Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Ubieranki - Lalki

Bohaterowie mangi: Łowca wampirów 2 Bohaterowie mangi: Łowca wampirów 2
Bohaterowie mangi: Łowca wampirów 2
wczoraj
2153
Graj teraz
Hej, Dziewczyny! Przed Wami kolejny kreator postaci, w którym możecie stworzyć dwóch bohaterów: wampira i łowcę. Powodzenia!
Kreator postaci: Naruto Kreator postaci: Naruto
Kreator postaci: Naruto
27 czerwca
723
Graj teraz
Hej, Dziewczyny! Przed Wami kolejny kreator postaci, w którym możecie stworzyć swojego ulubionego bohatera z Naruto. Miłej zabawy!
Piękna wróżka Piękna wróżka
Piękna wróżka
24 czerwca
762
Graj teraz
Hej, Dziewczyny! Przed Wami piękna wróżka, która wybiera się na spacer do lasu. Waszym zadaniem będzie przygotowanie jej do wyjścia: zrobienie makijażu i wybranie modnych ciuszków. Powodzenia!
Tancerka Asha Tancerka Asha
Tancerka Asha
20 czerwca
2839
Graj teraz
Asha przygotowuje się do ważnego występu. Wciel się w rolę stylistki i zadbaj o tancerkę. Zrób jej makijaż i wybierz modne ciuszki i dodatki. Powodzenia!
Miłośniczka kotów Miłośniczka kotów
Miłośniczka kotów
16 czerwca
4735
Graj teraz
Hej, Dziewczyny! Przed Wami kolejny kreator postaci, w którym możecie stworzyć miłośniczkę kotów. Bawcie się kolorami, wybierzcie modne ciuszki i fryzurę. Miłej zabawy!
Kreator postaci: Kelner Kreator postaci: Kelner
Kreator postaci: Kelner
15 czerwca
1941
Graj teraz
Hej, Dziewczyny! Przed Wami kolejny kreator postaci. Tym razem Waszym zadaniem będzie stworzenie kelnera lub kelnerki. Miłej zabawy!
Tsar i Scath Tsar i Scath
Tsar i Scath
9 czerwca
984
Graj teraz
Tsar i Scath wyruszają na podbój świata. Przygotuj ich do podróży, wybierz wygodne ciuchy i dodatki. Miłej zabawy!
Dziewczyna z tatuażem Dziewczyna z tatuażem
Dziewczyna z tatuażem
7 czerwca
4921
Graj teraz
Hej, Dziewczyny! Przed Wami kolejny kreator postaci, w którym możecie stworzyć dziewczynę z tatuażem. Miłej zabawy!
Ubierz Lii Ubierz Lii
Ubierz Lii
5 czerwca
997
Graj teraz
Lii jest wielką fanką anime. Twoim zadaniem będzie przygotowanie dla niej modnych ciuszków, fryzury i dodatków. Miłej zabawy!
Kosmiczne rodzeństwo Kosmiczne rodzeństwo
Kosmiczne rodzeństwo
4 czerwca
1747
Graj teraz
Hej, Dziewczyny! Przed Wami kosmiczne rodzeństwo, które wybiera się w daleką podróż. Waszym zadaniem będzie przygotowanie bohaterów do wyprawy. Powodzenia!
Ubierz Rinę Ubierz Rinę
Ubierz Rinę
3 czerwca
1263
Graj teraz
Hej, Dziewczyny! Przed Wami Rina - nieśmiała dziewczyna, która uwielbia Pokemony. Waszym zadaniem będzie wybranie dla niej modnych ciuszków, fryzury i dodatków. Powodzenia!
Bohaterowie mangi: Łowca wampirów 1 Bohaterowie mangi: Łowca wampirów 1
Bohaterowie mangi: Łowca wampirów 1
24 maja
8870
Graj teraz
Hej, Dziewczyny! Przed Wami kreator postaci, w którym możecie stworzyć dwóch bohaterów: wampira i łowcę. Powodzenia!
Lekcja baletu Lekcja baletu
Lekcja baletu
22 maja
2058
Graj teraz
Ewa od najmłodszych lat trenuje balet. Dziewczyna kocha taniec i od kilku miesięcy przygotowuje się do ważnego turnieju. Twoim zadaniem będzie wybranie modnych ciuszków dla bohaterki. Powodzenia!
Mała Lolita Mała Lolita
Mała Lolita
16 maja
615
Graj teraz
Hej, Dziewczyny! Poznajcie małą Lolitę - córkę znanej piosenkarki. Waszym zadaniem będzie zadbanie o dziewczynkę: zrobienie makijażu i wybranie modnych ciuszków. Powodzenia!
