Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Ubieranki - Monster High

Clawvenus Clawvenus
Clawvenus
20 lipca 2014
61770
Graj teraz
Przed Tobą nowa bohaterka Monster High, Clawvenus. Laleczka potrzebuje stylizacji i chce, abyś to Ty się tym zajęła. Przejrzyj dostępne stroje i wybierz dla Monsterki fantastyczne ciuszki.
Elissabat u fryzjera Elissabat u fryzjera
Elissabat u fryzjera
16 lipca 2014
18721
Graj teraz
Bohaterką ubieranki jest Elissabat, która po dłuższej przerwie przychodzi odżywić swoje włosy. Nałóż na jej włosy maseczkę, a następnie pomysłowo ułóż jej włosy. Przed opuszczeniem salonu odziej Monsterkę w...
Lagoona na plaży Lagoona na plaży
Lagoona na plaży
14 lipca 2014
24520
Graj teraz
Za oknem słoneczko świeci, więc jest to dobry dzień na plażowanie. Ze słonecznej okazji postanawia skorzystać Lagoona, która nie wie jaki strój kąpielowy na siebie nałożyć. Pomożesz jej się wymalować i ubrać?
Frankie Stein na plaży Frankie Stein na plaży
Frankie Stein na plaży
12 lipca 2014
50698
Graj teraz
Spotykamy się z kolejną Monsterką, która dzisiejszy dzień w całości chce spędzić na plaży. Wybierz dla Frankie Stein wspaniały kostium kąpielowy i spraw, żeby laleczka fantastycznie wyglądała.
Venus McFlyTrap jako zombiak Venus McFlyTrap jako zombiak
Venus McFlyTrap jako zombiak
9 lipca 2014
50004
Graj teraz
Zrobiłaś już zombiaka z Rochelle Goyle, a teraz nadchodzi czas na Venus McFlyTrap. Wybierz dla Monsterki odlotowe ciuszki oraz zielone dodatki...
Clawdia Wolf u fryzjera Clawdia Wolf u fryzjera
Clawdia Wolf u fryzjera
6 lipca 2014
19948
Graj teraz
Wcielasz się w rolę fryzjerki wspaniałej i energicznej Monsterki. Clawdia Wolf potrzebuje na lato nowej stylizacji i właśnie dziś musisz na jej głowie stworzyć jakąś fryzurkę. Na początek zregeneruj jej włosy i...
Pokój w stylu Monsterki Pokój w stylu Monsterki
Pokój w stylu Monsterki
4 lipca 2014
32789
Graj teraz
Jedna z bohaterek Monster High potrzebuje nowego pokoju. Wciel się w rolę dekoratorki wnętrz i wyposaż dla uczennicy sypialnię. Wybierz odpowiednią strukturę ścian i podłóg, a następnie zastanów się na meblami.
Cleo de Nile na zabiegach Cleo de Nile na zabiegach
Cleo de Nile na zabiegach
30 czerwca 2014
18258
Graj teraz
Cleo de Nile wybiera się na wspaniałe zabiegi do kosmetyczki. Monsterka postanowiła oczyścić swoją twarz oraz zmienić fryzurę. Czy potrafisz odpowiednio zadbać o Cleo de Nile?
Nowy straszymestr: Catty Noir Nowy straszymestr: Catty Noir
Nowy straszymestr: Catty Noir
28 czerwca 2014
76234
Graj teraz
Catty Noir zaczyna nowy straszymestr i nie wie jak się ubrać. Wciel się w rolę jej osobistej stylistki i pomóż Monsterce dobrać odpowiedni ubiór i dodatki. Spraw, aby Catty wyglądała równie odlotowo jak jej...
Opiekowanie się małą Frankie Opiekowanie się małą Frankie
Opiekowanie się małą Frankie
27 czerwca 2014
45624
Graj teraz
Bohaterką ubieranki jest malutka Frankie Stein, która wymaga opieki. Na początek musisz wykąpać Monsterkę, przebrać jej pieluszkę oraz znaleźć ubiór, w którym będzie się mogła bawić z małymi Straszyciółkami.
Chora ręka Frankie Stein Chora ręka Frankie Stein
Chora ręka Frankie Stein
26 czerwca 2014
22149
Graj teraz
Przed nami śliczna Frankie Stein, która miała mały wypadek i skaleczyła sobie rękę. Udziel Monsterce pierwszej pomocy oczyszczając rany z zanieczyszczeń oraz lecząc pęcherze.
Rochelle Goyle jako zombiak Rochelle Goyle jako zombiak
Rochelle Goyle jako zombiak
25 czerwca 2014
41068
Graj teraz
Bohaterką ubieranki jest wspaniała Monsterka, Rochelle Goyle. Laleczka potrzebuje dziś stylizacji zombiaka. Czy pomożesz jej wybrać odpowiedni ubiór, fryzurę i dodatki?
