Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Ubieranki - Moda

Piękna druhna Piękna druhna
Piękna druhna
dzisiaj
587
Graj teraz
Już za kilka godzin Ania jedzie na ślub swojej siostry. Wciel się w rolę stylistki i przygotuj modną stylizację dla druhny. Wybierz piękne ciuszki, fryzurę i dodatki. Powodzenia!
Moda na maj 2016 Moda na maj 2016
Moda na maj 2016
wczoraj
1516
Graj teraz
Agata jest znaną blogerką i projektantką. Dziewczyna przygotowuje kolejny post o najnowszych trendach modowych. Wciel się w rolę stylistki i ubierz bohaterkę do zdjęć. Wybierz dla niej modne ciuszki, fryzurę i dodatki....
Ubrania godne księżniczki Ubrania godne księżniczki
Ubrania godne księżniczki
23 maja
934
Graj teraz
Ola od najmłodszych lat marzyła o tym, żeby zostać księżniczką. W swojej szafie zgromadziła mnóstwo pięknych sukienek i dodatków. Twoim zadaniem będzie stworzenie modnej kreacji godnej księżniczki. Powodzenia!
Sezon kwiatowy Sezon kwiatowy
Sezon kwiatowy
21 maja
1421
Graj teraz
Wiosna przyniosła piękną pogodę i pobudziła naturę do życia. Wraz z nią pojawiły się nowe ubrania i gadżety z kwiatowym motywem. Twoim zadaniem będzie przygotowanie modelki do pokazu. Miłej zabawy!
Jeansy na co dzień Jeansy na co dzień
Jeansy na co dzień
20 maja
2438
Graj teraz
Hania najczęściej nosi jeansy, do których dobiera kolorowe t-shirty lub koszule. Wciel się w rolę stylistki i zadbaj o dziewczynę. Wybierz dla niej modne ciuszki, fryzurę i dodatki. Miłej zabawy!
Moda plażowa z lat 60. Moda plażowa z lat 60.
Moda plażowa z lat 60.
18 maja
960
Graj teraz
Hania uwielbia modę z lat 60-tych. Dziewczyna chce skorzystać z pięknej pogody i wybrać się z przyjaciółkami na plażę. Twoim zadaniem będzie przygotowanie bohaterki do wyjścia. Miłej zabawy!
Nagrody radiowe Nagrody radiowe
Nagrody radiowe
17 maja
2284
Graj teraz
Anna jest znaną dziennikarką. Już za kilka godzin dziewczyna wybiera się na galę rozdania nagród radiowych. Wciel się w rolę stylistki i zadbaj o bohaterkę. Stwórz dla niej modną kreację na dzisiejszą...
Wróżka w salonie fryzjerskim Wróżka w salonie fryzjerskim
Wróżka w salonie fryzjerskim
16 maja
612
Graj teraz
Bohaterką ubieranki jest wróżka, która chciałaby zmienić coś w swoim wyglądzie. Pomożesz jej w tym? Twoim zadaniem będzie stworzenie nowej fryzury i wybranie modnych ciuszków. Powodzenia!
Amy na kursie projektowania mody Amy na kursie projektowania mody
Amy na kursie projektowania mody
15 maja
1301
Graj teraz
Amy interesuje się modą i pracuje nad swoją drugą kolekcją. Już za kilka godzin dziewczyna poprowadzi kurs dla młodych projektantów. Wciel się w rolę stylistki i przygotuj bohaterkę do wyjścia. Wybierz dla niej...
Miłośniczka zwierząt Miłośniczka zwierząt
Miłośniczka zwierząt
15 maja
663
Graj teraz
Bohaterką ubieranki jest dziewczynka, która zajmuje się wyprowadzaniem psów na spacery. Jak ją ubierzesz?
Modowe podsumowanie roku Modowe podsumowanie roku
Modowe podsumowanie roku
15 maja
892
Graj teraz
Kasia i Ola interesują się modą i prowadzą wspólnego bloga. Dziewczyny chcą zrobić modowe podsumowanie roku i wybrać najlepsze stylizacje 2015. Wciel się w rolę stylistki i przygotuj bohaterki do zdjęć. Stwórz...
W ekskluzywnej restauracji W ekskluzywnej restauracji
W ekskluzywnej restauracji
14 maja
1444
Graj teraz
Dorota dostała zaproszenie do ekskluzywnej restauracji. Wciel się w rolę stylistki i przygotuj bohaterkę do wyjścia. Wybierz dla niej modną sukienkę, fryzurę i dodatki. Miłej zabawy!
