Logowanie rejestracja >

Login Hasło

nie możesz się zalogować?

Ubieranki - Popularne

Aby obejrzeć ubieranki popularne w tym miesiącu kliknij tutaj. Teraz oglądasz popularne na podstawie danych z kilku lat.

Shadow Kings - Dark Ages
Modne dziewczyny

Modne dziewczyny

Twoim zadaniem jest ubranie dwóch bardzo ładnych i zgrabnych dziewczyn, które chcą zostać modelkami. Pozwól im poczuć się jak wielkie gwiazdy.

Kategoria: Lalki

Ocena: 4.37 (8)

Zagrań: 25927

Wykreuj bohaterów mangi 5

HIT!

Wykreuj bohaterów mangi 5

Już po ram piąty Twoim zadaniem jest wykreowanie bohaterów mangi. Postaraj się i tym razem stworzyć śliczną parę oraz nawiązać między nimi dialog. Dodatkowo w drugim etapie ubieranki kreujesz ich szkolną koleżankę.

Kategoria: Makijaż

Ocena: 4.81 (49)

Zagrań: 25883

Nicki Minaj

Nicki Minaj

Bohaterką ubieranki jest amerykańska raperka i autorka tekstów. Dopasuj dla gwiazdy odważny kostium, w którym wystąpi na scenie. Postaraj się, aby dziewczyna świetnie wyglądała.

Kategoria: Sławne osobowości

Ocena: 4.55 (9)

Zagrań: 25833

Cupid z Ever After High

HIT!

Cupid z Ever After High

Przed nami przybrana córka Erosa z Ever After High. Musisz zadbać o Cupid, aby ślicznie wyglądała. Zmień jej fryzurę oraz znajdź ubiór, w którym prześlicznie będzie wyglądała.

Kategoria: Ever After High

Ocena: 4.78 (23)

Zagrań: 25825

Selena Gomez u kometyczki

HIT!

Selena Gomez u kometyczki

Piękna i zmysłowa Selena Gomez potrzebuje Twojej pomocy. Musisz pomóc celebrytce z zadbaniem o cerę. Nałóż na jej twarz maseczkę likwidującą efekt zmęczenia oraz wykonaj kilka innych zabiegów.

Kategoria: Makijaż

Ocena: 3.82 (17)

Zagrań: 25803

Farmerama

Farmerama

Gra sponsorowana
Dołącz do najbardziej zwariowanych farmerów świata! Uprawiaj warzywa i owoce, hoduj dziesiątki zwierząt i handluj ze swoimi sąsiadami w mieście. Wspaniale dopracowany świat gry i świetne funkcje społeczności to prawdziwa przyjemność dla każdego bez względu na wiek!

Kategoria: Gry MMO

Podobne: więcej...

Zimowa randka

Zimowa randka

Przed Tobą para zakochanych w sobie do szaleństwa nastolatków. Wybierz dla dziewczyny lub chłopaka świetny strój, w którym pójdzie spotkać się ze swoją drugą połówką.

Kategoria: Randki

Ocena: 2.14 (7)

Zagrań: 25776

Makijaż Hannah Montany

Makijaż Hannah Montany

Zrób w bardzo nowoczesny sposób makijaż głównej bohaterce jednego z najlepszych amerykańskich seriali komediowych. Zmień Miley Stewart w najpiękniejszą piosenkarkę.

Kategoria: Sławne osobowości

Ocena: 3.33 (12)

Zagrań: 25766

W drodze do szkoły

W drodze do szkoły

Pomagasz Sheili dostać się do szkoły. Zaczynasz od znalezienia klucza do drzwi wyjściowych. Następnie musisz unikać niebezpieczeństw czyhających na nią na ulicy.

Kategoria: Zagubione rzeczy

Ocena: 4.41 (12)

Zagrań: 25766

Pirat

HIT!

Pirat

Kreujesz złą i zarazem piękną dziewczynę napadającą na bogate statki. Zrób bohaterce makijaż oraz wybierz dla niej stylowy ubiór, który podkreśli jej kobiece kształty.

Kategoria: Moda

Ocena: 4.83 (50)

Zagrań: 25756

Zimowa Lagoona Blue

Zimowa Lagoona Blue

W Straszyceum jest zima i Lagoona nie wie jak się ubrać do szkoły. Pomóż jej z wyborem stroju, rękawiczek, szalika oraz czapki. Postaraj się, aby bohaterka nie zmarzła i wyglądała fantastycznie.

Kategoria: Monster High

Ocena: 4.31 (22)

Zagrań: 25750

Zakupy na Święta

HIT!

Zakupy na Święta

Ponownie wybierasz się na zakupy po wspaniałych paryskich sklepach. Tym razem panuje okres świąteczny, więc ludzie jeszcze bardziej lubią wydawać pieniądze. Uważaj, aby na wszystkie zakupy starczyło Ci pieniędzy.

Kategoria: Różne

Ocena: 4.48 (25)

Zagrań: 25725

Stella and Brandon

Stella and Brandon

Wcielasz się w rolę obserwatora Stellii i Brandona. Podglądaj ich podczas randek odnajdując na scenach liczby od 1-15. Dodatkowo znajdź na obrazkach serduszka.

Kategoria: Zagubione rzeczy

Ocena: 5 (5)

Zagrań: 25709