Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Ubieranki - Moda

Włoska moda Włoska moda
Włoska moda
dzisiaj
128
Graj teraz
Karina wyjeżdża na wakacje do Włoch. Wciel się w rolę stylistki i przygotuj bohaterkę do podróży. Wybierz dla niej modne ciuszki, fryzurę i dodatki. Miłej zabawy!
Kreacje z nadrukami drzew Kreacje z nadrukami drzew
Kreacje z nadrukami drzew
dzisiaj
68
Graj teraz
Tamara wybiera się dzisiaj do galerii handlowej, bo chce sobie kupić kilka nowych ciuszków na lato. Dołącz do niej, zrób bohaterce makijaż i stwórz modną kreację z nadrukami drzew. Miłej zabawy!
Czas na wakacje Czas na wakacje
Czas na wakacje
wczoraj
564
Graj teraz
Klaudia wyjeżdża na wakacje do dziadków. Wciel się w rolę stylistki i przygotuj dziewczynę do podróży. Wybierz dla niej wygodne ciuszki, fryzurę i dodatki. Powodzenia!
Druhny na ślubie Druhny na ślubie
Druhny na ślubie
28 czerwca
1624
Graj teraz
Hej, Dziewczyny! Przed Wami świetna ubieranka, w której będziecie musiały przygotować trzy druhny do ślubu. Wybierzcie dla nich modne ciuszki, fryzurę i dodatki. Powodzenia!
Bal księżniczek Bal księżniczek
Bal księżniczek
28 czerwca
1148
Graj teraz
Julita idzie dzisiaj na bal księżniczek. Wciel się w rolę stylistki i przygotuj bohaterkę do wyjścia. Zrób jej makijaż i wybierz modne ciuszki, fryzurę i dodatki. Miłej zabawy!
Gala Met Gala Met
Gala Met
27 czerwca
909
Graj teraz
Gala Met to jedno z największych świąt miłośników mody i uroczystość przyciągająca największe gwiazdy. Waszym zadaniem będzie ubranie i pomalowanie Julii - modelki, która już za kilka godzin wyrusza do Nowego...
Hipsterskie ciuszki Hipsterskie ciuszki
Hipsterskie ciuszki
26 czerwca
1548
Graj teraz
Dove uwielbia eksperymentować z modą. Waszym zadaniem będzie stworzenie dla niej oryginalnej, hipsterkiej stylizacji. Miłej zabawy!
Luksusowe auto Luksusowe auto
Luksusowe auto
25 czerwca
1271
Graj teraz
Przyjaciele przygotowali dla Kasi niespodziankę z okazji urodzin. Zabierają solenizantkę na przejażdżkę luksusowym samochodem. Wciel się w rolę stylistki i przygotuj dziewczynę do wyjścia. Zrób jej makijaż i wybierz...
Dziewczyna na okładce Dziewczyna na okładce
Dziewczyna na okładce
25 czerwca
1461
Graj teraz
Paula pojawi się na okładce znanego magazynu modowego. Wciel się w rolę stylistki i przygotuj bohaterkę do sesji zdjęciowej. Wybierz dla niej ładne ciuszki, fryzurę i dodatki. Miłej zabawy!
Miłośniczka obrazów Miłośniczka obrazów
Miłośniczka obrazów
24 czerwca
1899
Graj teraz
Małgorzata wybiera się dzisiaj na wystawę do galerii sztuki. Wciel się w rolę stylistki i przygotuj bohaterkę do wyjścia. Wybierz dla niej szykowne ciuszki, fryzurę i dodatki. Miłej zabawy!
Praca biurowa Praca biurowa
Praca biurowa
23 czerwca
966
Graj teraz
Ola zaczyna dzisiaj pracę w biurze. Dziewczyna nie wie, w co się ubrać, by wyglądać ładnie i schludnie. Twoim zadaniem będzie przygotowanie bohaterki do wyjścia. Miłej zabawy!
Spodenki na lato Spodenki na lato
Spodenki na lato
22 czerwca
2614
Graj teraz
Karina wyjeżdża na wakacje do Paryża. Wciel się w rolę stylistki i przygotuj bohaterkę do podróży. Wybierz dla niej modne ciuszki, fryzurę i dodatki. Miłej zabawy!