Kreator postaci: Dziewczyna z portretu Kreator postaci: Dziewczyna z portretu
Kreator postaci: Dziewczyna z portretu
4 maja
11511
Graj teraz
Hej, Dziewczyny! Przed Wami kreator postaci, w którym możecie stworzyć dziewczynę z portretu. Miłej zabawy!
Kreator postaci: Wojownik Sci-Fi Kreator postaci: Wojownik Sci-Fi
Kreator postaci: Wojownik Sci-Fi
30 kwietnia
3915
Graj teraz
Hej, Dziewczyny! Przed Wami kreator postaci, w którym możecie stworzyć swojego własnego ulubionego bohatera science fiction. Bawcie się kolorami i wzorami, wybierajcie oryginalne ubrania i dodatki. Powodzenia!
Kreator postaci: Piosenkarka anime Kreator postaci: Piosenkarka anime
Kreator postaci: Piosenkarka anime
23 kwietnia
6368
Graj teraz
Hej, Dziewczyny! Przed Wami kreator postaci, w którym możecie stworzyć swoją ulubioną piosenkarkę w wersji anime. Miłej zabawy!
Bubbleisha z Shopkins Shoppies Bubbleisha z Shopkins Shoppies
Bubbleisha z Shopkins Shoppies
20 kwietnia
1314
Graj teraz
Hej, Dziewczyny! Przed Wami gumowa laleczka Bubbleisha z Shopkins Shoppies. Waszym zadaniem będzie przygotowanie bohaterki na imprezkę. Wybierzcie dla niej modne ciuszki, fryzurę i dodatki. Miłej zabawy!
Trzy wróżki Trzy wróżki
Trzy wróżki
12 kwietnia
1400
Graj teraz
Hej, Dziewczyny! Przed Wami trzy piękne wróżki, które dziś wieczorem wybierają się na małą imprezkę. Wciel się w rolę stylistki i zadbaj o bohaterki. Wybierz dla nich modne ciuszki, fryzurę i dodatki. Miłej zabawy!
Bohaterowie mangi w szkole 18 Bohaterowie mangi w szkole 18
Bohaterowie mangi w szkole 18
1 kwietnia
10114
Graj teraz
Po raz kolejny masz okazję spotkać się z bohaterami mangi w szkole. Tym razem dwie dziewczyny chcą pogadać, dlatego postanowiły się przejść. Twoim zadaniem będzie zadbanie o ich wygląd. Miłej zabawy!
Dziewczyna z lizakiem Dziewczyna z lizakiem
Dziewczyna z lizakiem
23 marca
3213
Graj teraz
Ewa uwielbia słodkości i muzykę. Dziś wieczorem dziewczyna zagra koncert w pobliskim klubie. Wciel się w rolę stylistki i przygotuj bohaterkę do wyjścia. Wybierz dla niej modne ciuszki, fryzurę i dodatki. Miłej zabawy!
Kreator postaci: Anthro Kreator postaci: Anthro
Kreator postaci: Anthro
21 marca
5160
Graj teraz
Cześć Dziewczyny! Przed Wami kolejny kreator postaci. Tym razem możecie stworzyć swoją własną postać antropomorficzną. Wybierzcie części ciała, ciuchy i fryzurę. Pamiętajcie o dodatkach i cechach szczególnych....
Popette z Shopkins Shoppies Popette z Shopkins Shoppies
Popette z Shopkins Shoppies
16 marca
1351
Graj teraz
Hej Dziewczyny! Przed Wami Popette z Shopkins Shoppies, która uwielbia muzykę i aktorstwo. Będziecie musiały zaopiekować się bohaterką i wybrać dla niej modne ciuszki, fryzurę i dodatki. Miłej zabawy!
Leśna wróżka Leśna wróżka
Leśna wróżka
29 lutego
13460
Graj teraz
Uaktualnienie! Cześć, Dziewczyny! Przed Wami ubieranka, w której możecie stworzyć swoją własną leśną wróżkę. Bawcie się kolorami i wzorami. Wybierzcie modne ciuszki, fryzurę i dodatki. Miłej zabawy!
Kreator postaci: Star Wars Kreator postaci: Star Wars
Kreator postaci: Star Wars
9 marca
9881
Graj teraz
Hej Dziewczyny! Przed Wami kreator postaci, w którym możecie stworzyć swojego ulubionego bohatera z Gwiezdnych Wojen. Miłej zabawy!
