Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Ubieranki - Moda

Dzień w ogrodzie Dzień w ogrodzie
Dzień w ogrodzie
wczoraj
777
Graj teraz
Patrycja w końcu ma wolne i może zrelaksować się w ogrodzie, czytając książkę. Wciel się w rolę stylistki i zadbaj o bohaterkę. Zrób jej makijaż i wybierz modne ciuszki, fryzurę i dodatki. Miłej zabawy!
Wszystko o paskach Wszystko o paskach
Wszystko o paskach
21 lipca
1553
Graj teraz
Julia słynie z dobrego stylu i elegancji. Dziewczyna uwielbia eksperymentować z modą i zawsze wygląda olśniewająco. Twoim zadaniem będzie stworzenie dla niej modnej kreacji na dzisiejszy wieczór. Powodzenia!
Miętowe dziewczyny Miętowe dziewczyny
Miętowe dziewczyny
20 lipca
1194
Graj teraz
Klaudia i Ola przyjaźnią się od dziecka i obie uwielbiają miętowy kolor. Twoim zadaniem będzie zadbanie o dziewczyny: zrobienie im makijażu i wybranie modnych ciuszków. Miłej zabawy!
Dove na pokazie mody Dove na pokazie mody
Dove na pokazie mody
20 lipca
921
Graj teraz
Dove dostała zaproszenie na pokaz mody. Wciel się w rolę stylistki i przygotuj bohaterkę do wyjścia. Wybierz dla niej piękne ciuszki, fryzurę i dodatki. Miłej zabawy!
Na farmie Na farmie
Na farmie
19 lipca
1998
Graj teraz
Helena wyjeżdża w odwiedziny do rodziców, którzy mieszkają na farmie. Wciel się w rolę stylistki i przygotuj bohaterkę do podróży. Wybierz dla niej modne ciuszki, fryzurę i dodatki. Powodzenia!
Wakacyjne szaleństwo Wakacyjne szaleństwo
Wakacyjne szaleństwo
18 lipca
2077
Graj teraz
Paula od dawna obserwuje chłopaka, który bardzo jej się podoba. Może w końcu odważy się zagadać? Rozwiąż krótki quiz, który wskaże idealne miejsce na randkę, a potem przygotuj dziewczynę do wyjścia. Trzymam kciuki!
Pokaz Hanae Mori Pokaz Hanae Mori
Pokaz Hanae Mori
17 lipca
1123
Graj teraz
Hanae Mori to japońska projektantka mody. Twoim zadaniem będzie zadbanie o jedną z modelek, która dzisiaj zaprezentuje się na wybiegu w ciuszkach z najnowszej kolekcji. Powodzenia!
Księżniczka na plaży Księżniczka na plaży
Księżniczka na plaży
17 lipca
1215
Graj teraz
W szkole mówią, że Helena ma urodę księżniczki. Wciel się w rolę stylistki i przygotuj dziewczynę do wyjścia na plażę. Zrób jej makijaż i wybierz modne ciuszki, fryzurę i dodatki. Do dzieła!
Surferka Surferka
Surferka
16 lipca
1863
Graj teraz
Ania uwielbia surfować, dlatego co roku jeździ ze znajomymi nad morze. Wciel się w rolę stylistki i przygotuj dziewczynę do wyjazdu. Wybierz dla niej modne ciuszki, fryzurę i dodatki. Powodzenia!
Spektakl baletowy Spektakl baletowy
Spektakl baletowy
15 lipca
899
Graj teraz
Klara od najmłodszych lat trenuje balet. Dziś wieczorem wcieli się w rolę pięknej księżniczki. Twoim zadaniem będzie przygotowanie dziewczyny do występu. Miłej zabawy!
Z wieśniaka w mieszczucha Z wieśniaka w mieszczucha
Z wieśniaka w mieszczucha
14 lipca
2010
Graj teraz
Ola wyjeżdża na studia do wielkiego miasta. Dziewczyna od dziecka mieszkała na wsi i nie przywiązywała zbytnio wagi do swojego wyglądu. Najwyższy czas to zmienić. Wciel się w rolę stylistki i przeprowadź metamorfozę...
Impreza na czerwonym dywanie Impreza na czerwonym dywanie
Impreza na czerwonym dywanie
14 lipca
1431
Graj teraz
Ewa dostała zaproszenie na ekskluzywną imprezę. Wciel się w rolę stylistki i przygotuj dziewczynę do wyjścia. Zrób jej makijaż, wybierz piękną sukienkę i dodatki. Miłej zabawy!