Modna studentka Modna studentka
Modna studentka
22 czerwca
1395
Graj teraz
Paula umówiła się z przyjaciółkami na babskie pogaduchy. Wciel się w rolę stylistki i przygotuj studentkę do wyjścia. Wybierz dla niej modne ciuszki, fryzurę i dodatki. Powodzenia!
Księżniczka na balu Księżniczka na balu
Księżniczka na balu
22 czerwca
789
Graj teraz
Klaudia wybiera się dzisiaj na bal. Wciel się w rolę stylistki i zadbaj o bohaterkę. Wybierz dla niej modne ciuszki, fryzurę i dodatki. Spraw, by wyglądała jak prawdziwa księżniczka!
Surferki Surferki
Surferki
21 czerwca
2209
Graj teraz
Trzy piękne surferki zaplanowały wyjazd nad morze. Wciel się w rolę stylistki i przygotuj dziewczyny do podróży. Wybierz dla nich modne ciuszki, fryzurę i dodatki. Powodzenia!
Weekend w Nowym Jorku Weekend w Nowym Jorku
Weekend w Nowym Jorku
21 czerwca
1382
Graj teraz
Monika wyjeżdża na konferencję do Nowego Jorku. Wciel się w rolę stylistki i przygotuj bohaterkę do podróży. Wybierz dla niej modne ciuszki, fryzurę i dodatki. Miłej zabawy!
Wesele wróżki Wesele wróżki
Wesele wróżki
20 czerwca
1481
Graj teraz
Hej, Dziewczyny! Przed Wami piękna wróżka, którą będziecie musiały przygotować do ślubu. Zajmijcie się makijażem, wybierzcie modne ciuszki i bawcie się dobrze!
Wiosna w Tokio Wiosna w Tokio
Wiosna w Tokio
20 czerwca
760
Graj teraz
Już za kilka godzin Laura pójdzie w pokazie znanego tokijskiego projektanta. Twoim zadaniem będzie przygotowanie modelki do wyjścia na wybieg. Powodzenia!
Impreza na plaży Impreza na plaży
Impreza na plaży
19 czerwca
2855
Graj teraz
Paulina dostała zaproszenie na wieczorną imprezkę na plaży. Wciel się w rolę stylistki i przygotuj bohaterkę do wyjścia. Wybierz dla niej modne ciuszki, fryzurę i dodatki. Miłej zabawy!
Zakończenie roku szkolnego Zakończenie roku szkolnego
Zakończenie roku szkolnego
18 czerwca
1848
Graj teraz
Marta wybiera się dzisiaj na zakończenie roku szkolnego. Wciel się w rolę stylistki i przygotuj bohaterkę do wyjścia. Zacznij od ułożenia oryginalnej fryzury, a potem wybierz modne ciuszki i dodatki. Miłej zabawy!
Szczęśliwe wakacje Szczęśliwe wakacje
Szczęśliwe wakacje
18 czerwca
917
Graj teraz
Ania wyjeżdża na wakacje do Chorwacji. Wciel się w rolę stylistki i przygotuj bohaterkę do podróży. Zrób jej makijaż i wybierz modne ciuszki, fryzurę i dodatki. Powodzenia!
Marzenie cheerleaderki Marzenie cheerleaderki
Marzenie cheerleaderki
17 czerwca
1825
Graj teraz
Agata należy do szkolnej drużyny cheerleaderek. Dziewczyna uwielbia taniec, dlatego postanowiła wziąć udział w castingu do "You Can Dance". Wciel się w rolę stylistki i przygotuj bohaterkę do konkursu. Miłej zabawy!
W stylu vintage W stylu vintage
W stylu vintage
17 czerwca
1336
Graj teraz
Kasia uwielbia ciuszki w stylu vintage. Wciel się w rolę stylistki i zadbaj o bohaterkę. Stwórz dla niej modną kreację na dzisiejszy wieczór. Powodzenia!
Hipsterka Tris Hipsterka Tris
Hipsterka Tris
15 czerwca
2271
Graj teraz
Tris interesuje się modą i uwielbia testować różne style. Dziś ma do wyboru mnóstwo hipsterkich ciuszków i gadżetów. Wciel się w rolę stylistki i stwórz oryginalną kreację dla bohaterki. Powodzenia!
