Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Ubieranki - Monster High

Złe zęby Ghoulii Yelps Złe zęby Ghoulii Yelps
Złe zęby Ghoulii Yelps
7 maja 2014
15774
Graj teraz
Ghoulia Yelps jadła za dużo słodyczy i teraz bardzo bolą ją zęby. Po kilku dniach strasznych męczarni Monsterka zdecydowała się na wizytę u stomatologa. Zadbaj o jej ząbki i spraw, żeby już więcej się nie męczyła.
Wilczyca z Monster High Wilczyca z Monster High
Wilczyca z Monster High
6 maja 2014
8272
Graj teraz
Masz okazję stworzyć nową bohaterkę Monster High. Będzie nią wilczyca, która bardzo lubi nosić sukienki i krótkie spódniczki. Stwórz swoją Monsterkę i pochwal się jej wyglądem dodając screena.
Słodka Draculaura Słodka Draculaura
Słodka Draculaura
3 maja 2014
36168
Graj teraz
Przed nami zwariowana Draculaura z Monster High. Laleczka poczuła wiosnę i potrzebuje nowej, słodkiej stylizacji. Popracuj nad nową fryzurą i znajdź ciuszki, w których Monsterka będzie fantastycznie wyglądała.
Robecca Steam w spa Robecca Steam w spa
Robecca Steam w spa
2 maja 2014
7178
Graj teraz
Bohaterką ubieranki jest znana Monsterka, Robecca Steam, która potrzebuje profesjonalnych zabiegów na włosy i twarz. Zadbaj o Robeccę, a następnie ubierz ją na spotkanie ze straszyciółkami.
Robecca Steam i jej moda Robecca Steam i jej moda
Robecca Steam i jej moda
28 kwietnia 2014
14159
Graj teraz
Bohaterką ubieranki jest śliczna Robecca Steam, która spotka się dziś ze straszyciółkami. Zadbaj o Monsterkę, modnie ją ubierając. Spraw, aby Robecca ślicznie wyglądała i dobrze się czuła.
Prawdziwy makijaż Catty Noir Prawdziwy makijaż Catty Noir
Prawdziwy makijaż Catty Noir
25 kwietnia 2014
35674
Graj teraz
Bohaterką ubieranki jest śliczna Catty Noir, która potrzebuje profesjonalnych zabiegów kosmetycznych. Wciel się w rolę stylistki i zadbaj o cerę oraz styl ciemnoskórej Monsterki.
Fryzura Draculaury Fryzura Draculaury
Fryzura Draculaury
24 kwietnia 2014
24623
Graj teraz
Przed nami fantastyczna Draculaura z Monster High, która wybiera się na przyjęcie i potrzebuje ślicznej fryzurki. Wciel się w rolę jej fryzjerki i zrób jej jedną z trzech fryzur, a następnie ładnie ją ubierz i wymaluj.
Venus kochająca modę Venus kochająca modę
Venus kochająca modę
18 kwietnia 2014
54242
Graj teraz
Przed nami Monsterka, która uwielbia podążać za najnowszymi trendami mody. Wybierz się z Venus McFlytrap na wiosenne zakupy. Poszukaj ciuszków, w których laleczka będzie modnie wyglądała.
Draculaura w szpitalu Draculaura w szpitalu
Draculaura w szpitalu
14 kwietnia 2014
53219
Graj teraz
Draculaura zachorowała i znalazła się w szpitalu. Wciel się w rolę doktora i udziel Monsterce pierwszej pomocy. Wykonaj EKG i opatrz jej rany. Zadbaj, aby Draculaura szybko i w pełni sił opuściła szpital.
Akilina z Monster High Akilina z Monster High
Akilina z Monster High
11 kwietnia 2014
16996
Graj teraz
W tej ubierance masz okazję zapoznać się z jedną z nowych dziewczyn Monster High. Akilina chce abyś wcieliła się w jej stylistkę. Na początek zadbaj o jej włosy i makijaż, a później ładnie ją ubierz.
Mała Monsterka i leczenie nosa Mała Monsterka i leczenie nosa
Mała Monsterka i leczenie nosa
10 kwietnia 2014
26802
Graj teraz
Jedna z małych Monsterek ma potworne problemy ze swoim nosem. Radę da sobie tylko prawdziwy lekarz - taki, jak Ty! Wykorzystaj przybory, żeby wyleczyć problem małej pacjentki.
Sarah Screams w spa Sarah Screams w spa
Sarah Screams w spa
9 kwietnia 2014
10118
Graj teraz
Kolejna bohaterka Monster High potrzebuje profesjonalnych zabiegów w spa. Sarah Screams chce, abyś to Ty wcieliła się w kosmetyczkę, która zregeneruje jej włosy i cerę.
