Bohaterowie mangi w szkole

Oceń:
4.85 (123)
wyświetleń: 88410

Komentarze (1359)

Screeny (613)

Wtyczki

Udostępnij

Zgłoś problem

Dodaj komentarz

Dodaj screena/stylizację

Komentarze

Odśwież
Avatar ModnaK

21 kwietnia, 07:57

Ayano i Senpai ♥

Avatar Nuqqa

Edytowano - 13 kwietnia, 18:55

Pomocna dłoń #1
Czy czułeś kiedyś lęk przed ludźmi? Nieuzasadniony, przeraźliwy strach przed przypałem i odczucie, że każdy śmiech w miejscu publicznym powodujesz właśnie ty? Czy wypowiedzenie czegokolwiek przy szerszym gronie osób to dla ciebie wstrząs i ogromne wyzwanie? Bo dla mnie tak. Jestem Yuzume a to moje życie. Jednokolorowe i monotonne, do pewnego momentu.
Jak zawsze zniechęcona przemierzałam szkolny korytarz. Dookoła stało pełno grupek złożonych z od trzech do nawet dziesięciu osób. Jak to możliwe, że oni wszyscy tak świetnie się dogadują, podczas gdy ja nie potrafię odezwać się do kasjerki w sklepie?
- Yuzu-chan!!
Zaskoczona odwróciłam głowę. Zobaczyłam najbardziej denerwującego, a zarazem najwspanialszego chłopaka, jakiego w życiu spotkałam. Poczułam, że na mojej twarzy zaczyna pojawiać się uśmiech.
- Cześć, Shuzo!
Shuzo znam od podstawówki, ale nasza przyjaźń zaczęła się rozwijać dopiero w gimnazjum, bo zaczęliśmy wracać razem ze szkoły. Był bardzo popularny i towarzyski w przeciwieństwie do mnie - ja byłam jedynie aspołecznym dzieciakiem bez pieniędzy, z którym zadawanie się było prawdziwym wstydem. Po czasie stałam się bardziej lubiana, ale i tak każdy miał za dużo swoich spraw by ze mną przez parę minut porozmawiać. Często spędzaliśmy razem czas, jednak zazwyczaj były przy nas jeszcze jakieś osoby i z trudem powstrzymywałam chęć jak najszybszej ucieczki.
Shuzo i Hanako to jedyne osoby, przy których potrafię swobodnie mówić. Hanako to moja przyjaciółka od serca, jest dla mnie jak siostra.
- Dzisiaj wychodzę z paroma osobami do kawiarni, chcesz pójść z nami? - zapytał.
- Gdzie? I o której? - udawałam zainteresowaną. W rzeczywistości chciałam się dowiedzieć, czy idą do tej kawiarni o której myślę.
- Idziemy do Aketsu koło piątej.
Cholera. Cholera, cholera, cholera. Aketsu słynie z tego, że kelnerki noszą stroje pokojówek. Pracuję tam dorywczo, żeby pomóc rodzicom, którzy są zadłużeni. Zarabiają dużo więcej niż kilka lat temu, ale i tak nie wybrnęli z długów więc pomagam im w ich spłaceniu. Z własnej woli nigdy bym tam nie pracowała - te sukienki są takie krótkie, no i jest to popularna kawarnia, a co za tym idzie - jest tam dużo klientów. Tak się składa, że o piątej zaczynam zmianę. Plus, te "parę innych osób" to pewnie połowa szkoły.
- Wiesz, dzisiaj chyba jadę do babci, napiszę do ciebie po lekcjach, ok?
- No dobra. - Shuzo wydawał się nieco zawiedziony moją odpowiedzią. Nie wie nic o mojej chorobie, ale czy to dobrze? - Chodźmy pod salę, zaraz dzwonek.
Wiedziałam, że chciał jedynie przerwać niezręczną ciszę między nami, ale cicho się zgodziłam.

Avatar xMajeczkowax

19 kwietnia, 16:22

@Nuqqa: jezu kocham twoje profilowe

Avatar Nuqqa

20 kwietnia, 10:03

@xMajeczkowax: D-don't get the wrong idea
BITCH

jest piękne wiem o tym

Avatar BangtanBoys
(avemaria)

3 kwietnia, 19:02

kiedy ze wszystkiego pragniesz zrobic yaoi.

