Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Ubieranki - Bajki

Zawody w przeciąganiu liny Zawody w przeciąganiu liny
Zawody w przeciąganiu liny
dzisiaj
1357
Graj teraz
Księżniczki zmierzą się dzisiaj z czarnymi charakterami Disneya. Waszym zadaniem będzie przygotowanie wszystkich bohaterek do pojedynku. Która z drużyn przeciągnie linę na swoją stronę?
Księżniczki Disneya jako wróżki Księżniczki Disneya jako wróżki
Księżniczki Disneya jako wróżki
dzisiaj
642
Graj teraz
Roszpunka i Elsa uwielbiają wróżki, dlatego dzisiaj postanowiły się za nie przebrać. Dołącz do nich i razem wyruszcie na zakupy. Wybierz dla księżniczek modne ciuszki, skrzydła i dodatki. Miłej zabawy!
Atomówki jako księżniczki Disneya Atomówki jako księżniczki Disneya
Atomówki jako księżniczki Disneya
wczoraj
1146
Graj teraz
Atomówki uwielbiają księżniczki Disneya, dlatego postanowiły się za nie przebrać. Dołącz do bohaterek i pomóż im odtworzyć kreacje ich ulubionych postaci. Miłej zabawy!
Elsa i Arielka na wakacjach Elsa i Arielka na wakacjach
Elsa i Arielka na wakacjach
wczoraj
2120
Graj teraz
Elsa i Arielka wyjechały razem na wakacje. Dołącz do nich i wykonaj kilka zadań: zatańcz z Elsą, poderwij chłopaka i przygotuj księżniczki na wieczorną imprezkę. Która z nich zostanie królową balu?
Księżniczki na podwójnej randce Księżniczki na podwójnej randce
Księżniczki na podwójnej randce
28 czerwca
2843
Graj teraz
Arielka i Jasmina idą dzisiaj na podwójną randkę. Wciel się w rolę stylistki i przygotuj księżniczki do wyjścia. Wybierz dla nich modne ciuszki, fryzurę i dodatki. Która kreacja bardziej przypadnie do gustu chłopakom?
Księżniczki na obozie letnim Księżniczki na obozie letnim
Księżniczki na obozie letnim
27 czerwca
2425
Graj teraz
Mulan, Roszpunka i Jasmina wyjechały razem na obóz letni. Dołącz do nich i zacznij wakacyjną zabawę. Udekoruj podwórko i przygotuj księżniczki na wieczorne ognisko. Powodzenia!
Roszpunka wychodzi za mąż Roszpunka wychodzi za mąż
Roszpunka wychodzi za mąż
26 czerwca
2263
Graj teraz
Już dziś wieczorem Roszpunka wychodzi za mąż! Wciel się w rolę stylistki i przygotuj bohaterkę do ślubu. Wybierz dla niej modną suknię, fryzurę i dodatki. Powodzenia!
Zakochana Arielka Zakochana Arielka
Zakochana Arielka
26 czerwca
2691
Graj teraz
Arielka umówiła się na randkę z Erykiem. Wciel się w rolę stylistki i przygotuj księżniczkę do wyjścia. Wybierz dla niej modne ciuszki, fryzurę i dodatki. Miłej zabawy!
Czarne charaktery Disneya Czarne charaktery Disneya
Czarne charaktery Disneya
25 czerwca
3077
Graj teraz
Czarne charaktery Disneya czekają na wielką przemianę. Wciel się w rolę stylistki i zadbaj o bohaterki. Zrób im serię zabiegów oczyszczających, zajmij się makijażem i stwórz przepiękne kreacje na dzisiejszy...
Księżniczki na zakupach Księżniczki na zakupach
Księżniczki na zakupach
25 czerwca
1633
Graj teraz
Anna i Roszpunka wyjechały na Hawaje, a dzisiaj wybierają się na modowe zakupy. Dołącz do księżniczek, doradź, które ciuszki powinny kupić i baw się dobrze!
Księżniczki na festiwalu Księżniczki na festiwalu
Księżniczki na festiwalu
24 czerwca
3092
Graj teraz
Aurora, Roszpunka i Arielka wybierają się na festiwal muzyczny. Wciel się w rolę stylistki i zadbaj o bohaterki. Wybierz dla nich modne ciuszki, fryzurę i dodatki. Miłej zabawy!
Roszpunka na randce Roszpunka na randce
Roszpunka na randce
24 czerwca
2051
Graj teraz
Roszpunka idzie dzisiaj na randkę w ciemno. Wybierz dla niej odpowiedniego kandydata i przygotuj księżniczkę do wyjścia. Miłej zabawy!