Zwiewne sukienki Zwiewne sukienki
Zwiewne sukienki
14 czerwca
1105
Graj teraz
Hej, Dziewczyny! Lato to idealny czas na noszenie zwiewnych sukienek i kolorowych dodatków. Waszym zadaniem będzie przygotowanie Klaudii na randkę z ukochanym. Miłej zabawy!
Luźne bluzki Luźne bluzki
Luźne bluzki
14 czerwca
2079
Graj teraz
Agnieszka najczęściej nosi luźne eleganckie bluzki. Wciel się w rolę stylistki i przygotuj bohaterkę do wyjścia. Zrób jej makijaż i wybierz dla modne ciuszki, fryzurę i dodatki. Miłej zabawy!
Przemiana nastolatki Przemiana nastolatki
Przemiana nastolatki
13 czerwca
3470
Graj teraz
Ewa zawsze była pilną uczennicą i nie przywiązywała dużej wagi do swojego ubioru. Teraz jest już starsza i chciałaby o siebie zadbać. Wciel się w rolę stylistki i zajmij się przemianą nastoltki. Zrób jej makijaż...
Ubrania w kwiatki Ubrania w kwiatki
Ubrania w kwiatki
13 czerwca
2498
Graj teraz
Marta uwielbia ubrania w kwiatki. Wciel się w rolę stylistki i przygotuj bohaterkę do wyjścia na randkę. Wybierz dla niej modne ciuszki, fryzurę i dodatki. Miłej zabawy!
Wiosenna moda na plaży Wiosenna moda na plaży
Wiosenna moda na plaży
12 czerwca
1137
Graj teraz
Martyna uwielbia nosić długie, zwiewne sukienki. Wciel się w rolę stylistki i przygotuj bohaterkę do wyjścia na plażę. Zrób jej makijaż i wybierz modne ciuszki, fryzurę i dodatki. Miłej zabawy!
Wata cukrowa Wata cukrowa
Wata cukrowa
11 czerwca
1331
Graj teraz
Ania idzie dzisiaj z przyjaciółkami do wesołego miasteczka. Tam będzie mogła kupić sobie to, co kocha najbardziej: watę cukrową. Wciel się w rolę stylistki i zadbaj o bohaterkę. Zrób jej makijaż i wybierz modne...
Letnie kolory Letnie kolory
Letnie kolory
10 czerwca
2877
Graj teraz
Dorota wyjeżdża na wakacje do ciepłych krajów. Wciel się w rolę stylistki i przygotuj bohaterkę do podróży. Wybierz dla niej modne ciuszki, fryzurę i dodatki. Miłej zabawy!
Strój na przyjęcie Strój na przyjęcie
Strój na przyjęcie
10 czerwca
2211
Graj teraz
Karolina wybiera się dzisiaj na przyjęcie. Wciel się w rolę stylistki i zaprojektuj dla niej modną kreację na wieczór. Potem zajmij się makijażem i fryzurą. Miłej zabawy!
Kolorowe sukienki Kolorowe sukienki
Kolorowe sukienki
9 czerwca
1301
Graj teraz
Ola wyjeżdża na wakacje do Francji. Wciel się w rolę stylistki i przygotuj bohaterkę do podróży. Wybierz dla niej modne ciuszki, fryzurę i dodatki. Miłej zabawy!
Stylizacja na lato Stylizacja na lato
Stylizacja na lato
6 czerwca
7437
Graj teraz
Hej, Dziewczyny! Macie już przygotowane stylizacje na lato? Waszym zadaniem będzie ubranie i pomalowanie modelki - Klaudii, która wybiera się na sesję zdjęciową na plaży. Powodzenia!
Perłowa perfekcja Perłowa perfekcja
Perłowa perfekcja
6 czerwca
1754
Graj teraz
Ania uwielbia perłowe ubrania i dodatki. Wciel się w rolę stylistki i przygotuj modną kreację dla bohaterki. Pamiętaj o perfekcyjnym makijażu. Miłej zabawy!
Skejtowska inspiracja Skejtowska inspiracja
Skejtowska inspiracja
6 czerwca
3187
Graj teraz
Hania często szuka modowych inspiracji na Pintereście. Wciel się w rolę stylistki i zadbaj o bohaterkę. Wybierz dla niej skejtowskie ciuszki, fryzurę i dodatki. Powodzenia!