Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Ubieranki - Praca

Zaniedbywanie pracy 13 Zaniedbywanie pracy 13
Zaniedbywanie pracy 13
19 marca 2015
5606
Graj teraz
Na dworze już jest wiosna, a Sara utknęła w pracy na całe popołudnie. Dziewczyna chce pójść do parku poobserwować jak rozwijają się pąki roślin, ale niestety może o tym jedynie pomarzyć... Pomożesz jej w inny...
Bycie pielęgniarką Bycie pielęgniarką
Bycie pielęgniarką
14 marca 2015
3615
Graj teraz
Bohaterka ubieranki jest młodą pielęgniarką, która dopiero uczy się wykonywania swojego zawodu. Naucz ją jak radzić sobie z różnymi przypadkami, pokazując jakie kolejne kroki trzeba podjąć.
Mini masaż Mini masaż
Mini masaż
6 marca 2015
1809
Graj teraz
Bohaterka ubieranki jest zmęczona całym tygodniem pracy i dziś postanawia udać się na mały masaż. Pozwól kobiecie się zrelaksować, poprzez porządne wymasowanie pleców.
Zaniedbywanie pracy: Projektantka mody Zaniedbywanie pracy: Projektantka mody
Zaniedbywanie pracy: Projektantka mody
5 marca 2015
4836
Graj teraz
Sara ma nową pracę, ale ponownie do końca nie potrafi się skupić na zadaniu, które ma do wykonania. Pomóż dziewczynce zrealizować kilka swoich szalonych pomysłów.
Pozbyć się cellulitu Pozbyć się cellulitu
Pozbyć się cellulitu
3 marca 2015
7161
Graj teraz
Bohaterka ubieranki przygotowuje się do ślubu na Hawajach i nie może patrzeć na swój cellulit. Dziewczyna postanawia zrobić sobie operację. Wcielisz się w lekarza i doprowadzisz ciało bohaterki do perfekcji?
Projektowanie botków Projektowanie botków
Projektowanie botków
2 marca 2015
2481
Graj teraz
Postanawiasz zaprojektować dla siebie botki, które będą Twoimi bucikami przejściowymi. Wybierz typ butów, a następnie dopasuj kolorystykę i ozdoby, tak aby buciki Ci się podobały.
Salon tatuażu Salon tatuażu
Salon tatuażu
2 marca 2015
5094
Graj teraz
Pracujesz w salonie tatuażu. Przychodzi do Ciebie bardzo niezdecydowana klientka, której sama musisz doradzić wybór tatuażu. Sprostasz zadaniu, zadowalając klientkę ślicznym tatuażem?
Dora znudzona pracą opiekunki Dora znudzona pracą opiekunki
Dora znudzona pracą opiekunki
21 lutego 2015
3267
Graj teraz
Dora pomaga swojej mamie, opiekując się swoim młodszym braciszkiem. Jednak dziewczynka bardzo szybko nudzi się tym zajęciem i szuka innych rozrywek. Nie pozwól, aby mama nakrywała Dorę na nieposłuszeństwie.
Wypadek na łyżwach Wypadek na łyżwach
Wypadek na łyżwach
20 lutego 2015
3335
Graj teraz
Przed Tobą młoda dziewczynka, która wybrała się na łyżwy. Niestety bohaterka uległa wypadkowi i teraz potrzebuje pomocy medycznej. Wezwij karetkę i opatrz ranną nogę dziewczynki.
Zofia w szpitalu Zofia w szpitalu
Zofia w szpitalu
18 lutego 2015
4372
Graj teraz
Zofia chciała złapać królika hasającego po jej balkonie i niestety wypadła, robiąc sobie straszną krzywdę. Przewieź dziewczynkę do szpitala i tam fachowo się nią zajmij.
Opiekowanie się przyszłą mamą Opiekowanie się przyszłą mamą
Opiekowanie się przyszłą mamą
16 lutego 2015
7748
Graj teraz
Przed Tobą trzy przyszłe mamy i jedną z nich musisz się zaopiekować. Spełniaj wszystkie zachcianki ciężarnej oraz maluszka, którego w sobie nosi. Do Twoich obowiązków należeć będzie również badanie kobiety.
Mała Barbie: Operacja żołądka Mała Barbie: Operacja żołądka
Mała Barbie: Operacja żołądka
5 lutego 2015
6213
Graj teraz
Małą Barbie strasznie rozbolał brzuszek i dziewczynka prosi Cię, abyś zawiozła ją do szpitala. Zdiagnozuj chorobę bohaterki, a następnie przeprowadź operację żołądka.
