Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Ubieranki - Praca

Salon tatuażu Salon tatuażu
Salon tatuażu
2 marca
4275
Graj teraz
Pracujesz w salonie tatuażu. Przychodzi do Ciebie bardzo niezdecydowana klientka, której sama musisz doradzić wybór tatuażu. Sprostasz zadaniu, zadowalając klientkę ślicznym tatuażem?
Dora znudzona pracą opiekunki Dora znudzona pracą opiekunki
Dora znudzona pracą opiekunki
21 lutego
2982
Graj teraz
Dora pomaga swojej mamie, opiekując się swoim młodszym braciszkiem. Jednak dziewczynka bardzo szybko nudzi się tym zajęciem i szuka innych rozrywek. Nie pozwól, aby mama nakrywała Dorę na nieposłuszeństwie.
Wypadek na łyżwach Wypadek na łyżwach
Wypadek na łyżwach
20 lutego
2881
Graj teraz
Przed Tobą młoda dziewczynka, która wybrała się na łyżwy. Niestety bohaterka uległa wypadkowi i teraz potrzebuje pomocy medycznej. Wezwij karetkę i opatrz ranną nogę dziewczynki.
Zofia w szpitalu Zofia w szpitalu
Zofia w szpitalu
18 lutego
3834
Graj teraz
Zofia chciała złapać królika hasającego po jej balkonie i niestety wypadła, robiąc sobie straszną krzywdę. Przewieź dziewczynkę do szpitala i tam fachowo się nią zajmij.
Opiekowanie się przyszłą mamą Opiekowanie się przyszłą mamą
Opiekowanie się przyszłą mamą
16 lutego
6445
Graj teraz
Przed Tobą trzy przyszłe mamy i jedną z nich musisz się zaopiekować. Spełniaj wszystkie zachcianki ciężarnej oraz maluszka, którego w sobie nosi. Do Twoich obowiązków należeć będzie również badanie kobiety.
Mała Barbie: Operacja żołądka Mała Barbie: Operacja żołądka
Mała Barbie: Operacja żołądka
5 lutego
4972
Graj teraz
Małą Barbie strasznie rozbolał brzuszek i dziewczynka prosi Cię, abyś zawiozła ją do szpitala. Zdiagnozuj chorobę bohaterki, a następnie przeprowadź operację żołądka.
Zaniedbywanie obowiązków w śnieżny dzień Zaniedbywanie obowiązków w śnieżny dzień
Zaniedbywanie obowiązków w śnieżny dzień
29 stycznia
3576
Graj teraz
Na dworze jest piękny, słoneczny i śnieżny dzień, a Sara musi odrabiać lekcje. Dziewczynka się buntuje i zamiast nauki woli się zająć swoimi sprawami. Jednak uważaj, aby mama nie nakryła jej na zaniedbywaniu...
Zaniedbania w butiku Zaniedbania w butiku
Zaniedbania w butiku
22 stycznia
4678
Graj teraz
Jesteś pracownikiem modnego butiku i gdy nie ma klientów strasznie się nudzisz. Postanawiasz zrealizować kilka swoich pomysłów, zaniedbując obowiązki. Uważaj na czujną szefową, żebyś nie straciła pracy.
Pierwsza pomoc: Wypadek w kuchni Pierwsza pomoc: Wypadek w kuchni
Pierwsza pomoc: Wypadek w kuchni
12 stycznia
3240
Graj teraz
Wciel się w rolę małej dziewczynki, która z samego rana wpada na pomysł, że przygotuje mamie śniadanie do łóżka. Niestety przygoda w kuchni kończy się wypadkiem i potrzebujesz udzielenia pierwszej pomocy.
Projektowanie butów zimowych Projektowanie butów zimowych
Projektowanie butów zimowych
4 stycznia
3757
Graj teraz
W sklepach nie możesz znaleźć swoich wymarzonych butów zimowych, więc postanawiasz samodzielnie coś dla siebie zaprojektować. Użyj wszystkich dostępnych narzędzi i stwórz niesamowite buciki.
Niegrzeczna czarownica Niegrzeczna czarownica
Niegrzeczna czarownica
4 stycznia
3920
Graj teraz
Mała czarownica nudzi się ucząc się nowych czarów i ma ochotę odrobinę popsocić. Jednak stara czarownica pilnuje na zajęciach dyscypliny i gdy tylko zauważy jakieś nieposłuszeństwo, to od razu wyrzuca ucznia ze...
Świąteczny psotnik Świąteczny psotnik
Świąteczny psotnik
26 grudnia 2014
3396
Graj teraz
Wcielasz się w rolę świątecznego psotnika, który robi na złość świętemu Mikołajowi. Wykonaj wszystkie swoje postanowienia, tak aby Mikołaj niczego nie zauważył.