Avatar boxxx

2 kwietnia, 11:42

super gra

Avatar kasiulanko

1 kwietnia, 17:30

~Nie jestem takię jak inne~

Avatar MemowaAOT

18 marca, 10:33

Historia bez sensu #1

Avatar LenaWena

21 lutego, 17:58

- Uuuuch! Nienawidzę mojego życia!
Ania szła do szkoły. Szczerze jej nienawidziła.
Nie znosiła szkolnych debilów, prac domowych i lekcji o nudnych pierwiastkach.
Ale najbardziej nie znosiła Tomka, prymusa w szkole. Zwykle ubierał się elegancko, zakładał garnitur, a przecież można coś takiego zakładać tylko na jakieś uroczystości czy imprezy!
Anka myślała o tym wszystkim i nie zauważyła, że ktoś idzie! Po chwili leżała na ziemi przed szkołą.
- ''No pięknie. Debil na powitanko!'' pomyślała.
- Nic ci nie jest... Anka?
- Tomek?
Patrzyli na siebie. Nagle Anka powiedziała:
- Narobiłeś mi wstydu, spadam stąd! - po tych słowach weszła do szkoły, zostawiając zmieszanego Tomka. Anka jednak uwagi nie zwracała. Pobiegła do szkoły.

Avatar xElsax
(Paulina)

18 lutego, 12:16

Ci którzy oglądali anime powinni się zorientować kto to jest...

Avatar Nishimiya

17 lutego, 09:37

Historia oparta na faktach #1

Avatar SkierkazBalladyny

14 lutego, 18:51

" Czy ty się we mnie podkochujesz?" cz.1

Avatar Blondaseq
(Oliwia)

13 lutego, 16:08

Avatar Yoshiko_Chan

10 lutego, 13:17

Szkoła przetrwania #1

Avatar DaughterOfDarkness
(Jenn)

Edytowano - 7 lutego, 21:19

''Nowy image Susan!''

Avatar AneQix

7 lutego, 04:16

,,Yin- Yang" #1
Mam na imię Yuriko. To był pierwszy dzień w nowej szkole. Denerwowałam się, w końcu nowa szkoła nikogo nie znałam. Nie chciałam jej zmieniać ale okazało się, że mój Tata dostał nową ofertę pracy.
Szłam właśnie do sali gdzie miałam lekcję. Wychodząc na korytarz wpadłam na przystojnego chłopaka o ślicznych oczach. Na początku pomyślałam, że kojarzę go, ale swoim zachowaniem mnie odepchną.
Teraz jestem pewna że to jest Takuya, z którym chodziłam do gimnazjum. Był moja miłością, ale w tedy był miły i życzliwy a teraz odpychający muszę wiedzieć co się stało...

Avatar BoomBoomXD

5 lutego, 18:45

"Przygody Atsuko" cz.1

Był poniedziałek, pierwszy dzień szkoły. Nowej szkoły. Tak, nowej. Przez rozwód rodziców wyprowadziłam się razem z mamą do Tokyo i zaczęłam chodzić tam do szkoły. Sama szkoła jest nawet okej, lecz samo zaznajomienie z nią będzie ciężkie.
Poszłam na główny korytarz by chociaż trochę pozwiedzać przed lekcjami. Zaczepił mnie jakiś ładny, piegowaty chłopak. Na początku uważałam, że ma ze mnie zwyczajną bekę i przyszedł się ze mnie naśmiewać, ale myliłam się.

- Cześć! - krzyknął chłopak.
- Emm.. hej.. - powiedziałam.
- Widzę, że jesteś nowa. Jestem Kazuo. A ty?
- Jestem Atsuko.. Miło mi.

Poźniej zadzwonił dzwonek. Poszłam na lekcję.

Avatar MalaMenda

24 stycznia, 13:29

kto wie kto to?? xD

Avatar Emilsonik
(Jakieś)

30 stycznia, 14:46

@MalaMenda: Kastiel i GB ze Słodkiego Flirtu ;)

Avatar Tenczowaxx

30 stycznia, 14:49

@MalaMenda: Kastiel!!! Znam jego teksty na pamięć B) Ale wiesz lepiej powiedzieć : ...Cześć?