Zaniedbywanie obowiązków w śnieżny dzień Zaniedbywanie obowiązków w śnieżny dzień
Zaniedbywanie obowiązków w śnieżny dzień
29 stycznia 2015
3963
Graj teraz
Na dworze jest piękny, słoneczny i śnieżny dzień, a Sara musi odrabiać lekcje. Dziewczynka się buntuje i zamiast nauki woli się zająć swoimi sprawami. Jednak uważaj, aby mama nie nakryła jej na zaniedbywaniu...
Zaniedbania w butiku Zaniedbania w butiku
Zaniedbania w butiku
22 stycznia 2015
5239
Graj teraz
Jesteś pracownikiem modnego butiku i gdy nie ma klientów strasznie się nudzisz. Postanawiasz zrealizować kilka swoich pomysłów, zaniedbując obowiązki. Uważaj na czujną szefową, żebyś nie straciła pracy.
Pierwsza pomoc: Wypadek w kuchni Pierwsza pomoc: Wypadek w kuchni
Pierwsza pomoc: Wypadek w kuchni
12 stycznia 2015
3833
Graj teraz
Wciel się w rolę małej dziewczynki, która z samego rana wpada na pomysł, że przygotuje mamie śniadanie do łóżka. Niestety przygoda w kuchni kończy się wypadkiem i potrzebujesz udzielenia pierwszej pomocy.
Projektowanie butów zimowych Projektowanie butów zimowych
Projektowanie butów zimowych
4 stycznia 2015
4211
Graj teraz
W sklepach nie możesz znaleźć swoich wymarzonych butów zimowych, więc postanawiasz samodzielnie coś dla siebie zaprojektować. Użyj wszystkich dostępnych narzędzi i stwórz niesamowite buciki.
Niegrzeczna czarownica Niegrzeczna czarownica
Niegrzeczna czarownica
4 stycznia 2015
4628
Graj teraz
Mała czarownica nudzi się ucząc się nowych czarów i ma ochotę odrobinę popsocić. Jednak stara czarownica pilnuje na zajęciach dyscypliny i gdy tylko zauważy jakieś nieposłuszeństwo, to od razu wyrzuca ucznia ze...
Świąteczny psotnik Świąteczny psotnik
Świąteczny psotnik
26 grudnia 2014
3938
Graj teraz
Wcielasz się w rolę świątecznego psotnika, który robi na złość świętemu Mikołajowi. Wykonaj wszystkie swoje postanowienia, tak aby Mikołaj niczego nie zauważył.
Zęby Mikołaja Zęby Mikołaja
Zęby Mikołaja
25 grudnia 2014
4494
Graj teraz
Święty Mikołaj w zamian za prezenty dostał od dzieci dużo ciasteczek i teraz ma straszne problemy z zębami. Wciel się w rolę stomatologa i doprowadź uzębienie Mikołaja do porządku.
Zaniedbywanie pracy: Boże Narodzenie 2014 Zaniedbywanie pracy: Boże Narodzenie 2014
Zaniedbywanie pracy: Boże Narodzenie 2014
24 grudnia 2014
5401
Graj teraz
Jest noc przed Bożym Narodzeniem i Sara nie może spać ponieważ ma do niej przyjść św. Mikołaj. Na dodatek dziewczynka wymyśliła sobie listę rzeczy, które musi zrobić. Postaraj się, aby Mikołaj nie zauważył...
Wypadek Mikołaja Wypadek Mikołaja
Wypadek Mikołaja
22 grudnia 2014
2253
Graj teraz
Święty Mikołaj sprawdzał umiejętności nowego, najmłodszego renifera i niestety zdarzył się wypadek. Udziel pierwszej pomocy reniferowi i Mikołajowi, aby na Święta wszyscy byli zdrowi.
Mikołaj w szpitalu Mikołaj w szpitalu
Mikołaj w szpitalu
19 grudnia 2014
7050
Graj teraz
Święty Mikołaj wykonał przed Świętami Bożego Narodzenia swój próbny lot saniami i niestety spadł z wysokości. Teraz trzeba Mikołajem zająć się w szpitalu, aby na Gwiazdkę był zdrowy i mógł rozdać wszystkim...
Zaniedbywanie pracy: Cukiernia Zaniedbywanie pracy: Cukiernia
Zaniedbywanie pracy: Cukiernia
12 grudnia 2014
4770
Graj teraz
Sara dostała pracę w cukierni i teraz oprócz obsługiwania klientów spełnia swoje słodkie marzenia. Pomóż jej zająć się swoimi pomysłami jednocześnie zwracając uwagę na klientów.
