Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Ubieranki - Bajki

Księżniczki Disneya w talent show Księżniczki Disneya w talent show
Księżniczki Disneya w talent show
wczoraj
1453
Graj teraz
Księżniczki Disneya wybierają się dzisiaj na casting do znanego talent show. Wciel się w rolę stylistki i przygotuj bohaterki do występu. Wybierz dla nich modne ciuszki, fryzurę i dodatki. Czy uda im się przejść do...
Historia Hansela i Gretel Historia Hansela i Gretel
Historia Hansela i Gretel
wczoraj
520
Graj teraz
Hej, Dziewczyny! Za chwilę poznacie historię Hansela i Gretel - łowców czarownic. Waszym zadaniem będzie doprowadzenie ich do chatki z piernika i pokonanie Baby Jagi. Powodzenia!
Księżniczki Disneya na plaży Księżniczki Disneya na plaży
Księżniczki Disneya na plaży
30 maja
2733
Graj teraz
Księżniczki Disneya zaplanowały na dzisiaj wycieczkę. Wciel się w rolę stylistki i przygotuj bohaterki do wyjścia. Wybierz dla nich modne, plażowe stroje, fryzurę i dodatki. Powodzenia!
Salon fryzjerski Królewny Śnieżki Salon fryzjerski Królewny Śnieżki
Salon fryzjerski Królewny Śnieżki
30 maja
447
Graj teraz
Królewna Śnieżka otworzyła w końcu swój wymarzony salon fryzjerski. Pierwsi klienci czekają już na strzyżenie. Wciel się w rolę asystentki i zadbaj o wybranego krasnoludka: ułóż mu brodę i wybierz modne ciuszki....
Barbie i Roszpunka rywalizują o chłopaka Barbie i Roszpunka rywalizują o chłopaka
Barbie i Roszpunka rywalizują o chłopaka
29 maja
2477
Graj teraz
Barbie i Roszpunka zakochały się w tym samym chłopaku. Dzisiaj bohaterki stoczą modowy pojedynek, a ta, która wygra, przekona do siebie ukochanego. Wciel się w rolę stylistki i przygotuj dziewczyny do walki. Powodzenia!
Przyjęcie u Maszy Przyjęcie u Maszy
Przyjęcie u Maszy
29 maja
711
Graj teraz
Masza organizuje w ogrodzie przyjęcie urodzinowe. Pomóż bohaterce w przygotowaniach i dołącz do zabawy. Zagraj w paintballa, chowanego i ozdób podwórko. Powodzenia!
Superksiężniczki Disneya Superksiężniczki Disneya
Superksiężniczki Disneya
28 maja
5003
Graj teraz
Księżniczki Disneya dołączyły do Super Barbie i od dzisiaj razem będą ratować świat. Wciel się w rolę stylistki i zadbaj o bohaterki. Wybierz dla nich modne ciuszki, fryzurę i dodatki. Powodzenia!
Jordan z Następców Jordan z Następców
Jordan z Następców
27 maja
1432
Graj teraz
Jordan umówiła się z przyjaciółkami na babski wieczór. Wciel się w rolę stylistki i przygotuj bohaterkę do wyjścia. Wybierz dla niej modne ciuszki, fryzurę i dodatki. Miłej zabawy!
Mal i Dzień Mamy Mal i Dzień Mamy
Mal i Dzień Mamy
26 maja
1613
Graj teraz
Mal zaplanowała dla Czarownicy małą niespodziankę z okazji Dnia Matki. Pomożesz bohaterce w przygotowaniach? Twoim zadaniem będzie przygotowanie śniadania i stworzenie przepięknej kreacji dla następczyni. Miłej zabawy!
Mała Roszpunka i Dzień Mamy Mała Roszpunka i Dzień Mamy
Mała Roszpunka i Dzień Mamy
26 maja
1317
Graj teraz
Mała Roszpunka szykuje niespodziankę z okazji Dnia Mamy. Pomożesz jej trochę? Twoim zadaniem będzie przygotowanie śniadania, zrobienie laurki i stworzenie modnej kreacji dla księżniczki. Powodzenia!
Zakochany Kopciuszek Zakochany Kopciuszek
Zakochany Kopciuszek
25 maja
2005
Graj teraz
Kopciuszek umówiła się dzisiaj na randkę ze swoim chłopakiem. Wciel się w rolę stylistki i przygotuj księżniczkę do wyjścia. Wybierz dla niej modne ciuszki, fryzurę i dodatki. Powodzenia!
Księżniczki Disneya i pokaz mody ślubnej Księżniczki Disneya i pokaz mody ślubnej
Księżniczki Disneya i pokaz mody ślubnej
24 maja
2260
Graj teraz
Elsa i Roszpunka postanowiły spróbować swoich sił w modelingu. Już za kilka godzin księżniczki zaprezentują na wybiegu oryginalne stylizacje ślubne. Wciel się w rolę stylistki i przygotuj dziewczyny do pokazu....