Iris Clops z Monster High Iris Clops z Monster High
Iris Clops z Monster High
21 czerwca 2014
33496
Graj teraz
W tej grze Twoim zadaniem będzie dobranie kompletnego ubioru dla jednej z bohaterek Monster High. Tym razem będzie to Iris Clops, której znakiem rozpoznawczym jest oko cyklopa i dwa wielkie warkocze.
Chora ręka Draculaury Chora ręka Draculaury
Chora ręka Draculaury
14 czerwca 2014
53848
Graj teraz
Śliczna Draculaura ma chorą rękę i potrzebuje pomocy. Postaraj się profesjonalnie zadbać o dłoń Monsterki, usuwając wszelkie zabrudzenia i opatrując rany. Spraw, aby ręka laleczki powróciła do pełni sił.
Gory Fangtell w spa Gory Fangtell w spa
Gory Fangtell w spa
13 czerwca 2014
10865
Graj teraz
Bohaterką ubieranki jest nowa bohaterka Monster High, Gory Fangtell. Laleczka chce wyglądać tak fantastycznie jak jej koleżanki, więc na dobry początek postanawia odwiedzić spa. Zadbaj o Gory wykonując zabiegi na włosy...
Gilda Goldstag Gilda Goldstag
Gilda Goldstag
12 czerwca 2014
29771
Graj teraz
Przed Tobą nowa bohaterka Monster High, Gilda Goldstag. Córka łani kerynejskiej potrzebuje pomocy przy wyborze stylizacji do szkoły. Spraw, aby Monsterka fantastycznie wyglądała.
Viperine Gorgon Viperine Gorgon
Viperine Gorgon
11 czerwca 2014
13121
Graj teraz
Przed Tobą wspaniała Viperine Gorgon, która potrzebuje nowej, szałowej stylizacji. Monsterka chce, abyś pomogła jej z makijażem, zmianą koloru włosów oraz wyborem świetnego stroju.
Monster High Casta Fierce Monster High Casta Fierce
Monster High Casta Fierce
10 czerwca 2014
40433
Graj teraz
Prze nami nowa bohaterka Monster High, będąca sławną i ładną piosenkarką. Ślicznie ubierz Castę Fierce na występ, na którym pojawią się wszyscy uczniowie Monster High.
Cleo i Ghoulia w laboratorium Cleo i Ghoulia w laboratorium
Cleo i Ghoulia w laboratorium
8 czerwca 2014
25350
Graj teraz
Bohaterkami ubieranki są dwie Straszyciółki, które postanowiły zabawić się w chemiczki. Cleo i Ghoulia wykonują niebezpieczny eksperyment w laboratorium. Pomożesz im się odpowiednio ubrać?
Nowy straszymestr: Gigi Grant Nowy straszymestr: Gigi Grant
Nowy straszymestr: Gigi Grant
3 czerwca 2014
71733
Graj teraz
Gigi Grant rozpoczena dziś nowy straszymestr w Monster High i kompletnie nie ma pomysłu na ubiór. Doradź jej w czym będzie świetnie wyglądąła podczas pierwszych zajęć po dłuższej przerwie.
Zraniona stopa Clawdeen Zraniona stopa Clawdeen
Zraniona stopa Clawdeen
1 czerwca 2014
49494
Graj teraz
Clawdeen Wolf niefortunnie potknęła się o kamień i zraniła sobie stopę. Udziel Monsterce pierwszej pomocy. Oczyść ranę, przyłóż lód do opuchniętych palców, oraz zabandażuj złamany palec.
Śliczna Howleen Wolf Śliczna Howleen Wolf
Śliczna Howleen Wolf
30 maja 2014
13790
Graj teraz
Bohaterką ubieranki jest śliczna Howleen Wolf, która przychodzi dziś do Twojego salonu piękności na cotygodniowe zabiegi. Musisz zadbać o cerę Monsterki, a następnie ładnie ją wymalować i ubrać.
Ubraniowe wyzwanie Draculaury Ubraniowe wyzwanie Draculaury
Ubraniowe wyzwanie Draculaury
28 maja 2014
25868
Graj teraz
Po raz drugi masz okazję podjąć się wyzwaniu, jakie stawia przed Tobą Monsterka. Draculaura chce, aby ubierała ją zgodnie z jej życzeniem. Trudność tego zadania polega na tym, że musisz to zrobić szybciej od komputera.
Bohaterka Monster High Bohaterka Monster High
Bohaterka Monster High
26 maja 2014
14843
Graj teraz
W tej ubierance masz okazję wykreować Twoją ulubioną bohaterkę Monster High. Musisz dobrać typowe dla postaci włosy oraz ubrania z dodatkami. Możesz również pomieszać style Monsterek, tworząc swoją unikalną...
