Logowanie rejestracja >

Login Hasło

nie możesz się zalogować?

Ubieranki

Royal Quest
Czas na herbatkę

Czas na herbatkę

Wcielasz się w rolę młodej dorosłej kobiety, która lubi popołudniu w spokoju wypić herbatkę. Wybierz dla siebie ubiór, w którym zasiądziesz z herbatą w swoim wygodnym fotelu.

Kategoria: Moda

Ocena: 3.8 (5)

Zagrań: 4202

Motyla wróżka

Motyla wróżka

Bohaterką ubieranki jest kobieta motyl, która jest wróżką. Twoim zadaniem jest zmienienie jej wyglądu poprzez zrobienie makijażu, fryzury oraz dopasowanie nowego kostiumu. Spraw, aby bohaterka świetnie wyglądała.

Kategoria: Bajki

Ocena: 4.28 (7)

Zagrań: 3903

Makijaż Ashley Greene

Makijaż Ashley Greene

Przed Tobą zadanie wymalowania amerykańskiej aktorki Ashley Greene, która wcieliła się w rolę Alice Cullen w sadze Zmierzch. Spraw aby gwiazda tak jak zawsze wspaniale wyglądała.

Kategoria: Sławne osobowości

Ocena: 3.53 (13)

Zagrań: 2996

Królewska suknia

Królewska suknia

Wcielasz się w rolę pięknej księżniczki żyjącej w czasach, w których noszono bogate, rozłożyste suknie. Stwórz dla siebie cudowną, królewską suknię, w której pojawisz się na balu.

Kategoria: Bajki

Ocena: 4.10 (19)

Zagrań: 6293

Dziewczyna w bikini

Dziewczyna w bikini

Znajdujesz się na pięknej plaży, nad którą nie ma prawie żadnych chmurek. Wybierz strój kąpielowy i dodatki, w których pięknie będziesz wyglądała wskakując do wody.

Kategoria: Moda

Ocena: 5 (6)

Zagrań: 4974

Farmerama

Farmerama

Gra sponsorowana
Dołącz do najbardziej zwariowanych farmerów świata! Uprawiaj warzywa i owoce, hoduj dziesiątki zwierząt i handluj ze swoimi sąsiadami w mieście. Wspaniale dopracowany świat gry i świetne funkcje społeczności to prawdziwa przyjemność dla każdego bez względu na wiek!

Kategoria: Gry MMO

Podobne: więcej...

Ghoulia Yelps

Ghoulia Yelps

Kolejna ubieranka z Ghoulią Yelps w roli głównej. Tym razem uczennica Straszyliceum wybiera się na spacer po mieście. Wybierz dla niej ubiór, w którym naprawdę będzie fantastycznie wyglądała.

Kategoria: Monster High

Ocena: 5 (3)

Zagrań: 17064

Dziewczyna z smartphonem

Dziewczyna z smartphonem

Bohaterką ubieranki jest młoda dziewczyna, która zmienia sobie obudowę w swoim nowym smartphonie. Spraw, aby nastolatka z jej świetnym telefonem fantastycznie wyglądała.

Kategoria: Makijaż

Ocena: 3.33 (3)

Zagrań: 4325

Letni spacer

Letni spacer

Wcielasz się w rolę młodej nastolatki, która z kolegą z klasy wybiera się na letni spacer. Ładnie się ubierz w modne ciuchy oraz dopasuj do stroju torebkę, biżuterię i buty.

Kategoria: Moda

Ocena: 4.00 (8)

Zagrań: 8258

Siostry Anime

Siostry Anime

Nastoletnie siostry wspólnie z rodzicami spędzają wakacje w egzotycznym kraju. Wybierz dla dziewczyn stroje, w których będą fantastycznie wyglądały i dobrze się czuły na piaszczystej plaży.

Kategoria: Moda

Ocena: 4.68 (16)

Zagrań: 7382

Dzień Ojca

Dzień Ojca

Dziś jest wielkie święto wszystkich tatusiów. Przygotuj ubierankowego ojca na świętowanie wybierając dla niego ładny ubiór. Spraw, aby bohater bardzo elegancko i stylowo wyglądał.

Kategoria: Moda

Ocena: 4.6 (5)

Zagrań: 3074

Ślub na plaży

Ślub na plaży

Jesteś dekoratorem i przed Tobą nietypowe zlecenie przygotowania ślubu na plaży. Musisz przemyśleć jak to powinno wyglądać i z dostępnych mebli oraz dekoracji stwórz piękne miejsce na zawarcie związku małżeńskiego.

Kategoria: Wyposażenie wnętrz

Ocena: 5 (2)

Zagrań: 5241

Gitarzystka

Gitarzystka

Bohaterką ubieranki jest świetna gitarzystka, która zawsze spotkania ze znajomymi umila graniem na gitarze. Ubierz dziewczynę na klasowe ognisko, które urządzają na plaży.

Kategoria: Moda

Ocena: 4.83 (6)

Zagrań: 4515