Ellie robi szalik na drutach Ellie robi szalik na drutach
Ellie robi szalik na drutach
5 grudnia 2014
18174
Graj teraz
Ellie robi szalik na drutach
Ludzik Lego w szpitalu Ludzik Lego w szpitalu
Ludzik Lego w szpitalu
4 grudnia 2014
5728
Graj teraz
Ludzik Lego, który pracuje na wysokości na koniec pracy spadł z dźwigu. Budowlaniec potrzebuje teraz hospitalizacji. Zadbaj o ludzika, badając go oraz podejmując odpowiednie leczenie.
Barbie projektantką Barbie projektantką
Barbie projektantką
3 grudnia 2014
4094
Graj teraz
Laleczka Barbie staje się projektantką i dziś postanawia zaprojektować dla siebie kompletny kostium. Wymyśl fajny styl oraz dobierz odpowiednią kolorystykę i strukturę materiału.
Dora w szpitalu Dora w szpitalu
Dora w szpitalu
24 listopada 2014
5396
Graj teraz
Dora uległa poważnemu wypadkowi i teraz ze złamaniami leży w szpitalu. Otocz bohaterkę fachową opieką, wykonując konieczne badania oraz unieruchamiając złamane kończyny.
Pierwsze pomoc: ofiara pożaru Pierwsze pomoc: ofiara pożaru
Pierwsze pomoc: ofiara pożaru
23 listopada 2014
8659
Graj teraz
Wciel się w rolę strażaka, który musi udzielić pierwszej pomocy kobiecie, w domu której wzniecił się pożar. Sprawdź czynności życiowe poszkodowanej i pomóż jej odzyskać przytomność.
Emma robi pranie Emma robi pranie
Emma robi pranie
21 listopada 2014
5226
Graj teraz
Mała Emma podczas zabawy z pieskiem strasznie się ubrudziła. Dziewczynka chcąc ukryć to przed mamą, wpada na pomysł, że sama zrobi pranie. Pomóż jej z posortowaniem prania i szybko uporajcie się z brudnymi ciuszkami.
Hello Kitty: Zabawa w chowanego Hello Kitty: Zabawa w chowanego
Hello Kitty: Zabawa w chowanego
10 listopada 2014
5061
Graj teraz
Hello Kitty z trójką przyjaciół bawią się w chowanego. Zabaw się z nimi i mając po 10 ruchów postaraj się wszystkich znaleźć. Zabawa będzie się odbywać w trzech różnych pomieszczeniach.
Najlepszy salon tatuażu Najlepszy salon tatuażu
Najlepszy salon tatuażu
8 listopada 2014
8612
Graj teraz
Masz okazję pracować w najlepszym salonie tatuażu w mieście. Przed Tobą cztery dziewczyny, które chcą mieć tatuaż. Zaproś do fotel swoją pierwszą klientkę, a następnie wybierz tatuaż i weź się do pracy.
Violetta w szpitalu Violetta w szpitalu
Violetta w szpitalu
8 listopada 2014
15658
Graj teraz
Violetta podczas próby tańca spadła ze sceny. Gwiazda nie czuje się najlepiej, więc postanawia pojechać do szpitala. Zajmij się podstawowymi badaniami, a po postawieniu diagnozy podejmij odpowiednie leczenie.
Alergia na skorupiaki Alergia na skorupiaki
Alergia na skorupiaki
6 listopada 2014
5030
Graj teraz
Rodzice zabierają dziewczynkę do eleganckiej restauracji i ona nie wiedząc o swojej alergii zamawia sobie talerz skorupiaków. Teraz jest jej potrzebna szybka pomoc lekarska!
Hotel z kawiarnią Hotel z kawiarnią
Hotel z kawiarnią
5 listopada 2014
6795
Graj teraz
Prowadzisz mały i przytulny hotelik, w którym znajduje się również świetna kawiarenka. Przygotowuj swoje napoje oraz przekąski i postaraj się jak najlepiej zadbać o każdego klienta.
Przeziębiona dziewczynka Przeziębiona dziewczynka
Przeziębiona dziewczynka
2 listopada 2014
2792
Graj teraz
Bohaterką ubieranki jest dziewczyna, która była zbyt lekko ubrana na placu zabaw i się przeziębiła. Zaopiekuj się bohaterką wykonując podstawowe badania oraz podając jej lekarstwa.
Zaniedbywanie pracy: Halloween 2014 Zaniedbywanie pracy: Halloween 2014
Zaniedbywanie pracy: Halloween 2014
31 października 2014
4609
Graj teraz
Sara została w Halloween poproszona o zaopiekowanie się swoją młodszą siostrą. To jest bardzo nudna praca, lecz dziewczynka próbuje sobie umilić czas robiąc różne, fajne rzeczy. Uważaj jednak, aby dziecko się nie...