Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Ubieranki - Moda

W stylu gypsy W stylu gypsy
W stylu gypsy
dzisiaj
306
Graj teraz
Ola wybiera się dzisiaj na grilla do znajomych. Wciel się w rolę stylistki i przygotuj dziewczynę do wyjścia. Zrób jej makijaż, a potem wybierz modne ciuszki, fryzurę i dodatki w stylu gypsy. Miłej zabawy!
Luksusowe zakupy Luksusowe zakupy
Luksusowe zakupy
dzisiaj
467
Graj teraz
Klaudia idzie dzisiaj na zakupy do luksusowego butiku. Wciel się w rolę stylistki i pomóż bohaterce wybrać modne ciuszki, fryzurę i dodatki. Miłej zabawy!
Modna pani dyrektor Modna pani dyrektor
Modna pani dyrektor
wczoraj
1353
Graj teraz
Helena jest dyrektorką w wielkiej firmie handlowej. Wciel się w rolę stylistki i pomóż bohaterce stworzyć modną kreację na spotkanie służbowe. Wybierz eleganckie ciuszki, fryzurę i dodatki. Powodzenia!
Na wysokich obcasach Na wysokich obcasach
Na wysokich obcasach
wczoraj
1016
Graj teraz
Paulina i Ewa przyjaźnią się od najmłodszych lat. Dziś wieczorem dziewczyny wybierają się na imprezę. Wciel się w rolę stylistki i przygotuj każdą z nich do wyjścia. Zajmij się makijażem i wybierz modne ciuszki i...
Moda dla prawnika Moda dla prawnika
Moda dla prawnika
29 kwietnia
1448
Graj teraz
Zanim prawnik włoży togę, musi wiedzieć, jak się dobrze ubrać. Dzisiaj Twoim zadaniem będzie zaprojektowanie modnych ciuszków dla bohaterki, która właśnie zaczyna pracę w kancelarii. Powodzenia!
Tiulowe sukienki Tiulowe sukienki
Tiulowe sukienki
28 kwietnia
1686
Graj teraz
Hania wybiera się dzisiaj na imprezkę urodzinową. Wciel się w rolę stylistki i przygotuj bohaterkę do wyjścia. Wybierz dla niej modną, tiulową sukienkę, fryzurę i dodatki. Powodzenia!
Ubrania na każdą pogodę Ubrania na każdą pogodę
Ubrania na każdą pogodę
28 kwietnia
2189
Graj teraz
Hej, Dziewczyny! Przed Wami ciekawa gierka, w której będziecie mogły zakręcić ruletką i ubrać modelkę odpowiednio do pory roku. Miłej zabawy!
Moda islamska Moda islamska
Moda islamska
27 kwietnia
1411
Graj teraz
Libański projektant mody, Abed Mahfouz, zaprezentuje dzisiaj ciuszki ze swojej najnowszej kolekcji. Wciel się w rolę stylistki i przygotuj do wyjścia jedną z modelek. Zrób jej makijaż, a potem stwórz oryginalną...
Tris na pokazie mody Tris na pokazie mody
Tris na pokazie mody
27 kwietnia
1241
Graj teraz
Tris wybiera się dzisiaj na pokaz mody. Wciel się w rolę stylistki i przygotuj bohaterkę do wyjścia. Wybierz dla niej piękne ciuszki, fryzurę i dodatki. Miłej zabawy!
Białe torebki Białe torebki
Białe torebki
26 kwietnia
2546
Graj teraz
Tatiana jest znaną projektantką mody. Już za kilka godzin bohaterka zaprezentuje na wybiegu swoją nową, wyjątkową kolekcję, w której najważniejszą rolę odgrywają białe torebki. Wciel się w rolę stylistki i...
Styl na Coachellę Styl na Coachellę
Styl na Coachellę
26 kwietnia
1146
Graj teraz
Arleta wybiera się na Coachellę - wielki festiwal muzyki i sztuki, który odbywa się co roku w Kalifornii. Twoim zadaniem będzie przygotowanie bohaterki do wyjazdu: znalezienie kolorowych ciuszków i modnych dodatków....
Oscarowy pokaz mody Oscarowy pokaz mody
Oscarowy pokaz mody
25 kwietnia
1195
Graj teraz
Ceremonia wręczenia Oscarów 2016 już dawno za nami. Dziś nadszedł czas na oscarowy pokaz mody, który odbędzie się w Mediolanie. Wciel się w rolę stylistki i przygotuj jedną z modelek do wyjścia. Powodzenia!
