Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Ubieranki - Monster High

Bohaterka Monster High Bohaterka Monster High
Bohaterka Monster High
26 maja 2014
14067
Graj teraz
W tej ubierance masz okazję wykreować Twoją ulubioną bohaterkę Monster High. Musisz dobrać typowe dla postaci włosy oraz ubrania z dodatkami. Możesz również pomieszać style Monsterek, tworząc swoją unikalną...
Avea Trotter Avea Trotter
Avea Trotter
25 maja 2014
58861
Graj teraz
Bohaterką ubieranki jest nowa laleczka Monster High, będąca centaurem, czyli pół człowiekiem, pół koniem. Avea Trotter potrzebuje stroju na wieczorne spotkanie lub dyskotekę i Ty masz być jej stylistką.
Viperine Gorgon u fryzjera Viperine Gorgon u fryzjera
Viperine Gorgon u fryzjera
24 maja 2014
25080
Graj teraz
Bohaterką ubieranki jest córka Steno, Viperine Gorgon. Monsterka potrzebuje profesjonalnej pomocy fryzjerskiej, ponieważ na lato chce odrobinę zmienić swój styl. Jaką fryzurkę zrobisz ślicznej Viperine?
Spectra Vondergeist na w-f Spectra Vondergeist na w-f
Spectra Vondergeist na w-f
22 maja 2014
50423
Graj teraz
Bohaterką ubieranki jest Spectra Vondergeist, która przygotowuje się na zajęcia wychowania fizycznego. Laleczka będzie dziś grała w tenisa, więc wyberz dla niej strój, w którym będzie się dobrze czuła.
Ubraniowe wyzwanie Abbey Ubraniowe wyzwanie Abbey
Ubraniowe wyzwanie Abbey
21 maja 2014
16487
Graj teraz
Ta ubieranka pozwoli Ci sprawdzić czy nadajesz się na stylistkę. Musisz skupić się na szczegółach i ubrać Abbey Bominable tak samo jak jest ubrana modelka. Liczy się czas, więc kiedy będziesz gotowa kliknij start.
Lagoona Blue i jej piękny styl Lagoona Blue i jej piękny styl
Lagoona Blue i jej piękny styl
19 maja 2014
15282
Graj teraz
Lagoona Blue na zbliżające się lato potrzebuje nowego stylu. Pomóż bohaterce znaleźć fajne ciuszki, w których będzie wyglądała równie czarująco jak dotychczas. Nie zapomnij o dodatkach i fryzurze.
Prawdziwy makijaż Frankie Stein Prawdziwy makijaż Frankie Stein
Prawdziwy makijaż Frankie Stein
18 maja 2014
24907
Graj teraz
Frankie chce się wybrać na imprezkę ze swoimi Straszyciółkami. Wciel się w rolę jej osobistej stylistki i zrób ją na bóstwo! Nałóż profesjonalny makijaż, ślicznie ją ubierz i wybierz fryzurkę.
Howleen Wolf jako kelnerka Howleen Wolf jako kelnerka
Howleen Wolf jako kelnerka
17 maja 2014
49602
Graj teraz
Przed nami nowa seria laleczek z Monster High, Creepateria. Pierwszą bohaterką jest Howleen Wolf, która potrzebuje stroju kelnerki. Zadbaj, aby Monsterka wspaniale wyglądała w swojej nowej roli.
Manicure Monsterki Manicure Monsterki
Manicure Monsterki
15 maja 2014
17066
Graj teraz
Bohaterką ubieranki jest Draculaura, która ma strasznie zaniedbane dłonie i paznokcie. Wciel się w rolę manicurzystki i postaraj się doprowadzić dłonie Monsterki do porządku. Usuń kurzajki i nałóż tipsy.
Bonita Femur Bonita Femur
Bonita Femur
14 maja 2014
77169
Graj teraz
Kolejną nową bohaterką Monster High jest Bonita Femur, będąca córką fuzji mothry i kościotrupa. Zadbaj o cudowną Bonitę, zmieniając jej fryzurę oraz ślicznie ją ubierając.
Draculaura na rozmowie kwalifikacyjnej Draculaura na rozmowie kwalifikacyjnej
Draculaura na rozmowie kwalifikacyjnej
12 maja 2014
14246
Graj teraz
Draculaura jest w trakcie poszukiwania pracy w właśnie dziś została zaproszona na pierwszą rozmowę kwalifikacyjną. Zadbaj o Monsterkę, robiąc jej śliczną fryzurę oraz elegancko ją ubierając.
Słodka Frankie Stein Słodka Frankie Stein
Słodka Frankie Stein
10 maja 2014
44019
Graj teraz
Przed nami słodka Frankie Stein, która jest zafascynowana latającymi cukierkami. Pomóż Monsterce wybrać ładne rzeczy, w których pójdzie na urodziny do jej najlepszej straszyciółki.