Avatar MalaMenda

30 stycznia, 15:00

@Tenczowaxx: ale wtedy jest dalszy dialog xD

Avatar Tenczowaxx

1 lutego, 19:58

@MalaMenda: Ja wiedzieć B)

Avatar Saragonas

30 stycznia, 21:17

''Rozrabiaka i brzydula'' cz.1
*poniedziałek*
Jak zwykle ja Kasumi niechętnie wstałam z łóżka wiedząc, że będzie to kolejny nudny poniedziałek. Ubrałam się w jakąś szarą bluzkę, rurki i podkreśliłam trochę rzęsy. Niezbyt zwracam uwagę na swój wygląd, dziewczyny wyśmiewają mnie, że jestem brzydka ale mam to w głębokim poważaniu. Zeszłam na dół do kuchni zjeść śniadanie. Normalnym dla mnie jest, że matki nie ma w domu. Bardzo wcześnie wstaje,aby jechać do pracy, a ojciec umarł na zawał serca. Po zjedzeniu śniadania udałam się do szkoły. Pierwsze lekcje minęły dość szybko. Miałam w czasie lunchu pójść na dach jednak przeszkodził mi pewien chłopak. Był to Naoki. Jego ojciec i mój byli najlepszymi kumplami, więc musiałam się z nim bawić. Był jak i jest dla mnie wredny. W dzieciństwie łamał moje lalki usprawiedliwiając się,że zrobił to pies, ciągał mnie za włosy, bił, pluł na mnie itp. Od tego czasu nic nie zmieniło się w jego charakterze. Jednak z wyglądu bardzo się zmienił. Mimo iż go nienawidzę, nie mogę oprzeć się jego pięknym błękitnym oczom.

Avatar Tenczowaxx

30 stycznia, 15:12

Eech.... (CZ. 1)

W telewizji ciągli gadali o tym że to będzie najcieplejsze lato w Korei Południowej. Wyszłam z domu w samym T - shircie i poczułam mocny chłód... Jak nigdy! Jestem człowiekiem lubiącym zimno... Ale dziś to był chyba najzimniejszy dzień w moim życiu! Wróciłam się po bluzę... Podwinęłam jej rękawy bo nie było aż tak "mocno" zimno... Wyszłam z domu i usłyszałam krzyk mojej mamy...
-Tex!! Załóż ten szalik!1! - Rzuciła mi biały szalik ubrudzony moim podkładem...
- Ok...!1! Zakładam!1!

Weszłam do metra... Chciałam pojechać do punktu występów BTS.... Było to w centrum miasta... Czekałam na pociąg z jakieś 25 minut. Gdy przyjechał pociąg weszłam do niego pewnie, nagle zauważyłam... Tego chorego blondyna!!
-Tenczowaxx!! - O nie, zauważył mnie!!!
-Raffaello?
-Texi!! Nawet nie wiesz jak tęskniłem!!!
-To będziesz jeszcze bardziej!
-A niby czemu??
-Jadę na koncert i nie będzie mnie tydzień...
-Na czyi??
-Przestań tak wypytywać!! Matko, co za dziecko!!
-Nie jestem już dzieckiem!!!
-Tia... Dobra... Przestań po prostu gadać...
-Ale na czyi?? Na czyi koncert??
-BTS!
-O matko!!!!!!! BTS!!!!!!!!!!!1
-Cicho! Teraz jadę do punktu...
-Skarbie?
-Nie mów tak na mnie!!!!!! Co?
-Mogę potem iść do ciebie?
-Nie!!
-Zapytam się twojej mamy!!
-Oooch nie!! Tylko nie moja mama!!!

Avatar Kushima

29 stycznia, 19:27

,,Ciekawe" życie Kushimy #1

Avatar Zakosiora
(John)

18 stycznia, 22:55

Życie Ayano#1
Do szkoły Ayano chodzi Kazumi. Jest to biedny chłopak i Ayano która jest córką prezydenta i jest bogata powinna się z niego naśmiewać. Jest jednak inaczej.