W świetle Księżyca W świetle Księżyca
W świetle Księżyca
23 kwietnia
2987
Graj teraz
Laura uwielbia nocne spacery. Wtedy może spokojnie podziwiać niebo, gwiazdy i Księżyc. Wciel się w rolę stylistki i zadbaj o bohaterkę. Wybierz dla niej modne ciuszki, fryzurę i dodatki. Powodzenia!
Gotowa na camping Gotowa na camping
Gotowa na camping
23 kwietnia
1305
Graj teraz
Kaja zaplanowała na weekend rodzinny wypad nad jezioro. Wciel się w rolę stylistki i przygotuj bohaterkę do wyjazdu. Wybierz dla niej ciepłe ciuszki, wygodną fryzurę i przydatne gadżety. Powodzenia!
Dziewczyna kowboja Dziewczyna kowboja
Dziewczyna kowboja
22 kwietnia
1516
Graj teraz
Ania zakochała się w kowboju i teraz specjalnie dla niego chce zmienić swój styl. Zajmij się bohaterką, zrób jej makijaż i wybierz modne ciuszki. Powodzenia!
Na zielono Na zielono
Na zielono
22 kwietnia
1062
Graj teraz
Barbara wychodzi wieczorem na spotkanie służbowe. Wciel się w rolę stylistki i zadbaj o bohaterkę. Zrób jej makijaż, a potem wybierz modne ciuszki, fryzurę i dodatki. Mała podpowiedź: Basia uwielbia zielony kolor!
Dziewczyny na imprezie Dziewczyny na imprezie
Dziewczyny na imprezie
21 kwietnia
2366
Graj teraz
Trzy przyjaciółki wybierają się dzisiaj na imprezę. Wciel się w rolę stylistki i przygotuj bohaterki do wyjścia. Wybierz dla nich modne ciuszki, fryzurę i dodatki. Miłej zabawy!
Idealna panna młoda Idealna panna młoda
Idealna panna młoda
21 kwietnia
2096
Graj teraz
Już dziś wieczorem Julia wychodzi za mąż! Wciel się w rolę stylistki i przygotuj pannę młodą do ślubu. Pomaluj skuter, którym bohaterka pojedzie do ukochanego, zrób jej makijaż i wybierz idealną sukienkę....
Na wybiegu Na wybiegu
Na wybiegu
20 kwietnia
1232
Graj teraz
Gosia zaczyna swoją karierę w modelingu. Już za kilka godzin dziewczyna pójdzie w pokazie znanego włoskiego projektanta. Wciel się w rolę stylistki i zadbaj o bohaterkę. Zrób jej makijaż, a potem wybierz modne...
Nowa kolekcja Amy Nowa kolekcja Amy
Nowa kolekcja Amy
20 kwietnia
2001
Graj teraz
Amy jest początkującą projektantką mody. Dziewczyna przygotowuje się do swojego pierwszego pokazu. Wciel się w rolę stylistki i zadbaj o bohaterkę. Wybierz dla niej modne ciuszki, fryzurę i dodatki. Powodzenia!
Czas na rower Czas na rower
Czas na rower
19 kwietnia
2304
Graj teraz
Ania umówiła się z przyjaciółkami na wycieczkę rowerową. Wciel się w rolę stylistki i przygotuj bohaterkę do wyjścia. Zrób jej makijaż, a potem wybierz modne ciuszki, fryzurę i dodatki. Powodzenia!
Wiosenna moda Wiosenna moda
Wiosenna moda
19 kwietnia
2009
Graj teraz
Klaudia nie może się nacieszyć piękną, wiosenną pogodą, dlatego postanowiła wybrać się na spacer. Wciel się w rolę stylistki i przygotuj bohaterkę do wyjścia. Zrób jej makijaż, a potem wybierz modne ciuszki,...
Poprawiny Poprawiny
Poprawiny
19 kwietnia
2004
Graj teraz
Wczoraj siostra Julii wyszła za mąż. Dzisiaj bohaterka wybiera się na poprawiny. Wciel się w rolę stylistki i przygotuj dziewczynę do wyjścia. Zrób jej makijaż, a potem wybierz modne ciuszki, fryzurę i dodatki....
Ubrania w paski Ubrania w paski
Ubrania w paski
18 kwietnia
2714
Graj teraz
Hania uwielbia ubrania w paski. Wciel się w rolę stylistki i zadbaj o bohaterkę. Stwórz dla niej wyjątkową kreację na wieczór. Pamiętaj o modnej fryzurze i błyszczących dodatkach. Miłej zabawy!