Operetta w spa Operetta w spa
Operetta w spa
9 maja 2014
15822
Graj teraz
Do Twojego potwornego spa przychodzi Operetta, która oczekuje odbudowujących zabiegów na włosy i twarz. Zadbaj o Monsterkę, używając najlepszych maseczek. Spraw, aby Operetta wyglądała jak prawdziwa diwa.
Sirena Von Boo Sirena Von Boo
Sirena Von Boo
8 maja 2014
70928
Graj teraz
Przed nami nowa bohaterka Monster High, będąca córką hybrydy syreny i ducha. Zadbaj o wygląd Sireny Von Boo, która jest wielką marzycielką. Pięknie ją ubierz oraz ozdób jej fantastyczny ogon.
Złe zęby Ghoulii Yelps Złe zęby Ghoulii Yelps
Złe zęby Ghoulii Yelps
7 maja 2014
15991
Graj teraz
Ghoulia Yelps jadła za dużo słodyczy i teraz bardzo bolą ją zęby. Po kilku dniach strasznych męczarni Monsterka zdecydowała się na wizytę u stomatologa. Zadbaj o jej ząbki i spraw, żeby już więcej się nie męczyła.
Wilczyca z Monster High Wilczyca z Monster High
Wilczyca z Monster High
6 maja 2014
8347
Graj teraz
Masz okazję stworzyć nową bohaterkę Monster High. Będzie nią wilczyca, która bardzo lubi nosić sukienki i krótkie spódniczki. Stwórz swoją Monsterkę i pochwal się jej wyglądem dodając screena.
Słodka Draculaura Słodka Draculaura
Słodka Draculaura
3 maja 2014
37206
Graj teraz
Przed nami zwariowana Draculaura z Monster High. Laleczka poczuła wiosnę i potrzebuje nowej, słodkiej stylizacji. Popracuj nad nową fryzurą i znajdź ciuszki, w których Monsterka będzie fantastycznie wyglądała.
Robecca Steam w spa Robecca Steam w spa
Robecca Steam w spa
2 maja 2014
7266
Graj teraz
Bohaterką ubieranki jest znana Monsterka, Robecca Steam, która potrzebuje profesjonalnych zabiegów na włosy i twarz. Zadbaj o Robeccę, a następnie ubierz ją na spotkanie ze straszyciółkami.
Robecca Steam i jej moda Robecca Steam i jej moda
Robecca Steam i jej moda
28 kwietnia 2014
14300
Graj teraz
Bohaterką ubieranki jest śliczna Robecca Steam, która spotka się dziś ze straszyciółkami. Zadbaj o Monsterkę, modnie ją ubierając. Spraw, aby Robecca ślicznie wyglądała i dobrze się czuła.
Prawdziwy makijaż Catty Noir Prawdziwy makijaż Catty Noir
Prawdziwy makijaż Catty Noir
25 kwietnia 2014
37102
Graj teraz
Bohaterką ubieranki jest śliczna Catty Noir, która potrzebuje profesjonalnych zabiegów kosmetycznych. Wciel się w rolę stylistki i zadbaj o cerę oraz styl ciemnoskórej Monsterki.
Fryzura Draculaury Fryzura Draculaury
Fryzura Draculaury
24 kwietnia 2014
24770
Graj teraz
Przed nami fantastyczna Draculaura z Monster High, która wybiera się na przyjęcie i potrzebuje ślicznej fryzurki. Wciel się w rolę jej fryzjerki i zrób jej jedną z trzech fryzur, a następnie ładnie ją ubierz i wymaluj.
Venus kochająca modę Venus kochająca modę
Venus kochająca modę
18 kwietnia 2014
55268
Graj teraz
Przed nami Monsterka, która uwielbia podążać za najnowszymi trendami mody. Wybierz się z Venus McFlytrap na wiosenne zakupy. Poszukaj ciuszków, w których laleczka będzie modnie wyglądała.
Draculaura w szpitalu Draculaura w szpitalu
Draculaura w szpitalu
14 kwietnia 2014
53571
Graj teraz
Draculaura zachorowała i znalazła się w szpitalu. Wciel się w rolę doktora i udziel Monsterce pierwszej pomocy. Wykonaj EKG i opatrz jej rany. Zadbaj, aby Draculaura szybko i w pełni sił opuściła szpital.
Akilina z Monster High Akilina z Monster High
Akilina z Monster High
11 kwietnia 2014
17205
Graj teraz
W tej ubierance masz okazję zapoznać się z jedną z nowych dziewczyn Monster High. Akilina chce abyś wcieliła się w jej stylistkę. Na początek zadbaj o jej włosy i makijaż, a później ładnie ją ubierz.