Czas do szkoły Czas do szkoły
Czas do szkoły
14 maja
1495
Graj teraz
Laura jest strasznym śpiochem, dlatego zawsze rano brakuje jej czasu. Twoim zadaniem będzie przygotowanie bohaterki do szkoły. Zacznij od serii zabiegów oczyszczających, potem spakuj plecak, a na końcu wybierz modny...
Urocze torby Urocze torby
Urocze torby
13 maja
1568
Graj teraz
Ania umówiła się na spacer ze swoim chłopakiem. Wciel się w rolę stylistki i przygotuj bohaterkę do wyjścia. Zrób jej makijaż i wybierz modne ciuszki. Pamiętaj o wybraniu modnej torebki. Powodzenia!
Kolorowe bluzki Kolorowe bluzki
Kolorowe bluzki
13 maja
3078
Graj teraz
Julia wyjeżdża na weekend do Stanów. Wciel się w rolę stylistki i przygotuj bohaterkę do podróży. Wybierz dla niej modne ciuszki, fryzurę i dodatki. Miłej zabawy!
Wiosna na wybiegu Wiosna na wybiegu
Wiosna na wybiegu
12 maja
2223
Graj teraz
Hej, Dziewczyny! Przed Wami trzy piękne modelki, które pójdą dzisiaj w wiosennym pokazie mody. Waszym zadaniem będzie przygotowanie każdej z nich do wyjścia. Miłej zabawy!
Moda celebrytów Moda celebrytów
Moda celebrytów
11 maja
3192
Graj teraz
Chyba każda dziewczyna, choć przez chwilę, marzyła o tym, żeby zostać celebrytą. Wybierz swoją ulubioną gwiazdę i spróbuj się do niej upodobnić. Znajdź modne ciuszki, fryzurę i dodatki. Powodzenia!
Styl na rower Styl na rower
Styl na rower
11 maja
881
Graj teraz
Agata wybiera się z przyjaciółmi na przejażdżkę rowerową. Wciel się w rolę stylistki i przygotuj bohaterkę do wyjścia. Wybierz dla niej wygodne ciuszki, fryzurę i dodatki. Miłej zabawy!
Jedwabne płaszcze Jedwabne płaszcze
Jedwabne płaszcze
10 maja
3260
Graj teraz
Olga słynie z elegancji i oryginalności. Wciel się w rolę stylistki i przygotuj bohaterkę do wyjścia na spotkanie służbowe. Wybierz dla niej jedwabny płaszcz, modną fryzurę i błyszczące dodatki. Powodzenia!
W piekarni W piekarni
W piekarni
10 maja
1613
Graj teraz
Klaudia wybiera się do piekarni po świeże pieczywo. Wciel się w rolę stylistki i przygotuj dziewczynę do wyjścia. Zrób jej makijaż i wybierz modne ciuszki, fryzurę i dodatki. Miłej zabawy!
Modne spódniczki Modne spódniczki
Modne spódniczki
9 maja
1817
Graj teraz
Helena umówiła się na obiad ze swoim chłopakiem. Wciel się w rolę stylistki i przygotuj dziewczynę do wyjścia. Zrób jej makijaż i wybierz modną spódniczkę, fryzurę i dodatki. Powodzenia!
Na fioletowo Na fioletowo
Na fioletowo
8 maja
1542
Graj teraz
Karolina uwielbia fioletowy kolor. Wciel się w rolę stylistki i przygotuj dziewczynę do wyjścia. Wybierz dla niej modną sukienkę, fryzurę i dodatki. Powodzenia!
Chińska księżniczka w salonie piękności Chińska księżniczka w salonie piękności
Chińska księżniczka w salonie piękności
8 maja
742
Graj teraz
Chińska księżniczka wybiera się dzisiaj do salonu piękności. Wciel się w rolę stylistki i zadbaj o bohaterkę. Najpierw zrób jej serię zabiegów oczyszczających, a potem zajmij się makijażem i wybierz modne...
Torebka na pas Torebka na pas
Torebka na pas
7 maja
2528
Graj teraz
Hania zawsze ma przy sobie torebkę na pas - jest wygodna, ładna i pasuje do wszystkiego. Wciel się w rolę stylistki i przygotuj bohaterkę do wyjścia. Wybierz dla niej modne ciuszki, fryzurę i dodatki. Powodzenia!
Słodka przemiana Słodka przemiana
Słodka przemiana
7 maja
920
Graj teraz
Ania uwielbia słodycze, choć wie, że nie najlepiej wpływają na cerę. Wciel się w rolę kosmetyczki i zadbaj o bohaterkę. Zrób jej serię zabiegów oczyszczających, a potem zajmij się makijażem i wybierz modne...
