Logowanie rejestracja >

Login Hasło

nie możesz się zalogować?

Ubieranki - Popularne

Aby obejrzeć ubieranki popularne w tym miesiącu kliknij tutaj. Teraz oglądasz popularne na podstawie danych z kilku lat.

Farmerama
Zwierzęta w mieście

HIT!

Zwierzęta w mieście

Gra, w której sprawdzasz swój codzienny humor. Grasz wybierając obrazki będzie oceniony, do którego zwierzątka jesteś podobny.

Kategoria: Zwierzątko

Ocena: 4.91 (25)

Zagrań: 33077

Cloeta Spelletta z Bratzillaz

HIT!

Cloeta Spelletta z Bratzillaz

Ubierz pierwszą laleczkę z nowej serii Bratzillaz. Przed Tobą Cloeta Spelletta, która potrzebuje pomocy przy dopasowaniu fajnego stroju. Spraw, aby czarodziejka fantastycznie wyglądała.

Kategoria: Lalki

Ocena: 4.74 (32)

Zagrań: 33032

Tęczowa gwiazda Twilight Sparkle

Tęczowa gwiazda Twilight Sparkle

Ubierz pełną życia Twilight Sparkle na koncert. Zadbaj, aby laleczka ślicznie wyglądała na scenie. Zrób jej tęczową fryzurkę oraz wybierz najlepsze ciuchy i dodatki. Stwórz prawdziwą tęczową gwiazdę!

Kategoria: Bajki

Ocena: 4.66 (18)

Zagrań: 32916

Wiązanie butów

HIT!

Wiązanie butów

Gra ma na celu nauczenie Ciebie różnych stylów wiązania butów. Postaraj się zrealizować wszystkie style wiązania butów w jak najkrótszym czasie. Przemyśl każdy swój ruch.

Kategoria: Różne

Ocena: 3.67 (46)

Zagrań: 32900

Pizzeria

Pizzeria

Pracujesz w pizzerii i jesteś odpowiedzialny za zebranie zamówień, nałożenie odpowiednich składników, pieczenie pizzy oraz pokrojenie jej. Nie zawiedź klientów.

Kategoria: Praca

Ocena: 4.94 (18)

Zagrań: 32892

Goodgame Big Farm

Goodgame Big Farm

Gra sponsorowana
Odziedziczyłeś po wujku farmę, niestety w bardzo złym stanie. Musisz wykorzystać swoje umiejętności do przywrócenia świetności temu przedsięwzięciu. Przyda Ci się zdobyć kilku sąsiadów, liznąć trochę zarządzania, ale też zakasać rękawy i samemu zrobić to i owo na farmie. Życzymy powodzenia i wytrwałości.

Kategoria: Gry MMO

Podobne: więcej...

Styl Catrine DeMew

Styl Catrine DeMew

Młoda monsterka Catrine wybiera się na szkolną dyskotekę. Pomóż jej wybrać szałowy strój, w którym będą się za nią oglądać wszyscy chłopcy.

Kategoria: Monster High

Ocena: 4.36 (19)

Zagrań: 32886

Chibi Lagoona Blue

HIT!

Chibi Lagoona Blue

Ubierz małą Lagoonę Blue, która musi dziś fantastycznie wyglądać. Pomóż laleczce dopasować wspaniały ubiór wraz z szalonymi dodatkami. Pamiętaj również o dopasowaniu nowej fryzury.

Kategoria: Monster High

Ocena: 4.88 (26)

Zagrań: 32851

Śliczne bliźniaki

Śliczne bliźniaki

Ubierz malutkie bliźniaki siedzące grzecznie w wózku. Wybierz dla dziewczynki i chłopca ubrania, w których będą ślicznie wyglądać na spacerze.

Kategoria: Dziecko

Ocena: 3.5 (12)

Zagrań: 32837

Jane Boolittle z Monster High

Jane Boolittle z Monster High

Bohaterką ubieranki jest Jane Boolittle z Monster High. Laleczka potrzebuje Twojej pomocy i chce, abyś pomogła jej z wybraniem nowej fryzury oraz doposowaniem fajnego stroju.

Kategoria: Monster High

Ocena: 4.86 (22)

Zagrań: 32801

Wymarzony dom dla lalek

Wymarzony dom dla lalek

Masz do umeblowania całe mieszkanie, składające się z czterech pokoi. Umieść też lalki w pokojach.

Kategoria: Wyposażenie wnętrz

Ocena: 4.8 (15)

Zagrań: 32763

Spectra

Spectra

Przed nami Spectra z Monster High. Dziś Ty masz okazję wcielić się w jej osobistą stylistkę i sprawić, aby laleczka fantastycznie wyglądała. Najpierw zajmij się jej fryzurą i makijażem, a później znajdź ciekawy ubiór.

Kategoria: Monster High

Ocena: 5 (3)

Zagrań: 32726

Elegancka Ghoulia

HIT!

Elegancka Ghoulia

Przed nami kolejna [url=www.ubieranki.jeja.pl/szukaj.html?q=Scaris+Style]elegancka Monsterka[/url]. Tym razem musimy pomóc w stylizacji Ghoulii Yelps. Spraw, aby laleczka cudownie wyglądała.

Kategoria: Monster High

Ocena: 4.78 (19)

Zagrań: 32694