Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Ubieranki - Dziecko - Miesiąc

Elsa i narodziny dziecka Elsa i narodziny dziecka
Elsa i narodziny dziecka
11 września 2014
66559
Graj teraz
Elsa jest ponownie w ciąży i właśnie nadszedł czas rozwiązania. Wciel się w położną i pomóż bohaterce z porodem, a następnie zajmij się pielęgnacją ślicznego noworodka.
Piniata na urodziny małej Barbie Piniata na urodziny małej Barbie
Piniata na urodziny małej Barbie
31 maja
1918
Graj teraz
Przed nami mała Barbie, która obchodzi dziś urodziny. Dziewczynka zaprosiła na przyjęcie urodzinowe najlepszych znajomych i dlatego musi przygotować główna atrakcję, czyli piniatę. Pomożesz jej?
Kociakowe dziewczynki Kociakowe dziewczynki
Kociakowe dziewczynki
10 czerwca
1142
Graj teraz
Przed Tobą dwie dziewczynki, które mają bzika na punkcie kotów i ubrań z kocimi nadrukami. Zadbaj o bohaterki, które wybierają się dziś razem pobawić na placu zabaw.
Trojaczki przychodzą na świat Trojaczki przychodzą na świat
Trojaczki przychodzą na świat
26 kwietnia
5834
Graj teraz
Młode małżeństwo wybiera się wspólnie do ginekologa, gdyż kobieta jest w ciąży. Okazje się, że bohaterowie staną się rodzicami trojaczków. Pomożesz z porodem, przeprowadzając cesarskie cięcie?
Mała Barbie i mały Ken Mała Barbie i mały Ken
Mała Barbie i mały Ken
28 kwietnia
3571
Graj teraz
Przed Tobą zadanie, w którym musisz się zająć małą Barbie lub małym Kenem. Postaraj się spełnić wszystkie zachcianki maluszka i zadbaj, aby niczego wybranemu bobasowi nie brakowało.
Mała Barbie ma alergię Mała Barbie ma alergię
Mała Barbie ma alergię
6 maja
3308
Graj teraz
Wiosna w pełni, więc już większość roślin zakwitła. Mała Barbie wychodzi na dwór łapać motyle i pielęgnować kwiaty. Niestety okazało się, że dziewczynka ma alergię. Pomożesz Barbie wrócić do zdrowia?
Kąpiel Małego Pou Kąpiel Małego Pou
Kąpiel Małego Pou
18 maja
1785
Graj teraz
Pou jest przykładnym ojcem i dziś bez pomocy żony chce wykąpać swojego bobasa. Pomóż ojcu zaspokoić wszystkie potrzeby malucha, aby ten nie płakał.
Elsa karmi dziecko Elsa karmi dziecko
Elsa karmi dziecko
2 września 2014
17715
Graj teraz
Elsa w końcu została szczęśliwą mamą, ale to wiąże się z obowiązkami. Bohaterka musi wstawać w nocy do malucha i go karmić. Pomóż Elsie przez jedną noc, a później ślicznie ustrój pokój dziecka.