Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Ubieranki - Monster High

Chora ręka Draculaury Chora ręka Draculaury
Chora ręka Draculaury
14 czerwca 2014
53435
Graj teraz
Śliczna Draculaura ma chorą rękę i potrzebuje pomocy. Postaraj się profesjonalnie zadbać o dłoń Monsterki, usuwając wszelkie zabrudzenia i opatrując rany. Spraw, aby ręka laleczki powróciła do pełni sił.
Gory Fangtell w spa Gory Fangtell w spa
Gory Fangtell w spa
13 czerwca 2014
10766
Graj teraz
Bohaterką ubieranki jest nowa bohaterka Monster High, Gory Fangtell. Laleczka chce wyglądać tak fantastycznie jak jej koleżanki, więc na dobry początek postanawia odwiedzić spa. Zadbaj o Gory wykonując zabiegi na włosy...
Gilda Goldstag Gilda Goldstag
Gilda Goldstag
12 czerwca 2014
28563
Graj teraz
Przed Tobą nowa bohaterka Monster High, Gilda Goldstag. Córka łani kerynejskiej potrzebuje pomocy przy wyborze stylizacji do szkoły. Spraw, aby Monsterka fantastycznie wyglądała.
Viperine Gorgon Viperine Gorgon
Viperine Gorgon
11 czerwca 2014
12959
Graj teraz
Przed Tobą wspaniała Viperine Gorgon, która potrzebuje nowej, szałowej stylizacji. Monsterka chce, abyś pomogła jej z makijażem, zmianą koloru włosów oraz wyborem świetnego stroju.
Monster High Casta Fierce Monster High Casta Fierce
Monster High Casta Fierce
10 czerwca 2014
38792
Graj teraz
Prze nami nowa bohaterka Monster High, będąca sławną i ładną piosenkarką. Ślicznie ubierz Castę Fierce na występ, na którym pojawią się wszyscy uczniowie Monster High.
Cleo i Ghoulia w laboratorium Cleo i Ghoulia w laboratorium
Cleo i Ghoulia w laboratorium
8 czerwca 2014
25013
Graj teraz
Bohaterkami ubieranki są dwie Straszyciółki, które postanowiły zabawić się w chemiczki. Cleo i Ghoulia wykonują niebezpieczny eksperyment w laboratorium. Pomożesz im się odpowiednio ubrać?
Nowy straszymestr: Gigi Grant Nowy straszymestr: Gigi Grant
Nowy straszymestr: Gigi Grant
3 czerwca 2014
69671
Graj teraz
Gigi Grant rozpoczena dziś nowy straszymestr w Monster High i kompletnie nie ma pomysłu na ubiór. Doradź jej w czym będzie świetnie wyglądąła podczas pierwszych zajęć po dłuższej przerwie.
Zraniona stopa Clawdeen Zraniona stopa Clawdeen
Zraniona stopa Clawdeen
1 czerwca 2014
48998
Graj teraz
Clawdeen Wolf niefortunnie potknęła się o kamień i zraniła sobie stopę. Udziel Monsterce pierwszej pomocy. Oczyść ranę, przyłóż lód do opuchniętych palców, oraz zabandażuj złamany palec.
Śliczna Howleen Wolf Śliczna Howleen Wolf
Śliczna Howleen Wolf
30 maja 2014
13589
Graj teraz
Bohaterką ubieranki jest śliczna Howleen Wolf, która przychodzi dziś do Twojego salonu piękności na cotygodniowe zabiegi. Musisz zadbać o cerę Monsterki, a następnie ładnie ją wymalować i ubrać.
Ubraniowe wyzwanie Draculaury Ubraniowe wyzwanie Draculaury
Ubraniowe wyzwanie Draculaury
28 maja 2014
25536
Graj teraz
Po raz drugi masz okazję podjąć się wyzwaniu, jakie stawia przed Tobą Monsterka. Draculaura chce, aby ubierała ją zgodnie z jej życzeniem. Trudność tego zadania polega na tym, że musisz to zrobić szybciej od komputera.
Bohaterka Monster High Bohaterka Monster High
Bohaterka Monster High
26 maja 2014
14490
Graj teraz
W tej ubierance masz okazję wykreować Twoją ulubioną bohaterkę Monster High. Musisz dobrać typowe dla postaci włosy oraz ubrania z dodatkami. Możesz również pomieszać style Monsterek, tworząc swoją unikalną...
Avea Trotter Avea Trotter
Avea Trotter
25 maja 2014
60712
Graj teraz
Bohaterką ubieranki jest nowa laleczka Monster High, będąca centaurem, czyli pół człowiekiem, pół koniem. Avea Trotter potrzebuje stroju na wieczorne spotkanie lub dyskotekę i Ty masz być jej stylistką.