Avatar RoseViolin
(Anna)

Edytowano - 17 stycznia, 17:44

,,Nowe miejsce'' cz.1
Zacznijmy od tego, że do 15 roku życia mieszkałam w Stanach Zjednoczonych z Matką, starszą siostrą kończącą studia i wujkiem. 15 urodziny to były moje ostatnie w Nowym Jorku, ponieważ z powodu choroby wnuczki teściowej wujka wyjechaliśmy do Japonii (gdyż tam ona mieszkała).

Musiałam się porządnie przyzwyczaić do nowego osiedla i domu, a to chyba z powodu prawdziwego domu jednorodzinnego w którym mieszkaliśmy i przede wszystkim - nowych sąsiadów. A jeśli chodzi o coś jeszcze co mogłabym powiedzieć o moim miejscu zamieszkania...Mamy ogród. Tego czego mi brakowało wokół bloku. Było w nim wszystko! Pełno kwiatów, huśtawka, mała fontanna...Nawet był basenik. Czułam się jak w niebie!

Sierpień był taki, jaki sobie wymarzyłam...Codzienne wieczorne spacery, spotkania z przyjaciółmi...znaczy, z sąsiadami...Chociaż jedną rodzinę, którą znam mogę nazwać moimi przyjaciółmi, a w szczególności Dana Ciao, który podarował mi o czym od zawsze marzyłam - królika. Szarutkiego króliczka, którego pokochałam całym sercem. Nazwałam go Peter.

Niestety szczęście nie trwało długo, kiedy Mama wróciła pierwszego Września ze swojej ,,tajnej misji''. A ta ,,tajna misja'' to było pójście do szkoły i zapisanie mnie do niej. Masakra. Już sobie wyobrażam pierwszy dzień...Wpadnę znając życie na jakąś (jak ja ją nazywam) ,,Elite'' i mnie wyśmieją. Równie dobrze powiedzą, żebym sobie spadała, a wszystko skończy się gdzie? U Dyrektora. Mam nadzieję, że poznam osobę wartą i miłą.

Dzień zaczął się od tego, że wszyscy próbowali mnie wybudzić z mojego, jakże, głębokiego snu. No, ale dobra...Wreszcie się obudziłam. Zeszłam leniwie po schodach i wlazłam (dosłownie, wlazłam) do łazienki. Wyszłam i weszłam do kuchni gdzie czekało na mnie na stole śniadanie. Zjadłam je i poszłam od razu się ubrać. Nie zamierzałam się ubierać nie wiadomo jak. Nie zależało mi specjalnie na tym. Nad makijażem się też nie starałam (bo w ogóle go nie miałam). Po rozczesaniu włosów wyszłam z domu powolnym krokiem, bo jakoś specjalnie mi się do tej szkoły nie śpieszyło.

Dotarłam. Już po przejściu przez bramę szkoły musiałam spotkać jakiegoś debila. Był to Kiochi Hatusoi. Słyszałam jak kilka dziewczyn o nim mówiło. Podobno jest najprzystojniejszym chłopakiem w szkole i zna każdego. Ta, właśnie to zamierzał mi powiedzieć. Naprawdę, założę się o dolara, że podrywa dziewczyny, a potem je wyśmiewa. Teraz akurat padło na mnie.

Avatar Adri2000
(Adrianna)

Edytowano - 16 stycznia, 20:13

Całe życie z debilami... #1

- Hmm... Może jednak ta bluzka będzie lepsza? - mruczała sama do siebie Annie. - Nie... chyba jednak ta...
Dziewczyna stała przed szafą już chyba 15 minut, co było niezwykle rzadkie. Na pewno nie szukałaby w miarę eleganckiego ubrania, gdyby nie fakt, że to już był 1 września... rozpoczęcie roku szkolnego.
- Annie! - krzyknęła mama. - Zaraz się spóźnisz!
- 10 minut i schodzę! - odpowiedziała Annie.- Dlaczego ja się w ogóle tak stroję? Może dla tego, że to już mój ostatni rok w tej szkole... ostatni ro z tymi debilami.
W końcu zdecydowała się na ulubioną białą bluzkę, czarną spódnicę, która choć była trochę przykrótka była jedyną spódnicą jaką Annie posiadała, czarną kamizelkę i nowe czarne wsuwanie buty. Długie białe włosy związała w dwa kucyki i użyła delikatnych perfum swojej siostry, licząc, że ta nie zauważy.
- Weź szalik - powiedziała mama, gdy Annie zeszła za dół. - Nie chcesz chyba, żeby cię przewiało na początku roku szkolnego.
Dziewczyna skinęła głową i włożyła czarny, przewiewny szalik, który zresztą bardzo lubiła.
- To ja idę! - rzuciła i wyszła z domu.

