Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Ubieranki - Monster High

Mała Monsterka i leczenie nosa Mała Monsterka i leczenie nosa
Mała Monsterka i leczenie nosa
10 kwietnia 2014
26663
Graj teraz
Jedna z małych Monsterek ma potworne problemy ze swoim nosem. Radę da sobie tylko prawdziwy lekarz - taki, jak Ty! Wykorzystaj przybory, żeby wyleczyć problem małej pacjentki.
Sarah Screams w spa Sarah Screams w spa
Sarah Screams w spa
9 kwietnia 2014
10056
Graj teraz
Kolejna bohaterka Monster High potrzebuje profesjonalnych zabiegów w spa. Sarah Screams chce, abyś to Ty wcieliła się w kosmetyczkę, która zregeneruje jej włosy i cerę.
Clawdeen Wolf na czarnym dywanie Clawdeen Wolf na czarnym dywanie
Clawdeen Wolf na czarnym dywanie
6 kwietnia 2014
98494
Graj teraz
Oto cudowna Clawdeen Wolf, która... nie wie w co się ubrać! Wciel się w jej osobistą stylistkę i zadbaj, aby Monsterka fantastycznie prezentowała się na czarnym dywanie.
Rochelle Goyle Rochelle Goyle
Rochelle Goyle
5 kwietnia 2014
13043
Graj teraz
Przed Tobą zadanie wystylizowania ślicznej Rochelle Goyle. Na początek zajmij się makijażem Monsterki i zmień jej fryzurę. W kolejnym kroku przejrzyj jej całą garderobę i ładnie ją ubierz.
Monsterka u dentysty Monsterka u dentysty
Monsterka u dentysty
3 kwietnia 2014
46138
Graj teraz
Mała Monsterka musi iść do dentysty. W poczekalni musisz odgonić jej myśli, od fotela dentystycznego, a gdy już będziesz naprawiać jej ząb to bądź delikatna i rób przerwy na zabawę.
Fryzura Clawdeen Wolf Fryzura Clawdeen Wolf
Fryzura Clawdeen Wolf
1 kwietnia 2014
19012
Graj teraz
Wcielasz się w osobistą fryzjerkę Clawdeen Wolf i postanawiasz na wiosnę zmienić jej fryzurę. Weź do ręki nożyczki i farbę do włosów, a następnie spraw aby Clawdeen fantastycznie wyglądała.
Rany małej Monsterki Rany małej Monsterki
Rany małej Monsterki
28 marca 2014
34465
Graj teraz
Bohaterką ubieranki jest mała Draculaura, która popadła w niezłe tarapaty. Musisz jak najszybciej opatrzyć jej wszystkie rany. Zadbaj o Monsterkę, tak aby powróciła do pełni sił i zdrowia.
Madison Fear Dress Up Madison Fear Dress Up
Madison Fear Dress Up
27 marca 2014
35251
Graj teraz
Przed nami nowa bohaterka Monster High, Madison Fear. Laleczka jest 14-letnią córką syren. Twoim zadaniem jest pomóc Madison przygotować się na spotkanie ze straszyciółkami. Zadbaj, aby ślicznie wyglądała.
Frankie Stein u okulisty Frankie Stein u okulisty
Frankie Stein u okulisty
22 marca 2014
33546
Graj teraz
Frankie Stein zauważyła, że często bolą ją oczy, więc postanowiła wybrać się do okulisty. Wciel się w rolę lekarza i po gruntownym zbadaniu Monsterki dobierz dla niej ładne oprawki i szkła.
Badanie wzroku Clawdeen Badanie wzroku Clawdeen
Badanie wzroku Clawdeen
20 marca 2014
23885
Graj teraz
Clawdeen z Monster High ma problemy z czytaniem z tablicy. Monsterka postanowiła wybrać się do okulisty. Zbadaj jej wzrok wykluczając różne choroby, a następnie dopasuj okulary.
Makijaż Spectry Vondergeist Makijaż Spectry Vondergeist
Makijaż Spectry Vondergeist
15 marca 2014
14619
Graj teraz
Bohaterką ubieranki jest Spectra Vondergeist, która dziś potrzebuje pomocy kosmetyczki. Zadbaj o Monsterkę, oczyszczając jej twarz i robiąc makijaż. Na koniec pomóż Spectrze wybrać ubiór, na spotkanie ze...
Nowy straszymestr: Twyla Nowy straszymestr: Twyla
Nowy straszymestr: Twyla
14 marca 2014
55480
Graj teraz
Kolejną Monsterką, która zestresowana rozpoczyna kolejny straszymestr jest Twyla. Pomóż laleczce znaleźć fajne ciuszki i zmień jej fryzurkę, tak aby fantastycznie wyglądała.