Clawdeen Wolf na czarnym dywanie Clawdeen Wolf na czarnym dywanie
Clawdeen Wolf na czarnym dywanie
6 kwietnia 2014
100074
Graj teraz
Oto cudowna Clawdeen Wolf, która... nie wie w co się ubrać! Wciel się w jej osobistą stylistkę i zadbaj, aby Monsterka fantastycznie prezentowała się na czarnym dywanie.
Rochelle Goyle Rochelle Goyle
Rochelle Goyle
5 kwietnia 2014
13096
Graj teraz
Przed Tobą zadanie wystylizowania ślicznej Rochelle Goyle. Na początek zajmij się makijażem Monsterki i zmień jej fryzurę. W kolejnym kroku przejrzyj jej całą garderobę i ładnie ją ubierz.
Monsterka u dentysty Monsterka u dentysty
Monsterka u dentysty
3 kwietnia 2014
46290
Graj teraz
Mała Monsterka musi iść do dentysty. W poczekalni musisz odgonić jej myśli, od fotela dentystycznego, a gdy już będziesz naprawiać jej ząb to bądź delikatna i rób przerwy na zabawę.
Fryzura Clawdeen Wolf Fryzura Clawdeen Wolf
Fryzura Clawdeen Wolf
1 kwietnia 2014
19213
Graj teraz
Wcielasz się w osobistą fryzjerkę Clawdeen Wolf i postanawiasz na wiosnę zmienić jej fryzurę. Weź do ręki nożyczki i farbę do włosów, a następnie spraw aby Clawdeen fantastycznie wyglądała.
Rany małej Monsterki Rany małej Monsterki
Rany małej Monsterki
28 marca 2014
34682
Graj teraz
Bohaterką ubieranki jest mała Draculaura, która popadła w niezłe tarapaty. Musisz jak najszybciej opatrzyć jej wszystkie rany. Zadbaj o Monsterkę, tak aby powróciła do pełni sił i zdrowia.
Madison Fear Dress Up Madison Fear Dress Up
Madison Fear Dress Up
27 marca 2014
35907
Graj teraz
Przed nami nowa bohaterka Monster High, Madison Fear. Laleczka jest 14-letnią córką syren. Twoim zadaniem jest pomóc Madison przygotować się na spotkanie ze straszyciółkami. Zadbaj, aby ślicznie wyglądała.
Frankie Stein u okulisty Frankie Stein u okulisty
Frankie Stein u okulisty
22 marca 2014
33667
Graj teraz
Frankie Stein zauważyła, że często bolą ją oczy, więc postanowiła wybrać się do okulisty. Wciel się w rolę lekarza i po gruntownym zbadaniu Monsterki dobierz dla niej ładne oprawki i szkła.
Badanie wzroku Clawdeen Badanie wzroku Clawdeen
Badanie wzroku Clawdeen
20 marca 2014
23966
Graj teraz
Clawdeen z Monster High ma problemy z czytaniem z tablicy. Monsterka postanowiła wybrać się do okulisty. Zbadaj jej wzrok wykluczając różne choroby, a następnie dopasuj okulary.
Makijaż Spectry Vondergeist Makijaż Spectry Vondergeist
Makijaż Spectry Vondergeist
15 marca 2014
14694
Graj teraz
Bohaterką ubieranki jest Spectra Vondergeist, która dziś potrzebuje pomocy kosmetyczki. Zadbaj o Monsterkę, oczyszczając jej twarz i robiąc makijaż. Na koniec pomóż Spectrze wybrać ubiór, na spotkanie ze...
Nowy straszymestr: Twyla Nowy straszymestr: Twyla
Nowy straszymestr: Twyla
14 marca 2014
56457
Graj teraz
Kolejną Monsterką, która zestresowana rozpoczyna kolejny straszymestr jest Twyla. Pomóż laleczce znaleźć fajne ciuszki i zmień jej fryzurkę, tak aby fantastycznie wyglądała.
Clawdeen u doktora Clawdeen u doktora
Clawdeen u doktora
9 marca 2014
43111
Graj teraz
Bohaterką ubieranki jest Clawdeen, która wpadła w tarapaty i teraz potrzebuje szybkiej, profesjonalnej pomoc lekarskiej. Wciel się w rolę jej doktora i opatrz jej poważne rany.
Toralei Stripe na w-f Toralei Stripe na w-f
Toralei Stripe na w-f
7 marca 2014
77306
Graj teraz
Bohaterką ubieranki jest Toralei Stripe, którą trzeba przygotować na lekcję wychowania fizycznego. Ubierz Monsterkę w sportowy strój, tak aby nauczyciel nie musiał zwracać jej uwagi.
