Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Ubieranki - Praca

Zofia w szpitalu Zofia w szpitalu
Zofia w szpitalu
18 lutego
3474
Graj teraz
Zofia chciała złapać królika hasającego po jej balkonie i niestety wypadła, robiąc sobie straszną krzywdę. Przewieź dziewczynkę do szpitala i tam fachowo się nią zajmij.
Opiekowanie się przyszłą mamą Opiekowanie się przyszłą mamą
Opiekowanie się przyszłą mamą
16 lutego
5505
Graj teraz
Przed Tobą trzy przyszłe mamy i jedną z nich musisz się zaopiekować. Spełniaj wszystkie zachcianki ciężarnej oraz maluszka, którego w sobie nosi. Do Twoich obowiązków należeć będzie również badanie kobiety.
Mała Barbie: Operacja żołądka Mała Barbie: Operacja żołądka
Mała Barbie: Operacja żołądka
5 lutego
4306
Graj teraz
Małą Barbie strasznie rozbolał brzuszek i dziewczynka prosi Cię, abyś zawiozła ją do szpitala. Zdiagnozuj chorobę bohaterki, a następnie przeprowadź operację żołądka.
Zaniedbywanie obowiązków w śnieżny dzień Zaniedbywanie obowiązków w śnieżny dzień
Zaniedbywanie obowiązków w śnieżny dzień
29 stycznia
3295
Graj teraz
Na dworze jest piękny, słoneczny i śnieżny dzień, a Sara musi odrabiać lekcje. Dziewczynka się buntuje i zamiast nauki woli się zająć swoimi sprawami. Jednak uważaj, aby mama nie nakryła jej na zaniedbywaniu...
Zaniedbania w butiku Zaniedbania w butiku
Zaniedbania w butiku
22 stycznia
4260
Graj teraz
Jesteś pracownikiem modnego butiku i gdy nie ma klientów strasznie się nudzisz. Postanawiasz zrealizować kilka swoich pomysłów, zaniedbując obowiązki. Uważaj na czujną szefową, żebyś nie straciła pracy.
Pierwsza pomoc: Wypadek w kuchni Pierwsza pomoc: Wypadek w kuchni
Pierwsza pomoc: Wypadek w kuchni
12 stycznia
2813
Graj teraz
Wciel się w rolę małej dziewczynki, która z samego rana wpada na pomysł, że przygotuje mamie śniadanie do łóżka. Niestety przygoda w kuchni kończy się wypadkiem i potrzebujesz udzielenia pierwszej pomocy.
Projektowanie butów zimowych Projektowanie butów zimowych
Projektowanie butów zimowych
4 stycznia
3434
Graj teraz
W sklepach nie możesz znaleźć swoich wymarzonych butów zimowych, więc postanawiasz samodzielnie coś dla siebie zaprojektować. Użyj wszystkich dostępnych narzędzi i stwórz niesamowite buciki.
Niegrzeczna czarownica Niegrzeczna czarownica
Niegrzeczna czarownica
4 stycznia
3439
Graj teraz
Mała czarownica nudzi się ucząc się nowych czarów i ma ochotę odrobinę popsocić. Jednak stara czarownica pilnuje na zajęciach dyscypliny i gdy tylko zauważy jakieś nieposłuszeństwo, to od razu wyrzuca ucznia ze...
Świąteczny psotnik Świąteczny psotnik
Świąteczny psotnik
26 grudnia 2014
3030
Graj teraz
Wcielasz się w rolę świątecznego psotnika, który robi na złość świętemu Mikołajowi. Wykonaj wszystkie swoje postanowienia, tak aby Mikołaj niczego nie zauważył.
Zęby Mikołaja Zęby Mikołaja
Zęby Mikołaja
25 grudnia 2014
3820
Graj teraz
Święty Mikołaj w zamian za prezenty dostał od dzieci dużo ciasteczek i teraz ma straszne problemy z zębami. Wciel się w rolę stomatologa i doprowadź uzębienie Mikołaja do porządku.
Zaniedbywanie pracy: Boże Narodzenie 2014 Zaniedbywanie pracy: Boże Narodzenie 2014
Zaniedbywanie pracy: Boże Narodzenie 2014
24 grudnia 2014
4231
Graj teraz
Jest noc przed Bożym Narodzeniem i Sara nie może spać ponieważ ma do niej przyjść św. Mikołaj. Na dodatek dziewczynka wymyśliła sobie listę rzeczy, które musi zrobić. Postaraj się, aby Mikołaj nie zauważył...
