Logowanie rejestracja >

Login Hasło

nie możesz się zalogować?

Ubieranki

Farmerama
Gala Oscarowa

Gala Oscarowa

Bohaterką ubieranki jest wielka gwiazda, która ma wystąpić na gali rozdania Oscarów. Ty musisz zadbać o aktorkę robiąc jej makijaż oraz wybierając wieczorową kreację, w której będzie fantastycznie wyglądała.

Kategoria: Moda

Ocena: 4.4 (10)

Zagrań: 4060

Lody Monster High

Lody Monster High

W tej grze przygotowujesz pyszne lody dla Lagoony Blue. Musisz zmienić wystrój lodziarni oraz stworzyć pucharek lodowy, który zachwyci bohaterkę Monster High.

Kategoria: Monster High

Ocena: 4.33 (15)

Zagrań: 36758

Czas na herbatkę

Czas na herbatkę

Wcielasz się w rolę młodej dorosłej kobiety, która lubi popołudniu w spokoju wypić herbatkę. Wybierz dla siebie ubiór, w którym zasiądziesz z herbatą w swoim wygodnym fotelu.

Kategoria: Moda

Ocena: 3.8 (5)

Zagrań: 4304

Motyla wróżka

Motyla wróżka

Bohaterką ubieranki jest kobieta motyl, która jest wróżką. Twoim zadaniem jest zmienienie jej wyglądu poprzez zrobienie makijażu, fryzury oraz dopasowanie nowego kostiumu. Spraw, aby bohaterka świetnie wyglądała.

Kategoria: Bajki

Ocena: 4.28 (7)

Zagrań: 4220

Makijaż Ashley Greene

Makijaż Ashley Greene

Przed Tobą zadanie wymalowania amerykańskiej aktorki Ashley Greene, która wcieliła się w rolę Alice Cullen w sadze Zmierzch. Spraw aby gwiazda tak jak zawsze wspaniale wyglądała.

Kategoria: Sławne osobowości

Ocena: 3.53 (13)

Zagrań: 3142

MoonStars

MoonStars

Gra sponsorowana
MoonStars to kompletnie nowy rodzaj gry, który w nowatorski sposób łączy w sobie symulator farmy oraz elementy przygody. Podczas rozgrywki wcielamy się w postać trzech ufoludków, którzy za wszelką cenę starają się przeżyć na planecie Ziemia. Mają bardzo trudne zadanie, gdyż nie oddychają powietrzem, a drogocennym eterem. Pomóż im rozwinąć się do tego stopnia, aby umożliwić im powrót do domu. A może nasza planeta spodoba im się tak bardzo, że postanowią zostać u nas na dłużej?

Kategoria: Gry MMO

Podobne: więcej...

Królewska suknia

Królewska suknia

Wcielasz się w rolę pięknej księżniczki żyjącej w czasach, w których noszono bogate, rozłożyste suknie. Stwórz dla siebie cudowną, królewską suknię, w której pojawisz się na balu.

Kategoria: Bajki

Ocena: 4.10 (19)

Zagrań: 6602

Dziewczyna w bikini

Dziewczyna w bikini

Znajdujesz się na pięknej plaży, nad którą nie ma prawie żadnych chmurek. Wybierz strój kąpielowy i dodatki, w których pięknie będziesz wyglądała wskakując do wody.

Kategoria: Moda

Ocena: 5 (6)

Zagrań: 5145

Ghoulia Yelps

Ghoulia Yelps

Kolejna ubieranka z Ghoulią Yelps w roli głównej. Tym razem uczennica Straszyliceum wybiera się na spacer po mieście. Wybierz dla niej ubiór, w którym naprawdę będzie fantastycznie wyglądała.

Kategoria: Monster High

Ocena: 5 (3)

Zagrań: 18253

Dziewczyna z smartphonem

Dziewczyna z smartphonem

Bohaterką ubieranki jest młoda dziewczyna, która zmienia sobie obudowę w swoim nowym smartphonie. Spraw, aby nastolatka z jej świetnym telefonem fantastycznie wyglądała.

Kategoria: Makijaż

Ocena: 3.33 (3)

Zagrań: 4459

Letni spacer

Letni spacer

Wcielasz się w rolę młodej nastolatki, która z kolegą z klasy wybiera się na letni spacer. Ładnie się ubierz w modne ciuchy oraz dopasuj do stroju torebkę, biżuterię i buty.

Kategoria: Moda

Ocena: 4.11 (9)

Zagrań: 8722

Siostry Anime

Siostry Anime

Nastoletnie siostry wspólnie z rodzicami spędzają wakacje w egzotycznym kraju. Wybierz dla dziewczyn stroje, w których będą fantastycznie wyglądały i dobrze się czuły na piaszczystej plaży.

Kategoria: Moda

Ocena: 4.68 (16)

Zagrań: 7745

Dzień Ojca

Dzień Ojca

Dziś jest wielkie święto wszystkich tatusiów. Przygotuj ubierankowego ojca na świętowanie wybierając dla niego ładny ubiór. Spraw, aby bohater bardzo elegancko i stylowo wyglądał.

Kategoria: Moda

Ocena: 4.6 (5)

Zagrań: 3239