Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Ubieranki - Bajki

Księżniczki wracają do szkoły

Wszystko, co dobre, szybko się kończy. Po wakacjach nawet księżniczki muszą wrócić do koledżu.
Twoim zadaniem będzie przygotowanie Arielki, Aurory i Kopciuszka na pierwszy dzień w szkole.

Księżniczki i pływanie synchroniczne

Księżniczki Disneya jadą na zawody w pływaniu synchronicznym. Twoim zadaniem będzie przygotowanie ich do występu: wybranie konkursowej figury, strojów kąpielowych i dresów. Miłej zabawy!

Arielka i Eryk na wakacjach

Arielka i Eryk jadą razem na wakacje. Dołącz do nich i zacznij wspaniałą zabawę. Na końcu ubierz bohaterów.

Kopciuszek w Nowym Jorku

Zła macocha wywiozła Kopciuszka do Nowego Jorku. Teraz księżniczka musi sama odnaleźć się w nowym, wielkim świecie. Pierwszym krokiem będzie zmiana fryzury. Kolejnym znalezienie modnych ciuszków i wykreowanie...

Barbie jako Czarny Charakter Disneya

Barbie uwielbia wszystkie bajki Disneya, ale dzisiaj postanowiła stanąć po tej mrocznej stronie. Wciel się w rolę stylistki i zajmij się przemianą bohaterki w jeden z Czarnych Charakterów Disneya. Powodzenia!

Chibi księżniczki Disneya

Cześć, Dziewczyny! Przed Wami ubieranka, w której możecie stworzyć swoją ulubioną księżniczkę Disneya w wersji chibi.

Nowa praca Jasminy

Jasmina zaczyna pracę w magazynie modowym. Niestety, jej wygląd nie odpowiada szefowej i księżniczka musi zmienić swój styl na bardziej elegancki. Pomożesz jej w tym?

Księżniczki i lata 70.

Roszpunka, Śnieżka i Bella wybierają się na imprezę w stylu lat 70. Twoim zadaniem będzie przygotowanie księżniczek do wyjścia: wybranie modnych ciuszków i dodatków.

Kreator księżniczek Disneya

Hej, Dziewczyny! Przed Wami kolejny kreator postaci, w którym możecie stworzyć swoją ulubioną księżniczkę Disneya. Czy uda Wam się odwzorować oryginał?

Roszpunka na plaży

Roszpunka wybiera się na spacer nad morze. Wciel się w rolę stylistki i zadbaj o księżniczkę. Stwórz dla niej modną kreację, która oczaruje wszystkich plażowiczów.

Księżniczki vs hipsterki

Księżniczki Disneya zastanawiają się nad zmianą stylu. Podejrzewają, że nowe, hipsterskie ciuszki mogą przynieść im sławę w mediach społecznościowych. Dołącz do bohaterek i sprawdź to! Dla każdej z nich...

Księżniczki i babski wieczór

Raven Queen, Apple White i Arielka umówiły się na babski wieczór. Dołącz do księżniczek i wykonaj trzy zadania: stwórz modne stylizacje, zajmij się makijażem i udekoruj pokój. Do dzieła!

Wspólna szafa Elsy i Roszpunki

Elsa i Roszpunka zamieszkały razem na czas wakacji. Księżniczki mają wspólną szafę i chętnie wymieniają się ubraniami. Wybierz ulubioną bohaterkę i korzystając z okazji, stwórz dla niej modną kreację na...

Arielka i wielka przeprowadzka

Eryk zaproponował Arielce, by ta z nim zamieszkała. Księżniczka zgodziła się i zaczęła przygotowania do przeprowadzki. Pomóż syrence posprzątać i udekorować pokój Eryka. Na końcu stwórz dla niej modną kreację,...

Sara Sushi z Shopkins Shoppies

Sara Sushi wybiera się dzisiaj z przyjaciółkami na małą imprezkę. Wciel się w rolę stylistki i przygotuj bohaterkę do wyjścia. Wybierz dla niej modne ciuszki, fryzurę i dodatki. Miłej zabawy!

Rockowe księżniczki Disneya

Elsa, Arielka i Roszpunka założyły niedawno zespół rockowy. Dzisiaj zagrają swój pierwszy koncert. Wciel się w rolę stylistki i przygotuj księżniczki do występu. Miłej zabawy!

Księżniczki i pojedynek na selfie

Księżniczki Disneya podzieliły się na dwie drużyny i chcą stoczyć pojedynek na selfie. Wciel się w rolę stylistki i przygotuj bohaterki do zdjęć. Wybierz dla nich modne ciuszki, fryzurę i dodatki. Który zespół...

Kopciuszek jako syrena

Kopciuszek uwielbia się przebierać i malować. Twoim zadaniem będzie upodobnienie jej do syreny. Wybierz modne ciuszki, zajmij się makijażem i baw się dobrze!