Mama i córka na balu Mama i córka na balu
Mama i córka na balu
8 marca
5280
Graj teraz
Helena i jej córka Zosia wybierają się dzisiaj na rodzinny bal. Wciel się w rolę stylistki i przygotuj bohaterki do wyjścia. Wybierz dla nich modne ciuszki, fryzurę i dodatki. Powodzenia!
Wiosenny salon fryzjerski Wiosenny salon fryzjerski
Wiosenny salon fryzjerski
1 marca
1523
Graj teraz
Przepiękna leśna wróżka nie może się już doczekać wiosny. Kilka dni temu otworzyła swój pierwszy salon fryzjerski. Wciel się w rolę asystentki i zaopiekuj się pierwszą klientką. Zrób bohaterce magiczną fryzurę...
Miejski styl Miejski styl
Miejski styl
24 lutego
21292
Graj teraz
Cześć, Dziewczyny! Dzisiaj Waszym zadaniem będzie przygotowanie Magdy do wyjścia na miasto. Do wyboru macie mnóstwo kolorowych ciuchów, fryzur i dodatków. Miłej zabawy!
Dafne Dafne
Dafne
16 lutego
26535
Graj teraz
Ubierz piękną dziewczynę o imieniu Dafne. Na początek możesz pozmieniać jej rysy twarzy oraz fryzurę, a w kolejnych etapach zapoznaj się z jej bogatą garderobą i świetnie ją ubierz.
Kreator postaci Sci-Fi Kreator postaci Sci-Fi
Kreator postaci Sci-Fi
12 listopada 2015
25569
Graj teraz
Rozszerzona wersja ubieranki. Dzisiaj możesz stworzyć swoją własną, unikalną postać science fiction. Baw się kolorami i wzorami, wybierz ubrania i dodatki. Może uda Ci się stworzyć bohatera z Twojej ulubionej...
Indyjska księżniczka Indyjska księżniczka
Indyjska księżniczka
30 stycznia
1912
Graj teraz
Hej, Dziewczyny! Poznajcie indyjską księżniczkę Amishi. Dziś wieczorem bohaterka wybiera się na bal. Waszym zadaniem będzie wybranie dla niej modnych ciuszków, fryzury i dodatków. Miłej zabawy!
Tajemnicze życie lalek Tajemnicze życie lalek
Tajemnicze życie lalek
29 stycznia
7203
Graj teraz
Chyba każda z nas w dzieciństwie bawiła się lalkami. Pamiętacie jeszcze te piękne ciuszki, domki i kolorowe włosy? Dzisiaj możecie wrócić do dawnych lat i zadbać o jedną z pięknych lalek. Zacznijcie od makijażu....
Kreator postaci: Zjawa Kreator postaci: Zjawa
Kreator postaci: Zjawa
27 stycznia
10078
Graj teraz
Hej, Dziewczyny! Przed Wami kolejny kreator postaci. Tym razem możecie stworzyć swojego własnego, przerażającego potwora. Może to być zjawa, duch czy zombie. Uruchomcie wyobraźnie, wybierzcie ohydne ciuszki i dodatki....
Kreator postaci: Dziewczyna Kot Kreator postaci: Dziewczyna Kot
Kreator postaci: Dziewczyna Kot
26 stycznia
5616
Graj teraz
Przed Tobą kreator postaci, w którym możesz stworzyć Dziewczynę-Kota. Dodaj wyjątkowe kocie cechy, takie jak ogon, uszy, paski i pazury. Dostosuj scenę odpowiednio do nastroju, od łagodnej do przerażającej. Wybierz...
Kreator postaci: Kleryk Kreator postaci: Kleryk
Kreator postaci: Kleryk
25 stycznia
8306
Graj teraz
Stwórz swojego własnego herosa, który będzie posiadał dał uzdrawiania. To może być księżniczka, łowca, mag czy kapłan. Sama zdecyduj. Wybierz rysy twarzy, ubrania i magiczne dodatki. Daj upust swojej wyobraźni!
Kreator postaci: Jedi Kreator postaci: Jedi
Kreator postaci: Jedi
22 stycznia
3604
Graj teraz
Wkrocz do świata Gwiezdnych Wojen i stwórz swoją własną postać Jedi. Wybierz rysy twarzy, fryzurę i kolory ubrań. Pamiętaj o dodatkach: unikalnych artefaktach i broniach. Dasz sobie radę? Niech moc będzie z Tobą!