Logowanie rejestracja >

Login Hasło

nie możesz się zalogować?

Ubieranki - Popularne

Aby obejrzeć ubieranki popularne w tym miesiącu kliknij tutaj. Teraz oglądasz popularne na podstawie danych z kilku lat.

Farmerama
Klasycznie na czarno

Klasycznie na czarno

Wybierz strój dla młodej dziewczyny, która lubi ubrać się modnie, a jednocześnie klasycznie. Wybierz dla niej ładny czarny strój i torebkę.

Kategoria: Moda

Ocena: 4.84 (13)

Zagrań: 23367

Flirt w pizzerii

Flirt w pizzerii

Podczas gry obsługujesz klientów w pizzerii. Oprócz serwowania pizzy musisz dobierać ich w pary przy stoliku, aby było im razem przyjemnie. Jak się postarasz to pomożesz niejednej miłości.

Kategoria: Randki

Ocena: 4.26 (15)

Zagrań: 23366

Herbatkowa imprezka u Apple White

HIT!

Herbatkowa imprezka u Apple White

Kolejną bohaterką Ever After High, która urządza herbatkową imprezkę jest Apple White. Twoim zadaniem jest przygotowanie organizatorki, która tego dnia chce wyjątkowo ślicznie wyglądać.

Kategoria: Ever After High

Ocena: 5 (13)

Zagrań: 23317

Rainbow Dash

Rainbow Dash

Lataj kucykiem z kultowego serialu My Little Pony. Po drodze musisz zbierać białe chmurki unikając czarnych, burzowych chmur. Czy uda Ci się zebrać tyle chmurek, aby zapełnić dolny pasek?

Kategoria: My Little Pony

Ocena: 4.33 (6)

Zagrań: 23311

Zakupy w markecie

Zakupy w markecie

Znajdujesz się w markecie i musisz zrobić zakupy z listy. Pośpiesz się, bo mama nie będzie czekała w nieskończoność i może się zdenerwować.

Kategoria: Zagubione rzeczy

Ocena: 4.54 (11)

Zagrań: 23286

Akademia jazdy Mobil 1

Akademia jazdy Mobil 1

Gra sponsorowana
Wybierz jednego z nauczycieli i doskonal swoje umiejętności, by zostać mistrzem Grand Prix lub Nescara. Możesz wybrać dwa rodzaje treningów, w każdym z nich zostaniesz poprowadzony przez mentora.

Kategoria: Wyścigowe

Podobne: więcej...

Monster High Casta Fierce

HIT!

Monster High Casta Fierce

Prze nami nowa bohaterka Monster High, będąca sławną i ładną piosenkarką. Ślicznie ubierz Castę Fierce na występ, na którym pojawią się wszyscy uczniowie Monster High.

Kategoria: Monster High

Ocena: 4.59 (22)

Zagrań: 23274

Zwariowana fryzura Dory

Zwariowana fryzura Dory

Kolejna część hitowej ubieranki z serii zwariowana fryzura. Dziś przychodzi do Ciebie Dora i chce abyś zaszalała z jej fryzurką. Dołóż wszelkich starań, aby klientka wyglądała oryginalnie.

Kategoria: Makijaż

Ocena: 4.12 (8)

Zagrań: 23273

Opiekunka zwierząt

Opiekunka zwierząt

Zajmujesz się chorymi zwierzątkami. Najpierw musisz odnaleźć wszystkie chore zwierzątka, a następnie diagnozujesz chorobę i leczysz.

Kategoria: Barbie

Ocena: 4 (18)

Zagrań: 23260

Modna Spectra

Modna Spectra

Przed nami modna Spectra Vondergeist, która potrzebuje Twojej pomocy gdyż ma się dziś spotkać z koleżankami. Pomóż Monsterce znaleźć strój, w którym będzie fantastycznie wyglądała.

Kategoria: Monster High

Ocena: 4.63 (11)

Zagrań: 23232

Elsa i Anna

Elsa i Anna

Przed nami wspaniałe siostry z Krainy Lodu, Elsa i Anna. Musisz zadbać o wygląd bohaterek, które chcą otworzyć bramy swojego zamku. Spraw, aby dziewczyny ślicznie razem wyglądały.

Kategoria: Kraina lodu

Ocena: 3.55 (9)

Zagrań: 23214

Zakochana Jasmina

Zakochana Jasmina

Jasmina chce ładnie wyglądać na randce i w tym celu prosi o pomoc Dżina. Wybierz dla niej najładniejszy z zaproponowanych strojów.

Kategoria: Bajki

Ocena: 3.83 (6)

Zagrań: 23189

Strój bobasa

Strój bobasa

Ubierz małego bobasa w koszulkę i pieluszkę. Wybierz również dla niego fryzurę i spineczkę oraz najważniejszą rzecz, czyli grzechotkę.

Kategoria: Dziecko

Ocena: 3.66 (6)

Zagrań: 23182