Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Ubieranki - Monster High

Catty Noir na zakupach Catty Noir na zakupach
Catty Noir na zakupach
25 października 2014
74985
Graj teraz
Catty Noir decyduje się na porządne zakupy. Wciel się w jej asystentki i doradź Monsterce w czym będzie świetnie wyglądała. Odwiedź wszystkie działy i zakup kompletny ubiór. Pamiętaj, aby po wybraniu zakupów...
Lagoona  w spa Lagoona w spa
Lagoona w spa
22 października 2014
44118
Graj teraz
Lagoona potrzebuje odprężenia i relaksu, dlatego wybiera się do salonu spa. Na szczęście Monsterka wybrała Twój salon spa. Masz okazję zająć się bohaterką i sprawić, że będzie się fantastycznie czuła.
Manicure małej Monsterki Manicure małej Monsterki
Manicure małej Monsterki
10 października 2014
14411
Graj teraz
Przed nami śliczna, mała Monsterka, która strasznie zaniedbała sobie paznokcie. Teraz jest jej potrzebny profesjonalny manicure. Oczyść dłonie Monsterki z zanieczyszczeń, a następnie zadbaj o jej paznokcie.
Lagoonafire Lagoonafire
Lagoonafire
1 października 2014
13909
Graj teraz
Oto kolejna postać z serii Fuzja, tym razem przed nami Lagoonafire. Zadbaj o nową Monsterkę, zmieniając jej fryzurę oraz dopasowując fajne ciuszki. Spraw, aby laleczka wpasowała się do towarzystwa z Monster High.
Catty Noir u fryzjera Catty Noir u fryzjera
Catty Noir u fryzjera
28 września 2014
26409
Graj teraz
Bohaterką ubieranki jest Catty Noir, która potrzebuje odświeżenia fryzurki. Zadbaj o włosy Monsterki, używając najlepszych szamponów i odżywek. Zrób laleczce śliczną fryzurkę.
Cleo de Nile w spa Cleo de Nile w spa
Cleo de Nile w spa
12 września 2014
21307
Graj teraz
Bohaterką ubieranki jest piękna Cleo de Nile, która decyduje się na odwiedzenie profesjonalnego salonu spa. Zajmij się Monsterką wykonując zabiegi na włosy i cerę, tak aby laleczka ślicznie wyglądała.
Jinafire Long w spa Jinafire Long w spa
Jinafire Long w spa
31 sierpnia 2014
19706
Graj teraz
Kolejną Monsterką, która odwiedza Twoje spa jest Jinafire Long. Musisz zadbać zarówno o włosy dziewczyny jak i o jej cerę. Wykonaj kilka zabiegów, dzięki którym laleczka będzie lepiej się czuła i korzystniej...
Naszyjnik Monsterki Naszyjnik Monsterki
Naszyjnik Monsterki
27 sierpnia 2014
62719
Graj teraz
Przed Tobą cztery wspaniałe Monsterki, a Ty tylko dla jednej z nich stworzysz piękny naszyjnik. Wybierz swoją ulubioną bohaterkę i poszukaj ozdób, z których stworzysz prawdziwe arcydzieło.
Jane Boolittle u fryzjera Jane Boolittle u fryzjera
Jane Boolittle u fryzjera
19 sierpnia 2014
19262
Graj teraz
Kolejna bohaterka Monster High potrzebuje profesjonalnej pomocy fryzjerskiej. Tym razem musisz się zająć włosami Jane Boolittle. Stwórz na głowie Monsterki fantastyczną fryzurkę.
Robecca Steam w kawiarni Robecca Steam w kawiarni
Robecca Steam w kawiarni
15 sierpnia 2014
50139
Graj teraz
Przed Tobą Robecca Steam w całkiem nowej serii Coffin Bean. Musisz przygotować Monsterkę na spotkanie z przyjaciółkami w kawiarni. Znajdź dla laleczki ładny ubiór i dodatki w jej oryginalnym stylu.
Wydowna Spider kochająca modę Wydowna Spider kochająca modę
Wydowna Spider kochająca modę
10 sierpnia 2014
57509
Graj teraz
Oto Wydowna Spider, która uwielbia modne ciuszki. Dziś jej modowy geniusz odrobinę zawodzi i laleczka potrzebuje pomocy stylistki. Ubierz Wydowną Spider na spotkanie ze straszyciółkami. Spraw, żeby Spider wyglądała...
Ghoulia Yelps w spa Ghoulia Yelps w spa
Ghoulia Yelps w spa
7 sierpnia 2014
16135
Graj teraz
Fantastyczna Ghoulia Yelps postanowiła zafundować sobie odmładzające zabiegi w spa. Wciel się w jej osobistą kosmetyczkę, która zajmie się jej twarzą oraz włosami.