Zęby Mikołaja Zęby Mikołaja
Zęby Mikołaja
25 grudnia 2014
4066
Graj teraz
Święty Mikołaj w zamian za prezenty dostał od dzieci dużo ciasteczek i teraz ma straszne problemy z zębami. Wciel się w rolę stomatologa i doprowadź uzębienie Mikołaja do porządku.
Zaniedbywanie pracy: Boże Narodzenie 2014 Zaniedbywanie pracy: Boże Narodzenie 2014
Zaniedbywanie pracy: Boże Narodzenie 2014
24 grudnia 2014
4651
Graj teraz
Jest noc przed Bożym Narodzeniem i Sara nie może spać ponieważ ma do niej przyjść św. Mikołaj. Na dodatek dziewczynka wymyśliła sobie listę rzeczy, które musi zrobić. Postaraj się, aby Mikołaj nie zauważył...
Wypadek Mikołaja Wypadek Mikołaja
Wypadek Mikołaja
22 grudnia 2014
2037
Graj teraz
Święty Mikołaj sprawdzał umiejętności nowego, najmłodszego renifera i niestety zdarzył się wypadek. Udziel pierwszej pomocy reniferowi i Mikołajowi, aby na Święta wszyscy byli zdrowi.
Mikołaj w szpitalu Mikołaj w szpitalu
Mikołaj w szpitalu
19 grudnia 2014
6600
Graj teraz
Święty Mikołaj wykonał przed Świętami Bożego Narodzenia swój próbny lot saniami i niestety spadł z wysokości. Teraz trzeba Mikołajem zająć się w szpitalu, aby na Gwiazdkę był zdrowy i mógł rozdać wszystkim...
Zaniedbywanie pracy: Cukiernia Zaniedbywanie pracy: Cukiernia
Zaniedbywanie pracy: Cukiernia
12 grudnia 2014
4166
Graj teraz
Sara dostała pracę w cukierni i teraz oprócz obsługiwania klientów spełnia swoje słodkie marzenia. Pomóż jej zająć się swoimi pomysłami jednocześnie zwracając uwagę na klientów.
Ellie robi szalik na drutach Ellie robi szalik na drutach
Ellie robi szalik na drutach
5 grudnia 2014
17124
Graj teraz
Ellie robi szalik na drutach
Ludzik Lego w szpitalu Ludzik Lego w szpitalu
Ludzik Lego w szpitalu
4 grudnia 2014
5036
Graj teraz
Ludzik Lego, który pracuje na wysokości na koniec pracy spadł z dźwigu. Budowlaniec potrzebuje teraz hospitalizacji. Zadbaj o ludzika, badając go oraz podejmując odpowiednie leczenie.
Barbie projektantką Barbie projektantką
Barbie projektantką
3 grudnia 2014
3710
Graj teraz
Laleczka Barbie staje się projektantką i dziś postanawia zaprojektować dla siebie kompletny kostium. Wymyśl fajny styl oraz dobierz odpowiednią kolorystykę i strukturę materiału.
Dora w szpitalu Dora w szpitalu
Dora w szpitalu
24 listopada 2014
4714
Graj teraz
Dora uległa poważnemu wypadkowi i teraz ze złamaniami leży w szpitalu. Otocz bohaterkę fachową opieką, wykonując konieczne badania oraz unieruchamiając złamane kończyny.
Pierwsze pomoc: ofiara pożaru Pierwsze pomoc: ofiara pożaru
Pierwsze pomoc: ofiara pożaru
23 listopada 2014
7550
Graj teraz
Wciel się w rolę strażaka, który musi udzielić pierwszej pomocy kobiecie, w domu której wzniecił się pożar. Sprawdź czynności życiowe poszkodowanej i pomóż jej odzyskać przytomność.
Emma robi pranie Emma robi pranie
Emma robi pranie
21 listopada 2014
4772
Graj teraz
Mała Emma podczas zabawy z pieskiem strasznie się ubrudziła. Dziewczynka chcąc ukryć to przed mamą, wpada na pomysł, że sama zrobi pranie. Pomóż jej z posortowaniem prania i szybko uporajcie się z brudnymi ciuszkami.
Hello Kitty: Zabawa w chowanego Hello Kitty: Zabawa w chowanego
Hello Kitty: Zabawa w chowanego
10 listopada 2014
4299
Graj teraz
Hello Kitty z trójką przyjaciół bawią się w chowanego. Zabaw się z nimi i mając po 10 ruchów postaraj się wszystkich znaleźć. Zabawa będzie się odbywać w trzech różnych pomieszczeniach.