Viperine Gorgon u fryzjera Viperine Gorgon u fryzjera
Viperine Gorgon u fryzjera
24 maja 2014
25798
Graj teraz
Bohaterką ubieranki jest córka Steno, Viperine Gorgon. Monsterka potrzebuje profesjonalnej pomocy fryzjerskiej, ponieważ na lato chce odrobinę zmienić swój styl. Jaką fryzurkę zrobisz ślicznej Viperine?
Spectra Vondergeist na w-f Spectra Vondergeist na w-f
Spectra Vondergeist na w-f
22 maja 2014
52846
Graj teraz
Bohaterką ubieranki jest Spectra Vondergeist, która przygotowuje się na zajęcia wychowania fizycznego. Laleczka będzie dziś grała w tenisa, więc wyberz dla niej strój, w którym będzie się dobrze czuła.
Ubraniowe wyzwanie Abbey Ubraniowe wyzwanie Abbey
Ubraniowe wyzwanie Abbey
21 maja 2014
16696
Graj teraz
Ta ubieranka pozwoli Ci sprawdzić czy nadajesz się na stylistkę. Musisz skupić się na szczegółach i ubrać Abbey Bominable tak samo jak jest ubrana modelka. Liczy się czas, więc kiedy będziesz gotowa kliknij start.
Lagoona Blue i jej piękny styl Lagoona Blue i jej piękny styl
Lagoona Blue i jej piękny styl
19 maja 2014
15551
Graj teraz
Lagoona Blue na zbliżające się lato potrzebuje nowego stylu. Pomóż bohaterce znaleźć fajne ciuszki, w których będzie wyglądała równie czarująco jak dotychczas. Nie zapomnij o dodatkach i fryzurze.
Prawdziwy makijaż Frankie Stein Prawdziwy makijaż Frankie Stein
Prawdziwy makijaż Frankie Stein
18 maja 2014
26110
Graj teraz
Frankie chce się wybrać na imprezkę ze swoimi Straszyciółkami. Wciel się w rolę jej osobistej stylistki i zrób ją na bóstwo! Nałóż profesjonalny makijaż, ślicznie ją ubierz i wybierz fryzurkę.
Howleen Wolf jako kelnerka Howleen Wolf jako kelnerka
Howleen Wolf jako kelnerka
17 maja 2014
51702
Graj teraz
Przed nami nowa seria laleczek z Monster High, Creepateria. Pierwszą bohaterką jest Howleen Wolf, która potrzebuje stroju kelnerki. Zadbaj, aby Monsterka wspaniale wyglądała w swojej nowej roli.
Manicure Monsterki Manicure Monsterki
Manicure Monsterki
15 maja 2014
17249
Graj teraz
Bohaterką ubieranki jest Draculaura, która ma strasznie zaniedbane dłonie i paznokcie. Wciel się w rolę manicurzystki i postaraj się doprowadzić dłonie Monsterki do porządku. Usuń kurzajki i nałóż tipsy.
Bonita Femur Bonita Femur
Bonita Femur
14 maja 2014
80100
Graj teraz
Kolejną nową bohaterką Monster High jest Bonita Femur, będąca córką fuzji mothry i kościotrupa. Zadbaj o cudowną Bonitę, zmieniając jej fryzurę oraz ślicznie ją ubierając.
Draculaura na rozmowie kwalifikacyjnej Draculaura na rozmowie kwalifikacyjnej
Draculaura na rozmowie kwalifikacyjnej
12 maja 2014
14374
Graj teraz
Draculaura jest w trakcie poszukiwania pracy w właśnie dziś została zaproszona na pierwszą rozmowę kwalifikacyjną. Zadbaj o Monsterkę, robiąc jej śliczną fryzurę oraz elegancko ją ubierając.
Słodka Frankie Stein Słodka Frankie Stein
Słodka Frankie Stein
10 maja 2014
45658
Graj teraz
Przed nami słodka Frankie Stein, która jest zafascynowana latającymi cukierkami. Pomóż Monsterce wybrać ładne rzeczy, w których pójdzie na urodziny do jej najlepszej straszyciółki.
Operetta w spa Operetta w spa
Operetta w spa
9 maja 2014
16142
Graj teraz
Do Twojego potwornego spa przychodzi Operetta, która oczekuje odbudowujących zabiegów na włosy i twarz. Zadbaj o Monsterkę, używając najlepszych maseczek. Spraw, aby Operetta wyglądała jak prawdziwa diwa.
Sirena Von Boo Sirena Von Boo
Sirena Von Boo
8 maja 2014
73352
Graj teraz
Przed nami nowa bohaterka Monster High, będąca córką hybrydy syreny i ducha. Zadbaj o wygląd Sireny Von Boo, która jest wielką marzycielką. Pięknie ją ubierz oraz ozdób jej fantastyczny ogon.