W odcieniach zieleni W odcieniach zieleni
W odcieniach zieleni
13 lipca
1361
Graj teraz
Aneta uwielbia zielony kolor. Wciel się w rolę stylistki i przygotuj bohaterkę do wyjścia na spotkanie służbowe. Zrób jej makijaż, wybierz fryzurę i modne ciuszki. Powodzenia!
Ellie i strój dnia Ellie i strój dnia
Ellie i strój dnia
12 lipca
4137
Graj teraz
Ellie jest szkolną gwiazdą, która słynie z elegancji i dobrego stylu. Przygotuj dla niej trzy modne kreacje na najbliższe dni, kierując się prognozą pogody. Miłej zabawy!
Pokaz Dave'a i Johnny'ego Pokaz Dave'a i Johnny'ego
Pokaz Dave'a i Johnny'ego
11 lipca
2002
Graj teraz
Dave i Johnny, projektanci światowej klasy, przygotowują kolejny pokaz mody. Wciel się w rolę stylistki i zadbaj o jedną z ich modelek. Zrób jej makijaż, wybierz piękną sukienkę i biżuterię. Powodzenia!
Ukochany zwierzak Ukochany zwierzak
Ukochany zwierzak
10 lipca
2937
Graj teraz
Ania jest wielbicielką zwierząt. Wciel się w rolę stylistki i przygotuj dziewczynę do wyjścia na spacer z ukochanym psem. Wybierz dla niej modne ciuszki, fryzurę i dodatki. Powodzenia!
Wakacyjne sprzątanie Wakacyjne sprzątanie
Wakacyjne sprzątanie
9 lipca
2206
Graj teraz
Ela zabiera się za wakacyjne porządki. Wciel się w rolę stylistki i przygotuj dziewczynę do sprzątania. Wybierz dla niej wygodne ciuszki, fryzurę i dodatki. Miłej zabawy!
Przyjaciółki na imprezie Przyjaciółki na imprezie
Przyjaciółki na imprezie
8 lipca
3565
Graj teraz
Trzy przyjaciółki umówiły się dzisiaj na imprezkę. Wciel się w rolę stylistki i przygotuj dziewczyny do wyjścia. Najpierw zrób im makijaż, a potem wybierz modne ciuszki, fryzurę i dodatki. Miłej zabawy!
Światowy pokaz mody Światowy pokaz mody
Światowy pokaz mody
7 lipca
2445
Graj teraz
Hej, Dziewczyny! Przed Wami światowy pokaz mody, dzięki któremu poznacie inne kultury. Zacznijcie od wybrania kontynentu, a potem przygotujcie tamtejszą modelkę do pokazu. Miłej zabawy!
Amy na randce Amy na randce
Amy na randce
6 lipca
1546
Graj teraz
Amy umówiła się dzisiaj na randkę z nowo poznanym chłopakiem. Wciel się w rolę stylistki i przygotuj bohaterkę do wyjścia. Wybierz dla niej modne ciuszki, fryzurę i dodatki. Miłej zabawy!
Być jak syrena Być jak syrena
Być jak syrena
5 lipca
2771
Graj teraz
Ola w dzieciństwie marzyła o tym, by zostać syrenką. Dzisiaj dziewczyna wybiera się na uroczyste przyjęcie i potrzebuje Twojej pomocy w przygotowaniach. Wybierz dla niej modne ciuszki, fryzurę i dodatki. Spraw, by...
Powrót do przeszłości Powrót do przeszłości
Powrót do przeszłości
5 lipca
848
Graj teraz
Karina śniła o cofnięciu się w czasie i powrocie do dynastii Tang. Po przebudzeniu dziewczyna chce odtworzyć swój wygląd z przeszłości. Pomożesz jej w tym?
Strój na plażę Strój na plażę
Strój na plażę
4 lipca
1805
Graj teraz
Bohaterką ubieranki jest dziewczyna, która wybiera się dzisiaj na imprezkę na plażę. Twoim zadaniem będzie zaprojektowanie dla niej modnego stroju. Miłej zabawy!
Ubrania w motylki Ubrania w motylki
Ubrania w motylki
4 lipca
1581
Graj teraz
Bohaterką ubieranki jest dziewczyna, która uwielbia motyle. W swojej szafie ma mnóstwo ubrań właśnie z tym motywem. Twoim zadaniem będzie zadbanie o bohaterkę: zrobienie jej makijażu i wybranie modnych ciuszków i...