Sesja ślubna Arielki Sesja ślubna Arielki
Sesja ślubna Arielki
23 czerwca
3776
Graj teraz
Arielka i Eryk w końcu wzięli ślub! Teraz zakochani przygotowują się do sesji zdjęciowej. Twoim zadaniem będzie stworzenie modnych kreacji dla wszystkich bohaterów. Miłej zabawy!
Legenda Korry Legenda Korry
Legenda Korry
23 czerwca
1281
Graj teraz
Hej, Dziewczyny! Pamiętacie jeszcze genialną bajkę "Legenda Korry"? Waszym zadaniem będzie ubranie głównej bohaterki. Miłej zabawy!
Księżniczki Disneya na Euro 2016 Księżniczki Disneya na Euro 2016
Księżniczki Disneya na Euro 2016
23 czerwca
2214
Graj teraz
Arielka i Roszpunka pojechały do Francji na Euro 2016. Dzisiaj księżniczki wybierają się na mecz ukochanej drużyny. Twoim zadaniem będzie kupienie dla nich modnych ciuszków i dodatków. Miłej zabawy!
Biedronka i Czarny Kot Biedronka i Czarny Kot
Biedronka i Czarny Kot
23 czerwca
1499
Graj teraz
Jeśli lubicie nową bajkę o przygodach Biedronki i Czarnego Kota to na pewno spodobają Wam się puzzle z ich udziałem. Za każdym razem będziecie miały przed sobą nieco inne zadanie: obracanie, upuszczanie lub...
Księżniczki vs Monsterki na Instagramie Księżniczki vs Monsterki na Instagramie
Księżniczki vs Monsterki na Instagramie
22 czerwca
5060
Graj teraz
Księżniczki Disneya i dziewczyny z Monster High stoczą dzisiaj modowy pojedynek na Instagramie. Twoim zadaniem będzie przygotowanie każdej z bohaterek do zdjęć: wybranie ładnych ciuszków i ciekawych gadżetów. Która...
Flora na spacerze Flora na spacerze
Flora na spacerze
21 czerwca
1421
Graj teraz
Flora umówiła się na spacer z przyjaciółkami. Wciel się w rolę stylistki i przygotuj bohaterkę do wyjścia. Wybierz dla niej modne ciuszki, fryzurę i dodatki. Miłej zabawy!
Roszpunka i spódniczki z frędzlami Roszpunka i spódniczki z frędzlami
Roszpunka i spódniczki z frędzlami
21 czerwca
1724
Graj teraz
Roszpunka kupiła ostatnio kilka spódniczek z frędzlami. Wciel się w rolę stylistki i zadbaj o księżniczkę. Wybierz dla niej modne ciuszki, fryzurę i dodatki. Miłej zabawy!
Zawsze modna Roszpunka Zawsze modna Roszpunka
Zawsze modna Roszpunka
20 czerwca
1410
Graj teraz
Roszpunka umówiła się na randkę z Flynnem. Wciel się w rolę stylistki i przygotuj księżniczkę do wyjścia. Wybierz dla niej modne ciuszki, fryzurę i dodatki. Powodzenia!
Urodziny Roszpunki Urodziny Roszpunki
Urodziny Roszpunki
19 czerwca
2525
Graj teraz
Księżniczki Disneya przygotowują urodzinową niespodziankę dla Roszpunki. Dołącz do nich i pomóż w przygotowaniach: wybierz prezenty, udekoruj pokój i ubierz bohaterki. Miłej zabawy!
Księżniczki w Top Model Księżniczki w Top Model
Księżniczki w Top Model
18 czerwca
2933
Graj teraz
Elsa i Arielka chcą wziąć udział w programie "Top Model". Wciel się w rolę stylistki i przygotuj bohaterki do castingu. Która z nich ma największe szanse na to, by zostać modelką?
Sekrety księżniczek Sekrety księżniczek
Sekrety księżniczek
17 czerwca
2708
Graj teraz
Księżniczki Disneya umówiły się dzisiaj na babskie pogaduchy. Wciel się w rolę stylistki i przygotuj każdą z nich do wyjścia. Wybierz modne ciuszki, fryzurę i dodatki. Miłej zabawy!
Freddie z Następców Freddie z Następców
Freddie z Następców
16 czerwca
1174
Graj teraz
Freddie z Następców umówiła się dzisiaj na spotkanie z przyjaciółkami. Wciel się w rolę stylistki i przygotuj bohaterkę do wyjścia. Wybierz dla niej modne ciuszki, fryzurę i dodatki. Powodzenia!