Monster High - Kolorowanka 3 Monster High - Kolorowanka 3
Monster High - Kolorowanka 3
7 sierpnia 2014
50095
Graj teraz
Kolejny raz masz okazję zabawić się w kolorowanie postaci z Monster High. Wybierz swoją ulubioną Monsterkę, a następnie dodaj jej i jej pupilowi kolorków.
Casta Fierce u fryzjera Casta Fierce u fryzjera
Casta Fierce u fryzjera
1 sierpnia 2014
12443
Graj teraz
Bohaterką ubieranki jest upiorka o długich, sięgających kolan czarnych włosach, która potrzebuje odnowienia fryzurki. Jako fryzjerka zajmij się śliczną Castą Fierce i stwórz na jej głowie oryginalną fryzurkę.
Operetta kocha akcesoria Operetta kocha akcesoria
Operetta kocha akcesoria
30 lipca 2014
49357
Graj teraz
Przed nami wspaniała i rozśpiewana Monsterka, Operetta. Dziewczyna jest znana z tego, że lubi swój strój i wygląd ozdabiać mnóstwem akcesoriów. Wciel się dziś w jej stylistkę i to Ty zadecyduj jak Operetta będzie...
Karmienie małej Monsterki Karmienie małej Monsterki
Karmienie małej Monsterki
26 lipca 2014
46762
Graj teraz
Mała Draculaura nagle obudziła się w nocy. Weź ją na ręce i nakarm małego głodomorka. Gdy już ją ukołyszesz do snu i nie będziesz senna, udekoruj jak najładniej dla niej pokoik.
Cleolei Cleolei
Cleolei
25 lipca 2014
69612
Graj teraz
To kolejna ubieranka z serii fuzja Monster High! Przed nami Cleolei, która powstała z połączenia Cleo i Toralei. Spraw by nowa Monsterka wyglądała...
Clawvenus Clawvenus
Clawvenus
20 lipca 2014
63278
Graj teraz
Przed Tobą nowa bohaterka Monster High, Clawvenus. Laleczka potrzebuje stylizacji i chce, abyś to Ty się tym zajęła. Przejrzyj dostępne stroje i wybierz dla Monsterki fantastyczne ciuszki.
Elissabat u fryzjera Elissabat u fryzjera
Elissabat u fryzjera
16 lipca 2014
18893
Graj teraz
Bohaterką ubieranki jest Elissabat, która po dłuższej przerwie przychodzi odżywić swoje włosy. Nałóż na jej włosy maseczkę, a następnie pomysłowo ułóż jej włosy. Przed opuszczeniem salonu odziej Monsterkę w...
Lagoona na plaży Lagoona na plaży
Lagoona na plaży
14 lipca 2014
24705
Graj teraz
Za oknem słoneczko świeci, więc jest to dobry dzień na plażowanie. Ze słonecznej okazji postanawia skorzystać Lagoona, która nie wie jaki strój kąpielowy na siebie nałożyć. Pomożesz jej się wymalować i ubrać?
Frankie Stein na plaży Frankie Stein na plaży
Frankie Stein na plaży
12 lipca 2014
51976
Graj teraz
Spotykamy się z kolejną Monsterką, która dzisiejszy dzień w całości chce spędzić na plaży. Wybierz dla Frankie Stein wspaniały kostium kąpielowy i spraw, żeby laleczka fantastycznie wyglądała.
Venus McFlyTrap jako zombiak Venus McFlyTrap jako zombiak
Venus McFlyTrap jako zombiak
9 lipca 2014
51402
Graj teraz
Zrobiłaś już zombiaka z Rochelle Goyle, a teraz nadchodzi czas na Venus McFlyTrap. Wybierz dla Monsterki odlotowe ciuszki oraz zielone dodatki...
Clawdia Wolf u fryzjera Clawdia Wolf u fryzjera
Clawdia Wolf u fryzjera
6 lipca 2014
20178
Graj teraz
Wcielasz się w rolę fryzjerki wspaniałej i energicznej Monsterki. Clawdia Wolf potrzebuje na lato nowej stylizacji i właśnie dziś musisz na jej głowie stworzyć jakąś fryzurkę. Na początek zregeneruj jej włosy i...
Pokój w stylu Monsterki Pokój w stylu Monsterki
Pokój w stylu Monsterki
4 lipca 2014
33233
Graj teraz
Jedna z bohaterek Monster High potrzebuje nowego pokoju. Wciel się w rolę dekoratorki wnętrz i wyposaż dla uczennicy sypialnię. Wybierz odpowiednią strukturę ścian i podłóg, a następnie zastanów się na meblami.