Aurora w Paryżu

Aurora wyjeżdża na trzy dni do Paryża i szuka kogoś, kto mógłby zdawać relacje z jej podróży na blogu. Zajmiesz się tym? Zrób zdjęcie pierwszego francuskiego śniadania, a potem dwie fotki podczas zwiedzania. Miłej...

Aisha na spacerze

Aisha wybiera się dzisiaj na spacer ze swoimi przyjaciółkami z Klubu Winx. Wciel się w rolę stylistki i przygotuj bohaterkę do wyjścia. Wybierz dla niej modne ciuszki, fryzurę i dodatki. Miłej zabawy!

Pokemaniaczki

Bohaterkami tej ubieranki są dwie dziewczyny, które uwielbiają Pokemon GO. Dzisiaj umówiły się na wspólne granie w parku. Żeby poczuć się jak prawdziwe trenerki, muszą najpierw kupić odpowiednie ubrania. To zadanie...

Roszpunka projektuje spódniczkę

Roszpunka chce przerobić swoją starą spódniczkę na coś zupełnie nowego. Pomożesz jej w tym? Zacznij od wybrania fasonu i koloru, a potem zajmij się malowaniem. Na końcu ubierz księżniczkę. Do dzieła!

Ubierz Harley Quinn

Hej, Dziewczyny! Przed Wami Harley Quinn - dziewczyna Jokera. Waszym zadaniem będzie stworzenie dla niej modnej stylizacji na wieczór. Do dzieła!

Roszpunka w Idolu

Roszpunka uwielbia śpiewać, dlatego chce wziąć udział w castingu do Idola. Wciel się w rolę stylistki i przygotuj księżniczkę do wyjścia. Zrób jej makijaż i stwórz modną kreację. Powodzenia!

Przygody Kubo

Po wizycie ducha z przeszłości chłopiec o imieniu Kubo wyrusza w niebezpieczną podróż, by odnaleźć legendarną zbroję. Twoim zadaniem będzie przygotowanie bohatera do drogi: wybranie wygodnych ubrań i potrzebnych...

Średniowieczne wesele Roszpunki

Roszpunka i Flynn postanowili urządzić swoje wesele w klimacie średniowiecznym. Zajmij się dekorowaniem placu, a potem przygotuj parę młodą do ślubu. Powodzenia!

Modowy pojedynek: Elsa vs Moana

Elsa i Moana stają do walki o popularność. Wybierz najlepsze zdjęcia i zbieraj oceny. Która z dziewczyn zdobędzie ich więcej?

Księżniczki vs Monsterki w Top Model

Księżniczki Disneya wybierają się na casting do Top Model. Tam zmierzą się z drużyną Monsterek. Wciel się w rolę stylistki i przygotuj bohaterki do wyjścia na wybieg. Która z nich okaże się tą najpiękniejszą?

Snapchat Królewny Śnieżki

Elsa i Arielka namówiły Śnieżkę do założenia konta na Snapchacie. Dołącz do księżniczki i razem wypróbujcie możliwości nowej aplikacji. Przebierajcie się, róbcie fotki i głupie miny. Liczy się dobra zabawa!

Księżniczki grają w Pokemon GO

Jasmina, Tiana, Arielka i Elsa umówiły się na wspólne granie w Pokemon GO. Wciel się w rolę stylistki i przygotuj księżniczki do wyjścia. Wybierz dla nich wygodne ciuszki i dodatki. Do dzieła!

Łowczynie okazji

Śnieżka i Roszpunka są prawdziwymi łowczyniami okazji! Zawsze znajdują dla siebie modne ciuszki w dobrej cenie i potrafią dopasować do nich biżuterię. Tym razem to zadanie będzie należało do Ciebie.

Roszpunka i ślub na plaży

Roszpunka i Flynn biorą dzisiaj ślub! Ceremonia odbędzie się na plaży, a Twoim zadaniem będzie udekorowanie ołtarza i przygotowanie panny młodej. Powodzenia!

Roszpunka na basenie

Roszpunka wybiera się dzisiaj na basen. Wciel się w rolę stylistki i przygotuj księżniczkę do wyjścia. Zajmij się makijażem i stwórz modną kreację na lato. Powodzenia!

Starfire z DC Super Hero Girls

Hej, Dziewczyny! Poznajcie Starfire - pozaziemską księżniczką, pochodzącą z planety Tamaran. Waszym zadaniem będzie stworzenie dla niej magicznego looku na dzisiejszy wieczór. Do dzieła!

Księżniczki Disneya na wybiegu

Elsa, Anna i Roszpunka wezmą udział w pokazie mody. Wciel się w rolę stylistki i przygotuj księżniczki do wyjścia na wybieg.

Nowa dziewczyna Eryka

Arielka i Eryk niedawno się rozstali. Książę szybko znalazł sobie nową dziewczynę, o którą księżniczka jest bardzo zazdrosna. Wciel się w rolę stylistki i stwórz modne kreacje dla Arielki, a Eryk na pewno...