Wypadek Mikołaja Wypadek Mikołaja
Wypadek Mikołaja
22 grudnia 2014
1922
Graj teraz
Święty Mikołaj sprawdzał umiejętności nowego, najmłodszego renifera i niestety zdarzył się wypadek. Udziel pierwszej pomocy reniferowi i Mikołajowi, aby na Święta wszyscy byli zdrowi.
Mikołaj w szpitalu Mikołaj w szpitalu
Mikołaj w szpitalu
19 grudnia 2014
6366
Graj teraz
Święty Mikołaj wykonał przed Świętami Bożego Narodzenia swój próbny lot saniami i niestety spadł z wysokości. Teraz trzeba Mikołajem zająć się w szpitalu, aby na Gwiazdkę był zdrowy i mógł rozdać wszystkim...
Zaniedbywanie pracy: Cukiernia Zaniedbywanie pracy: Cukiernia
Zaniedbywanie pracy: Cukiernia
12 grudnia 2014
3805
Graj teraz
Sara dostała pracę w cukierni i teraz oprócz obsługiwania klientów spełnia swoje słodkie marzenia. Pomóż jej zająć się swoimi pomysłami jednocześnie zwracając uwagę na klientów.
Ellie robi szalik na drutach Ellie robi szalik na drutach
Ellie robi szalik na drutach
5 grudnia 2014
16441
Graj teraz
Ellie robi szalik na drutach
Ludzik Lego w szpitalu Ludzik Lego w szpitalu
Ludzik Lego w szpitalu
4 grudnia 2014
4645
Graj teraz
Ludzik Lego, który pracuje na wysokości na koniec pracy spadł z dźwigu. Budowlaniec potrzebuje teraz hospitalizacji. Zadbaj o ludzika, badając go oraz podejmując odpowiednie leczenie.
Barbie projektantką Barbie projektantką
Barbie projektantką
3 grudnia 2014
3359
Graj teraz
Laleczka Barbie staje się projektantką i dziś postanawia zaprojektować dla siebie kompletny kostium. Wymyśl fajny styl oraz dobierz odpowiednią kolorystykę i strukturę materiału.
Dora w szpitalu Dora w szpitalu
Dora w szpitalu
24 listopada 2014
4348
Graj teraz
Dora uległa poważnemu wypadkowi i teraz ze złamaniami leży w szpitalu. Otocz bohaterkę fachową opieką, wykonując konieczne badania oraz unieruchamiając złamane kończyny.
Pierwsze pomoc: ofiara pożaru Pierwsze pomoc: ofiara pożaru
Pierwsze pomoc: ofiara pożaru
23 listopada 2014
6689
Graj teraz
Wciel się w rolę strażaka, który musi udzielić pierwszej pomocy kobiecie, w domu której wzniecił się pożar. Sprawdź czynności życiowe poszkodowanej i pomóż jej odzyskać przytomność.
Emma robi pranie Emma robi pranie
Emma robi pranie
21 listopada 2014
4436
Graj teraz
Mała Emma podczas zabawy z pieskiem strasznie się ubrudziła. Dziewczynka chcąc ukryć to przed mamą, wpada na pomysł, że sama zrobi pranie. Pomóż jej z posortowaniem prania i szybko uporajcie się z brudnymi ciuszkami.
Hello Kitty: Zabawa w chowanego Hello Kitty: Zabawa w chowanego
Hello Kitty: Zabawa w chowanego
10 listopada 2014
3695
Graj teraz
Hello Kitty z trójką przyjaciół bawią się w chowanego. Zabaw się z nimi i mając po 10 ruchów postaraj się wszystkich znaleźć. Zabawa będzie się odbywać w trzech różnych pomieszczeniach.
Najlepszy salon tatuażu Najlepszy salon tatuażu
Najlepszy salon tatuażu
8 listopada 2014
7132
Graj teraz
Masz okazję pracować w najlepszym salonie tatuażu w mieście. Przed Tobą cztery dziewczyny, które chcą mieć tatuaż. Zaproś do fotel swoją pierwszą klientkę, a następnie wybierz tatuaż i weź się do pracy.
Violetta w szpitalu Violetta w szpitalu
Violetta w szpitalu
8 listopada 2014
12867
Graj teraz
Violetta podczas próby tańca spadła ze sceny. Gwiazda nie czuje się najlepiej, więc postanawia pojechać do szpitala. Zajmij się podstawowymi badaniami, a po postawieniu diagnozy podejmij odpowiednie leczenie.
Alergia na skorupiaki Alergia na skorupiaki
Alergia na skorupiaki
6 listopada 2014
4420
Graj teraz
Rodzice zabierają dziewczynkę do eleganckiej restauracji i ona nie wiedząc o swojej alergii zamawia sobie talerz skorupiaków. Teraz jest jej potrzebna szybka pomoc lekarska!
