Logowanie rejestracja >

Login Hasło

nie możesz się zalogować?

Ubieranki

Goodgame Big Farm
Noc karaoke

Noc karaoke

Wcielasz się w rolę nastoletniej dziewczyny, która imprezuje dziś w klubie na karaoke. Wybierz dla dziewczyny piękną sukienkę oraz zrób jej śliczny makijaż.

Kategoria: Moda

Ocena: 3.42 (7)

Zagrań: 3613

Dakota

Dakota

Dakota Fanning potrzebuje Twojej pomocy, gdyż rozchorowała się jej osobista stylistka. Modelka za parę chwil ma się pojawić na wybiegu, więc potrzebuje szybkiego i profesjonalnego makijażu.

Kategoria: Sławne osobowości

Ocena: 4.6 (10)

Zagrań: 5948

Letnie długie suknie

Letnie długie suknie

Młoda kobieta lubi nosić długie suknie. Teraz jest lato więc bohaterka wybrała się na pokaz letnich sukni od Versace. Czy pomożesz jej dokonać wyboru, w której suknie najpiękniej będzie wyglądała.

Kategoria: Moda

Ocena: 4.4 (5)

Zagrań: 7221

Duża kanapka

Duża kanapka

Gra kucharska, w której przygotowujesz dużą, bogatą w składniki kanapkę. Najpierw musisz pokroić kiełbasę, chleb, ser i warzywa, a następnie usmaż jajka. Na koniec nałóż składniki na kanapkę.

Kategoria: Kuchnia

Ocena: 4 (6)

Zagrań: 6843

Zrób ze mnie modelkę

HIT!

Zrób ze mnie modelkę

Bohaterką ubieranki jest dziewczyna, która ukończyła gimnazjum i teraz w liceum chce wyglądać jak modelka. Zrób pierwszy krok wykonując kilka zabiegów, które udoskonalą jej twarz i ogólny wygląd. Następnie zrób jej makijaż, a na koniec przejdź do ubioru.

Kategoria: Makijaż

Ocena: 4.59 (37)

Zagrań: 47555

Goodgame Empire

Goodgame Empire

Gra sponsorowana
Stwórz królestwo! Rozbuduj zamek, zbieraj surowce i rozwijaj osadę, wyszkol potężną armię i bierz udział w epickich walkach z innymi graczami. Zmiażdż wroga, zagrabiając jego ziemię, by w końcu stworzyć swoje własne wielkie imperium.

Kategoria: Gry MMO

Podobne: więcej...

Lord Stevan

Lord Stevan

Ubieranka, w której Twoim zadaniem jest wybranie stroju dla Lorda Stevana. Musisz dopasować poszczególne części garderoby, aby mężczyzna wyglądał bardzo elegancko lub też jak wielki wojownik.

Kategoria: Moda

Ocena: 4 (9)

Zagrań: 1846

Bukiet urodzinowy

Bukiet urodzinowy

Pracujesz w kwiaciarni i musisz wykonywać bukiety na zamówienie. Dobrze się przypatrz jak bukiet ma wyglądać, a następnie wybierz wszystkie kwiaty i dodatki aby zrealizować zamówienie.

Kategoria: Praca

Ocena: 4 (3)

Zagrań: 5188

Dziewczęce spódniczki

Dziewczęce spódniczki

Wybierz dla tej młodej dziewczyny jedną z pięknych spódniczek lub sukienek. Do ubioru zrób bohaterce makijaż i niech tak wystylizowana spotka się ze szkolnymi przyjaciółmi.

Kategoria: Moda

Ocena: 4.75 (8)

Zagrań: 7164

Dziewczyny na plażowej imprezie

Dziewczyny na plażowej imprezie

Ubierasz i wymaluj trzy nastoletnie dziewczyny na plażową imprezę. Zmień każdej piękności fryzurę oraz nałóż makijaż i bluzeczkę. Spraw, aby wszystkie dziewczyny świetnie wyglądały.

Kategoria: Lalki

Ocena: 4 (9)

Zagrań: 10349

Gala Oscarowa

Gala Oscarowa

Bohaterką ubieranki jest wielka gwiazda, która ma wystąpić na gali rozdania Oscarów. Ty musisz zadbać o aktorkę robiąc jej makijaż oraz wybierając wieczorową kreację, w której będzie fantastycznie wyglądała.

Kategoria: Moda

Ocena: 4.4 (10)

Zagrań: 4579

Lody Monster High

Lody Monster High

W tej grze przygotowujesz pyszne lody dla Lagoony Blue. Musisz zmienić wystrój lodziarni oraz stworzyć pucharek lodowy, który zachwyci bohaterkę Monster High.

Kategoria: Monster High

Ocena: 4.37 (16)

Zagrań: 40575

Czas na herbatkę

Czas na herbatkę

Wcielasz się w rolę młodej dorosłej kobiety, która lubi popołudniu w spokoju wypić herbatkę. Wybierz dla siebie ubiór, w którym zasiądziesz z herbatą w swoim wygodnym fotelu.

Kategoria: Moda

Ocena: 3.8 (5)

Zagrań: 4748