Różowy i niebieski Różowy i niebieski
Różowy i niebieski
7 maja
1366
Graj teraz
Agata uwielbia łączyć ze sobą dwa ulubione kolory: różowy i niebieski. Wciel się w rolę stylistki i zadbaj o bohaterkę. Zrób jej makijaż i wybierz modne ciuszki, fryzurę i dodatki. Powodzenia!
Przemiana emo w hipstera Przemiana emo w hipstera
Przemiana emo w hipstera
6 maja
1817
Graj teraz
Ewa chce porzucić styl emo, by zostać hipsterką. Pomożesz jej w tym? Wciel się w rolę stylistki i zaprojektuj modne ciuszki dla bohaterki. Pamiętaj o zrobieniu dziewczynie makijażu i o wybraniu nowej fryzury. Powodzenia!
Przyjaciółki na wakacjach Przyjaciółki na wakacjach
Przyjaciółki na wakacjach
6 maja
2018
Graj teraz
Kasia i Ania wyjeżdżają na weekend na wieś. Wciel się w rolę stylistki i przygotuj bohaterki do podróży. Zrób im makijaż i wybierz modne ciuszki, fryzurę i dodatki. Powodzenia!
Nowa kolekcja Dove Nowa kolekcja Dove
Nowa kolekcja Dove
5 maja
2182
Graj teraz
Dove jest początkującą projektantką mody. Dziewczyna przygotowuje się do swojego pierwszego pokazu. Wciel się w rolę stylistki i zadbaj o bohaterkę. Wybierz dla niej modne ciuszki, fryzurę i dodatki. Powodzenia!
Pokaz mody Roberta Cavalli Pokaz mody Roberta Cavalli
Pokaz mody Roberta Cavalli
4 maja
1107
Graj teraz
Znany włoski projektant mody Roberto Cavalli zaprezentuje dzisiaj swoją nową wiosenną kolekcję. Wciel się w rolę stylistki i przygotuj jedną z modelek do wyjścia. Zrób jej makijaż i wybierz modne ciuszki, fryzurę i...
Przyjaciółki na zakupach Przyjaciółki na zakupach
Przyjaciółki na zakupach
3 maja
4133
Graj teraz
Dwie przyjaciółki, Jane i Emma, wybierają się dzisiaj na zakupy. Dołącz do nich i stwórz przepiękną kreację dla każdej z bohaterek. Pamiętaj o modnych dodatkach. Miłej zabawy!
Wiosenne spódniczki Wiosenne spódniczki
Wiosenne spódniczki
3 maja
1744
Graj teraz
Klaudia jest bardzo dziewczęca i uwielbia kolorowe spódniczki. Wciel się w rolę stylistki i przygotuj bohaterkę do wyjścia na randkę. Wybierz dla niej modne ciuszki, fryzurę i dodatki. Powodzenia!
Przerabianie jeansów Przerabianie jeansów
Przerabianie jeansów
3 maja
1940
Graj teraz
Ewa chce przerobić swoje stare jeansy. Pomożesz jej w tym? Najpierw wybierz fason i zajmij się szyciem. Potem do nowych spodni dobierz modne ciuszki, fryzurę i dodatki. Powodzenia!
Moda z ekranów Moda z ekranów
Moda z ekranów
2 maja
3468
Graj teraz
Julia interesuje się modą i prowadzi bloga o najpiękniejszych kreacjach aktorek telewizyjnych. Wciel się w rolę stylistki i zadbaj o bohaterkę. Wybierz dla niej modne ciuszki, fryzurę i dodatki. Powodzenia!
Pierwszy pokaz mody Pierwszy pokaz mody
Pierwszy pokaz mody
2 maja
2151
Graj teraz
Karina zaczyna swoją karierę w modelingu. Już za kilka godzin dziewczyna pójdzie w pokazie polskich projektantów. Wciel się w rolę stylistki i przygotuj bohaterkę do wyjścia. Zrób jej makijaż i wybierz modne ciuszki,...
W stylu gypsy W stylu gypsy
W stylu gypsy
1 maja
1353
Graj teraz
Ola wybiera się dzisiaj na grilla do znajomych. Wciel się w rolę stylistki i przygotuj dziewczynę do wyjścia. Zrób jej makijaż, a potem wybierz modne ciuszki, fryzurę i dodatki w stylu gypsy. Miłej zabawy!