Logowanie rejestracja >

Login Hasło

nie możesz się zalogować?

Ubieranki - Popularne

Aby obejrzeć ubieranki popularne w tym miesiącu kliknij tutaj. Teraz oglądasz popularne na podstawie danych z kilku lat.

Shadow Kings - Dark Ages
Cleolei

Cleolei

To kolejna ubieranka z serii fuzja Monster High! Przed nami Cleolei, która powstała z połączenia Cleo i Toralei. Spraw by nowa Monsterka wyglądała świetnie i by miała cechy obu dziewczyn.

Kategoria: Monster High

Ocena: 4.81 (22)

Zagrań: 26039

Szkolna para 2

Szkolna para 2

To już druga cześć świetnej gry pt. "Szkolna para". Wybierz szkolne stroje dla pary zakochanych nastolatków, którzy chodzą do tej samej klasy.

Kategoria: Randki

Ocena: 4 (15)

Zagrań: 26018

Opieka nad psiakiem

Opieka nad psiakiem

W tej grze opiekujesz się psiakiem, który jest jeszcze mały i sam nie umie o siebie zadbać. Daj mu wszystko czego potrzebuje.

Kategoria: Zwierzątko

Ocena: 4 (12)

Zagrań: 26010

Zaniedbywanie pracy

Zaniedbywanie pracy

Niektóre kobiety nie widzą dalej niż czubek własnego nosa. Niestety czasami takie dziewczyny zostają zatrudnione w poważnych firmach i nie wywiązują się z powierzonych im zadań. Dlatego muszą być kontrolowane. Pomożesz tej kobiecie zadbać o siebie w pracy, tak aby szefowa jej nie nakryła?

Kategoria: Praca

Ocena: 4.60 (23)

Zagrań: 25989

Lagoona na plaży

Lagoona na plaży

Kolejna laleczka Monster High bierze urlop i udaje się na wypoczynek. Dziś spotykamy się z Lagooną Blue, która znajduje się na pięknej plaży. Musisz wybrać dla laleczki ubiór na spacer nad brzegiem morza.

Kategoria: Monster High

Ocena: 3.54 (11)

Zagrań: 25988

Farmerama

Farmerama

Gra sponsorowana
Dołącz do najbardziej zwariowanych farmerów świata! Uprawiaj warzywa i owoce, hoduj dziesiątki zwierząt i handluj ze swoimi sąsiadami w mieście. Wspaniale dopracowany świat gry i świetne funkcje społeczności to prawdziwa przyjemność dla każdego bez względu na wiek!

Kategoria: Gry MMO

Podobne: więcej...

Poukrywane liczby

Poukrywane liczby

Tym razem 26 kolejnych liczb poukrywało się w różnych pokojach. Znajdź wszystkie liczby oraz zbierz diamenty, które dadzą Ci dodatkowe punkty.

Kategoria: Zagubione rzeczy

Ocena: 4.2 (5)

Zagrań: 25983

Piękne dziewczyny - Witając wiosnę

Piękne dziewczyny - Witając wiosnę

Trzy piękne dziewczyny biorą udział w wielkiej imprezie organizowanej na cześć przyjścia wiosny. Przygotuj jedną z nich dopasowując dla niej śliczną sukienkę oraz dekorując jej włosy wiankiem.

Kategoria: Moda

Ocena: 4.08 (12)

Zagrań: 25951

Modne dziewczyny

Modne dziewczyny

Twoim zadaniem jest ubranie dwóch bardzo ładnych i zgrabnych dziewczyn, które chcą zostać modelkami. Pozwól im poczuć się jak wielkie gwiazdy.

Kategoria: Lalki

Ocena: 4.37 (8)

Zagrań: 25898

Nicki Minaj

Nicki Minaj

Bohaterką ubieranki jest amerykańska raperka i autorka tekstów. Dopasuj dla gwiazdy odważny kostium, w którym wystąpi na scenie. Postaraj się, aby dziewczyna świetnie wyglądała.

Kategoria: Sławne osobowości

Ocena: 4.55 (9)

Zagrań: 25815

Selena Gomez u kometyczki

HIT!

Selena Gomez u kometyczki

Piękna i zmysłowa Selena Gomez potrzebuje Twojej pomocy. Musisz pomóc celebrytce z zadbaniem o cerę. Nałóż na jej twarz maseczkę likwidującą efekt zmęczenia oraz wykonaj kilka innych zabiegów.

Kategoria: Makijaż

Ocena: 3.82 (17)

Zagrań: 25770

Wykreuj bohaterów mangi 5

HIT!

Wykreuj bohaterów mangi 5

Już po ram piąty Twoim zadaniem jest wykreowanie bohaterów mangi. Postaraj się i tym razem stworzyć śliczną parę oraz nawiązać między nimi dialog. Dodatkowo w drugim etapie ubieranki kreujesz ich szkolną koleżankę.

Kategoria: Makijaż

Ocena: 4.81 (49)

Zagrań: 25762

W drodze do szkoły

W drodze do szkoły

Pomagasz Sheili dostać się do szkoły. Zaczynasz od znalezienia klucza do drzwi wyjściowych. Następnie musisz unikać niebezpieczeństw czyhających na nią na ulicy.

Kategoria: Zagubione rzeczy

Ocena: 4.41 (12)

Zagrań: 25762