Annie stanęła przed budynkiem ogromnym budynkiem szkoły. Widziała przed nim wiele podekscytowanych pierwszoklasistów. Spojrzała na nich pogardliwie.
- Nawet nie wiedzą co ich tu czeka. - pomyślała. - Uspokój się Annie, to tylko jeden rok... - mamrotała do siebie. - Tylko jeden -
Urwała, czując, że się o coś potknęła. Upadła na twardy chodnik.
- Co do... Ethan! - zawołała, widząc wysokiego chłopaka ubranego w zbyt dużą białą koszulę, czarne szerokie spodnie i rozwiązane czarne trampki. Włosy miał chyba jeszcze dłuższe niż przed wakacjami...
- Hej, Annie! - powiedział kpiąco. - Nie za ciepło ci w tym szaliku?
- Nie, a co masz jakiś problem? - powiedziała podnosząc się z ziemi.
- Ani trochę się nie zmieniłaś...
- Tak samo ty. Jesteś takim samym idiotą jak przed wakacjami!
- Myślałem, że na rozpoczęcię roku przychodzi się się w eleganckim ubraniu - uśmiechnął się złośliwie. - A nie w pierwszej lepszej bluzce z szafy, kamizelce za 2 zł i spódnicy młodszej siostry!
- Odezwał się ten co od 3 lat przychodzi na rozpoczęcie roku w koszuli własnego ojca! - odpowiedziała.
Annie odwróciła się na pięcie i szybkim krokiem udała się w stronę sali gimnastycznej, na którejmnieł odbyć się apel rozpoczynający rok szkolny.
- Całe życie z debilami...

C.D.N.

Avatar Adri2000
(Adrianna)

16 stycznia, 20:15

@Adri2000: Tak na marginesie:
Seria inspirowana moim własnym życiem xDD

Avatar Zakosiora
(John)

16 stycznia, 12:01

Moja siostra to moja dziewczyna#8

Avatar ksiezniczkaluny
(Hania)

9 stycznia, 16:54

,,Pamiętniki Sachiko'' cz.1
Drogi pamiętniku,
Nie wierze, że zaczęłam pisać pamiętnik, ale to chyba dlatego, że jestem...samotna? Rodziców nie ma w domu, godzinami siedzę sama...tylko pies i przyjaciółka jakoś mi pomagają...w ogóle, przedstawiłam się? Mam na imię Sachiko Tabuchi i jestem córką Eiko i Kaitoego (poco ja to piszę? pewnie i tak będzie w tym pamiętniku mało napisane o moich rodzicach). Mam starszą siostrę i starszego brata. Brat nazywa się Mamoru i skończył studia, obecnie jest zaręczony z Ai Maedą. Siostra ma na imię Aika i aktualnie jest na drugim roku studiów. Lepiej już opowiem o moim dzisiejszym dniu, bo zanudzam. Dzisiaj gdy przyszłam do szkoły spotkałam znienawidzonego przeze mnie chłopaka. Nazywa się Kazuhiro Ochiai. Nie wiem czemu, ale zawsze jak coś mówi to się rumienie...to pewnie przez to, że ciągle mówi głupoty...

