Logowanie rejestracja >

Login Hasło

nie możesz się zalogować?

Ubieranki - Popularne

Aby obejrzeć ubieranki popularne w tym miesiącu kliknij tutaj. Teraz oglądasz popularne na podstawie danych z kilku lat.

Farmerama
EMO kontra PUNK

EMO kontra PUNK

Masz okazję porównać dwa style: emo i punk. Który z tych stylów bardziej Ci odpowiada?

Kategoria: Moda

Ocena: 4.44 (27)

Zagrań: 27763

Spa Sashy

HIT!

Spa Sashy

Sasha postanowiła otworzyć relaksujące spa, dla ludzi zmęczonych ciężką pracą. Pomóż jej zaspokoić potrzeby wszystkich klientów.

Kategoria: Praca

Ocena: 4.70 (17)

Zagrań: 27734

Strój dla nastolatki

Strój dla nastolatki

Nowoczesna dziewczyna potrzebuje pomocy stylistki, gdyż wybiera się na randkę z nowo poznanym chłopakiem. Pomóż jej wybrać strój oraz dopasować fryzurę.

Kategoria: Moda

Ocena: 4.4 (10)

Zagrań: 27693

Winx Stella

Winx Stella

Przygotowujesz Stelle do kolejnej misji. Musisz wybrać dla niej wspaniały, jaskrawy kostium oraz wszelkie potrzebne dodatki. Popraw również wygląd dziewczyny robiąc jej makijaż.

Kategoria: Bajki

Ocena: 3.4 (5)

Zagrań: 27684

Gotuj z Dorą

Gotuj z Dorą

Wybierz swoją ulubioną potrawę i ugotuj ją z Dorą i jej tatą. Dorota podpowiada Ci jakie masz wybrać składniki.

Kategoria: Kuchnia

Ocena: 2.35 (14)

Zagrań: 27650

MoonStars

MoonStars

Gra sponsorowana
MoonStars to kompletnie nowy rodzaj gry, który w nowatorski sposób łączy w sobie symulator farmy oraz elementy przygody. Podczas rozgrywki wcielamy się w postać trzech ufoludków, którzy za wszelką cenę starają się przeżyć na planecie Ziemia. Mają bardzo trudne zadanie, gdyż nie oddychają powietrzem, a drogocennym eterem. Pomóż im rozwinąć się do tego stopnia, aby umożliwić im powrót do domu. A może nasza planeta spodoba im się tak bardzo, że postanowią zostać u nas na dłużej?

Kategoria: Gry MMO

Podobne: więcej...

Styl Musy Sophix

Styl Musy Sophix

Przed Tobą laleczka z klubu Winx, Musa Sophix. Już dobrze znasz styl bohaterki, więc bez problemu powinnaś ją przygotować na kolejną tajemniczą misję.

Kategoria: Lalki

Ocena: 3.85 (7)

Zagrań: 27639

Wspaniały dom

Wspaniały dom

Młode małżeństwo kupiło sobie nowy domek. Wciel się w rolę dekoratora wnętrz i pomóż im z wyposażeniem. Spraw, aby wszystkie pokoje wspaniale i stylowo wyglądały.

Kategoria: Wyposażenie wnętrz

Ocena: 3.61 (13)

Zagrań: 27637

Dzień z życia dziewczyny

Dzień z życia dziewczyny

Pomagasz pewnej zapracowanej i zabieganej dziewczynie w wykonaniu codziennych czynności. Musisz się wykazać dużą zręcznością i szybkością, bo na wykonanie każdej czynności masz ograniczony czas.

Kategoria: Różne

Ocena: 4.14 (21)

Zagrań: 27603

Szczęśliwa rodzina

Szczęśliwa rodzina

Rodzina najwięcej czau spędza ze sobą w niedzielę. Tego dnia nikt nie musi iść do pracy ani do szkoły. Wybierz stroje dla całej rodzinki wybierającej się na niedzielny spacer po parku.

Kategoria: Moda

Ocena: 4.54 (11)

Zagrań: 27598

Płaczące dzieci

Płaczące dzieci

Wciel się w rolę opiekunki niemowlaków. Powinnaś tak dbać o maluchy, aby żadne z nich nie płakało. Będzie ciężko sprostać ich wymaganiom, ale postaraj się.

Kategoria: Dziecko

Ocena: 2.2 (5)

Zagrań: 27592

Niania

Niania

Twoim zadaniem jest przygotowanie młodej niani i jej słodkiego bobasa na letni spacer do parku. Wybierz dla nich stroje, w których bardzo ładnie będą wyglądali.

Kategoria: Moda

Ocena: 4.11 (9)

Zagrań: 27591

Wampir

Wampir

Wybierz strój dla atrakcyjnej kobiety, która o północy przemienia się w okrutnego wampira. Do seksownego stroju dobierz mroczne skrzydła.

Kategoria: Moda

Ocena: 4.83 (12)

Zagrań: 27526