Hotel z kawiarnią Hotel z kawiarnią
Hotel z kawiarnią
5 listopada 2014
4933
Graj teraz
Prowadzisz mały i przytulny hotelik, w którym znajduje się również świetna kawiarenka. Przygotowuj swoje napoje oraz przekąski i postaraj się jak najlepiej zadbać o każdego klienta.
Przeziębiona dziewczynka Przeziębiona dziewczynka
Przeziębiona dziewczynka
2 listopada 2014
2454
Graj teraz
Bohaterką ubieranki jest dziewczyna, która była zbyt lekko ubrana na placu zabaw i się przeziębiła. Zaopiekuj się bohaterką wykonując podstawowe badania oraz podając jej lekarstwa.
Zaniedbywanie pracy: Halloween 2014 Zaniedbywanie pracy: Halloween 2014
Zaniedbywanie pracy: Halloween 2014
31 października 2014
3865
Graj teraz
Sara została w Halloween poproszona o zaopiekowanie się swoją młodszą siostrą. To jest bardzo nudna praca, lecz dziewczynka próbuje sobie umilić czas robiąc różne, fajne rzeczy. Uważaj jednak, aby dziecko się nie...
Sprzątanie salonu tatuażu Sprzątanie salonu tatuażu
Sprzątanie salonu tatuażu
27 października 2014
5301
Graj teraz
Dziś stajesz się pracownikiem salonu tatuażu i pod koniec pracy czeka Cię najmniej przyjemne zadanie, posprzątania całego salonu. Musisz sprawić, aby oba pomieszczenia błyszczały.
Przygotowania do Halloween Przygotowania do Halloween
Przygotowania do Halloween
22 października 2014
3613
Graj teraz
Już niedługo Halloween, więc czas najwyższych począć wszelkie przygotowania. Na początek umyj i wydrąż dynię, a później zajmij się tematycznymi rysunkami i ostatecznie wybierz straszny kostium.
Przeziębienie Zofii Przeziębienie Zofii
Przeziębienie Zofii
19 października 2014
3291
Graj teraz
Księżniczka Zofia w nieodpowiednim ubraniu poszła lepić bałwana i przeziębiła się. Wciel się w rolę królikowego lekarza i pomóż dziewczynce wrócić do zdrowia. Pamiętaj, że na początku trzeba postawić dobrą...
Buty na deszcz Buty na deszcz
Buty na deszcz
19 października 2014
2338
Graj teraz
Jest zimna, chłodna jesień, a do tego pada deszcz. Teraz masz okazję zaprojektować swoje wymarzone kalosze! Udekoruj je według własnego stylu. Może pochwalisz się swoimi butami na deszcz, dodając screena?
Pranie Hello Kitty Pranie Hello Kitty
Pranie Hello Kitty
13 października 2014
3899
Graj teraz
Hello Kitty goniąc motylka, wpadła w kałużę i strasznie się pobrudziła. Teraz bohaterka musi zrobić pranie. Pomóż jej z segregacją ubrań, praniem i prasowaniem, a na koniec ubierz Hello Kitty w czyste ubrania.
Zaniedbania w salonie spa Zaniedbania w salonie spa
Zaniedbania w salonie spa
13 października 2014
3329
Graj teraz
To Twój pierwszy dzień pracy w salonie spa i nie możesz się powstrzymać, aby wszystkiego nie wypróbować. Dbaj o swoją klientkę, a ukradkiem wykonuj inne czynności.
Zaniedbania lekarskie Zaniedbania lekarskie
Zaniedbania lekarskie
10 października 2014
3016
Graj teraz
Sara próbowała już różnych zawodów, a tym razem chce stać się panią doktor, która pomaga potrzebującym. Niestety nudzą ją opowieści pacjentów o swoich chorobach, więc i ten zawód nie będzie dla niej idealnym...
Śnieżka sprząta domek Śnieżka sprząta domek
Śnieżka sprząta domek
6 października 2014
7301
Graj teraz
Śnieżka już dłużnej nie może znieść bałaganu w domu krasnoludków i postanawia wszystko posprzątać. Pomóż jej znaleźć potrzebne przyrządy, a następnie wspólnie weźcie się do pracy!
Sprzątanie spa Sprzątanie spa
Sprzątanie spa
3 października 2014
4845
Graj teraz
Pracujesz w salonie spa i przed ukończeniem pracy musisz jeszcze uporządkować wszystkie stanowiska pacy. Postaraj się odnaleźć w tym bałaganie i w określonym czasie wszystko ładnie uporządkuj.