Złe zęby Ghoulii Yelps Złe zęby Ghoulii Yelps
Złe zęby Ghoulii Yelps
7 maja 2014
16327
Graj teraz
Ghoulia Yelps jadła za dużo słodyczy i teraz bardzo bolą ją zęby. Po kilku dniach strasznych męczarni Monsterka zdecydowała się na wizytę u stomatologa. Zadbaj o jej ząbki i spraw, żeby już więcej się nie męczyła.
Wilczyca z Monster High Wilczyca z Monster High
Wilczyca z Monster High
6 maja 2014
8453
Graj teraz
Masz okazję stworzyć nową bohaterkę Monster High. Będzie nią wilczyca, która bardzo lubi nosić sukienki i krótkie spódniczki. Stwórz swoją Monsterkę i pochwal się jej wyglądem dodając screena.
Słodka Draculaura Słodka Draculaura
Słodka Draculaura
3 maja 2014
38581
Graj teraz
Przed nami zwariowana Draculaura z Monster High. Laleczka poczuła wiosnę i potrzebuje nowej, słodkiej stylizacji. Popracuj nad nową fryzurą i znajdź ciuszki, w których Monsterka będzie fantastycznie wyglądała.
Robecca Steam w spa Robecca Steam w spa
Robecca Steam w spa
2 maja 2014
7372
Graj teraz
Bohaterką ubieranki jest znana Monsterka, Robecca Steam, która potrzebuje profesjonalnych zabiegów na włosy i twarz. Zadbaj o Robeccę, a następnie ubierz ją na spotkanie ze straszyciółkami.
Robecca Steam i jej moda Robecca Steam i jej moda
Robecca Steam i jej moda
28 kwietnia 2014
14501
Graj teraz
Bohaterką ubieranki jest śliczna Robecca Steam, która spotka się dziś ze straszyciółkami. Zadbaj o Monsterkę, modnie ją ubierając. Spraw, aby Robecca ślicznie wyglądała i dobrze się czuła.
Prawdziwy makijaż Catty Noir Prawdziwy makijaż Catty Noir
Prawdziwy makijaż Catty Noir
25 kwietnia 2014
39096
Graj teraz
Bohaterką ubieranki jest śliczna Catty Noir, która potrzebuje profesjonalnych zabiegów kosmetycznych. Wciel się w rolę stylistki i zadbaj o cerę oraz styl ciemnoskórej Monsterki.
Fryzura Draculaury Fryzura Draculaury
Fryzura Draculaury
24 kwietnia 2014
24916
Graj teraz
Przed nami fantastyczna Draculaura z Monster High, która wybiera się na przyjęcie i potrzebuje ślicznej fryzurki. Wciel się w rolę jej fryzjerki i zrób jej jedną z trzech fryzur, a następnie ładnie ją ubierz i wymaluj.
Venus kochająca modę Venus kochająca modę
Venus kochająca modę
18 kwietnia 2014
56728
Graj teraz
Przed nami Monsterka, która uwielbia podążać za najnowszymi trendami mody. Wybierz się z Venus McFlytrap na wiosenne zakupy. Poszukaj ciuszków, w których laleczka będzie modnie wyglądała.
Draculaura w szpitalu Draculaura w szpitalu
Draculaura w szpitalu
14 kwietnia 2014
54136
Graj teraz
Draculaura zachorowała i znalazła się w szpitalu. Wciel się w rolę doktora i udziel Monsterce pierwszej pomocy. Wykonaj EKG i opatrz jej rany. Zadbaj, aby Draculaura szybko i w pełni sił opuściła szpital.
Akilina z Monster High Akilina z Monster High
Akilina z Monster High
11 kwietnia 2014
17558
Graj teraz
W tej ubierance masz okazję zapoznać się z jedną z nowych dziewczyn Monster High. Akilina chce abyś wcieliła się w jej stylistkę. Na początek zadbaj o jej włosy i makijaż, a później ładnie ją ubierz.
Mała Monsterka i leczenie nosa Mała Monsterka i leczenie nosa
Mała Monsterka i leczenie nosa
10 kwietnia 2014
27279
Graj teraz
Jedna z małych Monsterek ma potworne problemy ze swoim nosem. Radę da sobie tylko prawdziwy lekarz - taki, jak Ty! Wykorzystaj przybory, żeby wyleczyć problem małej pacjentki.
Sarah Screams w spa Sarah Screams w spa
Sarah Screams w spa
9 kwietnia 2014
10349
Graj teraz
Kolejna bohaterka Monster High potrzebuje profesjonalnych zabiegów w spa. Sarah Screams chce, abyś to Ty wcieliła się w kosmetyczkę, która zregeneruje jej włosy i cerę.