Marzenie Maszy Marzenie Maszy
Marzenie Maszy
24 maja
818
Graj teraz
Masza od zawsze marzyła o tym, żeby choć przez jeden dzień, czuć się jak prawdziwa księżniczka. Z pomocą przyszedł niedźwiedź, który przyniósł mnóstwo pięknych ciuszków. Wciel się w rolę stylistki i ubierz...
Modowa przemiana Arielki Modowa przemiana Arielki
Modowa przemiana Arielki
23 maja
1854
Graj teraz
Arielka ma już coraz więcej fanów w internecie, dlatego zdecydowała się na modową przemianę. Wciel się w rolę stylistki i zadbaj o księżniczkę. Zrób jej makijaż i wybierz oryginalne ciuszki, fryzurę i dodatki....
Tęczowa moda Roszpunki Tęczowa moda Roszpunki
Tęczowa moda Roszpunki
22 maja
2528
Graj teraz
Roszpunka uwielbia kolorowe ubrania i oryginalne fryzury. Twoim zadaniem będzie przygotowanie księżniczki do wyjścia na imprezkę. Miłej zabawy!
Szafa Arielki Szafa Arielki
Szafa Arielki
22 maja
884
Graj teraz
Arielka zaplanowała na dziś wielkie sprzątanie. Pomóż księżniczce odnaleźć zagubione rzeczy, a potem zadbaj o jej wygląd. Wybierz dla syrenki piękną sukienkę i dodatki. Powodzenia!
Księżniczki w koledżu Księżniczki w koledżu
Księżniczki w koledżu
21 maja
4153
Graj teraz
Arielka, Anna i Bella chodzą do tej samej szkoły. Dziewczyny uwielbiają się stroić i zawsze wyglądają modnie. Twoim zadaniem będzie przygotowanie księżniczek na imprezę. Powodzenia!
Kreator postaci: Atomówka Kreator postaci: Atomówka
Kreator postaci: Atomówka
20 maja
1772
Graj teraz
Hej, Dziewczyny! Na pewno pamiętacie słynną bajkę "Atomówki" i jej trzy główne bohaterki: Bajkę, Bójkę i Brawurkę. Dzisiaj możecie stworzyć swoją własną, wymarzoną postać z tej kreskówki. Miłej zabawy!
Judy i Nick na randce Judy i Nick na randce
Judy i Nick na randce
20 maja
1228
Graj teraz
Judy umówiła się na randkę z Nickiem. Wciel się w rolę stylistki i przygotuj zakochanych do wyjścia. Wybierz dla nich modne ciuszki i dodatki. Miłej zabawy!
Szafa Aurory Szafa Aurory
Szafa Aurory
20 maja
1373
Graj teraz
Aurora zastała swój pokój w totalnej rozsypce. Pomóż księżniczce odnaleźć zagubione w bałaganie przedmioty i przygotuj ją do wielkiej uroczystości koronacyjnej. Miłej zabawy!
Roszpunka w koledżu Roszpunka w koledżu
Roszpunka w koledżu
19 maja
3097
Graj teraz
Roszpunka jest zakręcona i wiecznie się spóźnia. Wciel się w rolę stylistki i przygotuj bohaterkę do szkoły. Wybierz dla niej modne ciuszki, fryzurę i dodatki. Być może, dzięki Tobie, księżniczka w końcu dotrze...
Moda ze Zwierzogrodu Moda ze Zwierzogrodu
Moda ze Zwierzogrodu
19 maja
2185
Graj teraz
Judy wybiera się dzisiaj na pokaz mody. Tym razem policjantka nie będzie łapać złodziejów, tylko zajmie się wlepianiem mandatów za... słabe stylizacje! Twoim zadaniem będzie ubranie gazeli odpowiednio do sytuacji. Czy...
Arielka na balu maskowym Arielka na balu maskowym
Arielka na balu maskowym
19 maja
1437
Graj teraz
Arielka i Eryk wybierają się na bal maskowy. Wciel się w rolę stylistki i przygotuj księżniczkę do wyjścia. Zrób jej makijaż, a potem wybierz modne ciuszki, fryzurę i dodatki. Miłej zabawy!
Księżniczki Disneya i szkolna impreza Księżniczki Disneya i szkolna impreza
Księżniczki Disneya i szkolna impreza
18 maja
5483
Graj teraz
Roszpunka, Arielka i Bella wybierają się dzisiaj na szkolną imprezkę. Wciel się w rolę stylistki i przygotuj księżniczki do wyjścia. Wybierz dla nich modne ciuszki, fryzurę i dodatki. Miłej zabawy!