Avatar kity123
(Zosia)

6 stycznia, 11:18

Miłość Alice #1

Avatar TomEdd2

31 grudnia 2017, 21:49

PATRYK I PAUL ORAZ RINKO EDDSWORLD 217 ZA ILEŚ LAT BEDZIE 218 ELOEEEEEE

Avatar MilkaXD
(Gabrysia)

30 grudnia 2017, 22:06

O nie znowu on...Już na początku roku trafiłam na tego debila. Nazywam się Miyazawa Seiko jestem na drugim roku liceum, a ten "debil" to Hitsumi Ryoyu. NIENAWIDZĘ typa. W zeszłym roku biłam się z nim kilka razy wkurza doszczędnie, ale no trudno zagadam...
-H-eej
-Hej mała ...
-Odwal się dobra?
-Spokojnie. - na jego twarzy malował się ten perfidny uśmieszek nie wytrzymałam kilka minut później już go nie było leżał u pielęgniarki ze złamanym nosem i podbitym okiem ojojoj dostanie mi się na poczatku roku...

Avatar MerySodgarden

30 grudnia 2017, 15:43

Marco już dobrze wie ze chce spytać Mery czy zostanie jego dziewczyną więc do niej idzie
podchodzi do Mery
-Hej Mery tak sobie mysle chodzimy do tej samej szkoły znamy się długo może zostaniesz moją dziewczyną ?
dziewczyna jest zaskoczona pytaniem Marca
-Jasne czemu nie?..Uważam tak samo jak ty :) <3

TO BE CONTINUE z góry przepraszam za orto :)

Avatar BloodyLunaOfficial

29 grudnia 2017, 19:38

moje ładne jest jak nie wiem co :3

Avatar MerySodgarden

29 grudnia 2017, 20:29

@BloodyLunaOfficial: hej powiesz mi moze xd jak się zapisuje te zdjeca z tej gry bo nwm xd

Avatar BloodyLunaOfficial

29 grudnia 2017, 21:24

@MerySodgarden: klikam print screen później wchodzę w painta klikam wklej i mam później robie i wycinam tak jak mi sie podoba (chociaż tu mi sie nie udało xD) klikam zapisz i póżniej w komentarzu dodaj screena i bam!!!

Avatar BloodyLunaOfficial

29 grudnia 2017, 21:15

"Próbowałam cię zmienić"
To właśnie tu zaczyna się moja historia "W SZKOLE"
Biegłam przez plac do szkoły (chciałam być wcześniej aby zrobić dobre wrażenie na nauczycielu od chemii *mówili że ostry facet*) Nagle ktoś mi przeszkodził... ale i tak dobrze poznam nowego człowieka, który może chodzić do tej samej szkoły co ja!
-Przepraszam! Którędy można najszybciej dojść stąd do szkoły Hamilton?
-Chodzisz do niej? Och przepraszam jestem Jack, miło mi!
-Jestem Nakarishi ale śpieszę się!
-Masz bardzo nietypowy kolor oczu!
-Wiem, ale naprawdę się śpieszę!
-Powiedz tylko, do której chodzisz klasy?
-2a liceum ;-; A co?
-Nie nic... ,tylko chodzę do tej samej klasy i dziś mamy na 9.30
-Co!? A ja głupia myślałam że dziś na ósmą!
- Wiesz że jest w pół do 7?
-Wiem. I co?
-Nie za wcześnie?
-Chciałam iść wcześniej do szkoły żeby zachwycić pana od chemii!
-Nakarishi on mówił że nie za wcześnie nie późno!
-Co!? ;-; Już drugi powód do tego że jestem głupia. Ah...
-Nie jesteś głupia jesteś fajna :)
-Ty też :D
-Idziemy do parku?
-Tak!!

Avatar sisigamesmsp
(Sisi)

18 stycznia, 18:43

@BloodyLunaOfficial: fajne lapeczka w gore ;3

Avatar Zakosiora
(John)