Masza na wakacjach Masza na wakacjach
Masza na wakacjach
16 czerwca
1184
Graj teraz
Masza wyjeżdża na wakacje na wieś. Dołącz do niej i wykonaj kilka zadań: ubierz bohaterkę, zrób jej zdjęcie z Niedźwiedziem i baw się dobrze!
Księżniczki i zakończenie roku szkolnego Księżniczki i zakończenie roku szkolnego
Księżniczki i zakończenie roku szkolnego
15 czerwca
8763
Graj teraz
Księżniczki Disneya wybierają się na zakończenie roku. Wciel się w rolę stylistki i zadbaj o bohaterki. Wybierz dla nich modne ciuszki i dodatki. Miłej zabawy!
Zakończenie roku szkolnego w zamku Disneya Zakończenie roku szkolnego w zamku Disneya
Zakończenie roku szkolnego w zamku Disneya
14 czerwca
2050
Graj teraz
Elsa, Anna i Roszpunka wybierają się na zakończenie roku szkolnego. Wciel się w rolę stylistki i zadbaj o księżniczki. Dla każdej z nich przygotuj modną kreację, fryzurę i dodatki. Powodzenia!
Pojedynek na snapy Pojedynek na snapy
Pojedynek na snapy
14 czerwca
8884
Graj teraz
Elsa i Roszpunka stoczą dzisiaj pojedynek na snapy. Dołącz do księżniczek i pomóż im wybrać najpiękniejsze zdjęcie z każdej kategorii. Przerób je, dodaj podpis i emotkę. Która z bohaterek zdobędzie więcej lajków?
Wojna na selfie Wojna na selfie
Wojna na selfie
13 czerwca
5789
Graj teraz
Księżniczki i ich przystojni partnerzy wybrali się na wspólną wycieczkę do Disneylandu. Kto z nich wygra wojnę na selfie? Ubierz bohaterów i baw się dobrze!
Stella na spacerze Stella na spacerze
Stella na spacerze
12 czerwca
1764
Graj teraz
Stella umówiła się na popołudniowy spacer z przyjaciółkami. Wciel się w rolę stylistki i przygotuj bohaterkę do wyjścia. Wybierz dla niej modne ciuszki, fryzurę i dodatki. Miłej zabawy!
Arielka i Śnieżka na spacerze Arielka i Śnieżka na spacerze
Arielka i Śnieżka na spacerze
12 czerwca
2934
Graj teraz
Arielka i Śnieżka umówiły się dzisiaj na spacer. Wciel się w rolę stylistki i przygotuj księżniczki do wyjścia. Wybierz dla nich modne ciuszki, fryzurę i dodatki. Miłej zabawy!
Blog Kopciuszka Blog Kopciuszka
Blog Kopciuszka
11 czerwca
3131
Graj teraz
Kopciuszek postanowiła założyć bloga o modzie ślubnej. W dobrym starcie pomoże jej księżniczka Anna, która już niedługo wychodzi za mąż. Twoim zadaniem będzie przygotowanie panny młodej do zdjęć. Powodzenia!
Prawda czy wyzwanie? Prawda czy wyzwanie?
Prawda czy wyzwanie?
10 czerwca
3298
Graj teraz
Księżniczki Disneya spotkały się w zamku Roszpunki i postanowiły zagrać w grę. Dołącz do nich, wykonaj zadania i baw się dobrze!
Lodowe królestwo Lodowe królestwo
Lodowe królestwo
10 czerwca
817
Graj teraz
Fin wraz z przyjaciółmi przygotowuje zasadzkę na Lodowego Króla. Twoim zadaniem będzie zaprojektowanie planszy, na której bohaterowie stoczą walkę. Miłej zabawy!
Nowy styl Roszpunki Nowy styl Roszpunki
Nowy styl Roszpunki
9 czerwca
4205
Graj teraz
Roszpunka ma już dość swojego szalonego wyglądu i chciałaby coś zmienić. Pomóż bohaterce odnaleźć się w nowym klasycznym stylu. Usuń tatuaże, zmyj makijaż i wybierz dla niej oryginalne, modne ciuchy. Powodzenia!
Roszpunka na rowerze Roszpunka na rowerze
Roszpunka na rowerze
9 czerwca
2250
Graj teraz
Roszpunka wybiera się dzisiaj na przejażdżkę rowerową. Twoim zadaniem będzie pomalowanie i ozdobienie roweru, a potem wybranie modnych ciuszków dla księżniczki. Powodzenia!