Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Ubieranki - Monster High

Przeziębienie Monsterki Przeziębienie Monsterki
Przeziębienie Monsterki
26 lutego 2014
92339
Graj teraz
Jedna z małych laleczek Monster High przeziębiła się i teraz potrzebuje profesjonalnej pomocy lekarskiej. Wciel się w rolę pani doktor i zadbaj o Monsterkę, aby powróciła do zdrowia.
Cleo na czarnym dywanie Cleo na czarnym dywanie
Cleo na czarnym dywanie
21 lutego 2014
99657
Graj teraz
Kolejna Monsterka musi się przygotować na czarny dywan. Cleo De Nile wystąpi na promocji filmu Strach, kamera, akcja i musi fantastycznie wyglądać. Wybierz zabójcze ciuszki i zadbaj o jej fryzurkę.
Nefera de Nile w spa Nefera de Nile w spa
Nefera de Nile w spa
19 lutego 2014
29981
Graj teraz
Kolejna laleczka Monster High wybiera się do Twojego spa na zabiegi na włosy i cerę. Nefera de Nile chce fantastycznie wyglądać i Ty musisz jej w tym pomóc. Zadbaj o Monsterkę najlepiej jak potrafisz.
Zwariowana fryzura Cleo De Nile Zwariowana fryzura Cleo De Nile
Zwariowana fryzura Cleo De Nile
15 lutego 2014
129400
Graj teraz
Kolejna, hitowa ubieranka z serii "zwariowana fryzura". Tym razem na Twoim fotelu fryzjerskim zasiada Cleo De Nile. Wymyśl dla niej ciekawą fryzurkę i...
Lagoona Blue na czarnym dywanie Lagoona Blue na czarnym dywanie
Lagoona Blue na czarnym dywanie
13 lutego 2014
82548
Graj teraz
Lagoona Blue ma po raz pierwszy okazję wystąpić na czarnym dywanie. Monsterka nie wie jak ubrać się, więc prosi Cię o pomoc. Zmień jej fryzurę i znajdź ładne ubrania z dodatkami. Spraw, aby laleczka przepięknie...
Nowy semestr: Clawdeen Wolf Nowy semestr: Clawdeen Wolf
Nowy semestr: Clawdeen Wolf
11 lutego 2014
82877
Graj teraz
Rozpoczął się nowy semestr szkolny w Straszyceum i Clawdeen nie wie jak ubrać się na pierwszy dzień po feriach. Pomóż Monsterce wybrać ubiór, w którym będzie fajnie i stylowo wyglądać oraz zadbaj o jej fryzurkę.
Viperine Gorgon Viperine Gorgon
Viperine Gorgon
8 lutego 2014
55003
Graj teraz
Przed Tobą przerażająca Monsterka, Viperine Gordon, która zabłysnęła w filmie: "Strach, Kamera Akcja". Twoim zadaniem jest zadbać o stylizację Viperine, tak aby laleczka wyglądała równie fantastycznie jak pozostałe...
Mała Monsterka i problemy z nosem Mała Monsterka i problemy z nosem
Mała Monsterka i problemy z nosem
7 lutego 2014
64314
Graj teraz
Bohaterką ubieranki jest mała bohaterka Monster High, która ma duże problemy z noskiem. Wciel sie w rolę laryngologa i oczyść jej nosek. Spraw, aby laleczka mogła swobodnie oddychać.
Elissabat Elissabat
Elissabat
6 lutego 2014
72288
Graj teraz
Przed nami kolejna, nowa laleczka z Monster High, Elissabat. Córka wampira chce abyś stała się jej stylistką i zadbała o jej wygląd. Zajmij się fryzurą Monsterki oraz znajdź ciuszki, w których Elissabat będzie...
Watzit i Frankie Stein Watzit i Frankie Stein
Watzit i Frankie Stein
5 lutego 2014
35794
Graj teraz
Przed Tobą zadanie zadbanie o pupila Frankie Stein. Musisz umyć pieska Watzit, aby ślicznie wyglądał. Na koniec przygotuj Monsterkę i jej psiaka na długi spacer po parku.
Honey Swamp Honey Swamp
Honey Swamp
2 lutego 2014
56019
Graj teraz
Przed nami nowa laleczka Monster High, Honey Swamp. Córka potwora z bagien potrzebuje Twojej pomocy w stylizacji. Popracuj nad fryzurą Monsterki oraz znajdź ciuszki, w których będzie ładnie wyglądała.
Dom strachów Monster High Dom strachów Monster High
Dom strachów Monster High
28 stycznia 2014
91836
Graj teraz
Przed Tobą gra, w której masz okazję wyposażyć dom strachów Monster High. Urządź wszystkie pokoje oraz wprowadź do Twojego nawiedzonego domu bohaterów Straszyceum. Czy bohaterowie będą zadowoleni ze swojego nowego...