Edytowano - 16 grudnia 2017, 14:03

Czerń i Biel#1
Zdyszana wbiegłam na szkolne boisko. Moja drużyna już tam czekała. Ayano rzuciła mi mordercze spojrzenie.
-Siadaj...- wycedziła przez zaciśnięte zęby.
Cóż, szczerze mówiąc nie było gdzie siadać. Jedynym rozwiązaniem była ziemia. W końcu przysiadłam sobie obok Ayano.
-Gdzie Taho?- zapytałam Ayano.
-To ty nie wiesz?
-Niby co mam wiedzieć?!
-Taho...
Nagle usłyszałyśmy czyjeś kroki. Odwróciłam się, a razem ze mną kilka osób z drużyny. Przed nami stał chlopak o blond włosach.
-Taho przeniósł się do innej szkoły. Jego rodzice uważali że przez ten cały hokej nie ma czasu na naukę...
Nie dokończył. Spoliczkowałam go.
-Au! Hej opanuj się, dobrze?!- chłopak przytrzymał mnie za rękę, ale ja przypuściłam atak drugą. Znowu zawył z bólu i przyłożył rękę do policzka. Już miałam zadać ostateczny cios, kiedy nagle Ayana złapała mnie za drugą rękę.
-Dobra już przestaję- powiedziałam, ale ona mnie kompletnie nie słuchała. Wpatrywała się w chłopaka z otawartymi ustami.
-Kazuma...- powiedziała rzucając się mu na szyję.
-Kazuma?!- zapiszczało kilka dziewczyn- To ten z reklamy o perfumach! Jest jeszcze przystojniejszy niż na ekranie!!!
Przystojny? Ani trochę. Wyglądał jak głupek i typowy mamisynek. A na dodatek obściskiwał się z moją przyjaciółką. To było obleśne.
-Chyba pora żebym się przedstawił- powiedział kiedy w końcu odgonił od siebie wszystkie natrętne fanki- Jestem Kazuma. Wasz nowy trener i lider zespołu.
-Suuuuper!!!-zapiszczały dziewczyny
-A dla mnie to nie jest super!!!- warknęłam-Spójrz na siebie! Wyglądasz jak kompletny idiota!!! I ktoś taki ma mi dowodzić?! Idę stąd!

Avatar Zakosiora
(John)

16 grudnia 2017, 14:05

@Zakosiora: Kolejna część pod 2 ;)

Avatar Zakosiora
(John)

16 grudnia 2017, 17:28

@Zakosiora: Jednak pod 3

Avatar XxXxDakotaNaLiveXxXx
(Aleksandra)

16 grudnia 2017, 14:52

❤Nikoyo Eratisa❤
N;Hm nowa szkoła wyglada fajnie....
???;No hejj
N;HUH?!!?
???;Ja jestem Jatshiko ^^ A ty? ❤
N;Umm....Nikoyo...
J;Piekne imie jak dla takiej dziewczyny jak ty ❤❤
N;...

Avatar yuki123456
(okk)

14 grudnia 2017, 13:58

pierwszy dzień w szkole
sally poznaje chłopaka
czy to będzie jej pierwsza miłość?
obstawiajcie w komach :D

Avatar Nishimiya

7 grudnia 2017, 17:21

Idiotyczne życie Yoshiko #1

Avatar Zakosiora
(John)

29 listopada 2017, 19:26

Nie moge zapisać klikam na ten aparat i gówno nic mi nie wyskakuje

Avatar Lila10

1 grudnia 2017, 17:48

@Zakosiora: możesz też nacisnąć crl+ alt+ prt sc, a potem w paincie kliknąć wklej i masz, zostaje ci potem tylko wyrównać

Avatar CandyLove

27 listopada 2017, 10:43

Kocham tego idiote #1

Avatar Saragonas

11 listopada 2017, 12:27

'Wolf girl'
- Dzisiaj mój chłopak zabiera mnie do restauracji!
- Dobrze masz mój nigdzie mnie nie zabiera
- A ty Kiyoko?
- C-co?
- Masz chłopaka?
- T-tak..
- Naprawdę?! chcemy go poznać!
- No to zrobię mu zdjęcie i wam wyśle..
Od tego momentu zaczęły się moje problemy.. Skłamałam w sprawie chłopaka i musiałam przypadkowemu facetowi zrobić zdjęcie, ale mnie zauważył i okazało się, że chodzi do tej samej szkoły co ja. Zapytał się dlaczego zrobiłam mu zdjęcie i powiedziałam prawdę. Zgodził się udawać mojego chłopaka pod warunkiem, że będę jego pieskiem. Musiałam się zgodzić bo inaczej by mi odmówił.
- Witam pieska
- Zamknij się i chodź, pokażę cię moim przyjaciółkom
(Złapał mnie za nadgarstek)
- Piesek nie powinien wydawać rozkazy panu
- Ech.. mogę pokazać cię moim przyjaciółkom?
- Szczeknij
- CO?!!
- Jesteś pieskiem szczeknij i poproś a ja się zgodzę
- (Bożee) Hau, mogę pokazać cię moim przyjaciółkom?
- Tak, chodźmy
(Co za dupek! Myślałam, że jest miły a on chce ze mnie zrobić prawdziwego psa!)