Avea Trotter Avea Trotter
Avea Trotter
25 maja 2014
62571
Graj teraz
Bohaterką ubieranki jest nowa laleczka Monster High, będąca centaurem, czyli pół człowiekiem, pół koniem. Avea Trotter potrzebuje stroju na wieczorne spotkanie lub dyskotekę i Ty masz być jej stylistką.
Viperine Gorgon u fryzjera Viperine Gorgon u fryzjera
Viperine Gorgon u fryzjera
24 maja 2014
26548
Graj teraz
Bohaterką ubieranki jest córka Steno, Viperine Gorgon. Monsterka potrzebuje profesjonalnej pomocy fryzjerskiej, ponieważ na lato chce odrobinę zmienić swój styl. Jaką fryzurkę zrobisz ślicznej Viperine?
Spectra Vondergeist na w-f Spectra Vondergeist na w-f
Spectra Vondergeist na w-f
22 maja 2014
55319
Graj teraz
Bohaterką ubieranki jest Spectra Vondergeist, która przygotowuje się na zajęcia wychowania fizycznego. Laleczka będzie dziś grała w tenisa, więc wyberz dla niej strój, w którym będzie się dobrze czuła.
Ubraniowe wyzwanie Abbey Ubraniowe wyzwanie Abbey
Ubraniowe wyzwanie Abbey
21 maja 2014
16918
Graj teraz
Ta ubieranka pozwoli Ci sprawdzić czy nadajesz się na stylistkę. Musisz skupić się na szczegółach i ubrać Abbey Bominable tak samo jak jest ubrana modelka. Liczy się czas, więc kiedy będziesz gotowa kliknij start.
Lagoona Blue i jej piękny styl Lagoona Blue i jej piękny styl
Lagoona Blue i jej piękny styl
19 maja 2014
15874
Graj teraz
Lagoona Blue na zbliżające się lato potrzebuje nowego stylu. Pomóż bohaterce znaleźć fajne ciuszki, w których będzie wyglądała równie czarująco jak dotychczas. Nie zapomnij o dodatkach i fryzurze.
Prawdziwy makijaż Frankie Stein Prawdziwy makijaż Frankie Stein
Prawdziwy makijaż Frankie Stein
18 maja 2014
27297
Graj teraz
Frankie chce się wybrać na imprezkę ze swoimi Straszyciółkami. Wciel się w rolę jej osobistej stylistki i zrób ją na bóstwo! Nałóż profesjonalny makijaż, ślicznie ją ubierz i wybierz fryzurkę.
Howleen Wolf jako kelnerka Howleen Wolf jako kelnerka
Howleen Wolf jako kelnerka
17 maja 2014
53710
Graj teraz
Przed nami nowa seria laleczek z Monster High, Creepateria. Pierwszą bohaterką jest Howleen Wolf, która potrzebuje stroju kelnerki. Zadbaj, aby Monsterka wspaniale wyglądała w swojej nowej roli.
Manicure Monsterki Manicure Monsterki
Manicure Monsterki
15 maja 2014
17393
Graj teraz
Bohaterką ubieranki jest Draculaura, która ma strasznie zaniedbane dłonie i paznokcie. Wciel się w rolę manicurzystki i postaraj się doprowadzić dłonie Monsterki do porządku. Usuń kurzajki i nałóż tipsy.
Bonita Femur Bonita Femur
Bonita Femur
14 maja 2014
83037
Graj teraz
Kolejną nową bohaterką Monster High jest Bonita Femur, będąca córką fuzji mothry i kościotrupa. Zadbaj o cudowną Bonitę, zmieniając jej fryzurę oraz ślicznie ją ubierając.
Draculaura na rozmowie kwalifikacyjnej Draculaura na rozmowie kwalifikacyjnej
Draculaura na rozmowie kwalifikacyjnej
12 maja 2014
14483
Graj teraz
Draculaura jest w trakcie poszukiwania pracy w właśnie dziś została zaproszona na pierwszą rozmowę kwalifikacyjną. Zadbaj o Monsterkę, robiąc jej śliczną fryzurę oraz elegancko ją ubierając.
Słodka Frankie Stein Słodka Frankie Stein
Słodka Frankie Stein
10 maja 2014
47459
Graj teraz
Przed nami słodka Frankie Stein, która jest zafascynowana latającymi cukierkami. Pomóż Monsterce wybrać ładne rzeczy, w których pójdzie na urodziny do jej najlepszej straszyciółki.
Operetta w spa Operetta w spa
Operetta w spa
9 maja 2014
16466
Graj teraz
Do Twojego potwornego spa przychodzi Operetta, która oczekuje odbudowujących zabiegów na włosy i twarz. Zadbaj o Monsterkę, używając najlepszych maseczek. Spraw, aby Operetta wyglądała jak prawdziwa diwa.