Frankie Stein jako Voltageous Frankie Stein jako Voltageous
Frankie Stein jako Voltageous
24 stycznia 2014
46461
Graj teraz
Frankie Stein z Monster High jest dziś władczynią prądu i chce abyś ją pięknie ubrała i uczesała. Zrób przyjemność Monsterce i spełnij jej życzenie. Nie zapomnij o ozdobach, które dodadzą jej pełni energii.
Clawdeen u laryngologa Clawdeen u laryngologa
Clawdeen u laryngologa
23 stycznia 2014
53787
Graj teraz
Clawdeen Wolf ma pewien problem z zatkanym nosem i sama nie może sobie z nim poradzić. Wciel się w rolę laryngologa i pomóż Monsterce odetkać nosek. Do zabiegu musisz użyć profesjonalnych narzędzi.
Prawdziwy makijaż Clawdeen Wolf Prawdziwy makijaż Clawdeen Wolf
Prawdziwy makijaż Clawdeen Wolf
18 stycznia 2014
68847
Graj teraz
Kolejna bohaterka Monster High potrzebuje prawdziwego, profesjonalnego makijażu. Tym razem zajmij się upiększaniem Clawdeen Wolf. Nałóż na jej twarz maseczki i zadbaj o jej fryzurę.
Spectra Vondergeist w spa Spectra Vondergeist w spa
Spectra Vondergeist w spa
17 stycznia 2014
25647
Graj teraz
Kolejną bohaterką Monster High, która chce dzień spędzić w spa jest Spectra Vondergeist. Wykonaj fantastyczne zabiegi na włosy i cerę, aby Monsterka mogła się czuć jak nowo narodzona.
Złe zęby Draculaury Złe zęby Draculaury
Złe zęby Draculaury
14 stycznia 2014
51211
Graj teraz
Wcielasz się w rolę monsterowego dentysty i dziś zajmujesz się uzębieniem Draculaury. Musisz umyć jej zęby, uzupełnić ubytki oraz wybielić je. Spraw, aby uczennica Straszyceum dobrze się czuła po wizycie.
Clawdia Wolf Clawdia Wolf
Clawdia Wolf
11 stycznia 2014
59917
Graj teraz
Po raz pierwszy na ubierankach Clawdia Wolf, starsza siostra Clawdeen , Howleen i Clawda. Pomóż nowej bohaterce Monster High fantastycznie wyglądać. Zadbaj o fryzurę i strój Monsterki.
Draculaura u lekarza Draculaura u lekarza
Draculaura u lekarza
5 stycznia 2014
48705
Graj teraz
Draculaura wpadła w niezłe tarapaty i teraz potrzebuje pomocy lekarskiej. Udziel jej pierwszej pomocy! Postaraj się delikatnie wykonać wszystkie zabiegi, aby Monsterka była w pełni zadowolona z Twoich usług lekarskich.
Świąteczna Venus McFlytrap Świąteczna Venus McFlytrap
Świąteczna Venus McFlytrap
30 grudnia 2013
44273
Graj teraz
Umaluj Venus z Monster High, tak aby mogła spędzić święta w gronie swoich straszyciółek. Na początek oczyść Monsterce twarz, a później zajmij się makijażem i ubiorem.
Zimowa Abbey Zimowa Abbey
Zimowa Abbey
27 grudnia 2013
62304
Graj teraz
Przed Tobą zadanie przygotowania zimowej Abbey Bominable. Monsterka chce ślicznie wyglądać i Ty musisz jej w tym pomóc. Zrób laleczce ładną fryzurkę i wybierz dla niej śliczny ubiór.
Świąteczna Abbey Bominable Świąteczna Abbey Bominable
Świąteczna Abbey Bominable
26 grudnia 2013
34588
Graj teraz
Ubierz i umaluj Abbey na Święta Bożego Narodzenia. Spraw, by Monsterka świetnie się prezentowała w zimowy czas. Oczyść jej twarz, zrób makijaż, a na koniec wybierz dla niej ubiór.
Wydowna Spider w spa Wydowna Spider w spa
Wydowna Spider w spa
18 grudnia 2013
26516
Graj teraz
Kolejna uczennica Monster High potrzebuje zabiegów w spa. Wydowna Spider chce, abyś zajęła się jej włosami oraz skórą twarzy. Zadbaj, aby Monsterka fantastycznie wyglądała.
Pokój Draculaury Pokój Draculaury
Pokój Draculaury
17 grudnia 2013
50207
Graj teraz
Przed Tobą nie lada wyzwanie, udekorowania pokoju dla Draculaury z Monster High. Musisz dopasować meble oraz kolorystykę ścian, tak aby Monsterka była w pełni zadowolona.