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar Saragonas

21 listopada 2017, 21:05

@Lila10: jasne, że lubię <:

Avatar Lila10

24 listopada 2017, 20:07

@Saragonas: to witaj w klubie xd

Avatar PatrycjaQ
(Pati)

11 listopada 2017, 13:55

Yandere Simulator #1

Mam na imię Ayano i mam 17 lat.Nigdy nie czułam żadnych uczyć.Mama powtarzała mi że gdy była w moim wieku była taka sama jak ja.Przekonywała mnie że któregoś dnia spotkam chłopaka który sprawi że zacznę coś czuć.Szłam do szkoły na rozpoczęcie roku szkolnego aż nagle zderzyłam się z kimś.Był to chłopak wyciągną do swoją rękę i pomógł mi wstać.

(T)-Dobrze się czujesz?
(A)-yyy.. T-tak
(T)To fajnie.Jestem Taro a ty?
(A)A-Ayano a-ale możesz do mnie mówić Y-Yan-Chan
(T)Cześć Yan-Chan!
(A)N-Na razie T-Taro!

W szkole zobaczyłam go z jakąś dziewczyną.Byłam załamana.Aż nagle przyszedł mi SMS.W którym pisało:
Widzę że znalazłaś sobie Sempai'a.
Co?Kim ty jesteś?
Moje imię to Info-Chan.Pomogę ci zdobyć jego serce ale pod małą zapłatom
Ok zrobię co chcesz...
Widziałaś tę dziewczynę prawda?Jej imię to Osana Najimi.Jest zakochana w Taro
Czemu mi to mówisz?
Ucieszę się jeśli coś złego stanie się Osanie
Mam ją zabić?!
Tak
Ok...Ale czemu mi pomagasz?
Bo tak samo pomagała moja mama moja babcia twojej rodzinie.

CDN

Avatar PatrycjaQ
(Pati)

11 listopada 2017, 13:57

@PatrycjaQ: Ciekawe czy inni tak jak ja nie mają 16+ xd

Avatar Huncwotka11

22 listopada 2017, 15:45

@PatrycjaQ: Mam 11 lat :* Pozdro. Yan-Chan <3 Przypomiałaś mi, że miałam pobawić się ester eggami w Yandere Simulator XD. Dzięki :3

Avatar PatrycjaQ
(Pati)

24 listopada 2017, 14:10

@Huncwotka11: Nie ma sprawy;)

Avatar domkasuper12

7 listopada 2017, 18:11

OKI?

Avatar IzaZiza
(Izabella)

4 listopada 2017, 13:51

Historia miłości ♥

Avatar IzaZiza
(Izabella)

4 listopada 2017, 13:51

@IzaZiza: #1

Możesz opublikować tę gry na swojej stronie www (np. blogu).
Odnośnik tekstowy:

Podgląd: Bohaterowie mangi w szkole

Odnośnik z miniaturką:

Podgląd:

Bohaterowie mangi w szkole
Bardzo dużo radości sprawi nam też taki link "Ubieranki":

Podgląd: Ubieranki

Pobierz potrzebną wtyczkę. Upewnij się, że posiadasz najnowszą wersję Flash Playera.

Przetestuj grę pod Firefoksem:

Firefox

Jeśli żadna z wymienionych czynności nie pomoże prosimy o zgłoszenie niedziałającej gry w zakładce zgłoś problem.

Ajax loader

Sprawdź czy masz wymagane wtyczki, a następnie opisz dokładnie problem najlepiej ilustrując go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Dodaj nową grę
Opis

Przed Tobą kolejni bohaterowie mangi, między którymi możesz nawiązać dialog. Zmień również wygląd chłopaka i dziewczyny, aby fantastycznie wyglądali. Wybierz dla nich również szkolne stroje.

Sterowanie

Myszka

Podobne ubieranki

Hity z naszych ubieranek