Logowanie rejestracja >

Login Hasło

nie możesz się zalogować?

Ubieranki

Farmerama
Czas na herbatkę

Czas na herbatkę

Wcielasz się w rolę młodej dorosłej kobiety, która lubi popołudniu w spokoju wypić herbatkę. Wybierz dla siebie ubiór, w którym zasiądziesz z herbatą w swoim wygodnym fotelu.

Kategoria: Moda

Ocena: 3.8 (5)

Zagrań: 4188

Motyla wróżka

Motyla wróżka

Bohaterką ubieranki jest kobieta motyl, która jest wróżką. Twoim zadaniem jest zmienienie jej wyglądu poprzez zrobienie makijażu, fryzury oraz dopasowanie nowego kostiumu. Spraw, aby bohaterka świetnie wyglądała.

Kategoria: Bajki

Ocena: 4.28 (7)

Zagrań: 3881

Makijaż Ashley Greene

Makijaż Ashley Greene

Przed Tobą zadanie wymalowania amerykańskiej aktorki Ashley Greene, która wcieliła się w rolę Alice Cullen w sadze Zmierzch. Spraw aby gwiazda tak jak zawsze wspaniale wyglądała.

Kategoria: Sławne osobowości

Ocena: 3.53 (13)

Zagrań: 2987

Królewska suknia

Królewska suknia

Wcielasz się w rolę pięknej księżniczki żyjącej w czasach, w których noszono bogate, rozłożyste suknie. Stwórz dla siebie cudowną, królewską suknię, w której pojawisz się na balu.

Kategoria: Bajki

Ocena: 4.10 (19)

Zagrań: 6272

Dziewczyna w bikini

Dziewczyna w bikini

Znajdujesz się na pięknej plaży, nad którą nie ma prawie żadnych chmurek. Wybierz strój kąpielowy i dodatki, w których pięknie będziesz wyglądała wskakując do wody.

Kategoria: Moda

Ocena: 5 (6)

Zagrań: 4961

Goodgame Empire

Goodgame Empire

Gra sponsorowana
Stwórz królestwo! Rozbuduj zamek, zbieraj surowce i rozwijaj osadę, wyszkol potężną armię i bierz udział w epickich walkach z innymi graczami. Zmiażdż wroga, zagrabiając jego ziemię, by w końcu stworzyć swoje własne wielkie imperium.

Kategoria: Gry MMO

Podobne: więcej...

Ghoulia Yelps

Ghoulia Yelps

Kolejna ubieranka z Ghoulią Yelps w roli głównej. Tym razem uczennica Straszyliceum wybiera się na spacer po mieście. Wybierz dla niej ubiór, w którym naprawdę będzie fantastycznie wyglądała.

Kategoria: Monster High

Ocena: 5 (3)

Zagrań: 16917

Dziewczyna z smartphonem

Dziewczyna z smartphonem

Bohaterką ubieranki jest młoda dziewczyna, która zmienia sobie obudowę w swoim nowym smartphonie. Spraw, aby nastolatka z jej świetnym telefonem fantastycznie wyglądała.

Kategoria: Makijaż

Ocena: 4.5 (2)

Zagrań: 4315

Letni spacer

Letni spacer

Wcielasz się w rolę młodej nastolatki, która z kolegą z klasy wybiera się na letni spacer. Ładnie się ubierz w modne ciuchy oraz dopasuj do stroju torebkę, biżuterię i buty.

Kategoria: Moda

Ocena: 4.00 (8)

Zagrań: 8222

Siostry Anime

Siostry Anime

Nastoletnie siostry wspólnie z rodzicami spędzają wakacje w egzotycznym kraju. Wybierz dla dziewczyn stroje, w których będą fantastycznie wyglądały i dobrze się czuły na piaszczystej plaży.

Kategoria: Moda

Ocena: 4.68 (16)

Zagrań: 7316

Dzień Ojca

Dzień Ojca

Dziś jest wielkie święto wszystkich tatusiów. Przygotuj ubierankowego ojca na świętowanie wybierając dla niego ładny ubiór. Spraw, aby bohater bardzo elegancko i stylowo wyglądał.

Kategoria: Moda

Ocena: 4.6 (5)

Zagrań: 3046

Ślub na plaży

Ślub na plaży

Jesteś dekoratorem i przed Tobą nietypowe zlecenie przygotowania ślubu na plaży. Musisz przemyśleć jak to powinno wyglądać i z dostępnych mebli oraz dekoracji stwórz piękne miejsce na zawarcie związku małżeńskiego.

Kategoria: Wyposażenie wnętrz

Ocena: 5 (2)

Zagrań: 5214

Gitarzystka

Gitarzystka

Bohaterką ubieranki jest świetna gitarzystka, która zawsze spotkania ze znajomymi umila graniem na gitarze. Ubierz dziewczynę na klasowe ognisko, które urządzają na plaży.

Kategoria: Moda

Ocena: 4.83 (6)

Zagrań: 4497