Asystentka superbohatera Asystentka superbohatera
Asystentka superbohatera
18 kwietnia
1420
Graj teraz
Hej, Dziewczyny! Przed Wami gra, w której możecie ubrać asystentkę superbohatera. Poczujcie się jak prawdziwe projektantki mody, stwórzcie oryginalną kreację i pamiętajcie o oryginalnym makijażu. Powodzenia!
Włoski tydzień mody Włoski tydzień mody
Włoski tydzień mody
17 kwietnia
1487
Graj teraz
Klaudia wybiera się do Milanu na włoski tydzień mody. Wciel się w rolę stylistki i przygotuj bohaterkę do podróży. Zrób jej makijaż, a potem wybierz modne ciuszki, fryzurę i dodatki. Powodzenia!
Fioletowa romantyczka Fioletowa romantyczka
Fioletowa romantyczka
16 kwietnia
1907
Graj teraz
Agata umówiła się na randkę z nowo poznanym chłopakiem. Wciel się w rolę stylistki i przygotuj bohaterkę do wyjścia. Zrób jej makijaż i wybierz modne ciuszki, fryzurę i dodatki. Miłej zabawy!
Wiosenne inspiracje Wiosenne inspiracje
Wiosenne inspiracje
16 kwietnia
733
Graj teraz
Julia prowadzi bloga o modzie. Na dziś zaplanowała małą sesję zdjęciową. Wciel się w rolę stylistki i zadbaj o bohaterkę. Wybierz dla niej modne ciuszki, fryzurę i dodatki. Miłej zabawy!
Wiosna na czerwono Wiosna na czerwono
Wiosna na czerwono
15 kwietnia
3063
Graj teraz
Maja jest znaną i lubianą modelką. Dziś wieczorem dziewczyna pójdzie w wiosennym pokazie mody. Wciel się w rolę stylistki i zadbaj o bohaterkę. Wybierz dla niej modne, czerwone ciuszki, fryzurę i dodatki. Powodzenia!
Idealna rodzinka Idealna rodzinka
Idealna rodzinka
14 kwietnia
3203
Graj teraz
Jak Twoim zdaniem powinna wyglądać idealna rodzinka? Wciel się w rolę stylistki i ubierz mamę, tatę i córkę.
Dżinsowa dziewczyna Dżinsowa dziewczyna
Dżinsowa dziewczyna
13 kwietnia
1451
Graj teraz
Helena zdecydowała się na małą metamorfozę. Wciel się w rolę stylistki i zadbaj o bohaterkę. Zacznij od ułożenia fryzury, a potem wybierz modne ciuszki i dodatki. Mała podpowiedź: Helena uwielbia dżins!
Modna panna młoda Modna panna młoda
Modna panna młoda
13 kwietnia
1460
Graj teraz
Julia jest znaną projektantką mody. Już dziś wieczorem dziewczyna wychodzi za mąż za swojego długoletniego partnera. Wciel się w rolę stylistki i przygotuj bohaterkę do ślubu. Zrób jej makijaż i wybierz modne...
Bohaterki serialu „Gra o tron” Bohaterki serialu „Gra o tron”
Bohaterki serialu „Gra o tron”
11 kwietnia
2794
Graj teraz
Hej, Dziewczyny! Przed Wami wspaniała ubieranka, w której możecie ubrać swoją ulubioną żeńską postać z serialu "Gra o tron". Bawcie się dobrze!
Dziewczyna z kotem Dziewczyna z kotem
Dziewczyna z kotem
10 kwietnia
1305
Graj teraz
Ela jest miłośniczką zwierząt. Wciel się w rolę stylistki i przygotuj do wyjścia bohaterkę i... jej kota! Zrób dziewczynie makijaż i wybierz modne ciuszki, a potem zajmij się czworonożnym przyjacielem. Miłej zabawy!
Nowa kolekcja Tris Nowa kolekcja Tris
Nowa kolekcja Tris
10 kwietnia
2235
Graj teraz
Tris jest początkującą projektantką mody. Dziewczyna przygotowuje się do swojego pierwszego pokazu. Wciel się w rolę stylistki i zadbaj o bohaterkę. Wybierz dla niej modne ciuszki, fryzurę i dodatki. Powodzenia!
Gwiazda rocka Gwiazda rocka
Gwiazda rocka
9 kwietnia
2971
Graj teraz
Hej, Dziewczyny! Przed Wami bardzo ciekawe, kreatywne zadanie. Będziecie musiały zaprojektować modne ciuszki dla gwiazdy rocka, która dziś wieczorem zagra koncert w Paryżu. Pamiętajcie o błyszczących dodatkach i...