Najlepszy salon tatuażu Najlepszy salon tatuażu
Najlepszy salon tatuażu
8 listopada 2014
7895
Graj teraz
Masz okazję pracować w najlepszym salonie tatuażu w mieście. Przed Tobą cztery dziewczyny, które chcą mieć tatuaż. Zaproś do fotel swoją pierwszą klientkę, a następnie wybierz tatuaż i weź się do pracy.
Violetta w szpitalu Violetta w szpitalu
Violetta w szpitalu
8 listopada 2014
14349
Graj teraz
Violetta podczas próby tańca spadła ze sceny. Gwiazda nie czuje się najlepiej, więc postanawia pojechać do szpitala. Zajmij się podstawowymi badaniami, a po postawieniu diagnozy podejmij odpowiednie leczenie.
Alergia na skorupiaki Alergia na skorupiaki
Alergia na skorupiaki
6 listopada 2014
4629
Graj teraz
Rodzice zabierają dziewczynkę do eleganckiej restauracji i ona nie wiedząc o swojej alergii zamawia sobie talerz skorupiaków. Teraz jest jej potrzebna szybka pomoc lekarska!
Hotel z kawiarnią Hotel z kawiarnią
Hotel z kawiarnią
5 listopada 2014
5693
Graj teraz
Prowadzisz mały i przytulny hotelik, w którym znajduje się również świetna kawiarenka. Przygotowuj swoje napoje oraz przekąski i postaraj się jak najlepiej zadbać o każdego klienta.
Przeziębiona dziewczynka Przeziębiona dziewczynka
Przeziębiona dziewczynka
2 listopada 2014
2583
Graj teraz
Bohaterką ubieranki jest dziewczyna, która była zbyt lekko ubrana na placu zabaw i się przeziębiła. Zaopiekuj się bohaterką wykonując podstawowe badania oraz podając jej lekarstwa.
Zaniedbywanie pracy: Halloween 2014 Zaniedbywanie pracy: Halloween 2014
Zaniedbywanie pracy: Halloween 2014
31 października 2014
4155
Graj teraz
Sara została w Halloween poproszona o zaopiekowanie się swoją młodszą siostrą. To jest bardzo nudna praca, lecz dziewczynka próbuje sobie umilić czas robiąc różne, fajne rzeczy. Uważaj jednak, aby dziecko się nie...
Sprzątanie salonu tatuażu Sprzątanie salonu tatuażu
Sprzątanie salonu tatuażu
27 października 2014
6230
Graj teraz
Dziś stajesz się pracownikiem salonu tatuażu i pod koniec pracy czeka Cię najmniej przyjemne zadanie, posprzątania całego salonu. Musisz sprawić, aby oba pomieszczenia błyszczały.
Przygotowania do Halloween Przygotowania do Halloween
Przygotowania do Halloween
22 października 2014
3894
Graj teraz
Już niedługo Halloween, więc czas najwyższych począć wszelkie przygotowania. Na początek umyj i wydrąż dynię, a później zajmij się tematycznymi rysunkami i ostatecznie wybierz straszny kostium.
Przeziębienie Zofii Przeziębienie Zofii
Przeziębienie Zofii
19 października 2014
3542
Graj teraz
Księżniczka Zofia w nieodpowiednim ubraniu poszła lepić bałwana i przeziębiła się. Wciel się w rolę królikowego lekarza i pomóż dziewczynce wrócić do zdrowia. Pamiętaj, że na początku trzeba postawić dobrą...
Buty na deszcz Buty na deszcz
Buty na deszcz
19 października 2014
2506
Graj teraz
Jest zimna, chłodna jesień, a do tego pada deszcz. Teraz masz okazję zaprojektować swoje wymarzone kalosze! Udekoruj je według własnego stylu. Może pochwalisz się swoimi butami na deszcz, dodając screena?
Pranie Hello Kitty Pranie Hello Kitty
Pranie Hello Kitty
13 października 2014
4265
Graj teraz
Hello Kitty goniąc motylka, wpadła w kałużę i strasznie się pobrudziła. Teraz bohaterka musi zrobić pranie. Pomóż jej z segregacją ubrań, praniem i prasowaniem, a na koniec ubierz Hello Kitty w czyste ubrania.
Zaniedbania w salonie spa Zaniedbania w salonie spa
Zaniedbania w salonie spa
13 października 2014
3580
Graj teraz
To Twój pierwszy dzień pracy w salonie spa i nie możesz się powstrzymać, aby wszystkiego nie wypróbować. Dbaj o swoją klientkę, a ukradkiem wykonuj inne czynności.