Clawdeen u doktora Clawdeen u doktora
Clawdeen u doktora
9 marca 2014
43044
Graj teraz
Bohaterką ubieranki jest Clawdeen, która wpadła w tarapaty i teraz potrzebuje szybkiej, profesjonalnej pomoc lekarskiej. Wciel się w rolę jej doktora i opatrz jej poważne rany.
Toralei Stripe na w-f Toralei Stripe na w-f
Toralei Stripe na w-f
7 marca 2014
76178
Graj teraz
Bohaterką ubieranki jest Toralei Stripe, którą trzeba przygotować na lekcję wychowania fizycznego. Ubierz Monsterkę w sportowy strój, tak aby nauczyciel nie musiał zwracać jej uwagi.
Prawdziwy makijaż Catrine DeMew Prawdziwy makijaż Catrine DeMew
Prawdziwy makijaż Catrine DeMew
28 lutego 2014
34590
Graj teraz
Kolejną Monsterką, która przychodzi do Twojego salonu piękności jest Catrine DeMew. Laleczka potrzebuje zabiegów na skórę twarzy oraz całego ciała. Wykonaj zabiegi i zadbaj o prawdziwy makijaż.
Jane Boolittle Jane Boolittle
Jane Boolittle
27 lutego 2014
21669
Graj teraz
Bohaterka ubieranki jest Jane Boolittle z Monster High. Twoim zadaniem jest zadbanie o fryzurę, makijaż oraz ubiór Monsterki. Spraw, aby Jane fantastycznie wyglądała i dobrze się czuła.
Przeziębienie Monsterki Przeziębienie Monsterki
Przeziębienie Monsterki
26 lutego 2014
92618
Graj teraz
Jedna z małych laleczek Monster High przeziębiła się i teraz potrzebuje profesjonalnej pomocy lekarskiej. Wciel się w rolę pani doktor i zadbaj o Monsterkę, aby powróciła do zdrowia.
Cleo na czarnym dywanie Cleo na czarnym dywanie
Cleo na czarnym dywanie
21 lutego 2014
102060
Graj teraz
Kolejna Monsterka musi się przygotować na czarny dywan. Cleo De Nile wystąpi na promocji filmu Strach, kamera, akcja i musi fantastycznie wyglądać. Wybierz zabójcze ciuszki i zadbaj o jej fryzurkę.
Nefera de Nile w spa Nefera de Nile w spa
Nefera de Nile w spa
19 lutego 2014
30185
Graj teraz
Kolejna laleczka Monster High wybiera się do Twojego spa na zabiegi na włosy i cerę. Nefera de Nile chce fantastycznie wyglądać i Ty musisz jej w tym pomóc. Zadbaj o Monsterkę najlepiej jak potrafisz.
Zwariowana fryzura Cleo De Nile Zwariowana fryzura Cleo De Nile
Zwariowana fryzura Cleo De Nile
15 lutego 2014
131461
Graj teraz
Kolejna, hitowa ubieranka z serii "zwariowana fryzura". Tym razem na Twoim fotelu fryzjerskim zasiada Cleo De Nile. Wymyśl dla niej ciekawą fryzurkę i...
Lagoona Blue na czarnym dywanie Lagoona Blue na czarnym dywanie
Lagoona Blue na czarnym dywanie
13 lutego 2014
84597
Graj teraz
Lagoona Blue ma po raz pierwszy okazję wystąpić na czarnym dywanie. Monsterka nie wie jak ubrać się, więc prosi Cię o pomoc. Zmień jej fryzurę i znajdź ładne ubrania z dodatkami. Spraw, aby laleczka przepięknie...
Nowy semestr: Clawdeen Wolf Nowy semestr: Clawdeen Wolf
Nowy semestr: Clawdeen Wolf
11 lutego 2014
84985
Graj teraz
Rozpoczął się nowy semestr szkolny w Straszyceum i Clawdeen nie wie jak ubrać się na pierwszy dzień po feriach. Pomóż Monsterce wybrać ubiór, w którym będzie fajnie i stylowo wyglądać oraz zadbaj o jej fryzurkę.
Viperine Gorgon Viperine Gorgon
Viperine Gorgon
8 lutego 2014
56476
Graj teraz
Przed Tobą przerażająca Monsterka, Viperine Gordon, która zabłysnęła w filmie: "Strach, Kamera Akcja". Twoim zadaniem jest zadbać o stylizację Viperine, tak aby laleczka wyglądała równie fantastycznie jak pozostałe...
Mała Monsterka i problemy z nosem Mała Monsterka i problemy z nosem
Mała Monsterka i problemy z nosem
7 lutego 2014
64453
Graj teraz
Bohaterką ubieranki jest mała bohaterka Monster High, która ma duże problemy z noskiem. Wciel sie w rolę laryngologa i oczyść jej nosek. Spraw, aby laleczka mogła swobodnie oddychać.
