie przygotowanie Klaudii na randkę z ukochanym. Miłej zabawy!
Luźne bluzki Luźne bluzki
Luźne bluzki
14 czerwca
2552
Graj teraz
Agnieszka najczęściej nosi luźne eleganckie bluzki. Wciel się w rolę stylistki i przygotuj bohaterkę do wyjścia. Zrób jej makijaż i wybierz dla modne ciuszki, fryzurę i dodatki. Miłej zabawy!