Cleo de Nile na zabiegach Cleo de Nile na zabiegach
Cleo de Nile na zabiegach
30 czerwca 2014
18408
Graj teraz
Cleo de Nile wybiera się na wspaniałe zabiegi do kosmetyczki. Monsterka postanowiła oczyścić swoją twarz oraz zmienić fryzurę. Czy potrafisz odpowiednio zadbać o Cleo de Nile?
Nowy straszymestr: Catty Noir Nowy straszymestr: Catty Noir
Nowy straszymestr: Catty Noir
28 czerwca 2014
78496
Graj teraz
Catty Noir zaczyna nowy straszymestr i nie wie jak się ubrać. Wciel się w rolę jej osobistej stylistki i pomóż Monsterce dobrać odpowiedni ubiór i dodatki. Spraw, aby Catty wyglądała równie odlotowo jak jej...
Opiekowanie się małą Frankie Opiekowanie się małą Frankie
Opiekowanie się małą Frankie
27 czerwca 2014
45787
Graj teraz
Bohaterką ubieranki jest malutka Frankie Stein, która wymaga opieki. Na początek musisz wykąpać Monsterkę, przebrać jej pieluszkę oraz znaleźć ubiór, w którym będzie się mogła bawić z małymi Straszyciółkami.
Chora ręka Frankie Stein Chora ręka Frankie Stein
Chora ręka Frankie Stein
26 czerwca 2014
22356
Graj teraz
Przed nami śliczna Frankie Stein, która miała mały wypadek i skaleczyła sobie rękę. Udziel Monsterce pierwszej pomocy oczyszczając rany z zanieczyszczeń oraz lecząc pęcherze.
Rochelle Goyle jako zombiak Rochelle Goyle jako zombiak
Rochelle Goyle jako zombiak
25 czerwca 2014
42360
Graj teraz
Bohaterką ubieranki jest wspaniała Monsterka, Rochelle Goyle. Laleczka potrzebuje dziś stylizacji zombiaka. Czy pomożesz jej wybrać odpowiedni ubiór, fryzurę i dodatki?
Iris Clops z Monster High Iris Clops z Monster High
Iris Clops z Monster High
21 czerwca 2014
34383
Graj teraz
W tej grze Twoim zadaniem będzie dobranie kompletnego ubioru dla jednej z bohaterek Monster High. Tym razem będzie to Iris Clops, której znakiem rozpoznawczym jest oko cyklopa i dwa wielkie warkocze.
Chora ręka Draculaury Chora ręka Draculaury
Chora ręka Draculaury
14 czerwca 2014
54101
Graj teraz
Śliczna Draculaura ma chorą rękę i potrzebuje pomocy. Postaraj się profesjonalnie zadbać o dłoń Monsterki, usuwając wszelkie zabrudzenia i opatrując rany. Spraw, aby ręka laleczki powróciła do pełni sił.
Gory Fangtell w spa Gory Fangtell w spa
Gory Fangtell w spa
13 czerwca 2014
10927
Graj teraz
Bohaterką ubieranki jest nowa bohaterka Monster High, Gory Fangtell. Laleczka chce wyglądać tak fantastycznie jak jej koleżanki, więc na dobry początek postanawia odwiedzić spa. Zadbaj o Gory wykonując zabiegi na włosy...
Gilda Goldstag Gilda Goldstag
Gilda Goldstag
12 czerwca 2014
30483
Graj teraz
Przed Tobą nowa bohaterka Monster High, Gilda Goldstag. Córka łani kerynejskiej potrzebuje pomocy przy wyborze stylizacji do szkoły. Spraw, aby Monsterka fantastycznie wyglądała.
Viperine Gorgon Viperine Gorgon
Viperine Gorgon
11 czerwca 2014
13221
Graj teraz
Przed Tobą wspaniała Viperine Gorgon, która potrzebuje nowej, szałowej stylizacji. Monsterka chce, abyś pomogła jej z makijażem, zmianą koloru włosów oraz wyborem świetnego stroju.
Monster High Casta Fierce Monster High Casta Fierce
Monster High Casta Fierce
10 czerwca 2014
41409
Graj teraz
Prze nami nowa bohaterka Monster High, będąca sławną i ładną piosenkarką. Ślicznie ubierz Castę Fierce na występ, na którym pojawią się wszyscy uczniowie Monster High.
Cleo i Ghoulia w laboratorium Cleo i Ghoulia w laboratorium
Cleo i Ghoulia w laboratorium
8 czerwca 2014
25612
Graj teraz
Bohaterkami ubieranki są dwie Straszyciółki, które postanowiły zabawić się w chemiczki. Cleo i Ghoulia wykonują niebezpieczny eksperyment w laboratorium. Pomożesz im się odpowiednio ubrać?