Elissabat Elissabat
Elissabat
6 lutego 2014
74277
Graj teraz
Przed nami kolejna, nowa laleczka z Monster High, Elissabat. Córka wampira chce abyś stała się jej stylistką i zadbała o jej wygląd. Zajmij się fryzurą Monsterki oraz znajdź ciuszki, w których Elissabat będzie...
Watzit i Frankie Stein Watzit i Frankie Stein
Watzit i Frankie Stein
5 lutego 2014
35957
Graj teraz
Przed Tobą zadanie zadbanie o pupila Frankie Stein. Musisz umyć pieska Watzit, aby ślicznie wyglądał. Na koniec przygotuj Monsterkę i jej psiaka na długi spacer po parku.
Honey Swamp Honey Swamp
Honey Swamp
2 lutego 2014
57458
Graj teraz
Przed nami nowa laleczka Monster High, Honey Swamp. Córka potwora z bagien potrzebuje Twojej pomocy w stylizacji. Popracuj nad fryzurą Monsterki oraz znajdź ciuszki, w których będzie ładnie wyglądała.
Dom strachów Monster High Dom strachów Monster High
Dom strachów Monster High
28 stycznia 2014
93555
Graj teraz
Przed Tobą gra, w której masz okazję wyposażyć dom strachów Monster High. Urządź wszystkie pokoje oraz wprowadź do Twojego nawiedzonego domu bohaterów Straszyceum. Czy bohaterowie będą zadowoleni ze swojego nowego...
Frankie Stein jako Voltageous Frankie Stein jako Voltageous
Frankie Stein jako Voltageous
24 stycznia 2014
47932
Graj teraz
Frankie Stein z Monster High jest dziś władczynią prądu i chce abyś ją pięknie ubrała i uczesała. Zrób przyjemność Monsterce i spełnij jej życzenie. Nie zapomnij o ozdobach, które dodadzą jej pełni energii.
Clawdeen u laryngologa Clawdeen u laryngologa
Clawdeen u laryngologa
23 stycznia 2014
54009
Graj teraz
Clawdeen Wolf ma pewien problem z zatkanym nosem i sama nie może sobie z nim poradzić. Wciel się w rolę laryngologa i pomóż Monsterce odetkać nosek. Do zabiegu musisz użyć profesjonalnych narzędzi.
Prawdziwy makijaż Clawdeen Wolf Prawdziwy makijaż Clawdeen Wolf
Prawdziwy makijaż Clawdeen Wolf
18 stycznia 2014
70513
Graj teraz
Kolejna bohaterka Monster High potrzebuje prawdziwego, profesjonalnego makijażu. Tym razem zajmij się upiększaniem Clawdeen Wolf. Nałóż na jej twarz maseczki i zadbaj o jej fryzurę.
Spectra Vondergeist w spa Spectra Vondergeist w spa
Spectra Vondergeist w spa
17 stycznia 2014
25817
Graj teraz
Kolejną bohaterką Monster High, która chce dzień spędzić w spa jest Spectra Vondergeist. Wykonaj fantastyczne zabiegi na włosy i cerę, aby Monsterka mogła się czuć jak nowo narodzona.
Złe zęby Draculaury Złe zęby Draculaury
Złe zęby Draculaury
14 stycznia 2014
51443
Graj teraz
Wcielasz się w rolę monsterowego dentysty i dziś zajmujesz się uzębieniem Draculaury. Musisz umyć jej zęby, uzupełnić ubytki oraz wybielić je. Spraw, aby uczennica Straszyceum dobrze się czuła po wizycie.
Clawdia Wolf Clawdia Wolf
Clawdia Wolf
11 stycznia 2014
61564
Graj teraz
Po raz pierwszy na ubierankach Clawdia Wolf, starsza siostra Clawdeen , Howleen i Clawda. Pomóż nowej bohaterce Monster High fantastycznie wyglądać. Zadbaj o fryzurę i strój Monsterki.
Draculaura u lekarza Draculaura u lekarza
Draculaura u lekarza
5 stycznia 2014
48974
Graj teraz
Draculaura wpadła w niezłe tarapaty i teraz potrzebuje pomocy lekarskiej. Udziel jej pierwszej pomocy! Postaraj się delikatnie wykonać wszystkie zabiegi, aby Monsterka była w pełni zadowolona z Twoich usług lekarskich.
Świąteczna Venus McFlytrap Świąteczna Venus McFlytrap
Świąteczna Venus McFlytrap
30 grudnia 2013
44465
Graj teraz
Umaluj Venus z Monster High, tak aby mogła spędzić święta w gronie swoich straszyciółek. Na początek oczyść Monsterce twarz, a później zajmij się makijażem i ubiorem.