Dziewczyna z gitarą Dziewczyna z gitarą
Dziewczyna z gitarą
3 lipca
3578
Graj teraz
Ola zapisała się na kurs gry na gitarze. Dziewczyna jest tak podekscytowana, że od kilku dni nie rozstaje się z instrumentem. Twoim zadaniem będzie stworzenie dla niej modnej stylizacji na kolejną lekcję. Powodzenia!
Dziewczyna świetle księżyca Dziewczyna świetle księżyca
Dziewczyna świetle księżyca
2 lipca
2236
Graj teraz
Bohaterką ubieranki jest dziewczyna, która uwielbia gwiazdy i spacery w świetle księżyca. Waszym zadaniem będzie stworzenie dla niej modnej kreacji na dzisiejszy wieczór. Powodzenia!
Włoska moda Włoska moda
Włoska moda
30 czerwca
3509
Graj teraz
Karina wyjeżdża na wakacje do Włoch. Wciel się w rolę stylistki i przygotuj bohaterkę do podróży. Wybierz dla niej modne ciuszki, fryzurę i dodatki. Miłej zabawy!
Kreacje z nadrukami drzew Kreacje z nadrukami drzew
Kreacje z nadrukami drzew
30 czerwca
1357
Graj teraz
Tamara wybiera się dzisiaj do galerii handlowej, bo chce sobie kupić kilka nowych ciuszków na lato. Dołącz do niej, zrób bohaterce makijaż i stwórz modną kreację z nadrukami drzew. Miłej zabawy!
Czas na wakacje Czas na wakacje
Czas na wakacje
29 czerwca
1073
Graj teraz
Klaudia wyjeżdża na wakacje do dziadków. Wciel się w rolę stylistki i przygotuj dziewczynę do podróży. Wybierz dla niej wygodne ciuszki, fryzurę i dodatki. Powodzenia!
Druhny na ślubie Druhny na ślubie
Druhny na ślubie
28 czerwca
2761
Graj teraz
Hej, Dziewczyny! Przed Wami świetna ubieranka, w której będziecie musiały przygotować trzy druhny do ślubu. Wybierzcie dla nich modne ciuszki, fryzurę i dodatki. Powodzenia!
Bal księżniczek Bal księżniczek
Bal księżniczek
28 czerwca
2129
Graj teraz
Julita idzie dzisiaj na bal księżniczek. Wciel się w rolę stylistki i przygotuj bohaterkę do wyjścia. Zrób jej makijaż i wybierz modne ciuszki, fryzurę i dodatki. Miłej zabawy!
Gala Met Gala Met
Gala Met
27 czerwca
1373
Graj teraz
Gala Met to jedno z największych świąt miłośników mody i uroczystość przyciągająca największe gwiazdy. Waszym zadaniem będzie ubranie i pomalowanie Julii - modelki, która już za kilka godzin wyrusza do Nowego...
Hipsterskie ciuszki Hipsterskie ciuszki
Hipsterskie ciuszki
26 czerwca
2037
Graj teraz
Dove uwielbia eksperymentować z modą. Waszym zadaniem będzie stworzenie dla niej oryginalnej, hipsterkiej stylizacji. Miłej zabawy!
Luksusowe auto Luksusowe auto
Luksusowe auto
25 czerwca
1794
Graj teraz
Przyjaciele przygotowali dla Kasi niespodziankę z okazji urodzin. Zabierają solenizantkę na przejażdżkę luksusowym samochodem. Wciel się w rolę stylistki i przygotuj dziewczynę do wyjścia. Zrób jej makijaż i wybierz...
Dziewczyna na okładce Dziewczyna na okładce
Dziewczyna na okładce
25 czerwca
1838
Graj teraz
Paula pojawi się na okładce znanego magazynu modowego. Wciel się w rolę stylistki i przygotuj bohaterkę do sesji zdjęciowej. Wybierz dla niej ładne ciuszki, fryzurę i dodatki. Miłej zabawy!
Miłośniczka obrazów Miłośniczka obrazów
Miłośniczka obrazów
24 czerwca
3013
Graj teraz
Małgorzata wybiera się dzisiaj na wystawę do galerii sztuki. Wciel się w rolę stylistki i przygotuj bohaterkę do wyjścia. Wybierz dla niej szykowne ciuszki, fryzurę i dodatki. Miłej zabawy!