Bloom na spacerze Bloom na spacerze
Bloom na spacerze
18 maja
1162
Graj teraz
Bloom wybiera się dzisiaj na spacer ze swoimi przyjaciółkami z Klubu Winx. Wciel się w rolę stylistki i przygotuj bohaterkę do wyjścia. Wybierz dla niej modne ciuszki, fryzurę i dodatki. Miłej zabawy!
Wymarzona sukienka Arielki Wymarzona sukienka Arielki
Wymarzona sukienka Arielki
17 maja
1589
Graj teraz
Arielka od zawsze marzyła o tym, żeby ktoś zaprojektował sukienkę specjalnie dla niej. Podejmiesz się tego wyzwania? Wybierz fason, przygotuj materiał i zajmij się szyciem. Na końcu ubierz księżniczkę. Powodzenia!
Judy i zasłużony odpoczynek Judy i zasłużony odpoczynek
Judy i zasłużony odpoczynek
17 maja
1250
Graj teraz
Judy bardzo ciężko pracuje i jest najlepsza w łapaniu złodziei. Po wielu udanych misjach zasługuje na odpoczynek. Pomóż bohaterce wymknąć się z pracy i zrób kilka prostych zadań. Uważaj, by nie nakrył Was szef!
Wiosenne księżniczki Disneya Wiosenne księżniczki Disneya
Wiosenne księżniczki Disneya
16 maja
2543
Graj teraz
Księżniczki Disneya wybierają się dzisiaj na spacer. Wciel się w rolę stylistki i zadbaj o bohaterki. Wybierz dla nich modne ciuszki, fryzurę i dodatki. Miłej zabawy!
Księżniczki Disneya w studiu tatuażu Księżniczki Disneya w studiu tatuażu
Księżniczki Disneya w studiu tatuażu
15 maja
6503
Graj teraz
Arielka otworzyła studio tatuażu. Jasmina, Elsa i Bella będą jej pierwszymi klientkami. Twoim zadaniem będzie wybranie wzoru i modnych ciuszków dla każdej z księżniczek. Miłej zabawy!
Jak zostać księżniczką Jak zostać księżniczką
Jak zostać księżniczką
14 maja
4358
Graj teraz
Iza od zawsze marzyła o tym, żeby zostać księżniczką. Kilka dni temu dziewczyna kupiła poradnik, ale gdzieś go zapodziała. Pomóż dziewczynie odnaleźć książkę, a potem zajmij się stylizacją. Wybierz modne...
Roszpunka w wersji zombie Roszpunka w wersji zombie
Roszpunka w wersji zombie
13 maja
1401
Graj teraz
Roszpunka wygrała casting i w najnowszym horrorze zagra... zombie! Wciel się w rolę stylistki i przygotuj bohaterkę do zdjęć. Wybierz dla niej mroczne ciuchy, fryzurę i dodatki. Miłej zabawy!
Księżniczki Disneya i wycieczka rowerowa Księżniczki Disneya i wycieczka rowerowa
Księżniczki Disneya i wycieczka rowerowa
12 maja
6666
Graj teraz
Roszpunka i Bella wybierają się dzisiaj na wycieczkę rowerową. Wciel się w rolę stylistki i przygotuj księżniczki do wyjścia. Wybierz dla nich modne ciuszki, fryzurę i dodatki. Miłej zabawy!
Królewna Balonowa i Królewna Ognia Królewna Balonowa i Królewna Ognia
Królewna Balonowa i Królewna Ognia
12 maja
1145
Graj teraz
Królewna Balonowa i Królewna Ognia wybierają się dzisiaj na urodziny Finna. Wciel się w rolę stylistki i przygotuj bohaterki do wyjścia. Zrób im serię zabiegów oczyszczających, wybierz modne ciuszki i fryzurę....
Nowa praca Kopciuszka Nowa praca Kopciuszka
Nowa praca Kopciuszka
9 maja
2486
Graj teraz
Kopciuszek dostała nową pracę jako grafik. Wciel się w rolę stylistki i przygotuj bohaterkę do wyjścia. Wybierz dla niej modne ciuszki, fryzurę i dodatki. Powodzenia!
Księżniczki robią selfie Księżniczki robią selfie
Księżniczki robią selfie
9 maja
3374
Graj teraz
Anna, Elsa i Roszpunka chcą zrobić fajne selfie i wrzucić je na Facebooka. Wciel się w rolę stylistki i przygotuj księżniczki do zdjęć. Wybierz dla nich modne ciuszki, fryzurę i dodatki. Powodzenia!
Księżniczki na deskorolce Księżniczki na deskorolce
Księżniczki na deskorolce
8 maja
13940
Graj teraz
Księżniczki Disneya idą dzisiaj na pierwszą lekcję jazdy na deskorolce. Wciel się w rolę stylistki i przygotuj bohaterki do wyjścia. Wybierz dla nich wygodne ciuszki, modną fryzurę i kolorowe dodatki. Miłej zabawy!