Mała Monsterka i leczenie nosa Mała Monsterka i leczenie nosa
Mała Monsterka i leczenie nosa
10 kwietnia 2014
26992
Graj teraz
Jedna z małych Monsterek ma potworne problemy ze swoim nosem. Radę da sobie tylko prawdziwy lekarz - taki, jak Ty! Wykorzystaj przybory, żeby wyleczyć problem małej pacjentki.
Sarah Screams w spa Sarah Screams w spa
Sarah Screams w spa
9 kwietnia 2014
10186
Graj teraz
Kolejna bohaterka Monster High potrzebuje profesjonalnych zabiegów w spa. Sarah Screams chce, abyś to Ty wcieliła się w kosmetyczkę, która zregeneruje jej włosy i cerę.
Clawdeen Wolf na czarnym dywanie Clawdeen Wolf na czarnym dywanie
Clawdeen Wolf na czarnym dywanie
6 kwietnia 2014
101989
Graj teraz
Oto cudowna Clawdeen Wolf, która... nie wie w co się ubrać! Wciel się w jej osobistą stylistkę i zadbaj, aby Monsterka fantastycznie prezentowała się na czarnym dywanie.
Rochelle Goyle Rochelle Goyle
Rochelle Goyle
5 kwietnia 2014
13158
Graj teraz
Przed Tobą zadanie wystylizowania ślicznej Rochelle Goyle. Na początek zajmij się makijażem Monsterki i zmień jej fryzurę. W kolejnym kroku przejrzyj jej całą garderobę i ładnie ją ubierz.
Monsterka u dentysty Monsterka u dentysty
Monsterka u dentysty
3 kwietnia 2014
46481
Graj teraz
Mała Monsterka musi iść do dentysty. W poczekalni musisz odgonić jej myśli, od fotela dentystycznego, a gdy już będziesz naprawiać jej ząb to bądź delikatna i rób przerwy na zabawę.
Fryzura Clawdeen Wolf Fryzura Clawdeen Wolf
Fryzura Clawdeen Wolf
1 kwietnia 2014
19354
Graj teraz
Wcielasz się w osobistą fryzjerkę Clawdeen Wolf i postanawiasz na wiosnę zmienić jej fryzurę. Weź do ręki nożyczki i farbę do włosów, a następnie spraw aby Clawdeen fantastycznie wyglądała.
Rany małej Monsterki Rany małej Monsterki
Rany małej Monsterki
28 marca 2014
34936
Graj teraz
Bohaterką ubieranki jest mała Draculaura, która popadła w niezłe tarapaty. Musisz jak najszybciej opatrzyć jej wszystkie rany. Zadbaj o Monsterkę, tak aby powróciła do pełni sił i zdrowia.
Madison Fear Dress Up Madison Fear Dress Up
Madison Fear Dress Up
27 marca 2014
36906
Graj teraz
Przed nami nowa bohaterka Monster High, Madison Fear. Laleczka jest 14-letnią córką syren. Twoim zadaniem jest pomóc Madison przygotować się na spotkanie ze straszyciółkami. Zadbaj, aby ślicznie wyglądała.
Frankie Stein u okulisty Frankie Stein u okulisty
Frankie Stein u okulisty
22 marca 2014
33780
Graj teraz
Frankie Stein zauważyła, że często bolą ją oczy, więc postanowiła wybrać się do okulisty. Wciel się w rolę lekarza i po gruntownym zbadaniu Monsterki dobierz dla niej ładne oprawki i szkła.
Badanie wzroku Clawdeen Badanie wzroku Clawdeen
Badanie wzroku Clawdeen
20 marca 2014
24079
Graj teraz
Clawdeen z Monster High ma problemy z czytaniem z tablicy. Monsterka postanowiła wybrać się do okulisty. Zbadaj jej wzrok wykluczając różne choroby, a następnie dopasuj okulary.
Makijaż Spectry Vondergeist Makijaż Spectry Vondergeist
Makijaż Spectry Vondergeist
15 marca 2014
14765
Graj teraz
Bohaterką ubieranki jest Spectra Vondergeist, która dziś potrzebuje pomocy kosmetyczki. Zadbaj o Monsterkę, oczyszczając jej twarz i robiąc makijaż. Na koniec pomóż Spectrze wybrać ubiór, na spotkanie ze...
Nowy straszymestr: Twyla Nowy straszymestr: Twyla
Nowy straszymestr: Twyla
14 marca 2014
57572
Graj teraz
Kolejną Monsterką, która zestresowana rozpoczyna kolejny straszymestr jest Twyla. Pomóż laleczce znaleźć fajne ciuszki i zmień jej fryzurkę, tak aby fantastycznie wyglądała.