Skelita w szkole plastycznej Skelita w szkole plastycznej
Skelita w szkole plastycznej
14 grudnia 2013
43421
Graj teraz
Kolejną uczennicą szkoły plastycznej jest Skelita Calaveras. Laleczka chce wspaniale wyglądać na zajęciach, więc prosi Cię o stylizację. Zmień jej fryzurkę oraz znajdź ubiór, w którym będzie fantastycznie...
Draculaura w spa Draculaura w spa
Draculaura w spa
5 grudnia 2013
52913
Graj teraz
Tym razem Draculaura chce się odprężyć w spa, regenerując swoje włosy oraz cerę. Zadbaj o Monsterkę wykonując czynności, dzięki którym poczuje się jak nowo narodzona.
Clawdeen Wolf Clawdeen Wolf
Clawdeen Wolf
4 grudnia 2013
56417
Graj teraz
Po raz kolejny mamy okazję spotkać się z Clawdeen Wolf. Uczennica Straszyceum prosi Cię o nową stylizację, gdyż ma się dziś spotkać z kimś ważnym. Spraw, aby laleczka fantastycznie wyglądała.
Lodowy makijaż Abbey Bominable Lodowy makijaż Abbey Bominable
Lodowy makijaż Abbey Bominable
3 grudnia 2013
33702
Graj teraz
Bohaterką ubieranki jest Abbey Bominable, która potrzebuje lodowego makijażu. Wciel się w rolę jej osobistej stylistki i wykonaj zabiegi, dzięki którym Monsterka będzie fantastycznie wyglądała.
Spectra jako Polterghoul Spectra jako Polterghoul
Spectra jako Polterghoul
2 grudnia 2013
29361
Graj teraz
Bohaterką ubieranki jest Spectra z Monster High, którą trzeba wystylizować jako Polterghoul. Musisz znaleźć dla laleczki mroczne ubrania, w których będzie świetnie wyglądała.
Draculaura na czarnym dywanie Draculaura na czarnym dywanie
Draculaura na czarnym dywanie
29 listopada 2013
108281
Graj teraz
W świecie Monster High gwiazdy nie występują na czerwonych dywanach, tylko na czarnych. Przygotuj Draculaurę na premierę filmu Strach, kamera, akcja! Zadbaj, aby Monsterka cudownie wyglądała.
Styl Gigi Grant Styl Gigi Grant
Styl Gigi Grant
28 listopada 2013
49551
Graj teraz
Gigi Grant wybiera się z przyjaciółmi na popołudniowy spacer. Zadbaj o fryzurę, makijaż i ubiór Monsterki oraz wybierz także akcesoria. Spraw, by Gigi modnie i wspaniale wyglądała.
Zwariowana fryzura Clawdeen Wolf Zwariowana fryzura Clawdeen Wolf
Zwariowana fryzura Clawdeen Wolf
27 listopada 2013
140594
Graj teraz
Po raz kolejny wcielamy się w rolę osobistej, zwariowanej fryzjerki. Pamiętasz jak ostatnio zatrudniła Cię Draculaura? Tym razem pora na...
Jane Boolittle z Monster High Jane Boolittle z Monster High
Jane Boolittle z Monster High
25 listopada 2013
50270
Graj teraz
Bohaterką ubieranki jest Jane Boolittle z Monster High. Laleczka potrzebuje Twojej pomocy i chce, abyś pomogła jej z wybraniem nowej fryzury oraz doposowaniem fajnego stroju.
Jinafire i nowy straszymestr Jinafire i nowy straszymestr
Jinafire i nowy straszymestr
21 listopada 2013
55605
Graj teraz
Jinafire już czuje nadchodzące ferie i przygotowuje się na nowy straszymestr. Twoim zadaniem jest pomóc jej znaleźć ubiór, w którym będzie fantastycznie wyglądała. Nie zapomnij o fryzurze i dodatkach.
Toralei i koto-strofa Toralei i koto-strofa
Toralei i koto-strofa
17 listopada 2013
49883
Graj teraz
Jedna z Monsterek, Toralei wpadła w szał i stała się rozzłoszczoną kocicą. Dobierz odpowiednie ubrania dla swojej kotki i spraw, żeby wyglądała naprawdę charakternie!
Fryzura CA Cupid Fryzura CA Cupid
Fryzura CA Cupid
15 listopada 2013
19784
Graj teraz
Przed nami kolejna laleczka z Monster High, która chce zasiąść na Twoim fotelu fryzjerskim. Zadbaj o wygląd CA Cupid, która chce odświeżyć swoją fryzurkę. Zaproponuj jej coś oryginalnego i zajmij się jej makijażem.