Prawdziwy makijaż Catrine DeMew Prawdziwy makijaż Catrine DeMew
Prawdziwy makijaż Catrine DeMew
28 lutego 2014
34804
Graj teraz
Kolejną Monsterką, która przychodzi do Twojego salonu piękności jest Catrine DeMew. Laleczka potrzebuje zabiegów na skórę twarzy oraz całego ciała. Wykonaj zabiegi i zadbaj o prawdziwy makijaż.
Jane Boolittle Jane Boolittle
Jane Boolittle
27 lutego 2014
21864
Graj teraz
Bohaterka ubieranki jest Jane Boolittle z Monster High. Twoim zadaniem jest zadbanie o fryzurę, makijaż oraz ubiór Monsterki. Spraw, aby Jane fantastycznie wyglądała i dobrze się czuła.
Przeziębienie Monsterki Przeziębienie Monsterki
Przeziębienie Monsterki
26 lutego 2014
92755
Graj teraz
Jedna z małych laleczek Monster High przeziębiła się i teraz potrzebuje profesjonalnej pomocy lekarskiej. Wciel się w rolę pani doktor i zadbaj o Monsterkę, aby powróciła do zdrowia.
Cleo na czarnym dywanie Cleo na czarnym dywanie
Cleo na czarnym dywanie
21 lutego 2014
103756
Graj teraz
Kolejna Monsterka musi się przygotować na czarny dywan. Cleo De Nile wystąpi na promocji filmu Strach, kamera, akcja i musi fantastycznie wyglądać. Wybierz zabójcze ciuszki i zadbaj o jej fryzurkę.
Nefera de Nile w spa Nefera de Nile w spa
Nefera de Nile w spa
19 lutego 2014
30285
Graj teraz
Kolejna laleczka Monster High wybiera się do Twojego spa na zabiegi na włosy i cerę. Nefera de Nile chce fantastycznie wyglądać i Ty musisz jej w tym pomóc. Zadbaj o Monsterkę najlepiej jak potrafisz.
Zwariowana fryzura Cleo De Nile Zwariowana fryzura Cleo De Nile
Zwariowana fryzura Cleo De Nile
15 lutego 2014
132717
Graj teraz
Kolejna, hitowa ubieranka z serii "zwariowana fryzura". Tym razem na Twoim fotelu fryzjerskim zasiada Cleo De Nile. Wymyśl dla niej ciekawą fryzurkę i...
Lagoona Blue na czarnym dywanie Lagoona Blue na czarnym dywanie
Lagoona Blue na czarnym dywanie
13 lutego 2014
85644
Graj teraz
Lagoona Blue ma po raz pierwszy okazję wystąpić na czarnym dywanie. Monsterka nie wie jak ubrać się, więc prosi Cię o pomoc. Zmień jej fryzurę i znajdź ładne ubrania z dodatkami. Spraw, aby laleczka przepięknie...
Nowy semestr: Clawdeen Wolf Nowy semestr: Clawdeen Wolf
Nowy semestr: Clawdeen Wolf
11 lutego 2014
86294
Graj teraz
Rozpoczął się nowy semestr szkolny w Straszyceum i Clawdeen nie wie jak ubrać się na pierwszy dzień po feriach. Pomóż Monsterce wybrać ubiór, w którym będzie fajnie i stylowo wyglądać oraz zadbaj o jej fryzurkę.
Viperine Gorgon Viperine Gorgon
Viperine Gorgon
8 lutego 2014
57210
Graj teraz
Przed Tobą przerażająca Monsterka, Viperine Gordon, która zabłysnęła w filmie: "Strach, Kamera Akcja". Twoim zadaniem jest zadbać o stylizację Viperine, tak aby laleczka wyglądała równie fantastycznie jak pozostałe...
Mała Monsterka i problemy z nosem Mała Monsterka i problemy z nosem
Mała Monsterka i problemy z nosem
7 lutego 2014
64535
Graj teraz
Bohaterką ubieranki jest mała bohaterka Monster High, która ma duże problemy z noskiem. Wciel sie w rolę laryngologa i oczyść jej nosek. Spraw, aby laleczka mogła swobodnie oddychać.
Elissabat Elissabat
Elissabat
6 lutego 2014
75265
Graj teraz
Przed nami kolejna, nowa laleczka z Monster High, Elissabat. Córka wampira chce abyś stała się jej stylistką i zadbała o jej wygląd. Zajmij się fryzurą Monsterki oraz znajdź ciuszki, w których Elissabat będzie...
Watzit i Frankie Stein Watzit i Frankie Stein
Watzit i Frankie Stein
5 lutego 2014
36014
Graj teraz
Przed Tobą zadanie zadbanie o pupila Frankie Stein. Musisz umyć pieska Watzit, aby ślicznie wyglądał. Na koniec przygotuj Monsterkę i jej psiaka na długi spacer po parku.